Sjezd v Třebechovicích

26.07.2020   Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:52,90 25
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto15:15,9023.00/2,617
3.1/DSMÍL Jakub, 2003, Trutnov MÍL Jakub 2003 2 Trutnov16:15,5082.60/9,313
4.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov16:21,9089.00/10,09
5.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto16:50,60117.70/13,25
6.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto17:10,30137.40/15,44
7.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.17:47,40174.50/19,53
8.1/VMÍL Pavel 1967 Trutnov18:46,60233.70/26,22
9.3/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov19:08,30255.40/28,61
10.2/ZSZUNA Vilém 2007 Semily20:07,80314.90/35,30
11.1/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov21:36,00403.10/45,10
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDNS 0
  FLORIÁN Jindřich 2006 TrutnovDNS 0
  STOLÍN Antonín 2008 TrutnovDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto14:48,50 12
2.1/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily16:36,20107.70/12,18
3.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.17:42,70174.20/19,64
4.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.18:00,00191.50/21,63
5.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.18:20,90212.40/23,92
6.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov20:22,90334.40/37,61
7.1/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov20:36,50348.00/39,20
8.2/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto21:01,90373.40/42,00
  VIKOVÁ Anna 2008 TrutnovDNS 0
  TRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.DNS 0
  SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště13:09,40 52
2. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:41,8032.40/4,144
3.1/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily13:55,1045.70/5,840
4.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.14:00,0050.60/6,436
5.2/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště14:12,9063.50/8,032
6.1/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov14:26,5077.10/9,828
7.1/VMMAREK Lukáš 1980 Trutnov14:39,1089.70/11,424
8.2/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště14:45,3095.90/12,120
9.2/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:45,7096.30/12,216
10.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.14:49,0099.60/12,615
11.3/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily15:03,30113.90/14,414
12.1/DSHYNEK Pavel 2003 3 Semily15:05,00115.60/14,613
13.4/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily15:10,10120.70/15,312
14.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 Třebech.15:15,90126.50/16,011
15.5/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto15:43,10153.70/19,510
16.3/U23PALÁN Ondřej 2001 Dv.Král.15:47,70158.30/20,19
17.6/ZSBOHATÝ Oto 2007 3 KK Brand16:03,70174.30/22,18
18.3/DMHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.16:44,30214.90/27,27
19.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov16:52,80223.40/28,36
20.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.16:53,30223.90/28,45
21.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.16:59,00229.60/29,14
22.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.16:59,40230.00/29,13
23.2/DSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily17:02,20232.80/29,52
24.2/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.17:21,30251.90/31,91
25.4/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.17:40,80271.40/34,40
26.7/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.17:59,00289.60/36,70
27.3/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov20:16,90427.50/54,20
28.3/VTRÁVNÍČEK Robert 1975 Třebech.24:28,90679.50/86,10
  ZUNA Jáchym 2010 SemilyDNS 0
  HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.DNS 0
  FLORIÁN Michal 2011 TrutnovDNS 0
  TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.DNS 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.MýtoDNS 0
  FLORIÁN Heřman 2003 2 TrutnovDNS 0
  BOŘEK Michal 1968 TrutnovDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:46,40 0
2.1/ZSFLORIÁN Jindřich
BEK Matyáš
2006
2006
2 Trutnov
Týniště
16:09,0022.60/2,40
  KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
DNS 0
Oddíl

Historie procházení