Sjezd v Hanušovicích

13.04.2014   řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc16:37,50
2K1M/2KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc16:47,20
3K1M/3NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc17:19,90
4K1M/4KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc17:23,80
5K1M/5KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:33,70
6K1M/6KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno17:58,30
7K1M/7DAMBORSKÝ Libor 1982 0 Kroměříž18:02,50
8K1M/8SATKE Adam 1994 2 KK Brno18:03,90
9K1M/9TŮMA Jan 1979 2 SKVeselí18:13,60
10C2M/1RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M VSDK
VSDK
18:19,00
11K1M/10OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí18:26,70
12K1M/11PAPULA Martin 1999 3 Litovel18:28,40
13K1M/12HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:53,80
14K1W/1BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava19:02,20
15C1M/1SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto19:30,40
16K1M/13BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc19:33,80
17C1M/2KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.19:34,40
18C2M/2SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:37,60
19C1M/3ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:49,10
20K1W/2HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:50,60
21K1M/14KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí19:52,10
22K1W/3DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel20:03,70
23K1W/4BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník20:36,30
24K1W/5SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc20:37,70
25K1W/6DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel20:38,80
26K1M/15BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí20:40,00
27C1M/4JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto21:01,00
28C1M/5BŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí21:02,70
29C1M/6ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel21:07,20
30K1M/16VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto21:09,90
31K1W/7SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno21:15,90
32K1M/17BARGEL Radek 1996 0 VS Desná21:40,60
33K1M/18KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž21:45,80
34K1W/8HUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.22:08,10
35C1M/7KUČA Jakub 1998 3 Litovel22:08,50
36K1W/9DRÁBKOVÁ Martina 1995 1 Kroměříž22:10,80
37K1M/19VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto22:15,70
38K1M/20NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno22:27,80
39K1M/21GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc22:36,30
40K1W/10KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště22:36,50
41K1W/11ČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí22:37,00
42C2M/3VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
22:39,50
43K1M/22ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště22:42,50
44K1W/12KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc22:55,30
45K1M/23TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.22:59,10
46C1M/8KŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.23:01,00
47K1M/24PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí23:04,20
48K1W/13POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc23:08,30
49K1W/14SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž23:16,70
50K1M/25MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno23:16,90
51K1W/15KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí23:23,50
52K1M/26JANŮ Filip 2002 0 Olomouc23:26,80
53C1M/9NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc23:28,10
54K1M/27MRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc23:28,20
55K1M/28ŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž23:31,90
56K1W/16BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.23:34,90
57K1M/29HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto23:39,30
58C1M/10SUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel23:42,60
59C2M/4NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
23:44,10
60K1M/30SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž23:57,20
61K1M/31LÁTAL Filip 2001 0 Olomouc24:07,60
62K1W/17VAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel24:11,50
63K1W/18KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná24:12,00
64K1M/32ROUČA Samuel 2002 0 Šumperk24:20,50
65K1M/33KRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc24:22,90
66K1W/19DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc24:27,30
67K1M/34PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž24:29,10
68K1M/35HALA Jiří 2002 0 Olomouc24:33,30
69K1M/36PROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc24:33,50
70K1M/37HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc24:42,30
71K1M/38RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc24:56,60
72C1M/11HALUZA David 2000 0 Šumperk25:09,20
73C1M/12URBAN Daniel 2001 0 Šumperk25:32,10
74K1M/39CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí25:42,10
75K1M/40LONÍK Matěj 2001 0 Olomouc26:12,60
76K1W/20HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc27:13,90
77K1M/41VYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc28:16,90
78C2M/5SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
28:18,60
79K1M/42VYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc30:59,50
Oddíl

Historie procházení