Slalom v Třebechovicích

27.09.2020   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.103.26 4 101.69 0 101.69
2K1M/2MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B.105.96 12 103.01 0 103.01
3K1M/3SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec105.20 0 103.22 0 103.22
4K1M/4ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha106.85 2 104.47 0 104.47
5K1M/5HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně102.59 2 101.16 4 104.59
6K1M/6SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto104.70 0 105.00 0 104.70
7K1M/7DVOŘÁK Tomáš   3+ Třebech.106.41 0 107.34 0 106.41
8K1M/8BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 106.64 0 106.64
9K1M/9STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec105.52 2 102.70 4 106.70
10K1M/10SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec105.23 2 104.88 2 106.88
11K1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.106.96 0 108.49 0 106.96
12K1M/11PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.40 2 107.03 0 107.03
13K1M/12CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha105.12 2 103.90 6 107.12
14K1M/12MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav108.84 2 107.12 0 107.12
15K1M/14BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand105.37 2 108.76 0 107.37
16K1M/15KUTEK Michal 2006 2 Frol107.47 2 107.96 0 107.96
17K1M/16KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor110.95 0 108.10 0 108.10
18C1M/1HEGER Jonáš 2006 2 KVS HK114.18 0 109.34 0 109.34
19C1M/2INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK109.69 0 110.38 0 109.69
20K1M/17FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice111.87 0 109.73 0 109.73
21C1M/3BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2 Trutnov110.18 0 109.89 0 109.89
22K1M/18VIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště108.07 2 106.98 4 110.07
23K1M/19MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.110.95 0 108.14 2 110.14
24C1M/4INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK110.36 0 110.74 0 110.36
25C1M/5DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK110.83 0 108.45 2 110.45
26K1M/20MILLER Jan 1997 Turnov4.00 999 110.53 0 110.53
27K1M/21MÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.68 2 4.00 999 110.68
28K1M/22ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak110.61 2 110.72 0 110.72
29K1M/23PANZER Martin 2007 2 Loko Plz108.78 2 109.15 2 110.78
30K1M/24ŘÍHA Zdeněk   3+ Třebech.115.96 0 110.99 0 110.99
31C1M/6MÍL Jakub 2003 2 Trutnov1.00 999 111.02 0 111.02
32K1M/25MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.109.88 2 4.00 999 111.88
33C1M/7TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.112.17 0 112.78 0 112.17
34K1M/26VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand114.69 0 112.32 0 112.32
35C1M/8POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha112.50 0 113.82 0 112.50
36K1M/27ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.114.04 0 110.81 2 112.81
37C1M/9ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.115.15 2 112.87 0 112.87
38K1M/28JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha113.08 0 113.34 2 113.08
39K1W/2HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn115.68 0 113.09 0 113.09
40K1M/29SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky113.16 0 114.29 0 113.16
41C1M/10VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor113.16 0 115.71 2 113.16
42C1M/11JIRAS Marek 1976 2 USK Pha114.37 0 113.35 0 113.35
43K1W/3MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy116.01 2 113.62 0 113.62
44K1M/30NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.115.87 6 113.64 0 113.64
45K1M/31HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK4.00 999 109.75 4 113.75
46K1M/32ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak109.82 4 115.09 4 113.82
47K1M/33TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.119.65 4 111.90 2 113.90
48K1M/34BOURA Samuel 2007 3 USK Pha116.51 4 114.01 0 114.01
49K1M/35TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.116.97 2 114.04 0 114.04
50K1M/36VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily116.64 2 110.49 4 114.49
51K1M/37JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.4.00 999 114.61 0 114.61
52K1W/4NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand115.66 0 114.78 0 114.78
53C1M/12HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně114.95 0 4.00 999 114.95
54C1M/13MILLER Jan 1968 2 Turnov115.05 0 4.00 999 115.05
55K1W/5HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn115.85 0 115.09 0 115.09
56K1M/38HADRABA Martin 2005 3+ Frol114.23 2 113.25 2 115.25
57K1M/39VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice117.70 4 113.38 2 115.38
58K1M/40DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK4.00 999 113.41 2 115.41
59K1W/6KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha120.11 4 111.62 4 115.62
60C1M/14POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha116.76 2 115.64 0 115.64
61K1M/41HANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník115.89 2 113.69 2 115.69
62C1M/15ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.115.70 4 113.73 2 115.73
63K1M/42HRON Robin 1979 2 Kralupy113.79 2 114.97 4 115.79
64C1M/16ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto117.64 0 115.91 0 115.91
