4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

14.06.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.79.28 0 79.98 0 79.28
2K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus80.15 2 83.51 102 82.15
3K1M/3MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha84.47 0 95.31 8 84.47
4K1M/4PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice84.78 0 89.04 52 84.78
5C1M/1JORDÁN František 1991 1 Dukla B.85.77 0 89.20 4 85.77
6C1M/2GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha86.96 0 89.13 50 86.96
7C1M/3CHALOUPKA Václav, 1998, Olomouc CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc90.38 2 87.15 0 87.15
8K1M/5MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.87.79 0 89.43 152 87.79
9K1M/6BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.85.81 2 97.12 2 87.81
10C1M/4PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha87.98 0 97.31 54 87.98
11C1M/5ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha88.13 0 86.51 2 88.13
12C1M/6HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.89.01 2 88.39 0 88.39
13C1M/6ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha86.39 2 91.80 4 88.39
14K1M/7ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice89.35 0 93.33 4 89.35
15C1M/8FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.90.07 0 89.45 0 89.45
16K1M/8PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy89.48 0 93.44 2 89.48
17K1M/9BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice87.51 2 92.23 6 89.51
18K1M/9ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy106.40 58 89.51 0 89.51
19K1M/11ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava87.59 2 95.60 4 89.59
20K1M/12KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha90.88 8 88.04 2 90.04
21K1M/13CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha87.32 54 88.08 2 90.08
22C1M/9VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha90.64 0 89.56 2 90.64
23K1M/14ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha91.95 2 86.95 4 90.95
24C1M/10KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB91.52 0 92.37 4 91.52
25K1M/15ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB91.75 0 85.87 6 91.75
26K1M/16STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky92.37 0 99.62 8 92.37
27K1M/17RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.93.05 0 99.10 4 93.05
28K1M/18MUTTON Zack 2000 NZL95.35 56 91.26 2 93.26
29C1M/11NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc93.38 2 89.33 4 93.33
30C1M/12HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja93.61 0 96.37 2 93.61
31K1M/19HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.93.74 0 4.00 999 93.74
32C1M/13KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB96.17 6 94.05 0 94.05
33K1M/20MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.92.22 2 94.52 6 94.22
34C1M/14LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha92.24 2 99.64 56 94.24
35K1M/21ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky92.74 2 94.38 0 94.38
36K1M/22ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha90.53 4 90.17 6 94.53
37C1M/15MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.94.57 0 99.80 108 94.57
38K1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice94.71 0 98.86 152 94.71
39C1M/16HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK97.24 0 94.94 0 94.94
40K1M/23POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice98.05 6 94.07 2 96.07
41K1M/24BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava92.11 4 101.17 2 96.11
42K1W/2HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha94.85 2 99.72 4 96.85
43K1M/25LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.94.31 4 95.10 2 97.10
44K1M/26MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB98.67 6 95.46 2 97.46
45K1W/3SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno102.54 0 97.64 0 97.64
46K1M/27BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy96.36 6 95.65 2 97.65
47C1M/17MATULA Roman 1996 2+ Roudnice100.73 52 95.67 2 97.67
48C1M/18LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.94.45 10 93.91 4 97.91
49C1M/19KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV104.02 2 96.27 2 98.27
50K1M/28ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.98.13 6 96.30 2 98.30
51K1M/29NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava99.86 2 98.36 0 98.36
52K1W/4DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha105.53 6 96.69 2 98.69
53K1M/30PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha94.83 4 96.75 102 98.83
54K1W/5FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava116.24 6 96.85 2 98.85
55K1W/6ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha103.16 0 98.92 0 98.92
56K1M/31MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov97.29 2 100.77 2 99.29
57C1M/20SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha95.76 4 97.45 2 99.45
58K1M/32POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB95.67 4 95.48 4 99.48
59C1M/21KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB104.34 2 99.49 0 99.49
60K1W/7HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc104.59 2 100.30 0 100.30
61K1M/33ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy99.35 6 94.66 6 100.66
62C1M/22KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.96.96 4 119.20 58 100.96
63K1M/34SATKE Adam 1994 2 KK Brno102.22 4 93.34 8 101.34
64C1M/23CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB99.51 2 110.35 8 101.51
65K1M/35ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy95.78 6 104.53 2 101.78
66K1M/36KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice115.38 104 97.81 4 101.81
67K1M/37RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha99.95 2 108.83 4 101.95
68K1M/38KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.102.12 0 112.00 6 102.12
69C1M/24KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja102.16 0 101.54 2 102.16
70C2M/1KAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
102.17 0 109.29 6 102.17
71C1M/25WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn102.23 0 104.71 2 102.23
72K1M/39ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava100.52 2 108.67 0 102.52
73K1M/40JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.104.97 2 99.10 4 103.10
74C2M/2MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
106.94 0 99.24 4 103.24
75K1W/8BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha103.50 0 109.08 0 103.50
76K1M/41ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.99.65 6 99.81 4 103.81
77C1M/26RAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.101.39 4 99.95 4 103.95
78K1M/42BERAN Václav 2000 2 USK Pha100.22 4 100.63 4 104.22
79C1M/27PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB104.34 0 104.15 4 104.34
80K1M/43KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB105.48 8 101.33 4 105.33
81K1M/44POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy101.38 4 105.56 4 105.38
82C1M/28NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc103.46 2 103.24 4 105.46
83C2M/3MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
103.56 2 102.73 6 105.56
84C1M/29BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus99.62 6 100.43 8 105.62
85C1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice110.39 4 103.82 2 105.82
86K1M/45BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.107.29 0 99.93 6 105.93
87C1M/30PEXA Jakub 1994 1 USK Pha97.36 50 100.12 6 106.12
88K1M/46TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.106.14 0 107.17 52 106.14
89K1M/47PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.82 0 104.43 2 106.43
90K1M/48KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz93.55 56 102.54 4 106.54
91K1W/9KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy113.33 2 105.14 2 107.14
92K1M/49BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB111.78 2 103.51 4 107.51
93C1M/31PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec99.57 8 110.13 10 107.57
94K1M/50ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky103.78 4 118.88 8 107.78
95K1M/51BOUZEK Filip 1992 2 Sušice100.49 8 102.16 6 108.16
96K1M/52BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.106.25 2 4.00 999 108.25
97C1M/32CUC Michal 1977 2 Tech.Pha112.89 6 108.47 0 108.47
98K1M/53MILYÁN David 2001 2 L.Žatec121.80 4 104.60 4 108.60
99K1W/10VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn104.67 4 106.23 6 108.67
100K1W/11SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno109.49 0 117.16 4 109.49
101C1M/33VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.105.63 4 104.82 8 109.63
102K1W/12MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.110.46 2 105.70 4 109.70
103C2M/4SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
105.79 4 113.33 4 109.79
104C1M/34PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor106.34 4 139.45 10 110.34
105K1W/13MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava110.38 0 112.13 2 110.38
106K1M/54PETERKA Adam 1996 2 Rakovník100.43 10 119.53 12 110.43
107K1M/55WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha114.54 2 108.73 2 110.73
108C1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno112.38 2 105.18 6 111.18
109K1M/56RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha111.23 0 109.87 4 111.23
110K1W/14DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha115.52 52 105.39 6 111.39
111C1M/35PISCHEK Jan 1977 3 Pardub.109.40 2 115.07 0 111.40
112K1M/57CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz110.14 2 107.68 4 111.68
113C1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha119.65 8 111.77 0 111.77
114K1W/15KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV109.90 2 121.17 0 111.90
115K1W/16FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava110.19 2 111.35 4 112.19
116C2M/5ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
116.27 2 108.29 4 112.29
117C2M/6NOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
108.67 4 109.68 6 112.67
118C1W/4KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy108.76 4 113.45 52 112.76
119K1M/58LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha120.66 50 110.79 2 112.79
120K1M/59ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.118.17 6 108.87 4 112.87
121K1M/60VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník110.67 4 109.13 4 113.13
122K1W/17HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8110.53 4 116.17 2 114.53
123K1M/61LERCH Eduard 2002 2 Klášter.128.00 6 112.90 2 114.90
124K1W/18GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice122.45 2 111.06 4 115.06
125K1M/62SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK108.37 52 113.10 2 115.10
126K1M/63BÁČA Milan 1973 2 KK Brand113.98 2 118.47 2 115.98
127C1W/5MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.123.60 4 112.84 4 116.84
128K1W/19ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB110.94 6 118.98 0 116.94
129K1M/64ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha110.85 62 107.13 10 117.13
130K1M/65HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK109.17 8 4.00 999 117.17
131K1M/66GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc117.54 0 140.65 10 117.54
132C1M/36BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy126.62 8 115.66 2 117.66
133K1M/67PECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice160.24 8 116.76 2 118.76
134K1W/20HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc122.73 2 117.01 2 119.01
135K1M/68BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz119.22 4 117.79 2 119.79
136C1W/6SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno117.54 6 116.87 4 120.87
137C2M/7POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
117.25 4 133.91 12 121.25
138K1W/21ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy118.72 54 115.39 6 121.39
139K1M/69KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov118.20 8 117.45 4 121.45
140K1W/22KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec120.03 8 117.55 4 121.55
141K1M/70VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky113.69 8 107.76 14 121.69
142C1M/37MILLER Jan 1997 2 Turnov124.50 6 122.61 0 122.61
143K1M/71KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice112.73 10 128.75 6 122.73
144K1W/23NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec143.69 6 118.88 4 122.88
145K1M/72ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.133.43 0 117.30 6 123.30
146C1M/38MÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov122.62 2 113.54 10 123.54
147K1M/73STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB116.00 106 118.29 6 124.29
148K1W/24LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.120.40 4 121.08 6 124.40
149K1M/74ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec162.21 12 118.87 6 124.87
150C2M/8PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
2 Sušice
Rakovník
119.69 6 121.33 8 125.69
151K1W/25ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha117.90 8 128.10 4 125.90
152C2M/9JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
