3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

09.06.2018   USD Roudnice
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.88.49 0 92.05 58 88.49 75
2.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice91.99 0 90.62 0 90.622.13/2,475
3. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice93.64 4 93.21 0 93.214.72/5,375
4. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha94.70 0 94.79 4 94.706.21/7,068
5.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha95.16 0 94.03 2 95.166.67/7,568
6.1/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha93.83 2 93.90 112 95.837.34/8,368
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.102.68 154 95.09 2 97.098.60/9,768
8.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha95.56 56 96.23 2 98.239.74/11,062
9. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky109.47 52 96.51 2 98.5110.02/11,362
10.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.96.87 102 96.14 4 100.1411.65/13,257
11.3/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha97.85 4 99.54 56 101.8513.36/15,157
11.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha99.85 2 97.69 404 101.8513.36/15,153
13.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk112.16 106 101.91 0 101.9113.42/15,253
14. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc103.75 2 100.05 2 102.0513.56/15,349
15.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus98.16 4 96.09 6 102.0913.60/15,446
15. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha103.45 10 100.09 2 102.0913.60/15,446
17.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha107.24 54 102.31 0 102.3113.82/15,643
18.3/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha102.24 2 104.85 208 104.2415.75/17,843
19.5/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky114.22 54 102.69 2 104.6916.20/18,340
20.4/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc104.22 6 103.00 2 105.0016.51/18,737
21. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec107.69 8 105.68 0 105.6817.19/19,435
22.5/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky101.49 52 106.03 0 106.0317.54/19,833
23.3/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno102.69 4 105.30 102 106.6918.20/20,631
24.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc112.48 56 108.27 0 108.2719.78/22,429
25.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava107.44 2 108.32 4 109.4420.95/23,727
26.6/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava104.58 54 106.24 4 110.2421.75/24,625
27.5/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky106.06 6 102.06 56 112.0623.57/26,625
28. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.29 6 102.96 104 112.2923.80/26,923
29.6/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB102.37 52 112.05 2 114.0525.56/28,921
30.7/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava132.33 256 114.53 2 116.5328.04/31,719
31.8/DSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha120.72 100 112.64 4 116.6428.15/31,817
32.6/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha109.93 8 121.59 4 117.9329.44/33,315
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice110.06 8 120.11 102 118.0629.57/33,414
34.7/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.116.89 2 120.13 58 118.8930.40/34,413
35.8/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky125.42 106 116.58 4 120.5832.09/36,312
36.2/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.132.09 0 120.86 0 120.8632.37/36,611
37. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice117.13 116 112.97 8 120.9732.48/36,710
38.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.115.06 6 126.29 104 121.0632.57/36,89
39.3/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.117.84 4 115.70 6 121.7033.21/37,58
40.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy111.71 10 125.10 0 121.7133.22/37,57
41.4/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc119.04 4 136.43 104 123.0434.55/39,06
42.9/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc106.69 50 119.17 4 123.1734.68/39,25
43.5/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk125.98 2 121.26 2 123.2634.77/39,34
44.6/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy118.98 6 118.40 6 124.4035.91/40,63
45.7/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand135.89 56 120.42 4 124.4235.93/40,62
46.9/DSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim153.09 106 120.67 4 124.6736.18/40,91
47.10/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk119.08 6 129.14 104 125.0836.59/41,30
48.11/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.149.98 108 123.79 2 125.7937.30/42,20
49.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB139.86 6 123.81 2 125.8137.32/42,20
50.6/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec145.10 156 123.22 4 127.2238.73/43,80
51.10/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha123.43 4 116.76 50 127.4338.94/44,00
52.11/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc119.53 8 105.10 102 127.5339.04/44,10
53. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy137.26 62 126.86 2 128.8640.37/45,60
54.7/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh121.98 8 120.48 50 129.9841.49/46,90
55.12/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno127.26 4 143.34 8 131.2642.77/48,30
56.8/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc125.30 6 142.53 8 131.3042.81/48,40
57.9/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB127.31 4 119.03 108 131.3142.82/48,40
58.8/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.134.78 10 127.89 6 133.8945.40/51,30
59.12/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha119.78 158 128.10 8 136.1047.61/53,80
60.10/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor136.52 0 139.90 2 136.5248.03/54,30
61. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa138.31 2 124.41 52 140.3151.82/58,60
62. DAWSON Mike 1986 9 NZ90.91 50 96.08 106 140.9152.42/59,20
63.13/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov169.10 114 134.82 10 144.8256.33/63,70
64.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa138.86 8 150.13 58 146.8658.37/66,00
65.11/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice140.95 6 149.03 20 146.9558.46/66,10