65C1M/17KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV116.43 0 116.04 0 116.04
66C1M/18SLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol116.10 0 115.70 2 116.10
67K1W/7PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.115.73 2 114.10 2 116.10
68K1M/43UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně4.00 999 116.13 0 116.13
69C1M/19FENCL Jáchym 2003 3+ Pardub.118.03 0 116.17 0 116.17
70K1M/44SAJDL František 1970 2 L.Žatec4.00 999 116.49 0 116.49
71C1M/20ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.118.21 0 116.56 0 116.56
72K1M/45HYNEK Pavel 2003 2 Semily114.57 2 115.61 2 116.57
73C1M/21SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto118.57 2 116.73 0 116.73
74C1M/22BEIER Alva 2005 2 Trutnov114.76 2 114.94 4 116.76
75C1M/23JIRAS Filip 2005 2 USK Pha112.11 6 112.78 4 116.78
76C1M/24HAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily116.86 0 118.25 0 116.86
77K1M/46VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto129.51 8 114.88 2 116.88
78K1M/47BEIER Alva 2005 3+ Trutnov112.95 4 4.00 999 116.95
79C1M/25MRŮZEK David 1976 Dukla B.114.97 2 4.00 999 116.97
80K1W/8ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.119.43 2 117.10 0 117.10
81K1M/48UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand117.35 2 115.19 2 117.19
82K1W/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor117.19 0 121.96 0 117.19
83K1M/49PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha116.40 2 117.30 0 117.30
84K1M/50KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec115.36 2 122.04 2 117.36
85K1W/10BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha115.41 2 116.91 2 117.41
86K1M/51MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec119.74 4 117.49 0 117.49
87K1W/11SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha119.69 0 117.63 0 117.63
88K1M/52BAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha118.94 2 117.75 0 117.75
89C1W/1MOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK118.78 0 117.89 0 117.89
90C1M/26VESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.117.89 0 124.83 4 117.89
91C1W/2SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.117.94 0 116.90 2 117.94
92K1M/53MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov117.09 2 116.02 2 118.02
93K1M/54KOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec123.10 2 118.03 0 118.03
94K1M/55OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.122.75 0 116.37 2 118.37
95K1M/56NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor120.91 0 118.40 0 118.40
96C1M/27BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.49 0 119.88 0 118.49
97K1M/57BERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.116.56 2 116.98 2 118.56
98C1M/28HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn116.64 2 118.75 2 118.64
99K1M/58KRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha118.76 0 118.69 0 118.69
100C1W/3HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn120.86 4 118.72 0 118.72
101K1M/59SLAVÍK Vojtěch 2005 Frol116.73 2 117.66 2 118.73
102C1M/29MILLER Jan 1997 2 Turnov116.80 2 4.00 999 118.80
103K1M/60SLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav117.67 6 114.87 4 118.87
104C2M/1SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
119.03 0 118.42 2 119.03
105K1M/61KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha119.40 0 125.62 4 119.40
106K1M/62VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor4.00 999 115.58 4 119.58
107K1W/12STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec132.26 0 117.61 2 119.61
108K1M/63PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha118.36 2 117.71 2 119.71
109K1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.72 0 122.15 2 119.72
110K1M/64JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.120.46 2 115.73 4 119.73
111C2M/2ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
119.74 0 123.79 2 119.74
112C1M/30BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand117.92 4 119.78 0 119.78
113K1W/14MOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK117.80 2 123.93 2 119.80
114K1M/65KRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha121.79 2 120.04 0 120.04
115K1M/66ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto122.38 0 118.08 2 120.08
116K1M/67KVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV124.62 2 120.11 0 120.11
117K1M/68NOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy120.73 0 120.13 0 120.13
118K1W/15KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV118.17 2 123.68 0 120.17
119K1W/16POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.18 0 119.40 2 120.18
120K1M/69JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha118.19 6 118.56 2 120.56
121C2M/3HEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
4.00 999 120.73 0 120.73
122K1M/70KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn121.71 2 118.76 2 120.76
123K1M/71PELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha120.82 0 121.22 2 120.82
124C1M/31VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.120.85 0 122.44 0 120.85
125K1M/72STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov122.64 0 118.91 2 120.91
126K1W/17SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand123.85 0 121.02 0 121.02
127C1M/32SVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm121.94 0 121.11 0 121.11
128K1W/18VACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand121.16 0 122.66 2 121.16
129K1M/73HORÁK David 1976 2 Frol121.38 0 4.00 999 121.38
130K1M/74SAMEK Petr 2008 3+ Třebech.119.86 2 119.44 2 121.44
131K1M/75NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily123.78 4 121.58 0 121.58
132K1M/76CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol123.76 0 121.66 0 121.66
133C1M/33PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz121.67 0 124.87 4 121.67
134K1M/77SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec121.83 0 122.88 0 121.83
135C1W/4SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK123.92 2 122.20 0 122.20
136K1M/78ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto124.99 6 120.23 2 122.23
137K1M/79HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz121.33 4 118.30 4 122.30
138K1M/80PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója119.81 106 120.31 2 122.31
139K1M/81PINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha123.35 6 122.49 0 122.49
140K1M/82LEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec120.70 2 124.60 0 122.70
141K1M/83LANGER Filip 2009 3 USK Pha130.00 2 120.78 2 122.78
142K1M/84ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha125.16 0 122.83 0 122.83
143K1M/85ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa125.74 0 122.95 0 122.95
144K1M/86PŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha123.60 2 120.98 2 122.98
145C2M/4JIRAS Filip
POLLERT Jáchym
2005
2004
2 USK Pha
USK Pha
124.78 4 123.02 0 123.02
146C1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK123.34 0 123.09 2 123.34
147K1W/19BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa123.41 0 124.39 0 123.41
148C2X/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
125.02 6 123.54 0 123.54
149K1M/87PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.136.56 52 123.73 0 123.73
150K1M/88PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.123.96 0 122.83 2 123.96
151K1M/89CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol122.03 2 122.46 6 124.03
152K1W/20MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz124.03 0 122.84 2 124.03
153C1W/6NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand124.06 2 124.05 0 124.05
154C1W/7ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha126.63 2 124.11 0 124.11
155K1W/21ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.124.17 0 125.59 0 124.17
156C1M/34KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor126.71 0 122.32 2 124.32
157K1M/90SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily124.40 0 126.78 0 124.40
158K1W/22ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz124.48 0 124.39 2 124.48
159C1M/35INDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK131.04 6 124.50 0 124.50
160K1M/91SUK Jakub   3 Trutnov120.56 4 4.00 999 124.56
161K1M/92VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor127.62 2 124.86 0 124.86
162K1M/93KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto120.78 54 119.23 6 125.23
163K1M/94CINKO Radek 1993 3+ Pardub.4.00 999 123.38 2 125.38
164K1W/23VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand124.78 4 123.66 2 125.66
165K1M/95SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky123.71 2 124.98 4 125.71
166C1W/8HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn123.95 2 134.39 6 125.95
167K1W/24PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec130.97 0 126.03 0 126.03
168C1M/36DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK122.22 4 126.96 0 126.22
169K1M/96VANĚK Daniel 2008 3 KK Brand126.25 0 141.27 4 126.25
170K1M/97RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.129.16 0 124.26 2 126.26
171C1M/37SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha127.23 0 126.33 0 126.33
172C1M/38HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov126.34 0 128.09 0 126.34
173C1M/39RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.127.61 2 126.54 0 126.54
174C1W/9KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV126.55 0 128.67 0 126.55
175K1M/98VÍT Matyáš 2009 3 KVS HK4.00 999 126.85 0 126.85
176K1M/99DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha127.89 0 124.94 2 126.94
177C1M/40HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz128.60 0 127.01 0 127.01
178K1W/25BURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol128.18 0 127.18 0 127.18
179K1W/26BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.125.23 2 124.81 4 127.23
180K1M/100ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník130.80 2 127.32 0 127.32
181C1M/41VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand125.34 2 125.44 2 127.34
182K1M/101NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand130.93 4 127.44 0 127.44
183C2X/2INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
MOTLOVÁ Andrea
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
126.85 2 125.60 2 127.60
184C1W/10ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor127.84 0 128.51 2 127.84
185K1M/102FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.4.00 999 127.97 0 127.97
186C2M/5JINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
4.00 999 124.24 4 128.24
187K1M/103FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy128.66 0 131.70 2 128.66
188C1W/11SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand130.54 0 128.66 0 128.66
189C1W/12KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha126.72 2 127.27 4 128.72
190C1M/42RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.128.81 0 130.77 2 128.81
191C1M/43STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov130.18 4 128.83 0 128.83
192K1M/104BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa128.84 0 129.14 2 128.84
193K1W/27JIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha128.86 0 126.92 2 128.86
194K1M/105SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto126.90 2 131.61 4 128.90
195K1W/28TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy126.93 2 125.97 4 128.93
196K1M/106SKALICKÝ Tomáš 2005 Pardub.136.37 54 127.01 2 129.01
197C1W/13MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy4.00 999 125.15 4 129.15
198K1M/107KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy147.09 4 125.24 4 129.24
199K1M/108KONVALINKA Štěpán 2009 3+ Pardub.126.56 4 125.30 4 129.30
200C1W/14VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand130.97 2 129.36 0 129.36
201C1M/44BOURA Samuel 2007 3 USK Pha140.61 4 127.36 2 129.36
202K1M/109KEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand133.16 2 129.56 0 129.56
203K1W/29SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz129.56 0 133.49 6 129.56
204K1W/30ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto133.03 2 127.68 2 129.68
205K1M/110ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand131.25 0 127.75 2 129.75
206K1M/111POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha131.13 0 128.07 2 130.07
207K1M/111SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.137.48 52 130.07 0 130.07
208C1M/45BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov130.24 0 128.14 4 130.24
209K1M/113KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec131.13 2 130.40 0 130.40
210K1M/114BEK Matyáš 2006 3 Týniště9.00 8 124.48 6 130.48
211K1M/115KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand132.20 0 130.73 0 130.73
212C1M/46KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK132.85 2 131.30 0 131.30
213K1M/116TRÁVNÍČEK Jan 2005 3 Třebech.132.80 2 131.51 0 131.51
214C1M/47ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha132.13 2 131.54 0 131.54
215K1W/31ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK129.72 2 131.90 0 131.72
216K1M/117KRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha132.12 0 131.73 0 131.73
217C1M/48FRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice129.89 2 132.44 4 131.89
218C1W/15ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK130.36 2 133.11 2 132.36
219C1W/16VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand132.53 0 135.10 2 132.53
220K1M/118ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily121.57 56 130.70 2 132.70
221C1M/49HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník132.51 4 132.77 0 132.77
222C1M/50KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor134.29 0 132.87 0 132.87
223K1M/119RŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand133.20 0 136.68 2 133.20
224K1W/32PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.127.81 6 129.30 4 133.30
225C1M/51ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov131.44 2 1.00 999 133.44
226C1M/52NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand135.11 0 133.49 0 133.49
227C1M/53PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha133.37 2 131.50 2 133.50
228PWK/1PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand131.70 2 133.04 2 133.70
229C1M/54OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.136.38 0 131.77 2 133.77
230K1W/33HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.129.93 4 132.52 2 133.93
231C1M/55PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha134.06 0 136.70 2 134.06
232C2M/6HANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
2 Loko Plz
Loko Plz
134.01 6 132.13 2 134.13
233PWK/2BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov132.57 2 136.91 2 134.57
234K1W/34LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily132.65 2 135.43 4 134.65
235C2X/3POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
138.09 12 134.79 0 134.79
236C1W/17PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Dukla B.131.52 4 130.85 4 134.85
237C1M/56JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha132.99 2 135.21 0 134.99
238K1M/120POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK135.03 0 137.28 0 135.03
239C1W/18BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.135.09 0 137.50 2 135.09
240K1M/121VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor135.29 0 133.66 2 135.29
241C2W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
SOUČKOVÁ Lucie, 2004, KVS HK SOUČKOVÁ Lucie
2005
2004
2 Třebech.
KVS HK
133.36 2 4.00 999 135.36
242C1M/57KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV135.40 2 135.44 0 135.44
243C1W/19ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha139.37 4 133.93 2 135.93
244K1M/122ŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.155.29 8 134.77 2 136.77
245K1M/123WAIS Jakub 2007 3 KK Brand134.96 6 134.80 2 136.80
246PWK/3PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha145.20 4 134.89 2 136.89
247PWK/4ZUNA Jáchym 2010 Semily139.12 0 135.27 2 137.27
248C1M/58VÍT Matyáš 2009 KVS HK4.00 999 133.50 4 137.50
249C2M/7OUTRATA Jindřich
TROCH Petr
1970
1971
2 Pardub.
Dv.Král.