130.96 56 119.96 6 125.96
153K1M/75DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy118.05 8 114.74 60 126.05
154K1M/76HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha141.86 58 120.06 6 126.06
155C2M/10VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
120.29 6 117.46 10 126.29
156K1M/77KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.126.44 0 139.06 104 126.44
157K1W/26POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc126.19 2 132.40 8 128.19
158C1M/39URBAN Daniel 2001 3 Šumperk150.39 12 126.45 2 128.45
159K1M/78BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov127.60 2 1.00 999 129.60
160K1M/79ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky143.25 6 119.51 12 131.51
161K1W/27KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc126.79 8 130.16 2 132.16
162C1W/7VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn128.23 4 135.90 10 132.23
163K1W/28DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.128.76 4 132.62 2 132.76
164K1M/80PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha178.19 64 129.06 4 133.06
165C1M/40ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.128.51 6 141.36 4 134.51
166K1M/81MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno128.75 6 146.04 60 134.75
167K1M/82ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk127.92 8 152.60 60 135.92
168C2M/11PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
125.47 106 127.92 8 135.92
169C1M/41LERCH Eduard 2002 3 Klášter.136.82 12 127.02 10 137.02
170C1M/42BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.138.40 8 131.18 6 137.18
171K1W/29BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava129.97 8 129.41 58 137.97
172K1W/30NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava130.73 14 129.99 8 137.99
173K1M/83VESELÝ František 2000 3 Trutnov140.50 60 130.46 8 138.46
174K1M/84MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha128.79 10 153.95 6 138.79
175K1M/85PŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha153.01 106 131.88 8 139.88
176K1M/86NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec128.08 12 134.13 6 140.08
177K1M/87FIALA Jakub 2001 3 Olomouc126.62 14 132.48 8 140.48
178K1M/88MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava96.66 52 86.79 54 140.79
179K1W/31DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha138.87 8 133.55 8 141.55
180K1M/89PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník174.79 10 131.66 10 141.66
181C1M/43WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB133.61 10 4.00 999 143.61
182C1M/44SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK140.68 4 136.47 56 144.68
183C1M/45FIALA Jakub 2001 3 Olomouc141.22 10 136.94 8 144.94
184K1M/90TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice104.17 54 96.11 50 146.11
185K1M/91ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand159.49 64 136.74 12 148.74
186C1W/8KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava141.91 158 144.87 6 150.87
187K1M/92WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn152.88 4 180.20 58 156.88
188C1W/9KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc1.00 999 147.57 10 157.57
189C2M/12CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
144.28 14 4.00 999 158.28
190K1W/32KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc166.17 16 150.94 12 162.94
191K1W/33KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice148.37 16 177.98 72 164.37
192C2M/13FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
113.39 62 116.28 50 166.28
193C1W/10ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 3 SKVS ČB154.89 12 1.00 999 166.89
194C1W/11MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov156.98 10 146.75 208 166.98
195C2M/14PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
176.12 12 153.25 14 167.25
196K1M/93ŠULC Karel 2000 3 KK Brand153.53 14 129.10 114 167.53
197C1M/46PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník161.81 6 4.00 999 167.81
198C2M/15POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
154.03 14 159.05 60 168.03
199K1W/34VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor162.72 10 184.74 14 172.72
200C1M/47ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha165.25 62 170.10 4 174.10
201K1M/94URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha158.09 18 159.70 62 176.09
202C2M/16RAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
165.99 12 146.35 62 177.99
203K1M/95REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB120.24 60 122.11 56 178.11
204K1W/35ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand180.52 6 165.01 14 179.01
205K1W/36BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha228.42 58 178.10 6 184.10
206K1W/37HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava133.14 56 134.82 108 189.14
207C1M/48PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha231.24 60 183.35 12 195.35
208K1M/96ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha185.24 18 221.79 60 203.24
209K1M/97ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB202.13 110 204.78 8 212.78
210K1M/98VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor208.22 6 213.74 108 214.22
211C1W/12DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc204.10 12 207.61 64 216.10
212K1W/38DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc180.79 56 206.25 10 216.25
213K1W/39HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc209.15 8 186.92 60 217.15
214C1W/13PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec157.59 60 190.69 214 217.59
215K1M/99FRENCL Josef 2002 3 USK Pha207.84 10 1.00 999 217.84
216K1M/100HALA Jiří 2002 3 Olomouc174.30 112 202.86 16 218.86
217K1W/40KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava1.00 999 215.90 4 219.90
218C1M/49POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB130.10 108 128.32 210 238.10
219K1M/101SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice229.37 10 193.14 104 239.37
220K1M/102TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn182.95 68 140.90 110 250.90
221K1W/41RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha188.76 106 244.25 66 294.76
222K1M/103ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava1.00 999 149.35 158 307.35
223K1W/42BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand162.66 160 1.00 999 322.66
224K1M/104DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha144.64 450 152.07 206 358.07
225K1M/105PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník220.03 162 210.61 210 382.03
Oddíl