Sprint v Třebechovicích

26.07.2020   Třebechovice p.O. loděnice
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:54,40 00:55,00 00:54,40 25
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:55,70 00:58,60 00:55,701.30/2,417
3.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:55,90 00:59,10 00:55,901.50/2,813
4.1/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:56,50 00:58,80 00:56,502.10/3,99
5.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:01,10 01:07,10 01:01,106.70/12,35
6.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:05,50 01:07,60 01:05,5011.10/20,44
7.3/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov01:07,00 01:10,50 01:07,0012.60/23,23
8.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:13,40 01:17,20 01:13,4019.00/34,92
9.2/ZSZUNA Vilém 2007 Semily01:15,40 01:19,40 01:15,4021.00/38,61
10.1/VMÍL Pavel 1967 Trutnov01:16,50 01:16,10 01:16,1021.70/39,90
11.1/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov01:20,30 01:22,50 01:20,3025.90/47,60
12. MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 59:59,993545.59/6.517,60
13. FLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993545.59/6.517,60
14. STOLÍN Antonín 2008 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993545.59/6.517,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:55,40 00:58,00 00:55,40 12
2.1/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:03,30 01:05,50 01:03,307.90/14,38
3.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.01:05,50 01:06,90 01:05,5010.10/18,24
4.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.01:06,20 01:10,50 01:06,2010.80/19,53
5.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:09,60 01:10,50 01:09,6014.20/25,62
6.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov01:12,40 01:15,90 01:12,4017.00/30,71
7.1/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto01:18,70 01:30,10 01:18,7023.30/42,10
8.2/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov01:25,50 01:25,50 01:25,5030.10/54,30
9. VIKOVÁ Anna 2008 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993544.59/6.398,20
10. TRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993544.59/6.398,20
11. SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993544.59/6.398,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:44,70 00:50,70 00:44,70 57
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto00:46,50 00:47,80 00:46,501.80/4,049
3. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:47,10 00:48,60 00:47,102.40/5,445
4. MĚCHURA Jiří 1987 Třebech.00:47,30 00:48,50 00:47,302.60/5,841
5.1/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:48,20 00:47,70 00:47,703.00/6,737
6.2/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:48,80 00:50,10 00:48,804.10/9,233
7.1/DSHYNEK Pavel 2003 3 Semily00:49,70 00:49,10 00:49,104.40/9,829
8.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.00:49,20 00:49,70 00:49,204.50/10,125
9.2/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:50,00 00:52,40 00:50,005.30/11,921
10.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:50,80 00:51,90 00:50,806.10/13,617
11.1/VMMAREK Lukáš 1980 Trutnov00:51,10 00:53,20 00:51,106.40/14,316
12.1/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:51,60 01:12,30 00:51,606.90/15,415
13.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily00:51,90 00:53,10 00:51,907.20/16,114
14.3/ZSBOHATÝ Oto 2007 3 KK Brand00:54,40 00:59,30 00:54,409.70/21,713
15.4/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště00:55,70 00:56,10 00:55,7011.00/24,612
16.5/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:55,80 00:57,90 00:55,8011.10/24,811
17.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:56,80 00:00,00 00:56,8012.10/27,110
18.4/U23PALÁN Ondřej 2001 Dv.Král.00:57,30 00:59,40 00:57,3012.60/28,29
19.3/VBOŘEK Michal 1968 Trutnov00:57,40 00:00,00 00:57,4012.70/28,48
20.2/DSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily00:58,10 01:00,80 00:58,1013.40/30,07
21.3/DMHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.01:00,10 00:59,50 00:59,5014.80/33,16
22.6/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:59,90 01:02,70 00:59,9015.20/34,05
23.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:04,60 01:02,50 01:02,5017.80/39,84
24.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:03,50 01:04,10 01:03,5018.80/42,13
25.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:04,90 01:05,00 01:04,9020.20/45,22
26.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:06,50 01:06,00 01:06,0021.30/47,71
27.2/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.01:08,10 01:07,90 01:07,9023.20/51,90
28.7/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.01:08,00 01:09,80 01:08,0023.30/52,10
29.3/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov01:22,00 01:18,70 01:18,7034.00/76,10
30.4/VTRÁVNÍČEK Robert 1975 Třebech.01:46,60 00:00,00 01:46,6061.90/138,50
31. ZUNA Jáchym 2010 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,993555.29/7.953,70
32. HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993555.29/7.953,70
33. FLORIÁN Michal 2011 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993555.29/7.953,70
34. TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993555.29/7.953,70
35. FLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 59:59,993555.29/7.953,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:57,50 00:58,00 00:57,50 0
2.1/ZSFLORIÁN Jindřich
BEK Matyáš
2006
2006
2 Trutnov
Týniště
01:00,20 00:00,00 01:00,202.70/4,70
3. KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
00:00,00 00:00,00 59:59,993542.49/6.160,90
Oddíl

Historie procházení