Slalom v Třebechovicích

27.09.2020   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.103.26 4 101.69 0 101.69 250
2.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 Dukla B.105.96 12 103.01 0 103.011.32/1,3246
3.1/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec105.20 0 103.22 0 103.221.53/1,5242
4.1/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha106.85 2 104.47 0 104.472.78/2,7238
5.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně102.59 2 101.16 4 104.592.90/2,9234
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto104.70 0 105.00 0 104.703.01/3,0230
7.1/VDVOŘÁK Tomáš   3+ Třebech.106.41 0 107.34 0 106.414.72/4,6226
8.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 106.64 0 106.644.95/4,9222
9.2/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec105.52 2 102.70 4 106.705.01/4,9218
10.1/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec105.23 2 104.88 2 106.885.19/5,1214
11.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.40 2 107.03 0 107.035.34/5,3210
12.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha105.12 2 103.90 6 107.125.43/5,3206
12.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav108.84 2 107.12 0 107.125.43/5,3202
14.3/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand105.37 2 108.76 0 107.375.68/5,6198
15.4/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol107.47 2 107.96 0 107.966.27/6,2194
16.5/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor110.95 0 108.10 0 108.106.41/6,3190
17.6/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice111.87 0 109.73 0 109.738.04/7,9186
18.4/DMVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště108.07 2 106.98 4 110.078.38/8,2182
19.1/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.110.95 0 108.14 2 110.148.45/8,3178
20.2/U23MILLER Jan 1997 Turnov4.00 999 110.53 0 110.538.84/8,7174
21.2/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.68 2 4.00 999 110.688.99/8,8170
22.5/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak110.61 2 110.72 0 110.729.03/8,9166
23.7/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz108.78 2 109.15 2 110.789.09/8,9162
24. ŘÍHA Zdeněk   3+ Třebech.115.96 0 110.99 0 110.999.30/9,1158
25.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.109.88 2 4.00 999 111.8810.19/10,0154
26.8/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand114.69 0 112.32 0 112.3210.63/10,5150
27.4/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.114.04 0 110.81 2 112.8111.12/10,9146
28.5/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha113.08 0 113.34 2 113.0811.39/11,2142
29.1/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky113.16 0 114.29 0 113.1611.47/11,3138
30.6/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.115.87 6 113.64 0 113.6411.95/11,8134
31.9/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK4.00 999 109.75 4 113.7512.06/11,9130
32.10/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak109.82 4 115.09 4 113.8212.13/11,9126
33.3/VMTATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.119.65 4 111.90 2 113.9012.21/12,0122
34.11/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha116.51 4 114.01 0 114.0112.32/12,1118
35.6/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.116.97 2 114.04 0 114.0412.35/12,1114
36.7/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily116.64 2 110.49 4 114.4912.80/12,6110
37.8/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.4.00 999 114.61 0 114.6112.92/12,7106
38.9/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol114.23 2 113.25 2 115.2513.56/13,3102
39.10/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice117.70 4 113.38 2 115.3813.69/13,5101
40.11/DMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK4.00 999 113.41 2 115.4113.72/13,5100
41.12/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník115.89 2 113.69 2 115.6914.00/13,899
42.4/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy113.79 2 114.97 4 115.7914.10/13,998
43.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně4.00 999 116.13 0 116.1314.44/14,297
44.7/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec4.00 999 116.49 0 116.4914.80/14,696
45.3/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily114.57 2 115.61 2 116.5714.88/14,695
46.3/U23VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto129.51 8 114.88 2 116.8815.19/14,994
47.12/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov112.95 4 4.00 999 116.9515.26/15,093
48.3/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand117.35 2 115.19 2 117.1915.50/15,292
49.13/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha116.40 2 117.30 0 117.3015.61/15,491
50.14/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec115.36 2 122.04 2 117.3615.67/15,490
