vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži

03.06.2017  
ředitel: Roman Pláchý   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB117.02 2 116.34 0 116.34 153
2.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor121.32 8 117.31 0 117.310.97/0,8149
3.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc119.64 4 116.38 2 118.382.04/1,8145
4.4/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava116.94 2 116.53 2 118.532.19/1,9141
5.5/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc119.41 0 116.72 2 118.722.38/2,0137
6.6/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB123.30 6 120.18 0 120.183.84/3,3133
7.7/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn120.40 0 118.65 4 120.404.06/3,5129
8.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc124.77 2 119.20 2 121.204.86/4,2125
9.8/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha115.36 6 113.44 50 121.365.02/4,3121
10.9/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice122.05 0 122.87 2 122.055.71/4,9117
11.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.126.95 2 122.33 0 122.335.99/5,1113
12.10/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha131.94 4 123.71 0 123.717.37/6,3109
13.11/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk122.12 2 127.68 6 124.127.78/6,7105
14.12/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha134.41 2 124.64 0 124.648.30/7,1101
15.13/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm124.81 0 119.69 56 124.818.47/7,397
16.14/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc119.72 6 118.03 56 125.729.38/8,193
17.15/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.122.52 4 124.87 10 126.5210.18/8,889
18.16/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB127.93 6 127.35 0 127.3511.01/9,585
19.17/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy125.60 2 126.78 2 127.6011.26/9,781
20.18/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.29 6 123.93 4 127.9311.59/10,077
21.19/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno124.53 4 133.43 6 128.5312.19/10,576
22.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha126.35 8 127.53 2 129.5313.19/11,375
23.4/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha130.82 0 131.44 4 130.8214.48/12,474
24.20/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha131.12 0 127.01 4 131.0114.67/12,673
25.5/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand135.19 2 132.43 0 132.4316.09/13,872
26.21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.134.49 4 130.97 2 132.9716.63/14,371
27.22/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3+ Zábřeh135.97 8 127.11 6 133.1116.77/14,470
28.23/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice129.27 4 130.40 4 133.2716.93/14,669
29.6/ZMPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha131.17 4 141.59 2 135.1718.83/16,268
30.7/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand149.99 0 136.20 0 136.2019.86/17,167
31.24/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc134.36 2 136.22 4 136.3620.02/17,266
32.8/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc134.45 6 132.47 4 136.4720.13/17,365
33.25/ZSSTEHNO Petr 2003 3+ USK Pha130.78 8 130.76 6 136.7620.42/17,664
34.26/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand134.32 8 135.12 2 137.1220.78/17,963
35.9/ZMŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand142.57 10 135.16 2 137.1620.82/17,962
36.10/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.136.68 4 135.57 2 137.5721.23/18,261
37.11/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha133.20 8 139.18 0 139.1822.84/19,660
38.27/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3+ Ot.Strak138.33 4 135.34 4 139.3423.00/19,859
39.28/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov139.74 0 146.50 10 139.7423.40/20,158
40.12/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand138.42 2 137.16 50 140.4224.08/20,757
41.13/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha135.99 6 138.57 2 140.5724.23/20,856
42.14/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha142.60 4 139.99 2 141.9925.65/22,055
43.29/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc149.55 0 140.54 2 142.5426.20/22,554
44.15/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand140.77 6 142.58 0 142.5826.24/22,653
45.30/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha148.16 0 143.48 0 143.4827.14/23,352
46.16/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK143.30 2 137.76 6 143.7627.42/23,651
47.31/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž142.82 6 141.84 2 143.8427.50/23,650
48.32/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB138.30 6 156.30 2 144.3027.96/24,049
49.17/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice146.80 8 142.83 2 144.8328.49/24,548
50.18/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice144.29 4 143.03 2 145.0328.69/24,747
51.33/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy143.38 2 155.24 56 145.3829.04/25,046
52.19/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB160.27 10 144.01 2 146.0129.67/25,545
53.34/ZSOLŠÁR Petr 2003 3 Tzunami142.70 8 144.03 2 146.0329.69/25,544
54.20/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc146.42 0 145.21 6 146.4230.08/25,943
55.21/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand144.78 4 140.71 6 146.7130.37/26,142
56.35/ZSHYNEK Pavel 2003 3 Semily151.36 10 141.39 6 147.3931.05/26,741
57.36/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná146.70 2 153.62 2 148.7032.36/27,840
58.22/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor146.17 6 145.14 4 149.1432.80/28,239
59.37/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná147.19 2 144.11 8 149.1932.85/28,238
60.38/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily157.66 58 139.64 10 149.6433.30/28,637
61.23/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc149.99 2 148.62 4 151.9935.65/30,636
62.24/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec148.84 4 155.60 8 152.8436.50/31,435
63.39/ZSPOSTUWKA Patrik 2003 Tzunami151.13 2 150.31 6 153.1336.79/31,634
64.40/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc154.68 6 150.18 4 154.1837.84/32,533
65.25/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov155.33 4 150.43 4 154.4338.09/32,732
66.41/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky194.12 4 154.62 0 154.6238.28/32,931
67.26/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno152.67 2 151.13 10 154.6738.33/32,930
68.27/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha149.64 8 152.82 2 154.8238.48/33,129
69.28/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel151.14 4 148.90 6 154.9038.56/33,128
70.42/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha153.21 2 156.24 4 155.2138.87/33,427
71.43/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc154.15 2 155.39 4 156.1539.81/34,226
72.44/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc165.05 0 154.67 2 156.6740.33/34,725
73.29/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc155.03 4 153.74 4 157.7441.40/35,624
74.30/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno154.04 4 154.47 6 158.0441.70/35,823
75.45/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná177.45 6 152.11 6 158.1141.77/35,922
76.46/ZSVÁCHA Marek 2003 3 Šumperk155.01 4 159.64 2 159.0142.67/36,721
77.47/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha152.17 8 164.06 12 160.1743.83/37,720
78.31/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc163.12 6 159.11 2 161.1144.77/38,519
79.48/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.175.24 2 153.66 8 161.6645.32/39,018
80.32/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha161.23 2 169.56 4 163.2346.89/40,317
81.33/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc159.78 6 162.49 2 164.4948.15/41,416
82.49/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand165.95 4 164.66 2 166.6650.32/43,315
83.50/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná161.21 6 161.34 8 167.2150.87/43,714
84.34/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor163.52 4 147.20 56 167.5251.18/44,013
85.35/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc180.83 8 164.18 8 172.1855.84/48,012
86.51/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel180.00 12 162.24 10 172.2455.90/48,011
87.36/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc169.27 6 180.42 4 175.2758.93/50,710
88.37/ZMGEPRT David 2005 Litovel179.32 6 171.86 4 175.8659.52/51,29
89.52/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk161.51 16 165.74 12 177.5161.17/52,68
90.38/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk190.14 64 167.77 10 177.7761.43/52,87
91.53/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk181.74 16 172.72 8 180.7264.38/55,36
92.54/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel214.79 14 173.23 8 181.2364.89/55,85
93.39/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště200.66 208 177.60 8 185.6069.26/59,54
94.55/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel182.45 4 1.00 999 186.4570.11/60,33
95.56/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště181.60 6 193.03 6 187.6071.26/61,32
96.40/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami181.78 10 200.15 8 191.7875.44/64,81
97.41/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha222.13 6 181.90 10 191.9075.56/64,90
98.42/ZMMAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha185.34 16 248.29 58 201.3485.00/73,10
99.43/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha183.03 70 188.60 14 202.6086.26/74,10
100.44/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha215.00 12 188.71 60 227.00110.66/95,10
101.45/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava219.38 10 204.86 102 229.38113.04/97,20
102.57/ZSVESELÝ Ondřej 2004 Pardub.248.64 60 214.19 16 230.19113.85/97,90
103.58/ZSTARABA Matyáš 2004 KK Brand178.47 58 767.17 8 236.47120.13/103,30
104.46/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště177.76 210 203.01 62 265.01148.67/127,80
105.47/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel235.98 102 233.88 56 289.88173.54/149,20
106.48/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto1.00 999 235.81 114 349.81233.47/200,70
107.49/ZMTODOROV Oliver 2006 Olomouc173.99 204 199.21 158 357.21240.87/207,00
  TRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUM Boleslav 2003 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Brutus 2006 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Václav 2005 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3