Sprint v Třebechovicích

25.07.2020   Třebechovice p.O. loděnice
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:57,60 00:54,80 00:54,80 29
2.1/DSMÍL Jakub, 2003, Trutnov MÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:57,60 00:56,10 00:56,101.30/2,421
3.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:56,20 00:56,40 00:56,201.40/2,617
4. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:57,10 00:58,20 00:57,102.30/4,213
5.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha00:58,60 00:58,70 00:58,603.80/6,99
6.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:01,40 01:02,60 01:01,406.60/12,05
7.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:05,10 01:06,60 01:05,1010.30/18,84
8.3/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov01:09,20 01:08,90 01:08,9014.10/25,73
9.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:13,90 01:13,40 01:13,4018.60/33,92
10.2/VMÍL Pavel 1967 Trutnov01:16,40 01:26,80 01:16,4021.60/39,41
11.2/ZSZUNA Vilém 2007 Semily01:19,00 01:18,90 01:18,9024.10/44,00
12.1/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov01:21,60 01:20,10 01:20,1025.30/46,20
13. FLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993545.19/6.469,30
14. STOLÍN Antonín 2008 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993545.19/6.469,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:56,50 00:56,40 00:56,40 12
2.1/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:05,10 01:05,40 01:05,108.70/15,48
3.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.01:07,90 01:07,70 01:07,7011.30/20,04
4.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.01:08,50 01:08,10 01:08,1011.70/20,73
5.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:10,00 01:09,00 01:09,0012.60/22,32
6.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov01:18,10 01:15,60 01:15,6019.20/34,01
7.1/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto01:24,40 01:19,90 01:19,9023.50/41,70
8.2/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov01:21,80 01:23,10 01:21,8025.40/45,00
9. VIKOVÁ Anna 2008 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993543.59/6.283,00
10. TRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993543.59/6.283,00
11. SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993543.59/6.283,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:45,90 00:46,50 00:45,90 57
2.1/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:49,20 00:48,10 00:48,102.20/4,849
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto00:48,20 00:48,40 00:48,202.30/5,045
4.1/DSHYNEK Pavel 2003 3 Semily00:48,30 00:49,90 00:48,302.40/5,241
5.2/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:48,50 00:49,10 00:48,502.60/5,737
5. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:48,50 00:49,30 00:48,502.60/5,733
7. MĚCHURA Jiří 1987 Třebech.00:49,60 00:48,80 00:48,802.90/6,329
8.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.00:50,60 00:50,40 00:50,404.50/9,825
9.2/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:50,70 00:51,90 00:50,704.80/10,521
10.1/VMMAREK Lukáš 1980 Trutnov00:51,40 00:52,60 00:51,405.50/12,017
11.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:52,10 00:51,80 00:51,805.90/12,916
12.1/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:52,70 00:52,90 00:52,706.80/14,815
12.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily00:52,70 00:53,30 00:52,706.80/14,814
12.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:52,70 00:55,20 00:52,706.80/14,813
15.2/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.00:53,30 00:00,00 00:53,307.40/16,112
16.3/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště00:56,10 00:57,30 00:56,1010.20/22,211
17.4/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:57,60 00:56,50 00:56,5010.60/23,110
18.4/U23PALÁN Ondřej 2001 Dv.Král.01:00,30 00:58,80 00:58,8012.90/28,19
19.5/ZSBOHATÝ Oto 2007 3 KK Brand00:59,70 01:00,70 00:59,7013.80/30,18
19.3/DSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily00:59,70 01:00,80 00:59,7013.80/30,17
21.6/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto01:00,40 01:00,80 01:00,4014.50/31,66
22.3/DMHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.01:01,80 01:01,50 01:01,5015.60/34,05
23.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:02,60 01:03,10 01:02,6016.70/36,44
24.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:05,20 01:03,50 01:03,5017.60/38,33
25.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:04,80 01:04,10 01:04,1018.20/39,72
26.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:06,80 01:05,30 01:05,3019.40/42,31
27.7/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.01:09,80 01:06,10 01:06,1020.20/44,00
28.2/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.01:06,80 01:06,30 01:06,3020.40/44,40
29.3/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov01:17,30 01:20,20 01:17,3031.40/68,40
30.3/VTRÁVNÍČEK Robert 1975 Třebech.01:45,80 00:00,00 01:45,8059.90/130,50
31. ZUNA Jáchym 2010 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,993554.09/7.743,10
32. FLORIÁN Michal 2011 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993554.09/7.743,10
33. TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993554.09/7.743,10
34. FLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993554.09/7.743,10
35. BOŘEK Michal 1968 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993554.09/7.743,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:57,20 00:59,50 00:57,20 0
2.1/ZSFLORIÁN Jindřich
BEK Matyáš
2006
2006
2 Trutnov
Týniště
01:01,20 01:02,90 01:01,204.00/7,00
3. KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
00:00,00 00:00,00 59:59,993542.79/6.193,70
Oddíl

Historie procházení