3 Sjezd na Chrudimce

21.03.2024   Pardubice, řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:45,90 49
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:34,9049.00/5,941
3. RUFFER Jakub 2007 2 Pardub.14:56,6070.70/8,633
4. SLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.15:00,0074.10/9,029
5. KOTRBA Matěj 2007 2 Vys.Mýto15:10,7084.80/10,325
6. PLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.15:20,4094.50/11,421
7. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 1 Pardub.15:23,1097.20/11,817
8. ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.15:35,00109.10/13,213
9. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.15:37,90112.00/13,69
10. VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto16:18,70152.80/18,58
11. ČERNÝ Matyáš 2008 Pardub.17:20,60214.70/26,07
12. BAŤA Václav 2009 Pardub.17:29,00223.10/27,06
13. HRSTKA Jaromír 2007 Pardub.18:08,00262.10/31,75
14. HNYK Kryštof 2009 3 Pardub.19:54,80368.90/44,74
15. JANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto20:14,60388.70/47,13
16. HAVRAN Adam 2010 Pardub.20:15,90390.00/47,22
17. ADAMEC Oliver 2013 Pardub.21:11,50445.60/54,01
18. KOMÁREK Michal 2010 Pardub.21:48,90483.00/58,50
19. SVÁTEK Josef 2012 Pardub.22:14,50508.60/61,60
19. PODZIMEK Štěpán 2012 Pardub.22:14,50508.60/61,60
21. SAX Štěpán 2012 Pardub.22:36,90531.00/64,30
22. HLADÍK Vojtěch 2010 Pardub.23:15,80569.90/69,00
23. BUREŠ Max Ivo 2009 Pardub.26:14,80748.90/90,70
24. ROKOS Josef 2011 Pardub.26:15,80749.90/90,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.15:39,30 6
2. JASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto17:11,8092.50/9,82
3. KEJKLÍČKOVÁ Nela 2012 Pardub.22:45,90426.60/45,41
4. LOKVENCOVÁ Anežka 2011 Vys.Mýto24:57,00557.70/59,40
5. PAVLISOVÁ Anežka 2008 Pardub.59:59,992660.69/283,30
6. HAVRANOVÁ Barbora 2008 Pardub.59:59,992660.69/283,30
7. DOUBKOVÁ Anna Marie 2008 3 Pardub.59:59,992660.69/283,30
8. BLAŽKOVÁ Aneta 2008 Pardub.59:59,992660.69/283,30
9. ZIMOVÁ Anna Marie 2009 Pardub.59:59,992660.69/283,30
10. SMEREKOVÁ Tereza 2009 Pardub.59:59,992660.69/283,30
11. ŽĎÁRSKÁ Alžběta 2010 Pardub.59:59,992660.69/283,30
12. SMEREKOVÁ Anna 2010 Pardub.59:59,992660.69/283,30
13. SLÁDKOVÁ Karolína 2010 Pardub.59:59,992660.69/283,30
14. VOLDÁNOVÁ Žofie 2011 Pardub.59:59,992660.69/283,30
15. VOZÁBALOVÁ Beata 2013 Pardub.59:59,992660.69/283,30
16. VAŠINOVÁ Magdalena 2013 Pardub.59:59,992660.69/283,30
  HORÁČKOVÁ Vanesa   Vys.MýtoDNF 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:03,50 33
2. BEK Matyáš 2006 2 Pardub.13:09,305.80/0,729
3. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:11,307.80/1,025
4. KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.13:57,1053.60/6,821
5. SEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto14:04,3060.80/7,817
6. KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto14:17,5074.00/9,416
7. JETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto14:59,50116.00/14,815
8. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.15:21,70138.20/17,614