51.13/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec119.74 4 117.49 0 117.4915.80/15,589
52.4/ZMBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha118.94 2 117.75 0 117.7516.06/15,888
53.5/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov117.09 2 116.02 2 118.0216.33/16,187
54.6/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec123.10 2 118.03 0 118.0316.34/16,186
55.8/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.122.75 0 116.37 2 118.3716.68/16,485
56.14/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor120.91 0 118.40 0 118.4016.71/16,484
57.15/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.116.56 2 116.98 2 118.5616.87/16,683
58.7/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha118.76 0 118.69 0 118.6917.00/16,782
59.15/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 Frol116.73 2 117.66 2 118.7317.04/16,881
60.16/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav117.67 6 114.87 4 118.8717.18/16,980
61.17/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha119.40 0 125.62 4 119.4017.71/17,479
62.18/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor4.00 999 115.58 4 119.5817.89/17,678
63.5/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha118.36 2 117.71 2 119.7118.02/17,777
64.8/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.120.46 2 115.73 4 119.7318.04/17,776
65.6/ZMKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha121.79 2 120.04 0 120.0418.35/18,075
66. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto122.38 0 118.08 2 120.0818.39/18,174
67.7/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV124.62 2 120.11 0 120.1118.42/18,173
68.2/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy120.73 0 120.13 0 120.1318.44/18,172
69.19/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha118.19 6 118.56 2 120.5618.87/18,671
70.8/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn121.71 2 118.76 2 120.7619.07/18,870
71.9/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha120.82 0 121.22 2 120.8219.13/18,869
72.16/DMSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov122.64 0 118.91 2 120.9119.22/18,968
73.9/VMHORÁK David 1976 2 Frol121.38 0 4.00 999 121.3819.69/19,467
74.10/ZMSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.119.86 2 119.44 2 121.4419.75/19,466
75.20/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily123.78 4 121.58 0 121.5819.89/19,665
76.10/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol123.76 0 121.66 0 121.6619.97/19,664
77.21/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec121.83 0 122.88 0 121.8320.14/19,863
78.17/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto124.99 6 120.23 2 122.2320.54/20,262
79.11/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz121.33 4 118.30 4 122.3020.61/20,361
80.11/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója119.81 106 120.31 2 122.3120.62/20,360
81.12/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha123.35 6 122.49 0 122.4920.80/20,559
82.22/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec120.70 2 124.60 0 122.7021.01/20,758
83.13/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha130.00 2 120.78 2 122.7821.09/20,757
84.14/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha125.16 0 122.83 0 122.8321.14/20,856
85.12/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa125.74 0 122.95 0 122.9521.26/20,955
86.18/DMPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha123.60 2 120.98 2 122.9821.29/20,954
87.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.136.56 52 123.73 0 123.7322.04/21,753
88.19/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.123.96 0 122.83 2 123.9622.27/21,952
89.20/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol122.03 2 122.46 6 124.0322.34/22,051
90.23/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily124.40 0 126.78 0 124.4022.71/22,350
91.4/DSSUK Jakub   3 Trutnov120.56 4 4.00 999 124.5622.87/22,549
92.13/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor127.62 2 124.86 0 124.8623.17/22,848
93.24/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto120.78 54 119.23 6 125.2323.54/23,147
94. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.4.00 999 123.38 2 125.3823.69/23,346
95.15/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky123.71 2 124.98 4 125.7124.02/23,645
96.16/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand126.25 0 141.27 4 126.2524.56/24,244
97.4/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.129.16 0 124.26 2 126.2624.57/24,243
98.17/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK4.00 999 126.85 0 126.8525.16/24,742
99.18/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha127.89 0 124.94 2 126.9425.25/24,841
100.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník130.80 2 127.32 0 127.3225.63/25,240