135.83 2 140.87 6 137.83
250PWK/5PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha138.12 4 137.88 0 137.88
251K1M/124MAREK Pavel   3 Třebech.136.52 4 135.92 2 137.92
252K1M/125KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.131.97 6 136.78 8 137.97
253K1W/35JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha138.28 0 138.66 6 138.28
254K1M/126HILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha141.38 0 138.51 0 138.51
255C1W/20SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha140.01 2 138.53 0 138.53
256C2W/2MOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
138.58 0 142.77 2 138.58
257C1M/59BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha134.33 6 132.69 6 138.69
258PWK/6UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně137.00 2 140.42 8 139.00
259C2M/8KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
3 Jablonec
Jablonec
139.18 0 152.48 6 139.18
260K1M/127BAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa140.35 2 139.24 0 139.24
261PWK/7VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand142.84 0 137.74 2 139.74
262K1W/36TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.139.76 0 143.25 4 139.76
263C1M/60DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha144.34 2 137.86 2 139.86
264K1M/128SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz142.08 0 137.87 2 139.87
265C2M/9NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
142.21 4 135.96 4 139.96
266C2M/10KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
136.14 4 134.06 6 140.06
267K1M/129PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec140.07 6 140.17 0 140.17
268PWK/8KOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy140.18 0 141.92 4 140.18
269K1M/130KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto138.90 4 136.24 4 140.24
270K1M/131JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov4.00 999 136.36 4 140.36
271PWK/9DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy137.02 10 136.51 4 140.51
272K1W/37BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa136.92 4 4.00 999 140.92
273C2M/11ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
139.82 2 141.06 0 141.06
274K1M/132DODAL Jan   3 Boh.Pha141.16 0 139.67 2 141.16
275C2X/4VACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
141.21 0 142.66 2 141.21
276K1M/133NEDVÍDEK František   3 Dv.Král.141.27 0 153.49 104 141.27
277K1M/134VOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak141.38 0 140.83 8 141.38
278K1W/38PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha145.45 0 139.43 2 141.43
279C2X/5HAJSKÝ Stanislav
LACINOVÁ Leona
1969
1974
Semily
Semily
139.63 2 140.95 4 141.63
280C2M/12INDRUCH Tomáš
SAMEK Petr
2008
2008
3 KVS HK
Třebech.
141.66 0 143.47 6 141.66
281C1M/61KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn142.32 4 137.68 4 141.68
282C1W/21ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto140.09 2 139.81 2 141.81
283K1W/39NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor145.92 2 139.87 2 141.87
284PWK/10KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV145.12 0 140.01 2 142.01
285K1W/40PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus140.15 2 4.00 999 142.15
286C1W/22RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor4.00 999 138.66 4 142.66
287C1M/62JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.138.68 4 139.43 4 142.68
288K1M/135POKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha137.05 6 139.99 6 143.05
289C1W/23BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov145.80 0 143.07 0 143.07
290C2X/6VOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
143.27 0 144.19 0 143.27
291C2X/7HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
141.36 2 4.00 999 143.36
292C1W/24ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.154.34 4 143.43 0 143.43
293C2M/13UHLÍK Jan
MÍKA Hynek
2008
2006
2 Bechyně
Soběslav
141.63 2 4.00 999 143.63
294K1M/136ZUNA Vilém 2007 3 Semily143.36 12 142.03 2 144.03
295K1W/41KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.4.00 999 144.44 0 144.44
296C2X/8ŠTERCL Dominik
NEKOLNÁ Žofie
2005
2006
2 Dukla B.
KK Brand
140.88 6 140.78 4 144.78
297C1M/63NEDVÍDEK František   3 Dv.Král.144.86 0 145.54 2 144.86
298PWK/11ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha144.98 0 143.22 2 144.98
299PWK/12KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor147.02 4 143.20 2 145.20
300C1M/64SAMEK Petr 2008 3 Třebech.145.26 2 143.72 2 145.72
301PWK/13VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy145.78 0 149.30 52 145.78
302PWK/14SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.143.90 2 146.05 2 145.90
303C2W/3ZÁRUBOVÁ Michaela
BAČÁKOVÁ Radka
1986
1983
2 Dv.Král.
USK Pha
4.00 999 144.11 2 146.11
304C2M/14ŘEŽÁBEK Dominik
PINKAVA Matyáš
2009
2009
3 USK Pha
USK Pha
149.13 2 144.30 2 146.30
305C1M/65STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov4.00 999 146.50 0 146.50
306K1W/42HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy142.93 4 140.60 6 146.60
307C1W/25SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz146.64 0 149.86 0 146.64
308C1M/66MÍL Pavel 1967 3 Trutnov144.83 2 147.58 0 146.83
309K1W/43DAVIDOVÁ Michaela   KVS HK139.74 56 147.10 0 147.10
310C2M/15BOURA Samuel
SVOBODA Adam
2007
2006
3 USK Pha
USK Pha
143.45 4 146.37 6 147.45
311C2M/16PINKAVA Lukáš
PINKAVA Jonáš
1976
2011
SKVS ČB
USK Pha
4.00 999 145.48 2 147.48
312C1M/67BERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.154.64 0 145.85 2 147.85
313PWK/15HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand146.01 2 147.26 4 148.01
314K1M/137PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.145.79 8 148.17 0 148.17
315K1M/138HADRABA Michal 1976 Frol157.88 12 144.63 4 148.63
316PWC/1BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov144.67 4 155.23 4 148.67
317K1W/44KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník153.29 4 147.19 2 149.19
318K1W/45JINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha145.20 4 154.84 2 149.20
319C2X/9KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
147.22 2 154.37 4 149.22
320PWK/16HRUBEC Matěj   Boh.Pha145.31 4 157.65 8 149.31
321PWC/2KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV149.32 0 158.06 0 149.32
322C2X/10JIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
146.41 6 147.33 2 149.33
323K1W/46MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov145.58 4 147.91 6 149.58
324K1W/47ZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand146.61 4 145.87 4 149.87
325PWK/17KRÁL Jakub 2010 USK Pha131.52 50 142.19 8 150.19
326PWK/18JUNEK Vojtěch 2011 KK Brand165.10 0 146.48 4 150.48
327C1M/68LANGER Filip 2009 USK Pha168.58 0 148.72 2 150.72
328K1W/48HOVORKOVÁ Martina   Třebech.183.67 4 146.90 4 150.90
329K1M/139JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov162.20 2 150.19 2 152.19
330PWK/19MRŮZEK David   KK Brand152.45 0 157.92 6 152.45
331PWC/3DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy150.98 2 151.69 2 152.98
332C1M/69NĚMEC Radek 2004 Pardub.155.20 2 149.02 4 153.02
333C2M/17SVOBODA Martin
MILYAN Daniel
2005
2006
L.Žatec
L.Žatec
154.37 4 151.21 2 153.21
334C1M/70KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto153.38 0 160.10 2 153.38
335C2W/4SAIFRTOVÁ Magdaléna
PAVELKOVÁ Markéta
2008
2005
2 KK Brand
Dukla B.
150.66 6 149.51 4 153.51
336C1M/71ZUNA Vilém 2007 Semily149.22 6 150.55 12 155.22
337C2X/11HADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
153.24 2 153.58 6 155.24
338C2X/12ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
160.81 2 151.58 4 155.58
339K1M/140BAŽANT Jan 2005 Pardub.169.83 6 151.74 4 155.74
340C1W/26JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha155.06 2 4.00 999 157.06
341C2M/18KONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
157.11 0 166.41 10 157.11
342C2M/19CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
146.22 12 152.83 10 158.22
343C1M/72KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.180.56 8 158.29 0 158.29
344PWC/4INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK163.62 0 158.37 0 158.37
345C2W/5MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
155.21 6 154.44 4 158.44
346PWK/20PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója156.65 2 159.01 4 158.65
347PWK/21HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy167.62 4 159.50 0 159.50
348K1W/49KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.159.87 6 158.12 2 160.12
349PWK/22JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto160.14 0 165.94 6 160.14
350C2X/13MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
156.36 4 4.00 999 160.36
351PWC/5PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha160.41 0 164.97 4 160.41
352C2M/20NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
 
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
171.53 54 154.43 6 160.43
353C2M/21DVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
3 USK Pha
USK Pha