9. DZIAK Adam 2009 3 Pardub.17:38,20274.70/35,113
10. JANKO Jonáš 2011 3 Vys.Mýto17:43,90280.40/35,812
11. KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.17:45,90282.40/36,011
12. KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.18:59,60356.10/45,410
12. TVRDÍK Šimon 2009 Pardub.18:59,60356.10/45,49
14. VOŘÍŠEK Václav 2008 3 Vys.Mýto19:05,20361.70/46,28
15. KŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.20:33,50450.00/57,47
16. NOVÝ Jakub 2009 Pardub.20:36,90453.40/57,96
17. FRANKOTA Matěj 2008 Pardub.20:41,50458.00/58,55
17. KLEJCH Matouš 2009 Pardub.20:41,50458.00/58,54
19. SEMERÁD Tomáš 2009 Pardub.20:47,80464.30/59,33
19. HORNYCH Jan 2009 Pardub.20:47,80464.30/59,32
21. HOBKIRK Alex 2009 Pardub.20:55,80472.30/60,31
22. HEMERKA Marek 2008 Pardub.20:56,90473.40/60,40
23. ZÁKOUTSKÝ Petr 2008 Pardub.20:58,70475.20/60,70
24. BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.21:23,60500.10/63,80
25. ČERVENKA Richard 2008 3 Pardub.21:32,70509.20/65,00
26. MACAS Petr 2008 Pardub.21:44,70521.20/66,50
27. STOJÁNEK Václav 2009 Pardub.22:56,90593.40/75,70
28. DOSTÁL Roman 2008 Pardub.25:36,90753.40/96,20
29. JIROUŠEK Milan 2011 Vys.Mýto26:10,50787.00/100,40
30. NÝVLT David 2012 Vys.Mýto26:26,20802.70/102,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.16:17,10 21
2. ČAPSKÁ Valerie 2011 2 Pardub.18:04,00106.90/10,913
3. MARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.18:45,10148.00/15,19
4. ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.19:12,50175.40/18,05
5. SLABIHOUDOVÁ Tereza 2007 Pardub.20:14,80237.70/24,34
6. VRÁNOVÁ Anastázie 2007 Pardub.20:31,40254.30/26,03
7. NOVÁ Eliška 2007 Pardub.20:45,80268.70/27,52
8. HRDÁ Eliška 2006 Pardub.20:47,50270.40/27,71
9. ŠTĚPÁNKOVÁ Lenka 2007 Pardub.20:55,40278.30/28,50
10. HORÁČKOVÁ Sofie 2007 Pardub.21:45,80328.70/33,60
11. KOŠNAROVÁ Natálie 2007 Pardub.22:15,80358.70/36,70
12. ZIMOVÁ Majdalena 2006 Pardub.22:26,90369.80/37,80
13. NEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.23:11,50414.40/42,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
14:11,30 17
2. SEDLÁK Václav
KOTRBA Matěj
2007
2007
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:05,0053.70/6,39
3. SAMEK Mathias
TICHÝ Antonín Adam
2008
2008
Pardub.
Pardub.
18:56,90285.60/33,55
4. KUNC David
LAZARIDIS Nikolas
2006
2006
Pardub.
Pardub.
19:56,90345.60/40,64
5. HAVIÁROVÁ Zuzana
VAVŘINOVÁ Aneta
2005
2005
Pardub.
Pardub.
19:58,90347.60/40,83
6. BAREŠ Vojtěch
CULEK Vojtěch
2006
2006
Pardub.
Pardub.
20:11,80360.50/42,32
7. BENEŠ František
GROMBÍŘ Konstantin
2007
2007
Pardub.
Pardub.
20:15,80364.50/42,81
8. VAVŘÍN Jan
VORAL David
2007
2005
3 Pardub.
Pardub.
20:36,90385.60/45,30
9. LINHART Vojtěch
OUTRATA Jan
2007
2007
Pardub.
Pardub.
20:45,70394.40/46,30
10. HALBRŠTÁT Jakub
HLAVATÝ Jan
2007
2007
Pardub.
Pardub.
20:45,80394.50/46,30
11. ČERMÁK Jan
KOTĚRA Vojtěch
2006
2006
Pardub.
Pardub.
21:23,60432.30/50,80
12. POZNEROVÁ Magdalena
ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana
2004
2004
Pardub.
Pardub.
22:45,10513.80/60,40
Oddíl

Historie procházení