66.13/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy97.97 52 98.60 52 149.9761.48/69,50
67.14/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak140.31 12 165.60 12 152.3163.82/72,10
68.7/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí100.94 52 108.46 104 152.9464.45/72,80
69.12/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice150.00 4 168.12 10 154.0065.51/74,00
70.1/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice165.86 2 149.24 8 157.2468.75/77,70
71.14/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz101.25 56 105.00 54 157.2568.76/77,70
72.15/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice110.34 50 111.01 52 160.3471.85/81,20
73.15/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB183.50 110 152.94 8 160.9472.45/81,90
74.16/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno154.75 10 171.87 52 164.7576.26/86,20
75.8/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha124.17 108 112.35 54 166.3577.86/88,00
76.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy121.09 102 113.30 54 167.3078.81/89,10
77.17/DMNOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha155.60 12 166.50 108 167.6079.11/89,40
78.16/DSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice117.02 56 143.59 52 173.0284.53/95,50
79.9/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy122.53 54 113.98 104 176.5388.04/99,50
80.18/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky140.54 54 117.33 60 177.3388.84/100,40
81.19/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB113.78 66 120.47 258 179.7891.29/103,20
82.13/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand164.39 16 198.60 76 180.3991.90/103,90
83.14/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.133.57 112 132.13 52 184.1395.64/108,10
84.20/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB106.56 156 130.70 58 188.70100.21/113,20
85.15/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak135.22 60 131.28 62 193.28104.79/118,40
86.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc185.57 8 203.84 110 193.57105.08/118,70
87.3/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice154.05 214 186.03 8 194.03105.54/119,30
88.17/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha151.79 54 140.28 54 194.28105.79/119,60
89.16/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno184.43 10 1.00 999 194.43105.94/119,70
90.21/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh139.50 58 141.12 54 195.12106.63/120,50
91.17/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice184.24 12 193.20 58 196.24107.75/121,80
92.9/U23VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník142.79 58 4.00 999 200.79112.30/126,90
93.18/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice199.02 4 169.51 160 203.02114.53/129,40
94.4/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice197.56 8 200.63 8 205.56117.07/132,30
95.19/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.150.23 58 178.88 52 208.23119.74/135,30
96.22/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha151.15 60 149.49 108 211.15122.66/138,60
97.23/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha167.01 58 140.17 106 225.01136.52/154,30
98.24/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk244.16 118 216.64 10 226.64138.15/156,10
99.25/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha164.90 64 190.27 164 228.90140.41/158,70
100.18/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec156.83 154 172.30 60 232.30143.81/162,50
101.26/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná178.27 56 241.84 16 234.27145.78/164,70
102.5/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor181.84 56 193.74 50 237.84149.35/168,80
103.20/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB194.26 264 176.01 68 244.01155.52/175,70
104.27/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec135.55 110 156.07 210 245.55157.06/177,50
105.21/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha197.54 62 186.82 62 248.82160.33/181,20
106.28/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk182.81 70 184.65 208 252.81164.32/185,70
107.22/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk187.03 112 197.53 60 257.53169.04/191,00
108.29/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha146.71 204 150.65 108 258.65170.16/192,30
109.6/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand168.59 114 200.77 58 258.77170.28/192,40
110.23/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc202.58 68 217.67 60 270.58182.09/205,80
111.7/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice168.92 256 220.83 50 270.83182.34/206,10
112.30/DMPUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB156.70 118 199.12 114 274.70186.21/210,40
113.24/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand192.06 108 163.14 114 277.14188.65/213,20
114.25/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha210.85 72 1.00 999 282.85194.36/219,60
115.31/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná1.00 999 234.57 56 290.57202.08/228,40
116.32/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn140.96 156 142.10 214 296.96208.47/235,60
117.26/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand233.38 64 1.00 999 297.38208.89/236,10
118.19/DSVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk144.78 208 148.17 156 304.17215.68/243,70
119.27/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno213.19 166 200.91 104 304.91216.42/244,60
120.28/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov172.78 154 151.49 158 309.49221.00/249,70
121.29/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand165.40 262 292.36 62 354.36265.87/300,50
122.30/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc196.97 162 208.07 206 358.97270.48/305,70
123.33/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.223.71 164 4.00 999 387.71299.22/338,10
124.20/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa146.98 258 1.00 999 404.98316.49/357,70
125.31/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná219.97 310 199.99 212 411.99323.50/365,60
126.34/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.154.63 408 165.73 308 473.73385.24/435,30
127.32/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc272.91 264 1.00 999 536.91448.42/506,70
  JAKL Vincent 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl