Český pohár žáků starších 2020

poslední aktualizace: 02.09.2020 09:24:57
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 20.06.2020
B - 3. Český pohár žáků ve Strakonicích, 27.06.2020
C - 4. Český pohár žáků ve Strakonicích, 28.06.2020
D - Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu, 22.08.2020

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2006-2007
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha3 / 625 / 531 / 752 / 68205
2.ZS Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 7521 / 156 / 49199
3.ZS Kopeček Michal, 2007VS Tábor2 / 682 / 684 / 575 / 53193
4.ZS Bohatý Oto, 2007KK Brandýs nad Labem11 / 353 / 622 / 684 / 57187
5.ZS Kutek Michal, 2006Wild Water Canoe Club FROL-9 / 403 / 621 / 75177
6.ZS Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem4 / 574 / 5710 / 377 / 46160
7.ZS Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň6 / 497 / 465 / 5313 / 31148
8.ZS Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.5 / 5311 / 357 / 469 / 40139
9.ZS Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.7 / 468 / 436 / 4917 / 23138
ZS Zvolský Kristián, 2006Univerzitní sportovní klub Praha8 / 4313 / 3112 / 333 / 62138
11.ZS Retek Václav, 2007UP Olomouc10 / 376 / 499 / 4031 / 5126
12.ZS Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.9 / 4010 / 3713 / 3111 / 35112
13.ZS Hanuš Jakub, 2007KK Rakovník14 / 2920 / 1716 / 2510 / 3791
14.ZS Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem15 / 2712 / 3314 / 2927 / 989
15.ZS Druska Vojta, 2006SK VS Č. Budějovice23 / 1318 / 2118 / 218 / 4385
16.ZS Retek Toman, 2007UP Olomouc29 / 714 / 298 / 4324 / 1284
17.ZS Kovář Filip, 2006KK Opava21 / 1516 / 2515 / 2714 / 2981
ZS Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3317 / 2319 / 1916 / 2581
19.ZS Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.16 / 2519 / 1911 / 3530 / 679
20.ZS Míka Hynek, 2006SK Domeček Soběslav-15 / 2717 / 2323 / 1363
21.ZS Šíma Lukáš, 2006Otava Strakonice18 / 2134 / 224 / 1215 / 2760
22.ZS Dragon Jakub, 2007KK Opava26 / 10-22 / 1412 / 3357
23.ZS Jaroš Michael, 2006UP Olomouc13 / 31--18 / 2152
24.ZS Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové19 / 1924 / 1225 / 1119 / 1950
25.ZS Pomajbík Filip, 2006UP Olomouc-21 / 1520 / 1725 / 1143
26.ZS Kárník Tadeáš, 2006Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2327 / 926 / 10-42
ZS Milyan Daniel, 2006TJ Loko Žatec22 / 1422 / 1428 / 822 / 1442
28.ZS Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc24 / 1226 / 1031 / 521 / 1537
29.ZS Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem25 / 1130 / 6-20 / 1734
30.ZS Škop Jan, 2007Otava Strakonice27 / 925 / 1123 / 13-33
31.ZS Beránek Tomáš, 2006SK Třebechovice20 / 1729 / 7-29 / 731
32.ZS Kutín Filip, 2007UP Olomouc-23 / 1332 / 426 / 1027
33.ZS Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha28 / 831 / 529 / 7-20
34.ZS Novák Matouš, 2006VS Tábor--27 / 928 / 817
35.ZS Stropek Tobiáš, 2007KK Opava30 / 632 / 430 / 6-16
36.ZS Kasper Jakub, 2007SK Vltava Č. Krumlov z.s.-28 / 8--8
37.ZS Legutko Josef, 2006TJ Loko Žatec32 / 433 / 3--7
38.ZS Novotný Štěpán, 2006TJ Semily31 / 5---5
39.ZS Boura Samuel, 2007Univerzitní sportovní klub Praha--33 / 3-3
ZS Chytil Lumír, 2006TJ Šumperk z.s.-35 / 134 / 2-3
ZS Slavík Daniel, 2006TJ Semily33 / 3---3
42.ZS Kápka Kryštof, 2007VK Tzunami Ostrava34 / 2---2
43.ZS Svoboda Ondřej, 2006UP Olomouc--35 / 1-1
ZS Hrňák Šimon, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky35 / 1---1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové1 / 751 / 751 / 751 / 75225
2.ZS Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové2 / 682 / 682 / 686 / 49204
3.ZS Válek Michal, 2006VS Tábor3 / 624 / 573 / 62-181
4.ZS Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice5 / 536 / 495 / 532 / 68174
5.ZS Retek Václav, 2007UP Olomouc4 / 575 / 537 / 464 / 57167
6.ZS Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc11 / 353 / 624 / 577 / 46165
7.ZS Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem7 / 468 / 438 / 433 / 62151
8.ZS Bohatý Oto, 2007KK Brandýs nad Labem6 / 497 / 4613 / 315 / 53148
9.ZS Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4012 / 336 / 4912 / 33122
10.ZS Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň10 / 379 / 4010 / 378 / 43120
ZS Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem8 / 4310 / 379 / 4010 / 37120
12.ZS Druska Vojta, 2006SK VS Č. Budějovice15 / 2714 / 2911 / 359 / 40104
13.ZS Retek Toman, 2007UP Olomouc13 / 3111 / 3516 / 2511 / 35101
14.ZS Kutín Filip, 2007UP Olomouc12 / 3313 / 3112 / 3314 / 2997
15.ZS Svoboda Ondřej, 2006UP Olomouc14 / 2915 / 2714 / 2913 / 3189
16.ZS Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.18 / 2116 / 2515 / 2716 / 2577
17.ZS Hanuš Jakub, 2007KK Rakovník17 / 2317 / 2317 / 2317 / 2369
18.ZS Dragon Jakub, 2007KK Opava21 / 1518 / 2119 / 1915 / 2767
19.ZS Jančar Štěpán, 2007Univerzitní sportovní klub Praha-19 / 1920 / 1718 / 2157
20.ZS Kasper Jakub, 2007SK Vltava Č. Krumlov z.s.19 / 1921 / 1518 / 21-55
21.ZS Palouda Mikoláš, 2007SK Vltava Č. Krumlov z.s.23 / 1320 / 1721 / 15-45
22.ZS Kupka Lukáš, 2007VK Tzunami Ostrava20 / 17--19 / 1936
23.ZS Ruffer Jakub, 2007TJ Syntesia Pardubice22 / 14--20 / 1731
24.ZS Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha16 / 25---25

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Heger Jonáš, 2006
Indruch Matěj, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
1 / 751 / 751 / 751 / 75225
2.ZS Retek Toman, 2007
Retek Václav, 2007
UP Olomouc
UP Olomouc
2 / 682 / 682 / 682 / 68204
3.ZS Sakalová Markéta, 2007
Sakalová Magdaléna, 2007
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
-3 / 623 / 62-124
4.ZS Ruffer Jakub, 2007
Konvalinka Ondřej, 2007
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4 / 57--3 / 62119
5.ZS Šíma Lukáš, 2006
Škop Jan, 2007
Otava Strakonice
Otava Strakonice
-4 / 574 / 57-114
6.ZS Hrňák Šimon, 2007
Klimeš Vít, 2007
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
-5 / 535 / 53-106
7.ZS Kotrba Matěj, 2007
Vosmek Jáchym, 2007
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
3 / 62---62

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV3 / 621 / 752 / 681 / 75218
ZS Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 753 / 621 / 752 / 68218
3.ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava2 / 682 / 683 / 623 / 62198
4.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava4 / 575 / 536 / 494 / 57167
5.ZS Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn14 / 294 / 574 / 576 / 49163
6.ZS Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 496 / 497 / 467 / 46144
7.ZS Vrbová Marie, 2007UP Olomouc5 / 5312 / 335 / 5310 / 37143
8.ZS Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.11 / 357 / 469 / 408 / 43129
ZS Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové7 / 469 / 408 / 4320 / 17129
10.ZS Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc8 / 438 / 4310 / 379 / 40126
11.ZS Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem10 / 3711 / 3511 / 355 / 53125
12.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4014 / 2912 / 3311 / 35108
13.ZS Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem15 / 2710 / 3714 / 2928 / 893
ZS Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky13 / 3113 / 3113 / 31-93
15.ZS Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové12 / 3315 / 2715 / 2713 / 3191
16.ZS Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc16 / 2516 / 2516 / 2512 / 3383
17.ZS Sakalová Magdaléna, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky24 / 1219 / 1917 / 2316 / 2567
18.ZS Štěpánková Stella, 2006KVS Hradec Králové18 / 2121 / 1520 / 1715 / 2765
19.ZS Sakalová Markéta, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky21 / 1517 / 2319 / 1919 / 1961
20.ZS Milotová Dora, 2007TJ Bohemians Praha22 / 1423 / 1326 / 1014 / 2956
21.ZS Beerová Anežka, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.20 / 1720 / 1718 / 2123 / 1355
22.ZS Riantová Marie, 2006VS Tábor19 / 1918 / 2124 / 1226 / 1052
ZS Šlachtová Tereza, 2006VK Tzunami Ostrava17 / 2322 / 1421 / 1522 / 1452
24.ZS Srpová Lada, 2006VK Tzunami Ostrava27 / 924 / 1223 / 1321 / 1540
25.ZS Srpová Stela, 2006VK Tzunami Ostrava33 / 327 / 922 / 1425 / 1134
ZS Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc25 / 11--17 / 2334
27.ZS Jílková Pavla, 2007UP Olomouc29 / 726 / 1025 / 1124 / 1233
28.ZS Žďárská Laura, 2006TJ Syntesia Pardubice26 / 10--18 / 2131
29.ZS Kylbergerová Iva, 2007Otava Strakonice-25 / 1129 / 727 / 927
30.ZS Tesařová Eliška, 2007DUKLA Brandýs32 / 430 / 628 / 8-18
31.ZS Apolínová Nela, 2007TJ SK Hubertus KV-28 / 827 / 9-17
32.ZS Šafaříková Alena, 2006SK Vltava Č. Krumlov z.s.34 / 229 / 731 / 5-14
33.ZS Chocholová Veronika, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky23 / 13---13
34.ZS Bláhová Karolína, 2007SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.35 / 131 / 530 / 6-12
35.ZS Jurajdová Veronika, 2007Vodní sporty Desná28 / 8---8
36.ZS Hřebíčková Hanna, 2006Vodní sporty Desná30 / 6---6
37.ZS Jurajdová Simona, 2007Vodní sporty Desná31 / 5---5

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha1 / 752 / 681 / 751 / 75225
2.ZS Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové2 / 681 / 752 / 682 / 68211
3.ZS Vrbová Marie, 2007UP Olomouc4 / 573 / 623 / 627 / 46181
4.ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava3 / 625 / 534 / 574 / 57176
5.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava5 / 536 / 496 / 493 / 62164
6.ZS Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem6 / 494 / 575 / 539 / 40159
7.ZS Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové8 / 437 / 467 / 466 / 49141
8.ZS Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc7 / 469 / 409 / 408 / 43129
9.ZS Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem10 / 378 / 438 / 4310 / 37123
10.ZS Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc11 / 3510 / 3711 / 3511 / 35107
11.ZS Štěpánková Stella, 2006KVS Hradec Králové12 / 3311 / 3510 / 3713 / 31105
12.ZS Srpová Lada, 2006VK Tzunami Ostrava13 / 3113 / 3114 / 2915 / 2791
13.ZS Jílková Pavla, 2007UP Olomouc-14 / 2913 / 3114 / 2989
14.ZS Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc9 / 40--12 / 3373
15.ZS Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-12 / 3312 / 33-66
16.ZS Kylbergerová Iva, 2007Otava Strakonice-15 / 2715 / 27-54
17.ZS Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn---5 / 5353

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1.ZS Motlová Andrea, 2006
Indruch Matěj, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
1 / 751 / 751 / 751 / 75225
2.ZS Vojtíková Klára, 2007
Voneš Jakub, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2 / 683 / 623 / 622 / 68198
ZS Hojdová Markéta, 2007
Kopeček Michal, 2007
Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
3 / 622 / 682 / 685 / 53198
4.ZS Kratochvílová Adéla, 2007
Malý Vojtěch, 2006
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 574 / 574 / 573 / 62176
5.ZS Šafaříková Alena, 2006
Kasper Jakub, 2007
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
5 / 535 / 535 / 53-159
6.ZS Žďárská Laura, 2006
Plášil Hynek, 2006
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
6 / 49--6 / 4998
7.ZS Kutín Filip, 2007
Vrbová Marie, 2007
UP Olomouc
UP Olomouc
---4 / 5757
Typ závodu