Český pohár žáků ve slalomu 2021

poslední aktualizace: 20.09.2021 14:53:02
započítávány jsou tyto závody:
A - 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 31.07.2021
B - 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 01.08.2021
C - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse, 20.08.2021
D - MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž, 21.08.2021

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2007-2010
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Kopeček Michal, 2007VS Tábor1 / 751 / 751 / 751 / 75225
2.ZS Bohatý Oto, 2007KK Brandýs nad Labem2 / 682 / 6835 / 13 / 62198
3.ZS Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem5 / 537 / 462 / 685 / 53174
4.ZS Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem3 / 625 / 536 / 498 / 43164
5.ZS Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou4 / 579 / 404 / 579 / 40154
ZS Dragon Jakub, 2007KK Opava7 / 463 / 627 / 4611 / 35154
7.ZS Uhlík Kryštof, 2008KK Brandýs nad Labem11 / 3510 / 373 / 627 / 46145
8.ZS Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň18 / 2113 / 3113 / 312 / 68130
9.ZS Uhlík Jan, 2008TJ Jiskra Bechyně8 / 436 / 4914 / 2912 / 33125
10.ZS Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 29-12 / 334 / 57119
11.ZS Retek Toman, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky6 / 4915 / 2726 / 1010 / 37113
ZS Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.16 / 2514 / 2911 / 356 / 49113
13.ZS Retek Václav, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky33 / 318 / 215 / 5314 / 29103
14.ZS Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.15 / 278 / 4315 / 2713 / 31101
15.ZS Antl Tomáš, 2008KK Opava29 / 711 / 359 / 4018 / 2196
16.ZS Kápka Kryštof, 2007VK Tzunami Ostrava28 / 816 / 258 / 4316 / 2593
17.ZS Svoboda Šimon, 2008SK VS Benátky nad Jizerou z.s.13 / 3112 / 33-17 / 2387
18.ZS Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4019 / 1923 / 1315 / 2786
19.ZS Kubita Tomáš, 2008KK Opava17 / 234 / 57--80
20.ZS Hanuš Jakub, 2007Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3317 / 2320 / 1728 / 873
21.ZS Jančar Štěpán, 2007Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1328 / 810 / 3732 / 458
22.ZS Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové10 / 3721 / 15--52
23.ZS Malinský Petr, 2008KK Brandýs nad Labem22 / 1425 / 1118 / 2121 / 1550
24.ZM Langer Filip, 2009Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1522 / 1434 / 219 / 1948
25.ZS Stropek Tobiáš, 2007KK Opava20 / 1727 / 928 / 820 / 1743
ZM Maděrka Tobiáš, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky31 / 530 / 617 / 2322 / 1443
27.ZS Kutín Filip, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky32 / 420 / 1727 / 923 / 1339
28.ZS Plas Tobiáš, 2008Univerzitní sportovní klub Praha27 / 934 / 219 / 1931 / 533
29.ZS Petřík Marek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha19 / 19-25 / 1135 / 131
ZS Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň24 / 12-29 / 724 / 1231
31.ZM Novotný Matyáš, 2009KK Brandýs nad Labem34 / 223 / 1322 / 14-29
32.ZM Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha-35 / 116 / 25-26
33.ZS Král Matěj, 2008Univerzitní sportovní klub Praha25 / 1132 / 4-26 / 1025
ZM Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary26 / 10-21 / 15-25
ZM Řežábek Dominik, 2009Univerzitní sportovní klub Praha-26 / 1030 / 627 / 925
36.ZS Synek Přemysl, 2007TJ Loko Žatec30 / 624 / 1232 / 4-22
37.ZM Kratochvíl Jakub, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--31 / 525 / 1116
38.ZS Škop Jan, 2007Otava Strakonice--24 / 1233 / 315
39.ZM Martin Jakub, 2009TJ Bohemians Praha35 / 129 / 7-30 / 614
40.ZM Fabian František, 2009VK Tzunami Ostrava---29 / 77
41.ZS Baar Dominik, 2007KK Opava-31 / 5--5
42.ZM Kápka Lukáš, 2009VK Tzunami Ostrava--33 / 3-3
ZS Klimeš Vít, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-33 / 3--3
44.ZM Štýbnar Matěj, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky---34 / 22

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem1 / 751 / 752 / 683 / 62218
ZS Retek Václav, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 683 / 621 / 751 / 75218
3.ZS Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové3 / 622 / 683 / 627 / 46192
4.ZS Bohatý Oto, 2007KK Brandýs nad Labem7 / 464 / 574 / 572 / 68182
5.ZS Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky6 / 495 / 538 / 434 / 57159
6.ZS Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem9 / 407 / 465 / 536 / 49148
7.ZS Kutín Filip, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky5 / 538 / 436 / 4912 / 33145
8.ZS Retek Toman, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky4 / 5711 / 357 / 469 / 40143
9.ZS Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň8 / 4310 / 3714 / 295 / 53133
10.ZM Řežábek Dominik, 2009Univerzitní sportovní klub Praha10 / 376 / 4912 / 3311 / 35121
11.ZS Uhlík Kryštof, 2008KK Brandýs nad Labem11 / 3512 / 3313 / 318 / 43111
12.ZM Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary12 / 3317 / 2311 / 3510 / 37105
13.ZS Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.14 / 2919 / 199 / 4013 / 31100
14.ZS Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň13 / 3116 / 2510 / 3714 / 2997
15.ZS Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha18 / 219 / 4022 / 1418 / 2182
16.ZM Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2315 / 2718 / 2116 / 2575
17.ZM Novotný Matyáš, 2009KK Brandýs nad Labem21 / 1513 / 3130 / 615 / 2773
ZS Dragon Jakub, 2007KK Opava19 / 1914 / 2916 / 2520 / 1773
19.ZS Jančar Štěpán, 2007Univerzitní sportovní klub Praha33 / 318 / 2115 / 2719 / 1967
20.ZM Maděrka Tobiáš, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky15 / 2720 / 1719 / 1926 / 1063
21.ZM Vít Matyáš, 2009KVS Hradec Králové20 / 1724 / 1217 / 23-52
22.ZM Fabian František, 2009VK Tzunami Ostrava22 / 1425 / 1120 / 1721 / 1546
23.ZS Hanuš Jakub, 2007Univerzitní sportovní klub Praha29 / 729 / 725 / 1117 / 2341
24.ZS Uhlík Jan, 2008TJ Jiskra Bechyně16 / 2521 / 15--40
25.ZS Šutta Jan, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.23 / 1322 / 14-31 / 532
ZM Martin Jakub, 2009TJ Bohemians Praha24 / 1226 / 1026 / 1029 / 732
27.ZM Hladík Šimon, 2009TJ Bohemians Praha31 / 532 / 423 / 1324 / 1230
28.ZM Štýbnar Matěj, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--21 / 1522 / 1429
29.ZS Stolín Antonín, 2008Loko Trutnov27 / 927 / 931 / 528 / 826
30.ZS Malinský Petr, 2008KK Brandýs nad Labem--24 / 1223 / 1325
31.ZS Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové26 / 1023 / 13--23
32.ZM Langer Filip, 2009Univerzitní sportovní klub Praha--27 / 925 / 1120
33.ZM Dvořák Vít, 2009Univerzitní sportovní klub Praha--28 / 827 / 917
ZS Šafařík Pavel, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.25 / 1130 / 6--17
35.ZS Palouda Mikoláš, 2007SK Vltava Č. Krumlov z.s.28 / 828 / 8--16
36.ZS Kvasnička Matěj, 2008Vodácký oddíl Horšovský Týn32 / 434 / 232 / 430 / 614
37.ZM Kratochvíl Jakub, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--29 / 732 / 411
38.ZS Niedl Robin, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.35 / 131 / 5-33 / 39
ZS Samek Petr, 2008SK Třebechovice30 / 633 / 3--9
40.ZS Šefčík Václav, 2008KK Opava34 / 235 / 1--3

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Indruch Tomáš, 2008
Vít Matyáš, 2009
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
1 / 751 / 751 / 752 / 68225
2.ZS Panzer Martin, 2007
Hanzel Jáchym, 2008
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2 / 682 / 683 / 621 / 75211
3.ZS Uhlík Jan, 2008
Tomeček Adam, 2008
TJ Jiskra Bechyně
SK Veselí nad Moravou
3 / 623 / 622 / 683 / 62192
4.ZS Antl Tomáš, 2008
Dragon Jakub, 2007
KK Opava
KK Opava
4 / 575 / 534 / 574 / 57171
5.ZS Kvapil Ondřej, 2007
Kotrba Matěj, 2007
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
8 / 437 / 469 / 407 / 46135
ZS Balarin Evžen, 2008
Baar Patrik, 2007
KK Opava
KK Opava
10 / 379 / 407 / 466 / 49135
7.ZM Kovář Michal, 2009
Rousek David, 2010
KK Opava
KK Opava
6 / 4911 / 356 / 49-133
8.ZS Baar Dominik, 2007
Kubita Tomáš, 2008
KK Opava
KK Opava
5 / 534 / 57--110
9.ZS Malinský Petr, 2008
Uhlík Kryštof, 2008
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--5 / 535 / 53106
10.ZS Palouda Mikoláš, 2007
Šafařík Pavel, 2008
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
7 / 468 / 43--89
ZS Niedl Robin, 2008
Šutta Jan, 2008
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
9 / 406 / 49--89
12.ZM Cihlář David, 2009
Táborský Vojtěch, 2010
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
11 / 3510 / 37--72
13.ZS Král Ondřej, 2008
Jančar Štěpán, 2007
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--8 / 43-43

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava1 / 751 / 751 / 752 / 68225
2.ZS Vaculová Lucie, 2008KK Brandýs nad Labem2 / 683 / 622 / 6812 / 33198
3.ZS Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn3 / 628 / 433 / 623 / 62186
4.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.4 / 572 / 684 / 578 / 43182
5.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky6 / 495 / 535 / 531 / 75181
6.ZS Kratochvílová Adéla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 466 / 4913 / 314 / 57152
ZS Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky8 / 434 / 576 / 497 / 46152
8.ZS Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem11 / 357 / 468 / 435 / 53142
9.ZS Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.5 / 5312 / 3311 / 356 / 49137
10.ZS Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice9 / 4011 / 359 / 4010 / 37117
11.ZS Malá Magdalena, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 299 / 4015 / 279 / 40109
12.ZS Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem15 / 2717 / 237 / 4613 / 31104
13.ZS Sakalová Markéta, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky13 / 3116 / 2512 / 3311 / 3599
14.ZS Sakalová Magdaléna, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky19 / 1910 / 3710 / 3717 / 2397
15.ZS Riantová Anežka, 2008VS Tábor10 / 3715 / 2714 / 2914 / 2995
16.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.12 / 3318 / 2117 / 2315 / 2783
17.ZS Jílková Pavla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky17 / 2314 / 2921 / 1516 / 2577
ZS Jirasová Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha16 / 2513 / 3123 / 1318 / 2177
19.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava18 / 2123 / 1316 / 2521 / 1561
20.ZM Michajlovičová Sára, 2009VK Tzunami Ostrava20 / 1719 / 1918 / 2128 / 857
21.ZS Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno27 / 924 / 1219 / 1920 / 1748
22.ZS Šimáková Anna, 2008SK VS Č. Budějovice31 / 521 / 1524 / 1219 / 1946
23.ZS Milotová Dora, 2007TJ Bohemians Praha22 / 1425 / 1120 / 1726 / 1042
24.ZM Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky24 / 1222 / 1422 / 1429 / 740
25.ZM Pádivá Františka, 2010KK Brandýs nad Labem21 / 1520 / 17-34 / 234
26.ZM Vencová Alžběta, 2010KK Brandýs nad Labem23 / 1327 / 925 / 1131 / 533
27.ZS Beierová Běta, 2008Loko Trutnov26 / 1030 / 632 / 424 / 1228
28.ZM Podušková Jůlie, 2010Univerzitní sportovní klub Praha-26 / 1033 / 322 / 1427
29.ZS Petriková Barbora, 2008TJ Loko Žatec25 / 11-34 / 223 / 1326
30.ZS Jurajdová Simona, 2007Vodní sporty Desná--26 / 1025 / 1121
31.ZM Davidová Michaela, 2009KVS Hradec Králové29 / 732 / 427 / 932 / 420
32.ZM Vaculová Silvie, 2010KK Brandýs nad Labem30 / 631 / 529 / 7-18
33.ZS Stloukalová Aneta, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky33 / 328 / 8-30 / 617
34.ZM Zaťková Eliška, 2009KK Brandýs nad Labem32 / 434 / 230 / 6-12
35.ZS Jurajdová Veronika, 2007Vodní sporty Desná--35 / 127 / 910
36.ZM Marková Kristýna, 2009Loko Trutnov28 / 8--35 / 19
37.ZM Vatěrová Amálie, 2010KK Brandýs nad Labem--28 / 8-8
38.ZS Koucká Mariana, 2007Univerzitní sportovní klub Praha-29 / 7--7
39.ZM Mrázová Ema, 2009TJ Bohemians Praha-35 / 131 / 5-6
40.ZS Čellárová Zuzana, 2007Univerzitní sportovní klub Praha-33 / 3--3
ZM Adámková Klára, 2010Univerzitní sportovní klub Praha---33 / 33
42.ZS Podušková Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha34 / 2---2
43.ZS Ulitzková Laura, 2007KK Opava35 / 1---1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava3 / 621 / 751 / 752 / 68218
2.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 682 / 682 / 681 / 75211
3.ZS Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 753 / 623 / 624 / 57199
4.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.5 / 535 / 534 / 578 / 43163
5.ZS Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 574 / 577 / 4616 / 25160
6.ZS Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem7 / 4611 / 356 / 493 / 62157
7.ZS Vaculová Lucie, 2008KK Brandýs nad Labem6 / 496 / 495 / 537 / 46151
8.ZS Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem8 / 438 / 4310 / 375 / 53139
9.ZS Malá Magdalena, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 377 / 469 / 406 / 49135
10.ZS Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice9 / 409 / 408 / 4311 / 35123
11.ZS Jílková Pavla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky12 / 3310 / 3713 / 319 / 40110
12.ZS Kratochvílová Adéla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2912 / 3311 / 3510 / 37105
13.ZM Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky11 / 3517 / 2314 / 2912 / 3397
14.ZS Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno13 / 3113 / 3112 / 3313 / 3195
15.ZS Beierová Běta, 2008Loko Trutnov15 / 2714 / 2918 / 2115 / 2783
16.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava17 / 2316 / 2515 / 2714 / 2981
17.ZS Stloukalová Aneta, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky16 / 2515 / 2716 / 2518 / 2177
18.ZM Davidová Michaela, 2009KVS Hradec Králové19 / 1918 / 2117 / 2317 / 2367
19.ZM Vaculová Silvie, 2010KK Brandýs nad Labem18 / 2119 / 1919 / 19-59
20.ZS Ulitzková Laura, 2007KK Opava20 / 1721 / 15-19 / 1951
21.ZM Vatěrová Amálie, 2010KK Brandýs nad Labem21 / 1520 / 17--32

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Hojdová Markéta, 2007
Kopeček Michal, 2007
Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
2 / 681 / 753 / 621 / 75218
2.ZS Vaculová Lucie, 2008
Bohatý Oto, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
1 / 752 / 684 / 572 / 68211
3.ZS Vojtíková Klára, 2007
Voneš Jakub, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3 / 624 / 571 / 753 / 62199
4.ZS Saifrtová Magdaléna, 2008
Venc Ondřej, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
4 / 575 / 532 / 684 / 57182
5.ZS Marousková Tereza, 2009
Novák Tobiáš, 2008
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
5 / 533 / 625 / 535 / 53168
6.ZS Beierová Běta, 2008
Stolín Antonín, 2008
Loko Trutnov
Loko Trutnov
6 / 497 / 466 / 499 / 40144
7.ZM Lebedová Adéla, 2010
Rousek David, 2010
KK Opava
KK Opava
7 / 466 / 498 / 437 / 46141
8.ZM Vaculová Silvie, 2010
Novotný Matyáš, 2009
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
10 / 378 / 437 / 466 / 49138
9.ZM Zaťková Eliška, 2009
Kepšta Martin, 2009
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
8 / 4310 / 379 / 408 / 43126
10.ZM Foltín Radim, 2010
Pádivá Františka, 2010
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
9 / 409 / 40--80
11.ZM Vencová Alžběta, 2010
Mrůzek David, 2010
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
11 / 35---35
Typ závodu