Sjezd v Třebechovicích

25.07.2020   Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:52,70 29
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto15:07,1014.40/1,621
3.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov15:31,5038.80/4,317
4.1/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov15:32,2039.50/4,413
5.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha15:41,6048.90/5,59
6.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto16:37,70105.00/11,85
7.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:42,40109.70/12,34
8.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.17:31,60158.90/17,83
9.2/VMÍL Pavel 1967 Trutnov18:21,50208.80/23,42
10.3/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov18:58,20245.50/27,51
11.2/ZSZUNA Vilém 2007 Semily19:14,10261.40/29,30
12.1/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov22:52,40479.70/53,70
  FLORIÁN Jindřich 2006 TrutnovDNS 0
  STOLÍN Antonín 2008 TrutnovDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto14:36,10 11
2.1/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily16:23,10107.00/12,27
3.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.17:12,20156.10/17,83
4.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.17:56,00199.90/22,82
5.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov19:55,20319.10/36,41
6.1/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov20:21,70345.60/39,40
7.2/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto20:33,00356.90/40,70
  VIKOVÁ Anna 2008 TrutnovDNS 0
  TRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.DNS 0
  SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.DNS 0
  KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště12:52,80 54
2.1/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily13:32,7039.90/5,246
3. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:47,4054.60/7,142
4.2/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště14:03,5070.70/9,138
5.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.14:10,9078.10/10,134
6.1/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov14:21,8089.00/11,530
7.1/VMMAREK Lukáš 1980 Trutnov14:33,50100.70/13,026
8.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.14:37,40104.60/13,522
9.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily14:43,30110.50/14,318
10.1/DSHYNEK Pavel 2003 3 Semily14:43,40110.60/14,317
11.3/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště14:45,70112.90/14,616
12.4/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily14:49,30116.50/15,115
13.2/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:54,50121.70/15,714
14.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 Třebech.14:58,80126.00/16,313
15.5/ZSBOHATÝ Oto 2007 3 KK Brand15:47,90175.10/22,712
16.3/U23PALÁN Ondřej 2001 Dv.Král.15:54,10181.30/23,511
17.6/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto15:55,70182.90/23,710
18.2/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.16:18,60205.80/26,69
19.4/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.16:23,80211.00/27,38
20.3/DSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily16:36,10223.30/28,97
21.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.16:36,90224.10/29,06
22.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.16:42,00229.20/29,75
23.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov16:51,00238.20/30,84
24.3/DMHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.16:54,10241.30/31,23
25.4/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.16:56,50243.70/31,52
26.2/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.17:09,00256.20/33,21
27.3/VBOŘEK Michal 1968 Trutnov17:16,80264.00/34,20
28.7/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.17:45,70292.90/37,90
29.3/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov19:35,10402.30/52,10
30.4/VTRÁVNÍČEK Robert 1975 Třebech.26:14,90802.10/103,80
  ZUNA Jáchym 2010 SemilyDNS 0
  FLORIÁN Michal 2011 TrutnovDNS 0
  TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.DNS 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.MýtoDNS 0
  FLORIÁN Heřman 2003 2 TrutnovDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:25,90 0
2.1/ZSFLORIÁN Jindřich
BEK Matyáš
2006
2006
2 Trutnov
Týniště
16:21,1055.20/6,00
  KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
DNS 0
Oddíl

Historie procházení