101.19/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand130.93 4 127.44 0 127.4425.75/25,339
102.5/DSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.4.00 999 127.97 0 127.9726.28/25,838
103.14/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy128.66 0 131.70 2 128.6626.97/26,537
104.25/ZSBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa128.84 0 129.14 2 128.8427.15/26,736
105.26/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto126.90 2 131.61 4 128.9027.21/26,835
106.21/DMSKALICKÝ Tomáš 2005 Pardub.136.37 54 127.01 2 129.0127.32/26,934
107.27/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy147.09 4 125.24 4 129.2427.55/27,133
108.20/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3+ Pardub.126.56 4 125.30 4 129.3027.61/27,232
109.21/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand133.16 2 129.56 0 129.5627.87/27,431
110.22/ZMŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand131.25 0 127.75 2 129.7528.06/27,630
111.28/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha131.13 0 128.07 2 130.0728.38/27,929
111.29/ZSSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.137.48 52 130.07 0 130.0728.38/27,928
113.4/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec131.13 2 130.40 0 130.4028.71/28,227
114.30/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště9.00 8 124.48 6 130.4828.79/28,326
115.31/ZSKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand132.20 0 130.73 0 130.7329.04/28,625
116.22/DMTRÁVNÍČEK Jan 2005 3 Třebech.132.80 2 131.51 0 131.5129.82/29,324
117.23/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha132.12 0 131.73 0 131.7330.04/29,523
118.6/DSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily121.57 56 130.70 2 132.7031.01/30,522
119.24/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand133.20 0 136.68 2 133.2031.51/31,021
120.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK135.03 0 137.28 0 135.0333.34/32,820
121.25/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor135.29 0 133.66 2 135.2933.60/33,019
122.32/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.155.29 8 134.77 2 136.7735.08/34,518
123.33/ZSWAIS Jakub 2007 3 KK Brand134.96 6 134.80 2 136.8035.11/34,517
124.10/VMAREK Pavel   3 Třebech.136.52 4 135.92 2 137.9236.23/35,616
125.34/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.131.97 6 136.78 8 137.9736.28/35,715
126.26/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha141.38 0 138.51 0 138.5136.82/36,214
127.27/ZMBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa140.35 2 139.24 0 139.2437.55/36,913
128.28/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz142.08 0 137.87 2 139.8738.18/37,512
129.35/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec140.07 6 140.17 0 140.1738.48/37,811
130.36/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto138.90 4 136.24 4 140.2438.55/37,910
131.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov4.00 999 136.36 4 140.3638.67/38,09
132.7/VSDODAL Jan   3 Boh.Pha141.16 0 139.67 2 141.1639.47/38,88
133.8/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.141.27 0 153.49 104 141.2739.58/38,97
134.29/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak141.38 0 140.83 8 141.3839.69/39,06
135.30/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha137.05 6 139.99 6 143.0541.36/40,75
136.37/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily143.36 12 142.03 2 144.0342.34/41,64
137.31/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.145.79 8 148.17 0 148.1746.48/45,73
138.15/VMHADRABA Michal 1976 Frol157.88 12 144.63 4 148.6346.94/46,22
139. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov162.20 2 150.19 2 152.1950.50/49,71
140.23/DMBAŽANT Jan 2005 Pardub.169.83 6 151.74 4 155.7454.05/53,20
141. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov166.09 0 4.00 999 166.0964.40/63,30
142.38/ZSKURUCZ Štěpán 2007 Benátky164.94 4 174.24 58 168.9467.25/66,10
143.39/ZSHRSTKA Jaromír 2007 Pardub.178.00 2 166.82 4 170.8269.13/68,00
144.32/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov212.32 4 169.76 2 171.7670.07/68,90
145.40/ZSVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto180.82 52 185.41 0 185.4183.72/82,30
146.33/ZMBÖNSCH Pavel   Dv.Král.184.18 4 209.17 10 188.1886.49/85,10
  JAVŮREK Jan   Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TRÁVNÍČEK Robert 1975 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CMUNT Ondřej 2008 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ANÝŽ Edward   Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jiří 1970 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÝ Ondřej 2004 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUK Matěj 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Jan   3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHNA Ondřej   3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNSKÝ Pavel   3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Filip   3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK118.78 0 117.89 0 117.89 53
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.117.94 0 116.90 2 117.940.05/0,049
3.2/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn120.86 4 118.72 0 118.720.83/0,745
4.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK123.92 2 122.20 0 122.204.31/3,741
5.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK123.34 0 123.09 2 123.345.45/4,637
6.3/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand124.06 2 124.05 0 124.056.16/5,233
7.4/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha126.63 2 124.11 0 124.116.22/5,329
8.4/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn123.95 2 134.39 6 125.958.06/6,825
9.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV126.55 0 128.67 0 126.558.66/7,321
10.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor127.84 0 128.51 2 127.849.95/8,417
11.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand130.54 0 128.66 0 128.6610.77/9,116
12.6/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha126.72 2 127.27 4 128.7210.83/9,215
13.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy4.00 999 125.15 4 129.1511.26/9,614
14.5/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand130.97 2 129.36 0 129.3611.47/9,713
15.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK130.36 2 133.11 2 132.3614.47/12,312
16.2/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand132.53 0 135.10 2 132.5314.64/12,411
17.7/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Dukla B.131.52 4 130.85 4 134.8516.96/14,410
18.8/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.135.09 0 137.50 2 135.0917.20/14,69
19.2/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha139.37 4 133.93 2 135.9318.04/15,38
20.9/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha140.01 2 138.53 0 138.5320.64/17,57
21.10/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto140.09 2 139.81 2 141.8123.92/20,36
22.7/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor4.00 999 138.66 4 142.6624.77/21,05
23.3/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov145.80 0 143.07 0 143.0725.18/21,44
24.8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.154.34 4 143.43 0 143.4325.54/21,73
25.11/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz146.64 0 149.86 0 146.6428.75/24,42
26.9/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha155.06 2 4.00 999 157.0639.17/33,21
27.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov161.24 0 161.23 2 161.2443.35/36,80
28.10/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.198.82 2 179.06 56 200.8282.93/70,30
  HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
119.03 0 118.42 2 119.03 57
2.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
119.74 0 123.79 2 119.740.71/0,653
3.1/ZSHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
4.00 999 120.73 0 120.731.70/1,449
4.1/DMJIRAS Filip
POLLERT Jáchym
2005
2004
2 USK Pha
USK Pha
124.78 4 123.02 0 123.023.99/3,445
5.2/VJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
4.00 999 124.24 4 128.249.21/7,741
6.2/ZSHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
2 Loko Plz
Loko Plz
134.01 6 132.13 2 134.1315.10/12,737
7.3/VOUTRATA Jindřich
TROCH Petr
1970
1971
2 Pardub.
Dv.Král.
135.83 2 140.87 6 137.8318.80/15,833
8.1/U23KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
3 Jablonec
Jablonec
139.18 0 152.48 6 139.1820.15/16,929
9.2/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
142.21 4 135.96 4 139.9620.93/17,625
10. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
136.14 4 134.06 6 140.0621.03/17,721
11.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
139.82 2 141.06 0 141.0622.03/18,517
12.1/ZMINDRUCH Tomáš
SAMEK Petr
2008
2008
3 KVS HK
Třebech.
141.66 0 143.47 6 141.6622.63/19,016
13.3/ZSUHLÍK Jan
MÍKA Hynek
2008
2006
2 Bechyně
Soběslav
141.63 2 4.00 999 143.6324.60/20,715
14.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik
PINKAVA Matyáš
2009
2009
3 USK Pha
USK Pha
149.13 2 144.30 2 146.3027.27/22,914
15.4/ZSBOURA Samuel
SVOBODA Adam
2007
2006
3 USK Pha
USK Pha
143.45 4 146.37 6 147.4528.42/23,913
16. PINKAVA Lukáš
PINKAVA Jonáš
1976
2011
SKVS ČB
USK Pha
4.00 999 145.48 2 147.4828.45/23,90
17.3/DMSVOBODA Martin
MILYAN Daniel
2005
2006
L.Žatec
L.Žatec
154.37 4 151.21 2 153.2134.18/28,712
18.5/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
157.11 0 166.41 10 157.1138.08/32,011
19.4/DMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
146.22 12 152.83 10 158.2239.19/32,910
20.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
 