163.60 2 150.70 10 160.70
354C1W/27MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov161.24 0 161.23 2 161.24
355C2M/22HILAR Mikoláš
PETŘÍK Marek
2009
2008
USK Pha
USK Pha
160.62 2 153.41 8 161.41
356C2M/23RŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
158.26 4 160.77 6 162.26
357C1M/73POKORNÝ Daniel 2009 USK Pha165.73 52 158.36 4 162.36
358PWK/23INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK162.48 0 156.51 8 162.48
359C1M/74HILAR Mikoláš 2009 USK Pha170.20 4 160.57 2 162.57
360K1W/50SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK113.95 50 113.51 50 163.51
361C2X/14BEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
161.77 2 161.90 4 163.77
362K1W/51MARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov181.56 52 156.02 8 164.02
363C2M/24HRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
159.16 6 157.80 10 165.16
364C1M/75HANUŠ Tomáš 2005 Třebech.4.00 999 165.46 0 165.46
365PWK/24MRŮZEK Šimon 2011 Semily163.78 2 168.02 2 165.78
366K1M/141JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov166.09 0 4.00 999 166.09
367C2X/15MILYAN Daniel
STRASSEROVÁ Bára
2006
2001
L.Žatec
L.Žatec
174.79 2 160.15 6 166.15
368C1M/76KRÁL Ondřej 2008 USK Pha164.63 2 162.67 8 166.63
369K1W/52MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov164.77 2 4.00 999 166.77
370C2M/25VELENOVSKÝ Vojta
VELENOVSKÝ Jiří
2008
1978
3 VS Tábor
VS Tábor
156.82 10 171.56 10 166.82
371C2X/16PODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
3 USK Pha
USK Pha
165.31 6 165.03 2 167.03
372C2M/26STRASSER Marek
PETŘÍČEK Adam
2004
2007
L.Žatec
L.Žatec
155.18 12 166.67 4 167.18
373PWK/25ZACHYSTAL Adam   Boh.Pha162.16 10 161.66 6 167.66
374K1M/142KURUCZ Štěpán 2007 Benátky164.94 4 174.24 58 168.94
375C2M/27NOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
3 Semily
Semily
165.16 8 159.04 10 169.04
376C1M/77KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.166.23 4 165.36 6 170.23
377PWK/26KLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec170.76 0 168.52 8 170.76
378K1M/143HRSTKA Jaromír 2007 Pardub.178.00 2 166.82 4 170.82
379PWC/6HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand165.00 6 169.49 2 171.00
380K1M/144JAROLÍMEK David 2009 Turnov212.32 4 169.76 2 171.76
381C1M/78SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto211.06 12 164.73 8 172.73
382PWK/27VACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand171.22 4 181.23 6 175.22
383PWK/28MACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy171.48 4 172.71 8 175.48
384PWC/7SAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.180.90 0 172.15 4 176.15
385C1M/79POLLERT Jonáš 2007 USK Pha174.73 2 174.87 8 176.73
386K1W/53SYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec171.12 8 169.66 8 177.66
387C2M/28PAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
169.53 10 173.43 8 179.53
388C2M/29ŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
157.61 24 185.17 6 181.61
389C2M/30SYNEK Přemysl
LEGUTKO Josef
2007
2006
L.Žatec
L.Žatec
178.64 10 174.35 10 184.35
390K1M/145VENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto180.82 52 185.41 0 185.41
391K1W/54ZÁRUBOVÁ Veronika   Třebech.187.61 0 216.38 0 187.61
392K1M/146BÖNSCH Pavel   Dv.Král.184.18 4 209.17 10 188.18
393C2X/17ZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
KK Brand
KK Brand
181.86 8 183.51 10 189.86
394K1W/55HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 186.71 4 190.71
395C2X/18JAROLÍMEK Otta
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
218.28 2 189.25 8 197.25
396C2X/19PODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
183.19 16 180.62 54 199.19
397PWK/29SOUKUP Vendelín   Benátky221.89 56 195.53 4 199.53
398C1W/28TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.198.82 2 179.06 56 200.82
399PWK/31VYBULKA Matěj 2012 Kralupy199.70 12 223.70 10 211.70
400PWK/32BECK Hynek 2012 L.Žatec225.93 10 236.39 12 235.93
401PWK/33TRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.196.15 108 235.96 14 249.96
402PWK/34MILYAN Štěpán 2012 L.Žatec333.93 10 240.66 10 250.66
403PWK/35MRŮZKOVÁ Marie   KK Brand258.50 8 244.77 10 254.77
404C2W/6JINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁKOVÁ Eliška
2005
2007
3 Tech.Pha
Tech.Pha
202.59 62 206.98 54 260.98
Oddíl

Historie procházení