Český pohár všech veteránů ve slalomu 2020

poslední aktualizace: 03.08.2020 15:27:59
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů, 11.07.2020
B - Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů, 18.07.2020
C - Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů, 01.08.2020
D - Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů, 15.08.2020

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1985
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Šandl Lukáš, 1983SK VS Č. Budějovice3 / 626 / 494 / 57-168
2. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice4 / 578 / 433 / 62-162
3. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary-1 / 752 / 68-143
Miller Jan, 1968TJ Turnov2 / 68-1 / 75-143
5. Tatíček Miroslav, 1985TJ Syntesia Pardubice1 / 7512 / 33--108
6. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov8 / 4319 / 1913 / 31-93
7. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice7 / 4623 / 1317 / 23-82
8. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice6 / 4913 / 31--80
9. Sehnal Štěpán, 1985Univerzitní sportovní klub Praha-2 / 68--68
10. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn-17 / 238 / 43-66
11. Benhák Jiří, 1956Delfín Jablonec9 / 40-16 / 25-65
12. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice-3 / 62--62
13. Krejčí Karel, 1972SK VS Č. Budějovice-4 / 57--57
14. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové5 / 53---53
Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn--5 / 53-53
Pešta Jan, 1981TJ Lužnice Tábor-5 / 53--53
17. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice-22 / 1410 / 37-51
18. Sýkora Jaroslav, 1961TJ SK Hubertus KV--6 / 49-49
19. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov13 / 3127 / 928 / 8-48
20. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary--7 / 46-46
Šťastný Jan, 1970TJ Syntesia Pardubice-7 / 46--46
22. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové12 / 33-24 / 12-45
23. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov-18 / 2119 / 19-40
Kubát Jiří, 1959Kanoistický klub Klatovy z.s.--9 / 40-40
Cuc Michal, 1977Technika Praha-9 / 40--40
26. Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí10 / 37---37
Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav-10 / 37--37
28. Válek Michal, 1974VS Tábor-21 / 1518 / 21-36
29. Piskáček Pavel, 1970SK Štětí11 / 35---35
Vácha Viktor, 1985KK Rakovník--11 / 35-35
Prchlík Jiří, 1978TJ Lužnice Tábor-11 / 35--35
32. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor--12 / 33-33
33. Piskáček Jan, 1941SK Štětí14 / 29---29
Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.--14 / 29-29
Šerý Michal, 1971C&K Rožátov-24 / 1220 / 17-29
Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové-14 / 29--29
37. Svítil Vladan, 1974KK Postřelmov-15 / 27--27
Kolman Filip, 1973SK Žižkov--15 / 27-27
39. Rašner Karel, 1976KK Postřelmov-16 / 25--25
40. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-25 / 1123 / 13-24
41. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-20 / 17--17
42. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor--21 / 15-15
43. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň--22 / 14-14
44. Poula Jan, 1955TJ Slavia K. Vary--25 / 11-11
45. Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav-26 / 10--10
Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník--26 / 10-10
47. Červenka Jaroslav, 1964TJ SK Hubertus KV--27 / 9-9
48. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor--29 / 7-7
49. Krejčí Antonín, 1955TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--30 / 6-6

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary--1 / 75-75
Vorlová Darina, 1984TJ Syntesia Pardubice1 / 75---75
Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové-1 / 75--75
4. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň--2 / 68-68
5. Podzimková Markéta, 1974TJ Ohře Klášterec--3 / 62-62

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Záruba Martin, 1974
Vorel Zdeněk, 1974
TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
1 / 752 / 68--143
Tatíček Miroslav, 1985
Šandl Lukáš, 1983
TJ Syntesia Pardubice
SK VS Č. Budějovice
2 / 681 / 75--143
3. Benhák Jiří, 1956
Benhák Ladislav, 1954
Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
-3 / 621 / 75-137
4. Hák Jiří, 1952
Nedvídek František, 1944
Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
3 / 62-3 / 62-124
5. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
-6 / 494 / 57-106
6. Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
--2 / 68-68
7. Jindrák Petr, 1969
Boček Zdeněk, 1975
Technika Praha
SK VS Č. Budějovice
-4 / 57--57
8. Velenovský Jiří, 1978
Riant Martin, 1977
VS Tábor
VS Tábor
--5 / 53-53
Holý Jiří, 1957
Pechlát Hynek, 1971
KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
-5 / 53--53
10. Fohl Ondřej, 1979
Hron Robin, 1979
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--6 / 49-49
11. Lepík Filip, 1976
Dolejš Martin, 1980
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
--7 / 46-46

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Konvalinková Irena, 1977
Outrata Jindřich, 1970
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1 / 753 / 623 / 62-199
2. Podzimková Markéta, 1974
Pechlát Hynek, 1971
TJ Ohře Klášterec
Klub vodních sportů Sušice z.s.
-2 / 682 / 68-136
3. Doležal Tomáš, 1976
Doležalová Zuzana, 1980
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--1 / 75-75
Jindrák Petr, 1969
Kašparová Anna, 1985
Technika Praha
Sk VS Slávia Hradec Králové
-1 / 75--75
5. Vorlová Darina, 1984
Vorel Zdeněk, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2 / 68---68
6. Jarolímek Otta, 1961
Jarolímková Věra, 1966
TJ Turnov
TJ Turnov
3 / 62---62
7. Benhák Jiří, 1956
Lagnerová Jana, 1959
Delfín Jablonec
SK Domeček Soběslav
--4 / 57-57
Šejvlová Lenka, 1973
Holý Jiří, 1957
KK Rakovník
KK Rakovník
-4 / 57--57
9. Kohoutová Lenka, 1974
Vácha Viktor, 1985
KK Rakovník
KK Rakovník
--5 / 53-53
Podušková Marie, 1974
Poduška Patrik, 1976
Sokol Trója
Sokol Trója
-5 / 53--53
11. Černá Lucie, 1977
Němec Aleš, 1976
TJ DNT VS Kadaň
TJ DNT VS Kadaň
--6 / 49-49

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice1 / 756 / 496 / 49-173
2. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice-1 / 754 / 57-132
3. Troch Petr, 1971TJ Dvůr Králové4 / 5714 / 2912 / 33-119
4. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice-3 / 625 / 53-115
5. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice3 / 6219 / 1921 / 15-96
6. Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.-4 / 5710 / 37-94
7. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové2 / 6816 / 25--93
8. Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň-7 / 467 / 46-92
9. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň-5 / 5313 / 31-84
10. Lepík Filip, 1976TJ SK Hubertus KV--1 / 75-75
11. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice6 / 4925 / 1123 / 13-73
12. Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň--2 / 68-68
Oto Klír, 1981Univerzitní sportovní klub Praha-2 / 68--68
14. Tůma Martin, 1972TJ SK Hubertus KV--3 / 62-62
15. Vyhnánek Jiří, 1974Technika Praha-9 / 4019 / 19-59
16. Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov5 / 53---53
17. Brebta Vladimír, 1972Delfín Jablonec7 / 46---46
18. Taišl Filip, 1976Klub vodních sportů Sušice z.s.--8 / 43-43
Tesař Robert, 1972SK VS Č. Budějovice-8 / 43--43
Adamec Jakub, 1984SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.8 / 43---43
21. Benhák Jiří, 1956Delfín Jablonec11 / 35-30 / 6-41
22. Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí9 / 40---40
Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň--9 / 40-40
24. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.-22 / 1416 / 25-39
25. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-10 / 37--37
Piskáček Pavel, 1970SK Štětí10 / 37---37
27. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary--11 / 35-35
Milyán Daniel, 1971TJ Loko Žatec-11 / 35--35
29. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové13 / 31-33 / 3-34
Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.-23 / 1318 / 21-34
31. Horák David, 1976Wild Water Canoe Club FROL-12 / 33--33
Jarolímek Otta, 1961TJ Turnov12 / 33---33
33. Kodada Miroslav, 1982Kotva Bráník-13 / 31--31
34. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV--14 / 29-29
35. Jindrák Petr, 1969Technika Praha-15 / 27--27
Maceček Dušan, 1962TJ SK Hubertus KV--15 / 27-27
37. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec-17 / 23--23
Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--17 / 23-23
39. Král Tomáš, 1979Univerzitní sportovní klub Praha-18 / 21--21
40. Poduška Patrik, 1976Sokol Trója-26 / 1027 / 9-19
41. Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň-28 / 826 / 10-18
42. Novák Jindřich, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-20 / 17--17
Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV--20 / 17-17
44. Putzer Pavel, 1967SK Kaplice, z.s-21 / 15--15
45. Riant Martin, 1977VS Tábor--22 / 14-14
46. Chňoupek Jan, 1975TJ Roztoky-24 / 12--12
Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-29 / 731 / 5-12
Vácha Viktor, 1985KK Rakovník--24 / 12-12
49. Neuwirth Josef, 1961TJ SK Hubertus KV--25 / 11-11
50. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice-27 / 9--9
51. Táborský Pavel, 1972Vodácký oddíl Horšovský Týn--28 / 8-8
52. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor--29 / 7-7
53. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník-30 / 6--6
54. Rouča Jaroslav, 1970TJ Šumperk z.s.-31 / 5--5
55. Kulhánek Josef, 1951Delfín Jablonec-32 / 4--4
Weissar Petr, 1970TJ Loko Plzeň--32 / 4-4
57. Pártl Mirek, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.-33 / 3--3
58. Císařovský Petr, 1977Wild Water Canoe Club FROL-34 / 2--2
Žatecký Jiří, 1969TJ Roztoky--34 / 2-2
60. Hadraba Michal, 1976Wild Water Canoe Club FROL-35 / 1--1
Dodal Jan, 1953TJ Bohemians Praha--35 / 1-1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary-2 / 681 / 75-143
2. Veselá Linda, 1980Technika Praha-3 / 622 / 68-130
3. Podzimková Markéta, 1974TJ Ohře Klášterec-7 / 464 / 57-103
4. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav-9 / 403 / 62-102
5. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov1 / 75---75
Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové-1 / 75--75
7. Kohoutová Lenka, 1974KK Rakovník-11 / 3510 / 37-72
8. Samešová Věra, 1955Delfín Jablonec2 / 68---68
9. Vorlová Darina, 1984TJ Syntesia Pardubice3 / 62---62
10. Konvalinková Irena, 1977TJ Syntesia Pardubice4 / 57---57
Sehnalová Marie, 1981Univerzitní sportovní klub Praha-4 / 57--57
12. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň--5 / 53-53
Purgerová Šárka, 1984SK VS Č. Budějovice-5 / 53--53
14. Doležalová Zuzana, 1980TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--6 / 49-49
Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha-6 / 49--49
16. Nováková Marcela, 1974VS Tábor--7 / 46-46
17. Haucková Ilona, 1978KVS Hradec Králové-8 / 43--43
Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV--8 / 43-43
19. Kubátová Anna, 1960Kanoistický klub Klatovy z.s.--9 / 40-40
20. Šejvlová Lenka, 1973KK Rakovník-10 / 37--37
21. Štěpinová Šárka, 1983TJ DNT VS Kadaň--11 / 35-35
Typ závodu