vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Zábřehu

16.05.2015   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Čestmír Bednárek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk106.20 0 106.10 0 106.10 19
2.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec110.50 4 107.60 0 107.601.50/1,415
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh113.20 2 110.40 0 110.404.30/4,111
4. PETŘÍK Jaroslav 1985 Zábřeh109.90 6 108.90 4 112.906.80/6,47
5.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk113.20 0 113.00 0 113.006.90/6,56
6.2/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc118.50 0 121.80 2 118.5012.40/11,75
7.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná118.00 2 126.00 2 120.0013.90/13,14
8.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc127.90 0 126.50 2 127.9021.80/20,53
9.3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc135.60 4 136.60 0 136.6030.50/28,72
10.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc136.00 2 136.40 2 138.0031.90/30,11
11.2/VMVOGEL Zdeněk 1973 Šumperk158.80 2 146.60 0 146.6040.50/38,20
12.4/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava245.80 12 202.40 58 257.80151.70/143,00
13.5/ZSŠMÍD Jan 2002 Tzunami192.70 102 218.00 108 294.70188.60/177,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava111.00 2 107.50 2 109.50 35
2.2/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava111.20 0 110.40 2 111.201.70/1,631
3. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh115.40 0 111.30 0 111.301.80/1,627
4.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava110.70 2 113.00 0 112.703.20/2,923
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc115.90 0 113.80 0 113.804.30/3,919
6.1/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc114.70 2 111.90 2 113.904.40/4,015
7.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí114.30 0 115.80 6 114.304.80/4,411
8.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava122.10 0 119.20 0 119.209.70/8,910
9.5/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí120.10 10 117.70 2 119.7010.20/9,39
10.2/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc123.70 2 120.20 2 122.2012.70/11,68
11.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc125.80 2 121.00 4 125.0015.50/14,27
12.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc132.60 6 128.40 0 128.4018.90/17,36
13.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava125.80 4 123.80 8 129.8020.30/18,55
14.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno138.50 2 130.80 2 132.8023.30/21,34
15.1/VNOVÁKOVÁ Svatava 1961 Olomouc144.20 2 133.70 0 133.7024.20/22,13
16.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk133.90 2 135.40 2 135.9026.40/24,12
17.5/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK198.50 106 168.40 4 172.4062.90/57,41
18.8/ZSMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami184.10 14 179.80 4 183.8074.30/67,90
19.9/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami187.30 8 168.40 108 195.3085.80/78,40
20.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc295.20 16 250.90 18 268.90159.40/145,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
128.20 8 4.00 999 136.20 6
2. BEDNÁREK Jan
ŽANDOVÁ Věra
1983
1990
3 Zábřeh
Zábřeh
145.00 6 143.00 4 147.0010.80/7,92
3.1/ZSMRÁKA Tomáš
FIALA Jakub
2001
2001
3 Olomouc
Olomouc
173.30 6 160.70 16 176.7040.50/29,71

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava99.10 0 96.10 0 96.10 61
2.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava99.40 2 98.70 0 98.702.60/2,757
3.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc106.90 2 107.60 0 107.6011.50/12,053
4.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava112.40 0 110.00 0 110.0013.90/14,549
5.1/U23HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh110.70 0 108.80 2 110.7014.60/15,245
6.2/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK113.10 0 111.50 0 111.5015.40/16,041
7.1/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno112.20 0 112.80 2 112.2016.10/16,837
8.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí114.40 2 113.10 0 113.1017.00/17,733
9.2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk114.30 2 113.50 0 113.5017.40/18,129
10.3/VSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník115.60 2 112.80 2 114.8018.70/19,525
11.3/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc112.20 6 113.70 2 115.7019.60/20,424
11. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí116.00 4 113.70 2 115.7019.60/20,423
13.2/U23BARGEL Radek 1996 3 VS Desná112.70 6 112.70 6 118.7022.60/23,522
14.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc120.00 2 118.20 4 122.0025.90/27,021
15.4/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc121.30 6 122.50 0 122.5026.40/27,520
16.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc117.90 6 121.40 4 123.9027.80/28,919
16.5/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc127.90 0 121.90 2 123.9027.80/28,918
18.6/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž127.50 4 120.20 4 124.2028.10/29,217
19.7/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž127.20 6 123.70 2 125.7029.60/30,816
20.3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc121.90 4 128.30 6 125.9029.80/31,015
21.8/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk129.20 4 124.00 2 126.0029.90/31,114
22.9/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk123.70 6 126.10 0 126.1030.00/31,213
22.10/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk133.90 4 126.10 0 126.1030.00/31,212
24.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno137.80 6 127.20 2 129.2033.10/34,411
25.11/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk126.30 4 128.00 2 130.0033.90/35,310
26.12/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava126.90 6 125.00 8 132.9036.80/38,39
27.4/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk136.00 0 133.70 4 136.0039.90/41,58
28.5/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc137.90 0 135.50 2 137.5041.40/43,17
29.13/ZSCRHONEK Jan 2002 Zábřeh148.80 6 137.70 0 137.7041.60/43,36
30.6/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc149.20 8 144.10 6 150.1054.00/56,25
31.7/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná146.40 54 151.00 6 157.0060.90/63,44
32.8/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc154.70 104 155.20 2 157.2061.10/63,63
33.14/ZSHEINRICH Daniel 2001 Tzunami157.80 0 159.00 6 157.8061.70/64,22
34.9/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná163.20 8 159.00 2 161.0064.90/67,51
35.10/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc184.80 12 162.60 4 166.6070.50/73,40
36.2/DMŠMÍD Jiří 2000 Tzunami172.10 12 166.50 4 170.5074.40/77,40
37.11/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná166.80 4 165.60 6 170.8074.70/77,70
38.15/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK175.20 4 177.20 0 177.2081.10/84,40
39.16/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk128.90 58 131.90 52 183.9087.80/91,40
40.12/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno189.10 8 178.00 6 184.0087.90/91,50
41.3/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami158.70 56 177.80 8 185.8089.70/93,30
42.17/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK192.50 110 222.00 60 282.00185.90/193,40
43.13/ZMKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná209.90 166 222.10 68 290.10194.00/201,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc124.40 0 123.30 0 123.30 14
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava124.90 0 124.30 0 124.301.00/0,810
3.2/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec125.70 2 128.60 2 127.704.40/3,66
4.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí131.10 2 135.60 0 133.109.80/7,95
5. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh4.00 999 133.90 0 133.9010.60/8,64
6.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk138.80 2 138.50 0 138.5015.20/12,33
7.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc138.70 6 139.00 2 141.0017.70/14,42
8.1/DSHOROVÁ Klára 1998 KK Opava156.70 4 146.10 2 148.1024.80/20,11
9.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc153.40 4 154.60 4 157.4034.10/27,70
10.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava167.80 8 163.60 2 165.6042.30/34,30
11.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava173.80 0 164.30 4 168.3045.00/36,50

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc123.70 4 126.50 2 127.70 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc128.80 2 132.70 2 130.803.10/2,40
3.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc133.50 0 131.40 6 133.505.80/4,50
4.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc139.30 4 133.60 0 133.605.90/4,60
5.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc137.40 6 140.20 0 140.2012.50/9,80
6.3/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc140.90 2 142.30 2 142.9015.20/11,90
7.4/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc142.50 10 139.10 6 145.1017.40/13,60
8.4/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc178.30 52 167.60 4 171.6043.90/34,40
9.5/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno162.10 60 171.60 8 179.6051.90/40,60
10.5/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc189.10 12 177.20 4 181.2053.50/41,90
11.6/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc178.50 4 186.80 4 182.5054.80/42,90
12.6/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc194.10 50 184.80 4 188.8061.10/47,80
13.7/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc198.00 8 194.70 8 202.7075.00/58,70
14.7/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK163.40 108 193.60 58 251.60123.90/97,00
15.8/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami243.90 58 229.70 112 301.90174.20/136,40
16.8/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc287.20 16 255.70 70 303.20175.50/137,40
17.9/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná173.90 360 263.20 108 371.20243.50/190,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3