vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu

10.07.2011   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Gűnther Totzauer
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.84.10 2 85.40 0 85.40 89
2.1/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov92.10 0 92.50 0 92.106.70/7,881
3. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.93.10 2 91.90 2 93.908.50/10,073
4.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja91.90 2 93.90 2 93.908.50/10,069
5. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa95.00 4 92.90 2 94.909.50/11,165
6. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn94.00 2 95.80 2 96.0010.60/12,461
7.1/ZSHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK98.30 0 98.70 0 98.3012.90/15,157
8.3/VMMILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec99.60 0 100.30 0 99.6014.20/16,653
9.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha96.10 4 98.10 2 100.1014.70/17,249
10.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav98.50 2 99.50 2 100.5015.10/17,745
11. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.98.90 4 100.60 0 100.6015.20/17,841
12.4/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy102.00 0 100.70 0 100.7015.30/17,937
13.3/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha98.10 4 103.80 0 102.1016.70/19,633
14. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV100.50 2 106.50 2 102.5017.10/20,029
15.4/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 0 Kralupy99.90 4 0.00 0 103.9018.50/21,728
16.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy102.80 2 106.20 4 104.8019.40/22,727
17.5/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn101.30 4 101.70 4 105.3019.90/23,326
18.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB105.90 0 107.80 2 105.9020.50/24,025
19.6/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník111.10 0 106.60 0 106.6021.20/24,824
20.3/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK107.40 0 112.00 2 107.4022.00/25,823
21.6/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.111.00 0 106.80 2 108.8023.40/27,422
22. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.106.50 4 107.00 2 109.0023.60/27,621
23.7/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha110.90 2 109.60 0 109.6024.20/28,320
24.1/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha110.30 0 111.40 2 110.3024.90/29,219
25.4/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor116.90 0 108.40 2 110.4025.00/29,318
26.8/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha114.20 2 110.60 2 112.6027.20/31,917
27.9/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek114.80 0 114.30 0 114.3028.90/33,816
28.10/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB117.60 4 114.50 0 114.5029.10/34,115
29.11/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc112.70 2 113.90 2 114.7029.30/34,314
30.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK115.40 0 116.10 0 115.4030.00/35,113
31.3/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice116.90 0 116.30 4 116.9031.50/36,912
32.12/ZSMRŮZEK Vojta 1998 0 KK Opava116.80 2 118.20 0 118.2032.80/38,411
33.13/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc125.70 0 118.90 0 118.9033.50/39,210
34.4/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.120.40 0 133.00 4 120.4035.00/41,09
35.5/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy121.30 0 130.20 8 121.3035.90/42,08
36.14/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň119.40 2 119.50 2 121.4036.00/42,27
37.6/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn119.10 4 124.50 0 123.1037.70/44,16
38. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice116.30 8 111.40 106 124.3038.90/45,65
39.15/ZSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor122.70 2 124.00 2 124.7039.30/46,04
40.16/ZSKRAUS Filip 1997 0 ČSAD Plz120.90 4 124.50 8 124.9039.50/46,33
41.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň122.10 8 123.90 6 129.9044.50/52,12
42.17/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK128.00 4 129.00 2 131.0045.60/53,41
43.1/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy0.00 999 136.60 4 140.6055.20/64,60
44.18/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel136.30 6 144.90 58 142.3056.90/66,60
45.19/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel138.60 6 140.50 10 144.6059.20/69,30
46.7/ZMPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy141.90 8 139.40 6 145.4060.00/70,30
47.8/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.151.50 6 153.10 4 157.1071.70/84,00
48.6/VMALÍK Martin 1965 0 NeoMi P.157.20 6 0.00 0 163.2077.80/91,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava90.50 4 89.30 2 91.30 75
2.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice94.70 4 95.10 0 95.103.80/4,271
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy95.60 2 98.20 0 97.606.30/6,967
4.2/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha96.60 4 97.80 0 97.806.50/7,163
5.3/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.98.60 4 98.40 0 98.407.10/7,859
6.4/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno98.50 4 98.70 0 98.707.40/8,155
7.5/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň98.90 0 100.50 2 98.907.60/8,351
8.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice104.50 0 97.50 4 101.5010.20/11,247