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
171.53 54 154.43 6 160.4341.40/34,89
21.3/ZMDVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
3 USK Pha
USK Pha
163.60 2 150.70 10 160.7041.67/35,08
22.4/ZMHILAR Mikoláš
PETŘÍK Marek
2009
2008
USK Pha
USK Pha
160.62 2 153.41 8 161.4142.38/35,67
23.5/ZMRŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
158.26 4 160.77 6 162.2643.23/36,36
24.1/VMHRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
159.16 6 157.80 10 165.1646.13/38,85
25. VELENOVSKÝ Vojta
VELENOVSKÝ Jiří
2008
1978
3 VS Tábor
VS Tábor
156.82 10 171.56 10 166.8247.79/40,14
26.5/DMSTRASSER Marek
PETŘÍČEK Adam
2004
2007
L.Žatec
L.Žatec
155.18 12 166.67 4 167.1848.15/40,53
27.6/ZSNOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
3 Semily
Semily
165.16 8 159.04 10 169.0450.01/42,02
28.6/ZMPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
169.53 10 173.43 8 179.5360.50/50,81
29.1/DSŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
157.61 24 185.17 6 181.6162.58/52,60
30.7/ZSSYNEK Přemysl
LEGUTKO Josef
2007
2006
L.Žatec
L.Žatec
178.64 10 174.35 10 184.3565.32/54,90
  KVAPIL Ondřej
ZRZAVÝ Jakub
2007
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
2877.87 58 1.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr
VRÁNEK Jan
2006
2004
3 Loko Plz
Blovice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
2 Pardub.
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand131.70 2 133.04 2 133.70 0
2.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov132.57 2 136.91 2 134.570.87/0,70
3.2/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha145.20 4 134.89 2 136.893.19/2,40
4.2/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily139.12 0 135.27 2 137.273.57/2,70
5.3/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha138.12 4 137.88 0 137.884.18/3,10
6.4/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně137.00 2 140.42 8 139.005.30/4,00
7.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand142.84 0 137.74 2 139.746.04/4,50
8.5/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy140.18 0 141.92 4 140.186.48/4,80
9.6/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy137.02 10 136.51 4 140.516.81/5,10
10.7/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV145.12 0 140.01 2 142.018.31/6,20
11.8/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha144.98 0 143.22 2 144.9811.28/8,40
12.9/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor147.02 4 143.20 2 145.2011.50/8,60
13.4/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy145.78 0 149.30 52 145.7812.08/9,00
14.5/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.143.90 2 146.05 2 145.9012.20/9,10
15.10/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand146.01 2 147.26 4 148.0114.31/10,70
16.11/PZMHRUBEC Matěj   Boh.Pha145.31 4 157.65 8 149.3115.61/11,70
17.12/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha131.52 50 142.19 8 150.1916.49/12,30
18.13/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand165.10 0 146.48 4 150.4816.78/12,60
19.14/PZMMRŮZEK David   KK Brand152.45 0 157.92 6 152.4518.75/14,00
20.15/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója156.65 2 159.01 4 158.6524.95/18,70
21.6/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy167.62 4 159.50 0 159.5025.80/19,30
22.16/PZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto160.14 0 165.94 6 160.1426.44/19,80
23.7/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK162.48 0 156.51 8 162.4828.78/21,50
24.17/PZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily163.78 2 168.02 2 165.7832.08/24,00
25.18/PZMZACHYSTAL Adam   Boh.Pha162.16 10 161.66 6 167.6633.96/25,40
26.19/PZMKLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec170.76 0 168.52 8 170.7637.06/27,70
27.8/PZZVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand171.22 4 181.23 6 175.2241.52/31,10
28.9/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy171.48 4 172.71 8 175.4841.78/31,20
29.20/PZMSOUKUP Vendelín   Benátky221.89 56 195.53 4 199.5365.83/49,20
31.21/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy199.70 12 223.70 10 211.7078.00/58,30
32.22/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec225.93 10 236.39 12 235.93102.23/76,50
33.10/PZZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.196.15 108 235.96 14 249.96116.26/87,00
34.23/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec333.93 10 240.66 10 250.66116.96/87,50
35.11/PZZMRŮZKOVÁ Marie   KK Brand258.50 8 244.77 10 254.77121.07/90,60
  VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor4.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠTURC Filip 2010 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOFROŇ Lukáš 2010 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANT Antonín 2010 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov144.67 4 155.23 4 148.67 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV149.32 0 158.06 0 149.320.65/0,40
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy150.98 2 151.69 2 152.984.31/2,90
4.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK163.62 0 158.37 0 158.379.70/6,50
5.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha160.41 0 164.97 4 160.4111.74/7,90
6.5/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand165.00 6 169.49 2 171.0022.33/15,00
7.2/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.180.90 0 172.15 4 176.1527.48/18,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK114.18 0 109.34 0 109.34 146
2.2/ZSINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK109.69 0 110.38 0 109.690.35/0,3142
3.1/DMBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2 Trutnov110.18 0 109.89 0 109.890.55/0,5138
4.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK110.36 0 110.74 0 110.361.02/0,9134
5.2/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK110.83 0 108.45 2 110.451.11/1,0130
6.1/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov1.00 999 111.02 0 111.021.68/1,5126
7.2/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.112.17 0 112.78 0 112.172.83/2,6122
8.3/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha112.50 0 113.82 0 112.503.16/2,9118
9.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.115.15 2 112.87 0 112.873.53/3,2114
10.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor113.16 0 115.71 2 113.163.82/3,5110
11.3/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha114.37 0 113.35 0 113.354.01/3,7106
12.4/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně114.95 0 4.00 999 114.955.61/5,1102
13.2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov115.05 0 4.00 999 115.055.71/5,298
14.3/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha116.76 2 115.64 0 115.646.30/5,894
15.4/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.115.70 4 113.73 2 115.736.39/5,890
16. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto117.64 0 115.91 0 115.916.57/6,086
17.5/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV116.43 0 116.04 0 116.046.70/6,182
18.5/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol116.10 0 115.70 2 116.106.76/6,278
19.2/DSFENCL Jáchym 2003 3+ Pardub.118.03 0 116.17 0 116.176.83/6,274
20.6/DMŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.118.21 0 116.56 0 116.567.22/6,670
21. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto118.57 2 116.73 0 116.737.39/6,866
22.7/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov114.76 2 114.94 4 116.767.42/6,862
23.8/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha112.11 6 112.78 4 116.787.44/6,858
24.4/VHAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily116.86 0 118.25 0 116.867.52/6,954
25.6/VMMRŮZEK David 1976 Dukla B.114.97 2 4.00 999 116.977.63/7,050
26.9/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.117.89 0 124.83 4 117.898.55/7,846
27.5/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.49 0 119.88 0 118.499.15/8,445
28.10/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn116.64 2 118.75 2 118.649.30/8,544
29.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov116.80 2 4.00 999 118.809.46/8,743
30.4/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand117.92 4 119.78 0 119.7810.44/9,542
31.6/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.120.85 0 122.44 0 120.8511.51/10,541
32.7/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm121.94 0 121.11 0 121.1111.77/10,840
33.5/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz121.67 0 124.87 4 121.6712.33/11,339
34. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor126.71 0 122.32 2 124.3214.98/13,738
35.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK131.04 6 124.50 0 124.5015.16/13,937
36.7/VMDAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK122.22 4 126.96 0 126.2216.88/15,436
37.6/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha127.23 0 126.33 0 126.3316.99/15,535
38.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov126.34 0 128.09 0 126.3417.00/15,534
39.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.127.61 2 126.54 0 126.5417.20/15,733
40.2/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz128.60 0 127.01 0 127.0117.67/16,232
41.7/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand125.34 2 125.44 2 127.3418.00/16,531
42.8/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.128.81 0 130.77 2 128.8119.47/17,830
43.11/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov130.18 4 128.83 0 128.8319.49/17,829
44.9/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha140.61 4 127.36 2 129.3620.02/18,328
45.8/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov130.24 0 128.14 4 130.2420.90/19,127
46.2/VSKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK132.85 2 131.30 0 131.3021.96/20,126
47.3/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha132.13 2 131.54 0 131.5422.20/20,325
48.10/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice129.89 2 132.44 4 131.8922.55/20,624
49.11/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník132.51 4 132.77 0 132.7723.43/21,423
50.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor134.29 0 132.87 0 132.8723.53/21,522
51.9/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov131.44 2 1.00 999 133.4424.10/22,021
52.4/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand135.11 0 133.49 0 133.4924.15/22,120
53.5/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha133.37 2 131.50 2 133.5024.16/22,119
54.10/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.136.38 0 131.77 2 133.7724.43/22,318
55.6/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha134.06 0 136.70 2 134.0624.72/22,617
56.12/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha132.99 2 135.21 0 134.9925.65/23,516
57.7/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV135.40 2 135.44 0 135.4426.10/23,915
58.8/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK4.00 999 133.50 4 137.5028.16/25,814
59.9/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha134.33 6 132.69 6 138.6929.35/26,813
60.10/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha144.34 2 137.86 2 139.8630.52/27,912
61.11/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn142.32 4 137.68 4 141.6832.34/29,611
62.12/DMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.138.68 4 139.43 4 142.6833.34/30,510
63.4/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.144.86 0 145.54 2 144.8635.52/32,59
64.12/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.145.26 2 143.72 2 145.7236.38/33,38
65.13/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov4.00 999 146.50 0 146.5037.16/34,07
66.11/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov144.83 2 147.58 0 146.8337.49/34,36
67.13/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.154.64 0 145.85 2 147.8538.51/35,25
68.14/ZMLANGER Filip 2009 USK Pha168.58 0 148.72 2 150.7241.38/37,84
69.13/DMNĚMEC Radek 2004 Pardub.155.20 2 149.02 4 153.0243.68/39,93
70.14/ZSKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto153.38 0 160.10 2 153.3844.04/40,32
71.15/ZSZUNA Vilém 2007 Semily149.22 6 150.55 12 155.2245.88/42,01
72.15/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.180.56 8 158.29 0 158.2948.95/44,80
73.16/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha165.73 52 158.36 4 162.3653.02/48,50
74.17/ZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha170.20 4 160.57 2 162.5753.23/48,70
75.14/DMHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.4.00 999 165.46 0 165.4656.12/51,30
76.18/ZMKRÁL Ondřej 2008 USK Pha164.63 2 162.67 8 166.6357.29/52,40
77.16/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.166.23 4 165.36 6 170.2360.89/55,70
78.17/ZSSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto211.06 12 164.73 8 172.7363.39/58,00
79.18/ZSPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha174.73 2 174.87 8 176.7367.39/61,60
  KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JECH René 1970 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.106.96 0 108.49 0 106.96 109
2.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn115.68 0 113.09 0 113.096.13/5,7105
3.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy116.01 2 113.62 0 113.626.66/6,2101
4.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand115.66 0 114.78 0 114.787.82/7,397
5.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn115.85 0 115.09 0 115.098.13/7,693
6.3/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha120.11 4 111.62 4 115.628.66/8,189
7.4/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.115.73 2 114.10 2 116.109.14/8,585
8. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.119.43 2 117.10 0 117.1010.14/9,581
9.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor117.19 0 121.96 0 117.1910.23/9,677
10.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha115.41 2 116.91 2 117.4110.45/9,873
11.6/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha119.69 0 117.63 0 117.6310.67/10,069
12.1/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec132.26 0 117.61 2 119.6112.65/11,865
13.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.72 0 122.15 2 119.7212.76/11,961
14.4/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK117.80 2 123.93 2 119.8012.84/12,057
15.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV118.17 2 123.68 0 120.1713.21/12,453
16. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.18 0 119.40 2 120.1813.22/12,449
17.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand123.85 0 121.02 0 121.0214.06/13,145
18.2/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand121.16 0 122.66 2 121.1614.20/13,341
19.2/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa123.41 0 124.39 0 123.4116.45/15,437
20.3/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz124.03 0 122.84 2 124.0317.07/16,033
21.5/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.124.17 0 125.59 0 124.1717.21/16,132
22.7/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz124.48 0 124.39 2 124.4817.52/16,431
23.6/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand124.78 4 123.66 2 125.6618.70/17,530
24.3/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec130.97 0 126.03 0 126.0319.07/17,829
25.8/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol128.18 0 127.18 0 127.1820.22/18,928
26.9/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.125.23 2 124.81 4 127.2320.27/19,027
27.4/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha128.86 0 126.92 2 128.8621.90/20,526
28.10/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy126.93 2 125.97 4 128.9321.97/20,525
29.11/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz129.56 0 133.49 6 129.5622.60/21,124
30.12/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto133.03 2 127.68 2 129.6822.72/21,223
31.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK129.72 2 131.90 0 131.7224.76/23,122
32.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.127.81 6 129.30 4 133.3026.34/24,621
33.13/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.129.93 4 132.52 2 133.9326.97/25,220
34.2/VLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily132.65 2 135.43 4 134.6527.69/25,919
35.8/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha138.28 0 138.66 6 138.2831.32/29,318
36.9/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.139.76 0 143.25 4 139.7632.80/30,717
37.10/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa136.92 4 4.00 999 140.9233.96/31,816
38.5/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha145.45 0 139.43 2 141.4334.47/32,215
39.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor145.92 2 139.87 2 141.8734.91/32,614
40.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus140.15 2 4.00 999 142.1535.19/32,913
41.4/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.4.00 999 144.44 0 144.4437.48/35,012
42.6/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy142.93 4 140.60 6 146.6039.64/37,111
43.7/ZMDAVIDOVÁ Michaela   KVS HK139.74 56 147.10 0 147.1040.14/37,510
44.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník153.29 4 147.19 2 149.1942.23/39,59
45.14/DMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha145.20 4 154.84 2 149.2042.24/39,58
46.4/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov145.58 4 147.91 6 149.5842.62/39,87
47.8/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand146.61 4 145.87 4 149.8742.91/40,16
48.15/DMHOVORKOVÁ Martina   Třebech.183.67 4 146.90 4 150.9043.94/41,15
49.5/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.159.87 6 158.12 2 160.1253.16/49,74
50.16/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK113.95 50 113.51 50 163.5156.55/52,93
51.9/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov181.56 52 156.02 8 164.0257.06/53,32
52.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov164.77 2 4.00 999 166.7759.81/55,91
53.11/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec171.12 8 169.66 8 177.6670.70/66,10
54.17/DMZÁRUBOVÁ Veronika   Třebech.187.61 0 216.38 0 187.6180.65/75,40
55.12/ZSHORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 186.71 4 190.7183.75/78,30
  ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
SOUČKOVÁ Lucie, 2004, KVS HK SOUČKOVÁ Lucie
2005
2004
2 Třebech.
KVS HK
133.36 2 4.00 999 135.36 0
2.1/ZSMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
138.58 0 142.77 2 138.583.22/2,40
3. ZÁRUBOVÁ Michaela
BAČÁKOVÁ Radka
1986
1983
2 Dv.Král.
USK Pha
4.00 999 144.11 2 146.1110.75/7,90
4.2/DMSAIFRTOVÁ Magdaléna
PAVELKOVÁ Markéta
2008
2005
2 KK Brand
Dukla B.
150.66 6 149.51 4 153.5118.15/13,40
5.1/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
155.21 6 154.44 4 158.4423.08/17,10
6.3/DMJINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁKOVÁ Eliška
2005
2007
3 Tech.Pha
Tech.Pha
202.59 62 206.98 54 260.98125.62/92,80

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
125.02 6 123.54 0 123.54 44
2.1/ZSINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
MOTLOVÁ Andrea
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
126.85 2 125.60 2 127.604.06/3,340
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
138.09 12 134.79 0 134.7911.25/9,136
4.2/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
141.21 0 142.66 2 141.2117.67/14,332
5.1/VHAJSKÝ Stanislav
LACINOVÁ Leona
1969
1974
Semily
Semily
139.63 2 140.95 4 141.6318.09/14,628
6.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
143.27 0 144.19 0 143.2719.73/16,024
7.4/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
141.36 2 4.00 999 143.3619.82/16,020
8.1/DMŠTERCL Dominik
NEKOLNÁ Žofie
2005
2006
2 Dukla B.
KK Brand
140.88 6 140.78 4 144.7821.24/17,216
9.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
147.22 2 154.37 4 149.2225.68/20,812
10.5/ZSJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
146.41 6 147.33 2 149.3325.79/20,98
11.2/DMHADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
153.24 2 153.58 6 155.2431.70/25,77
12.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
160.81 2 151.58 4 155.5832.04/25,96
13.1/DSMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
156.36 4 4.00 999 160.3636.82/29,85
14.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
161.77 2 161.90 4 163.7740.23/32,64
15.1/U23MILYAN Daniel
STRASSEROVÁ Bára
2006
2001
L.Žatec
L.Žatec
174.79 2 160.15 6 166.1542.61/34,53
16.2/ZMPODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
3 USK Pha
USK Pha
165.31 6 165.03 2 167.0343.49/35,22
17.4/ZMZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
KK Brand
KK Brand
181.86 8 183.51 10 189.8666.32/53,71
18.2/VJAROLÍMEK Otta
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
218.28 2 189.25 8 197.2573.71/59,70
19.3/VMPODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
183.19 16 180.62 54 199.1975.65/61,20
  PODUŠKOVÁ Jůlie
HILAR Mikoláš
2010
2009
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VATĚROVÁ Amálie
ČERMÁK Vilém
2010
2009
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁDIVÁ Františka
VANĚK Daniel
2010
2008
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOFROŇOVÁ Zuzana
ABRAHAM Jiří
2002 Benátky
Benátky
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREBTOVÁ Rozálie
BREBTA Vladimír
2012
1972
Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan
BLÁHOVÁ Karolína
2006
2007
3 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
 
1976
2 KK Brand
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení