vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně

22.08.2015   Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:04,30 60/138/0
2. KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.14:07,623.32/0,453/0/54
3. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:09,375.07/0,647/126/0
4. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec14:21,2016.90/2,042/114/0
5. NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:25,2020.90/2,538/102/0
6. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:30,2625.96/3,134/0/42
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:45,9441.64/4,931/90/0
8. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:46,2041.90/5,028/78/0
9. ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel14:50,2145.91/5,425/0/30
10. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.14:52,8348.53/5,722/66/0
11. SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.14:58,1153.81/6,420/54/0
12. PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.15:04,4060.10/7,118/42/0
13. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.15:09,4865.18/7,716/30/0
14. JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto15:16,0871.78/8,514/24/0
15. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.15:24,8680.56/9,512/18/0
16. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK15:36,9292.62/11,010/0/18
17. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:44,1199.81/11,89/12/0
18. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel16:13,28128.99/15,38/0/6
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.LípaDNS-A 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNF 0/0/0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.DNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno13:35,02 60/0/90
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:06,6131.59/3,953/54/0
3. PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto14:19,2144.19/5,447/42/0
4. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel14:34,2659.24/7,342/0/78
5. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava14:42,9767.95/8,338/0/66
6. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno15:11,8796.85/11,934/0/54
7. PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.15:31,02116.00/14,231/30/0
8. DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel16:09,66154.64/19,028/0/42
9. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.16:17,35162.33/19,925/18/0
10. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.16:34,19179.17/22,022/0/30
11. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník17:20,45225.43/27,720/0/18
12. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc18:26,44291.42/35,818/0/12
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 OlomoucDNS-A 0/0/0
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 LitovelDNF 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.DNF 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.12:31,85 75/96/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc12:34,963.11/0,468/0/90
3. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc12:46,3014.45/1,962/0/78
4. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz13:10,1738.32/5,157/84/0
5. SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:11,3039.45/5,253/0/66
6. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:17,7145.86/6,149/0/54
7. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:26,7554.90/7,346/72/0
8. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž13:33,1061.25/8,143/0/42
9. NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha13:58,9187.06/11,640/60/0
10. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:06,2294.37/12,637/48/0
11. NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov14:12,90101.05/13,435/36/0
12. MAREK Aleš 1978 2 Trutnov14:13,57101.73/13,533/30/0
13. KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc14:21,86110.01/14,631/0/30
14. KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno14:46,93135.08/18,029/0/18
15. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov15:08,80156.95/20,927/24/0
16. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:11,51159.66/21,225/18/0
17. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:44,75192.90/25,723/12/0
18. GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc16:14,31222.46/29,621/0/12
19. LUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc22:39,45607.60/80,819/0/6
  TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.DNS-A 0/0/0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko PlzDNS-A 0/0/0
  LIGURSKÝ Ivo 1990 2 KroměřížDNS-A 0/0/0
  KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 TrutnovDNF 0/0/0
  KUBŮ Petr 1976 1 OlomoucDNS-A 0/0/0
  FILIPI Robert 1964 3 Č.LípaDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
13:37,45 60/85/49
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:58,3720.92/2,653/73/0
3. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
13:59,4221.97/2,747/61/37
4. ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
14:26,7149.26/6,042/0/25
5. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
14:26,7949.34/6,038/49/0
6. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:27,4249.97/6,134/37/0
7. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
2 Tech.Pha
Dukla B.
14:38,5261.07/7,531/25/0
8. MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
14:57,3979.94/9,828/13/0
9. JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
14:58,3580.90/9,925/7/0
10. HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
15:08,7591.30/11,222/0/13
11. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
15:18,00100.55/12,320/0/1
12. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
15:37,17119.72/14,618/1/0
  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
DNS-A 0/0/0
  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
DNS-A 0/0/0
  SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS-A 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3