Slalom v Třebechovicích

27.09.2020   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
119.03 0 118.42 2 119.03 57
2.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
119.74 0 123.79 2 119.740.71/0,653
3.1/ZSHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
4.00 999 120.73 0 120.731.70/1,449
4.1/DMJIRAS Filip
POLLERT Jáchym
2005
2004
2 USK Pha
USK Pha
124.78 4 123.02 0 123.023.99/3,445
5.2/VJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
4.00 999 124.24 4 128.249.21/7,741
6.2/ZSHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
2 Loko Plz
Loko Plz
134.01 6 132.13 2 134.1315.10/12,737
7.3/VOUTRATA Jindřich
TROCH Petr
1970
1971
2 Pardub.
Dv.Král.
135.83 2 140.87 6 137.8318.80/15,833
8.1/U23KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
3 Jablonec
Jablonec
139.18 0 152.48 6 139.1820.15/16,929
9.2/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
142.21 4 135.96 4 139.9620.93/17,625
10. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
136.14 4 134.06 6 140.0621.03/17,721
11.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
139.82 2 141.06 0 141.0622.03/18,517
12.1/ZMINDRUCH Tomáš
SAMEK Petr
2008
2008
3 KVS HK
Třebech.
141.66 0 143.47 6 141.6622.63/19,016
13.3/ZSUHLÍK Jan
MÍKA Hynek
2008
2006
2 Bechyně
Soběslav
141.63 2 4.00 999 143.6324.60/20,715
14.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik
PINKAVA Matyáš
2009
2009
3 USK Pha
USK Pha
149.13 2 144.30 2 146.3027.27/22,914
15.4/ZSBOURA Samuel
SVOBODA Adam
2007
2006
3 USK Pha
USK Pha
143.45 4 146.37 6 147.4528.42/23,913
16. PINKAVA Lukáš
PINKAVA Jonáš
1976
2011
SKVS ČB
USK Pha
4.00 999 145.48 2 147.4828.45/23,90
17.3/DMSVOBODA Martin
MILYAN Daniel
2005
2006
L.Žatec
L.Žatec
154.37 4 151.21 2 153.2134.18/28,712
18.5/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
157.11 0 166.41 10 157.1138.08/32,011
19.4/DMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
146.22 12 152.83 10 158.2239.19/32,910
20.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
 
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
171.53 54 154.43 6 160.4341.40/34,89
21.3/ZMDVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
3 USK Pha
USK Pha
163.60 2 150.70 10 160.7041.67/35,08
22.4/ZMHILAR Mikoláš
PETŘÍK Marek
2009
2008
USK Pha
USK Pha
160.62 2 153.41 8 161.4142.38/35,67
23.5/ZMRŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
158.26 4 160.77 6 162.2643.23/36,36
24.1/VMHRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
159.16 6 157.80 10 165.1646.13/38,85
25. VELENOVSKÝ Vojta
VELENOVSKÝ Jiří
2008
1978
3 VS Tábor
VS Tábor
156.82 10 171.56 10 166.8247.79/40,14
26.5/DMSTRASSER Marek
PETŘÍČEK Adam
2004
2007
L.Žatec
L.Žatec
155.18 12 166.67 4 167.1848.15/40,53
27.6/ZSNOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
3 Semily
Semily
165.16 8 159.04 10 169.0450.01/42,02
28.6/ZMPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
169.53 10 173.43 8 179.5360.50/50,81
29.1/DSŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
157.61 24 185.17 6 181.6162.58/52,60
30.7/ZSSYNEK Přemysl
LEGUTKO Josef
2007
2006
L.Žatec
L.Žatec
178.64 10 174.35 10 184.3565.32/54,90
  KVAPIL Ondřej
ZRZAVÝ Jakub
2007
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
2877.87 58 1.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr
VRÁNEK Jan
2006
2004
3 Loko Plz
Blovice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
2 Pardub.
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení