vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle

19.06.2011   řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMRAŠNER Karel 1976 0 Lukavice117.30 2 112.90 0 112.90 50
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto119.10 0 113.20 0 113.200.30/0,346
3.2/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov113.90 0 114.10 2 113.901.00/0,942
4.3/VMBEIER Artur 1970 3 Trutnov119.80 0 117.10 0 117.104.20/3,738
5.1/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.117.30 2 118.70 0 118.705.80/5,134
6.4/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.129.10 2 119.20 0 119.206.30/5,630
7.5/VMLACINA Richard 1967 3 Semily122.90 2 120.00 0 120.007.10/6,329
8.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov121.00 0 124.90 0 121.008.10/7,228
9. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK123.80 0 123.10 0 123.1010.20/9,027
10.1/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha127.10 2 123.40 0 123.4010.50/9,326
11.1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto123.80 0 123.70 0 123.7010.80/9,625
12. MACHEK Radek 1980 3 Trutnov125.80 2 121.90 2 123.9011.00/9,724
13.1/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK127.30 0 124.30 0 124.3011.40/10,123
14.2/VSHRON Jiří 1951 3 Rakovník128.90 0 125.80 0 125.8012.90/11,422
15.6/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.131.60 2 126.20 0 126.2013.30/11,821
16.2/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov126.80 0 128.60 0 126.8013.90/12,320
17.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště129.50 2 128.70 0 128.7015.80/14,019
18.7/VMROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště124.90 4 128.70 2 128.9016.00/14,218
19.8/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.132.40 2 127.10 2 129.1016.20/14,317
20.3/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily134.60 0 129.40 0 129.4016.50/14,616
20. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.125.40 4 0.00 0 129.4016.50/14,615
22.2/ZSHABICH Tomáš 1997 0 VS Tábor134.90 0 130.40 0 130.4017.50/15,514
23.1/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha134.40 0 131.20 0 131.2018.30/16,213
24.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.60 0 132.30 0 132.3019.40/17,212
25.3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel134.10 2 133.30 0 133.3020.40/18,111
25. DANDA Tomáš 1977 0 Pardub.131.30 2 0.00 0 133.3020.40/18,110
27.4/ZSKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.137.90 2 135.10 0 135.1022.20/19,79
28.2/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.141.30 2 135.70 2 137.7024.80/22,08
29.5/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc138.20 0 137.80 2 138.2025.30/22,47
30.4/VHABICH Bohumil 1961 0 VS Tábor142.40 0 137.20 2 139.2026.30/23,36
31.5/VJANDÁŠ Roman 1965 0 Kadaň143.10 2 141.10 0 141.1028.20/25,05
32.9/VMMÍL Pavel 1967 3 Trutnov145.60 0 141.30 0 141.3028.40/25,24
33.6/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc142.40 2 141.90 0 141.9029.00/25,73
34.7/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň143.80 2 140.40 2 142.4029.50/26,12
35.10/VMKÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor149.80 0 151.90 0 149.8036.90/32,71
36.8/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel148.30 2 148.90 2 150.3037.40/33,10
37.9/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel151.40 2 148.40 2 150.4037.50/33,20
38.10/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel161.40 0 160.80 6 161.4048.50/43,00
39.3/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.166.40 2 164.90 4 168.4055.50/49,20
40.11/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž167.80 4 163.90 12 171.8058.90/52,20
41.12/ZSŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště164.30 10 171.40 4 174.3061.40/54,40
42.13/ZSŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště192.10 6 176.80 0 176.8063.90/56,60
43.4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště189.70 2 181.50 4 185.5072.60/64,30
44.11/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště192.70 50 207.40 8 215.40102.50/90,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice117.90 0 116.70 0 116.70 47
2. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň120.20 0 122.60 2 120.203.50/3,043
3.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň120.70 0 121.40 2 120.704.00/3,439
4.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav122.90 0 125.30 0 122.906.20/5,335
5.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha127.20 0 126.20 0 126.209.50/8,131
6.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc125.20 2 126.50 0 126.509.80/8,427
7.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc126.20 2 127.80 6 128.2011.50/9,923
8. VALÍKOVÁ Radka 1991 0 Pardub.128.00 2 128.30 0 128.3011.60/9,922
9.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily130.50 0 132.40 0 130.5013.80/11,821
10.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily130.60 0 130.60 0 130.6013.90/11,920
11.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha131.00 0 133.30 0 131.0014.30/12,319
12.4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.131.90 2 130.30 2 132.3015.60/13,418
13.5/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha131.10 2 131.10 2 133.1016.40/14,117
14.3/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily132.60 2 133.40 0 133.4016.70/14,316
15.2/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň132.90 2 134.30 0 134.3017.60/15,115
16. JASANSKÁ Jitka 1981 0 Vys.Mýto133.10 2 133.20 2 135.1018.40/15,814
17.3/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha132.30 4 137.30 0 136.3019.60/16,813
18.6/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.137.20 2 135.30 2 137.3020.60/17,712
19.4/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc137.80 0 141.60 2 137.8021.10/18,111
20.1/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž138.10 2 138.60 0 138.6021.90/18,810
20.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel138.90 4 138.60 0 138.6021.90/18,89
22. FUSKOVÁ Dana 1988 3 Val.Mez.140.10 0 139.50 0 139.5022.80/19,58
22.5/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 3 Dukla B.139.30 2 139.50 0 139.5022.80/19,57
24.4/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor141.70 2 142.80 0 142.8026.10/22,46
25.6/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž145.40 50 146.10 0 146.1029.40/25,25
26.7/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov146.70 2 148.80 0 148.7032.00/27,44
27.7/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc147.80 2 148.90 0 148.9032.20/27,63
28.8/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.147.20 2 154.10 0 149.2032.50/27,82
29.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel147.90 8 145.40 4 149.4032.70/28,01
30. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov156.20 0 152.40 2 154.4037.70/32,30
31.8/ZMŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel184.80 4 171.80 0 171.8055.10/47,20
32.9/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.174.90 6 175.90 4 179.9063.20/54,20
33.10/ZMLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily203.20 2 184.20 6 190.2073.50/63,00
34.11/ZMJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí180.30 60 181.80 10 191.8075.10/64,40
35.12/ZMKLIKAROVÁ Veronika 1999 0 Trutnov181.40 52 205.50 6 211.5094.80/81,20
36.13/ZMLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí223.30 54 0.00 0 277.30160.60/137,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBŮ Jiří
KUBŮ Petr
1981
1976
3 Vys.Mýto
Olomouc
122.10 0 123.70 0 122.10 16
2.1/VMVESELÝ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
0 VSDK
Lukavice
122.90 2 120.80 2 122.800.70/0,612
3.1/VSNEDVÍDEK František
HRON Jiří
1944
1951
2 Dv.Král.
Rakovník
124.20 0 124.70 0 124.202.10/1,78
4.2/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
3 Pardub.
Dv.Král.
123.40 4 122.50 2 124.502.40/2,07
5.1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
126.50 0 125.50 4 126.504.40/3,66
6. JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.90 4 128.30 0 128.306.20/5,15
7.2/VSHÁK Jiří
ROLEČEK Luděk
1952
1951
0 Trutnov
Vys.Mýto
153.60 50 130.40 0 130.408.30/6,84
8.1/DMFRANEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1995
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
131.80 0 127.30 4 131.309.20/7,53
9.1/ZMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
3 Olomouc
Olomouc
144.10 8 147.40 4 151.4029.30/24,02
10.2/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
149.10 8 160.70 4 157.1035.00/28,71
11. MRACEK Zdenek
MRACEK Simon
1968
1998
Německo
Německo
164.90 12 164.40 2 166.4044.30/36,30
12.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
3 Turnov
Turnov
167.50 0 171.50 0 167.5045.40/37,20
13.1/ZSKAMINSKÁ Barbora
HUŇKOVÁ Nikola
1998
1998
0 Val.Mez.
Val.Mez.
170.20 12 172.10 6 178.1056.00/45,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.102.70 0 103.90 2 102.70 80
2. KŘIŠŤAN Filip 1992 3 Týniště101.20 4 0.00 0 105.202.50/2,476
3.1/VMDVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.106.60 0 105.70 0 105.703.00/2,972
4.1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto107.20 2 107.80 0 107.805.10/5,068
5. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto108.40 0 108.10 0 108.105.40/5,364
6. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.0.00 0 108.70 0 108.706.00/5,860
7.2/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník109.50 0 109.80 0 109.506.80/6,656
8.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.112.60 2 109.90 0 109.907.20/7,052
9.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž112.50 0 110.60 0 110.607.90/7,751
9.3/VMZUMMER Dušan 1970 0 Turnov113.50 0 110.60 0 110.607.90/7,750
11.4/VMKUBŮ Petr 1976 0 Olomouc112.40 0 110.70 0 110.708.00/7,849
12. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov110.90 0 110.40 2 110.908.20/8,048
13.1/DMKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto109.30 2 112.50 0 111.308.60/8,447
14.5/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.112.90 0 112.80 4 112.9010.20/9,946
15.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy114.30 4 111.90 2 113.9011.20/10,945
16.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště116.30 0 114.60 0 114.6011.90/11,644
17.2/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov112.80 2 113.50 2 114.8012.10/11,843
18.6/VMOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.117.20 2 116.00 0 116.0013.30/13,042
19.3/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice120.30 0 120.10 0 120.1017.40/16,941
19. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.0.00 0 112.10 8 120.1017.40/16,940
21.4/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc120.30 0 119.50 8 120.3017.60/17,139
22.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy118.70 2 119.60 2 120.7018.00/17,538
22.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.120.30 4 120.70 0 120.7018.00/17,537
24.7/VMLACINA Richard 1967 3 Semily122.90 2 121.50 0 121.5018.80/18,336
24.2/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.122.30 4 121.50 0 121.5018.80/18,335
26.5/ZSNGUYEN PHUC Thinh 1998 0 Třebech.122.30 0 121.90 0 121.9019.20/18,734
27.6/ZSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor124.70 2 122.10 0 122.1019.40/18,933
28. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto123.90 0 123.00 0 123.0020.30/19,832
29.7/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha121.10 2 121.20 2 123.1020.40/19,931
30.8/ZSPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.125.70 2 123.80 0 123.8021.10/20,530
31.2/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice126.30 2 124.40 0 124.4021.70/21,129
31.8/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 0 HapyLife135.60 2 122.40 2 124.4021.70/21,128
33.3/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov120.50 4 123.80 2 124.5021.80/21,227
34.3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily126.00 0 124.90 0 124.9022.20/21,626
35.3/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky125.40 4 123.30 2 125.3022.60/22,025
36.9/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň123.80 2 121.50 4 125.5022.80/22,224
37.10/ZSJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto125.90 0 129.50 2 125.9023.20/22,623
38.11/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc122.20 4 120.60 8 126.2023.50/22,922
39.4/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha126.20 2 126.30 0 126.3023.60/23,021
40.5/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha124.50 2 125.70 2 126.5023.80/23,220
41.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.126.90 4 126.20 2 128.2025.50/24,819
42.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto130.70 0 126.40 2 128.4025.70/25,018
43.5/DMFOLKMAN Jan 1995 0 Týniště127.40 6 126.50 2 128.5025.80/25,117
44.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov128.90 0 129.30 0 128.9026.20/25,516
45. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov132.90 0 129.30 0 129.3026.60/25,915
46.12/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel123.90 6 135.20 6 129.9027.20/26,514
47.13/ZSŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště128.50 4 128.60 2 130.6027.90/27,213
48.14/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc126.60 6 126.80 4 130.8028.10/27,412
49.6/ZMPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice132.30 0 131.40 0 131.4028.70/27,911
50.15/ZSLINEK Ondřej 1998 3 Olomouc132.70 2 131.70 0 131.7029.00/28,210
51.7/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc128.40 4 130.80 6 132.4029.70/28,99
52.16/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.130.40 4 128.80 6 134.4031.70/30,98
53.8/ZMVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.131.90 8 130.70 4 134.7032.00/31,27
54.6/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc132.20 6 133.30 2 135.3032.60/31,76
55.9/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště134.60 2 139.50 2 136.6033.90/33,05
56.10/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc135.30 8 135.40 2 137.4034.70/33,84
57.17/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí138.40 8 137.60 2 139.6036.90/35,93
58.9/VMLHOTA David 1971 0 HapyLife141.60 2 138.80 2 140.8038.10/37,12
59.18/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž141.50 0 136.50 8 141.5038.80/37,81
60.19/ZSŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště142.00 0 141.10 10 142.0039.30/38,30
61.11/ZMKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.147.90 4 140.70 4 144.7042.00/40,90
62.12/ZMBEDNÁŘ Jan 2000 0 Třebech.144.70 2 142.70 10 146.7044.00/42,80
63.13/ZMJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha147.90 0 150.40 6 147.9045.20/44,00
64.20/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel142.10 12 144.90 4 148.9046.20/45,00
65.10/VMPRAŽÁK Radek 1972 0 Tábor164.90 4 147.80 2 149.8047.10/45,90
66.21/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel144.50 10 143.80 10 153.8051.10/49,80
67.22/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel153.80 2 151.30 4 155.3052.60/51,20
68.14/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov200.20 14 149.90 10 159.9057.20/55,70
69.11/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště161.30 10 159.80 2 161.8059.10/57,50
70.7/DMJAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov176.90 2 162.80 4 166.8064.10/62,40
71.23/ZSKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž183.30 10 171.80 12 183.8081.10/79,00
72.15/ZMKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž196.90 4 195.90 58 200.9098.20/95,60
73.16/ZMVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto216.50 10 241.00 12 226.50123.80/120,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha129.60 0 133.20 2 129.60 11
2. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň132.20 0 135.10 0 132.202.60/2,07
3.1/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň144.10 2 137.40 0 137.407.80/6,06
4.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.140.40 0 140.10 0 140.1010.50/8,15
5. VALÍKOVÁ Radka 1991 0 Pardub.141.20 0 141.90 4 141.2011.60/9,04
6.3/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov165.80 10 164.40 4 168.4038.80/29,93
7.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.171.20 6 163.30 6 169.3039.70/30,62
8.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel187.70 4 182.10 2 184.1054.50/42,11
9.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž185.90 4 181.90 4 185.9056.30/43,40
10.1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel182.70 6 187.70 4 188.7059.10/45,60
11.5/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.187.40 6 0.00 0 193.4063.80/49,20
12.3/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.237.40 4 255.00 4 241.40111.80/86,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3