9.6/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy100.60 2 99.60 2 101.6010.30/11,343
10. VANYŠOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec104.00 4 101.90 0 101.9010.60/11,639
11. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň105.20 0 0.00 0 105.2013.90/15,235
12.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha104.90 2 106.60 0 106.6015.30/16,831
13.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc106.00 6 105.70 2 107.7016.40/18,027
14.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav108.50 0 108.10 0 108.1016.80/18,423
15.7/ZSBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy108.40 0 108.60 8 108.4017.10/18,722
16.3/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha112.80 4 110.80 0 110.8019.50/21,421
17.8/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha115.30 0 113.50 0 113.5022.20/24,320
18.4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.113.20 4 112.60 2 114.6023.30/25,519
19.9/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.121.60 2 115.40 0 115.4024.10/26,418
20.10/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava113.40 2 125.80 4 115.4024.10/26,417
21.5/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.114.80 2 130.10 8 116.8025.50/27,916
22.1/PZGALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice121.60 0 114.90 2 116.9025.60/28,00
23. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy116.30 2 0.00 0 118.3027.00/29,615
24.2/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha115.70 4 117.40 2 119.4028.10/30,80
25.6/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha119.00 4 117.40 2 119.4028.10/30,814
26.11/ZSMAŇASOVÁ Michaela 1997 0 Hubertus121.30 0 130.80 2 121.3030.00/32,913
27.7/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn123.50 2 117.40 4 121.4030.10/33,012
28.1/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň122.10 0 119.80 2 121.8030.50/33,411
29.2/VMTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.128.00 0 123.10 0 123.1031.80/34,810
30.8/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc125.70 2 123.20 0 123.2031.90/34,99
31. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor124.90 2 119.40 4 123.4032.10/35,28
32.3/PZSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno126.30 0 122.20 2 124.2032.90/36,00
33.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž127.00 4 124.00 4 128.0036.70/40,27
34.9/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž131.80 2 124.70 4 128.7037.40/41,06
35.10/ZMŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB128.20 2 130.80 2 130.2038.90/42,65
36.11/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 3 Dukla B.130.40 0 128.60 2 130.4039.10/42,84
37.12/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc140.00 2 129.50 4 133.5042.20/46,23
38.12/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno132.60 4 132.40 2 134.4043.10/47,22
39.13/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.139.70 2 133.90 2 135.9044.60/48,81
40.4/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek149.40 4 132.10 4 136.1044.80/49,10
41.5/PZPECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice130.20 6 130.40 102 136.2044.90/49,20
42.3/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor134.30 2 131.30 54 136.3045.00/49,30
43.13/ZMJANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec145.00 2 136.90 2 138.9047.60/52,10
44.14/ZMOKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha151.70 4 137.00 2 139.0047.70/52,20
45.6/PZKYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice138.30 6 142.50 4 144.3053.00/58,10
46.7/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava146.90 2 152.00 0 148.9057.60/63,10
47.15/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno160.30 4 148.90 6 154.9063.60/69,70
48.8/PZŠIMKOVÁ Táňa 2001 0 SKVS ČB178.20 4 189.20 6 182.2090.90/99,60
49.4/VMŽATECKÁ Soňa 1976 0 KVSPísek169.80 60 178.80 114 229.80138.50/151,70
50.9/PZPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor184.10 112 212.00 152 296.10204.80/224,30
51.10/PZSTRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec242.80 66 259.30 64 308.80217.50/238,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
112.10 4 111.10 2 113.10 23
2.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
110.50 4 111.50 2 113.500.40/0,419
3.1/VHABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
120.00 2 115.40 2 117.404.30/3,815
4.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
114.10 6 113.60 4 117.604.50/4,011
5.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
120.50 2 116.60 2 118.605.50/4,97
6.1/ZMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
0 USK Pha
USK Pha
132.80 10 127.90 8 135.9022.80/20,26
7.2/ZMVRBOVÁ Alexandra
WENDL Denis
2000
2000
0 Horš.Týn
Horš.Týn
134.00 4 134.50 2 136.5023.40/20,75
8.1/VMBORSKÁ Alena
KUNA Alois
1976
1960
3 Rakovník
SKVS ČB
131.40 8 133.10 8 139.4026.30/23,34
9.4/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
132.40 10 142.60 6 142.4029.30/25,93
10.3/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
139.30 6 150.50 102 145.3032.20/28,52
11.4/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
156.30 4 154.50 2 156.5043.40/38,41
12.5/ZMŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
0 Val.Mez.
Val.Mez.
173.80 58 213.70 10 223.70110.60/97,80
13.5/ZSKUNEŠ David
HALÍK Ondřej
1998
1999
0 Horš.Týn
Horš.Týn
155.70 102 154.80 102 256.80143.70/127,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod82.50 0 82.80 6 82.50 153
2.1/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně89.80 2 86.40 0 86.403.90/4,7145
3.1/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava84.60 2 86.20 2 86.604.10/5,0141
4.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy86.70 0 88.80 2 86.704.20/5,1137
5.2/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava89.20 0 89.90 2 89.206.70/8,1133
6.3/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha90.20 0 92.40 2 90.207.70/9,3129
7.2/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha93.60 0 90.60 0 90.608.10/9,8125
8.2/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa90.70 2 90.70 0 90.708.20/9,9121
9.4/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava90.20 4 87.50 4 91.509.00/10,9117
10.5/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky90.20 2 90.00 2 92.009.50/11,5113
11.6/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz92.20 0 94.40 2 92.209.70/11,8109
12. HEK Jan 1979 2 Roudnice95.30 0 92.90 0 92.9010.40/12,6105
13.3/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník89.50 4 89.70 4 93.5011.00/13,3101
14. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.94.40 0 95.10 6 94.4011.90/14,497
15. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV97.20 0 95.10 0 95.1012.60/15,393
16.7/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK97.20 0 95.20 0 95.2012.70/15,489
17.8/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha98.80 2 96.10 0 96.1013.60/16,585
18.1/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice94.80 2 98.50 0 96.8014.30/17,381
19.9/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí101.90 2 96.80 0 96.8014.30/17,377
20.3/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno95.20 2 101.90 2 97.2014.70/17,873
21.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK102.50 0 98.60 0 98.6016.10/19,569
22. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice96.70 2 94.20 6 98.7016.20/19,665
23.4/DMBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy92.80 6 93.00 8 98.8016.30/19,861
24.3/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy103.90 6 99.00 0 99.0016.50/20,057
25.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž99.10 0 100.70 0 99.1016.60/20,156
26.10/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava98.40 4 95.80 4 99.8017.30/21,055
27.11/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy97.80 4 97.10 4 101.1018.60/22,554
28.5/DMWEISL Jakub 1995 3 USK Pha102.80 4 97.80 4 101.8019.30/23,453
29.6/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB100.90 2 115.60 6 102.9020.40/24,752
30.12/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava103.40 0 103.30 4 103.4020.90/25,351
31.13/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.102.40 2 107.30 6 104.4021.90/26,550
32.14/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava105.90 2 106.20 0 106.2023.70/28,749
33.2/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava106.30 0 104.40 2 106.3023.80/28,848
34.15/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha104.70 2 106.90 52 106.7024.20/29,347
35.16/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc113.90 2 106.80 0 106.8024.30/29,546
36.3/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí106.90 0 111.50 2 106.9024.40/29,645
37.1/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy108.20 0 105.10 2 107.1024.60/29,844
38.17/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB105.60 2 108.60 2 107.6025.10/30,443
39.18/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice108.70 0 105.80 2 107.8025.30/30,742
40.4/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha109.40 2 106.00 2 108.0025.50/30,941
41.2/VMMATĚJKA Jakub 1973 3 USK Pha107.40 4 106.20 2 108.2025.70/31,240
42.19/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK108.60 0 107.20 2 108.6026.10/31,639
43.20/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava105.90 4 106.70 2 108.7026.20/31,838
44.21/ZSRADIL Jakub 1998 3 USK Pha107.00 2 107.00 2 109.0026.50/32,137
45.5/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice110.70 2 109.10 0 109.1026.60/32,236
46.6/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim110.40 2 107.70 2 109.7027.20/33,035
47. KUBÁT Jiří 1988 0 Sláv.KV108.30 8 105.70 4 109.7027.20/33,034
48.7/ZMHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn128.40 4 110.30 0 110.3027.80/33,733
49.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.110.90 4 106.80 4 110.8028.30/34,332
50.8/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky113.80 4 106.90 4 110.9028.40/34,431
51.22/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník111.70 2 109.10 2 111.1028.60/34,730
52.3/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.125.80 2 109.30 2 111.3028.80/34,929
53. JACOŠ Pavel 1988 0 Sláv.KV115.10 2 109.80 2 111.8029.30/35,528
54.9/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.116.40 2 112.90 0 112.9030.40/36,827
55.4/VMRADIL Jiří 1968 0 HapyLife109.30 6 109.30 4 113.3030.80/37,326
56.23/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc109.10 6 109.50 4 113.5031.00/37,625
57.10/ZMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně110.00 4 116.10 4 114.0031.50/38,224
58.11/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc114.60 0 125.10 4 114.6032.10/38,923
59.24/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov111.70 54 110.90 4 114.9032.40/39,322
60.25/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň116.10 4 111.30 4 115.3032.80/39,821
61.26/ZSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.117.50 0 115.40 0 115.4032.90/39,920
62.12/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn113.40 2 118.00 0 115.4032.90/39,919
63.27/ZSNGUYEN PHUC Thinh 1998 3 Třebech.113.60 2 115.70 106 115.6033.10/40,118
64.13/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha113.90 2 113.10 100 115.9033.40/40,517
65.14/ZMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice117.50 2 114.30 2 116.3033.80/41,016
66.15/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky117.80 0 118.10 50 117.8035.30/42,815
67.28/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc118.10 0 117.90 6 118.1035.60/43,214
68.1/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec118.90 0 118.40 4 118.9036.40/44,10
69.2/PZREZEK Tomáš 2001 0 SKVS ČB121.50 0 117.40 2 119.4036.90/44,70
70.16/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc119.50 2 115.70 4 119.7037.20/45,113
71.5/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 HapyLife121.70 0 116.00 4 120.0037.50/45,512
72.3/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn127.20 2 118.50 2 120.5038.00/46,10
73.17/ZMPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy126.50 4 119.00 2 121.0038.50/46,711
74.18/ZMBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy127.90 56 121.10 0 121.1038.60/46,810
75.7/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno122.60 8 121.70 0 121.7039.20/47,59
76.6/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek119.20 50 121.70 0 121.7039.20/47,58
77. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky117.90 6 115.90 8 123.9041.40/50,27
78.29/ZSSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky127.20 2 123.90 0 123.9041.40/50,26
79.4/PZRAŠKA Tomáš 2001 0 USK Pha145.00 52 124.60 0 124.6042.10/51,00
80.30/ZSLINEK Ondřej 1998 3 Olomouc127.90 4 125.10 0 125.1042.60/51,65
81.5/PZKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice127.90 10 122.10 4 126.1043.60/52,80
82.19/ZMVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.133.00 4 124.50 2 126.5044.00/53,34
83.1/VSMAŇAS Miroslav 1955 0 Hubertus129.40 0 134.40 2 129.4046.90/56,83
84.6/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.133.60 2 127.90 2 129.9047.40/57,50
85.31/ZSKUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn139.80 2 130.80 0 130.8048.30/58,52
86.20/ZMWALLISCH Vít 1999 0 USK Pha129.70 6 130.90 0 130.9048.40/58,71
87.7/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek150.90 2 129.90 2 131.9049.40/59,90
88.8/PZDVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha164.80 2 134.60 0 134.6052.10/63,20
89.21/ZMKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.139.70 6 135.20 0 135.2052.70/63,90
90.9/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha133.70 6 129.80 6 135.8053.30/64,60
91.10/PZPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha134.70 2 130.90 8 136.7054.20/65,70
92.32/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž135.30 8 125.40 14 139.4056.90/69,00
93.11/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn140.80 2 137.50 2 139.5057.00/69,10
94.7/VMLHOTA David 1971 0 HapyLife143.80 58 137.90 2 139.9057.40/69,60
95.8/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky142.20 10 111.20 54 152.2069.70/84,50
96. PRAŽÁK Radek 1972 0 L.Tábor154.10 4 150.60 8 158.1075.60/91,60
97.22/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.197.60 250 169.80 4 173.8091.30/110,70
98.23/ZMKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž165.30 16 169.80 8 177.8095.30/115,50
99.33/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí139.70 154 139.40 54 193.40110.90/134,40
100.12/PZKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.185.00 158 152.40 106 258.40175.90/213,20
101.13/PZŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha0.00 999 224.20 106 330.20247.70/300,20
102.34/ZSKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž171.20 304 161.30 256 417.30334.80/405,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno109.40 0 102.60 0 102.60 28
2.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava107.50 2 104.90 2 106.904.30/4,224
3.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.109.60 0 107.90 0 107.905.30/5,220
4.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha119.80 6 118.50 2 120.5017.90/17,416
5.2/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava123.80 10 121.90 0 121.9019.30/18,812
6.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň127.70 102 118.20 4 122.2019.60/19,18
7.4/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha127.60 2 122.90 2 124.9022.30/21,77
8. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň121.20 6 124.40 2 126.4023.80/23,26
9.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc122.50 4 133.50 0 126.5023.90/23,35
10. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy127.50 2 123.00 4 127.0024.40/23,84
11. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov121.60 6 133.00 4 127.6025.00/24,43
12.5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.129.80 0 134.20 2 129.8027.20/26,52
13.3/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn136.20 2 144.50 0 138.2035.60/34,71
14.4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.174.00 6 146.80 6 152.8050.20/48,90
15.6/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.272.90 8 175.50 4 179.5076.90/75,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3