vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

10.ČP ve sjezdu - sprint

22.05.2011   řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
ředitel: Pavel Fiala   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:51,90 01:52,04 03:43,94 60/74/0
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK01:53,26 01:52,30 03:45,561.62/0,753/0/42
3.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:55,51 01:54,37 03:49,885.94/2,747/62/0
4. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.01:57,37 01:59,52 03:56,8912.95/5,842/50/0
5.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice01:58,81 01:58,59 03:57,4013.46/6,038/0/30
6. SUCHÝ Jaroslav 1978 0 Pardub.01:59,46 01:59,70 03:59,1615.22/6,834/44/0
7. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK02:00,44 01:59,43 03:59,8715.93/7,131/0/24
8. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa02:00,04 02:01,82 04:01,8617.92/8,028/38/0
9.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha02:00,68 02:02,06 04:02,7418.80/8,425/32/0
10.3/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel02:01,61 02:01,14 04:02,7518.81/8,422/0/18
11.1/VVALA Vladimír 1963 2 VS Tábor02:01,38 02:01,99 04:03,3719.43/8,720/26/0
12.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.02:02,96 02:02,05 04:05,0121.07/9,418/0/12
13.4/DSHABICH Karel 1994 2 VS Tábor02:03,28 02:03,59 04:06,8822.94/10,216/20/0
14. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.02:04,01 02:03,07 04:07,0823.14/10,314/14/0
15.2/DMKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto02:03,09 02:04,18 04:07,2723.33/10,412/8/0
16. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto02:05,18 02:06,00 04:11,1827.24/12,210/2/0
17.5/DSŠŤASTNÝ Filip 1994 2 Pardub.02:05,21 02:06,48 04:11,6927.75/12,49/1/0
18.6/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 3 Litovel02:07,61 02:07,51 04:15,1231.18/13,98/0/6
19.3/DMŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.02:07,91 02:08,11 04:16,0232.08/14,37/0/5
20.2/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí02:09,32 02:09,67 04:18,9935.05/15,76/0/4
21.1/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel02:11,78 02:11,20 04:22,9839.04/17,45/0/3
22.2/ZSKUČA Jakub 1998 0 Litovel02:17,93 02:20,07 04:38,0054.06/24,14/0/2
23.7/DSVALA Matěj 1993 0 VS Tábor02:23,86 02:17,44 04:41,3057.36/25,63/0/0
24.3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel02:19,18 02:22,17 04:41,3557.41/25,62/0/1
25.4/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov02:18,78 02:24,74 04:43,5259.58/26,61/0/0
26.4/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel02:28,33 02:26,85 04:55,1871.24/31,80/0/0
27.5/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel03:31,77 02:26,68 05:58,45134.51/60,10/0/0
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  PINKAS Adam 1993 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:50,65 01:50,54 03:41,19 60/31/0
2. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 Olomouc01:50,63 01:51,57 03:42,211.02/0,553/0/111
3.2/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.01:53,16 01:52,80 03:45,964.77/2,247/19/0
4.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:55,22 01:53,61 03:48,837.64/3,542/0/99
5.2/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 2 Olomouc01:53,99 01:56,24 03:50,239.04/4,138/0/87
6.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava01:56,05 01:57,26 03:53,3112.12/5,534/0/75
7.3/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava01:58,11 01:56,46 03:54,5613.38/6,031/0/63
8.4/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:58,15 01:58,26 03:56,4115.22/6,928/7/0
9.5/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc01:58,99 01:58,52 03:57,5116.32/7,425/0/57
10. VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž02:02,23 02:00,83 04:03,0621.87/9,922/0/51
11.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník02:01,80 02:02,48 04:04,2823.09/10,420/0/45
12.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava02:00,95 02:03,40 04:04,3523.16/10,518/0/39
13.6/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.02:05,88 02:02,83 04:08,7127.52/12,416/0/33
14.7/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel02:04,38 02:05,69 04:10,0728.88/13,114/0/27
15.3/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel02:07,75 02:07,88 04:15,6334.44/15,612/0/21
16.1/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc02:08,69 02:10,49 04:19,1837.99/17,210/0/15
17.8/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž02:10,08 02:11,97 04:22,0540.86/18,59/0/9
18.9/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště02:09,72 02:12,50 04:22,2241.03/18,58/1/0
19.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc02:14,10 02:10,59 04:24,6943.50/19,77/0/3
20.4/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž02:11,98 02:15,74 04:27,7246.53/21,06/0/2
  ARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel02:12,12 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc01:35,09 01:37,21 03:12,30 75/0/144
2. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:35,35 01:37,93 03:13,280.98/0,568/111/0
3. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí01:35,68 01:37,72 03:13,401.10/0,662/0/132
4. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:37,84 01:38,90 03:16,744.44/2,357/0/120
5.1/DSMALEK Andrej 2000 0 Slovensko01:37,95 01:39,68 03:17,635.33/2,80/0/0
6. KROPÁČEK Matěj 1989 1 So Písek01:39,16 01:41,75 03:20,918.61/4,553/99/0
7.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:39,55 01:42,26 03:21,819.51/4,949/0/108
8. MAREK Aleš 1978 M Trutnov01:39,92 01:42,59 03:22,5110.21/5,346/87/0
9. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:40,49 01:42,90 03:23,3911.09/5,843/0/96
10.1/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov01:41,62 01:43,84 03:25,4613.16/6,840/75/0
11.2/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:42,21 01:43,41 03:25,6213.32/6,937/0/84
12. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:42,03 01:43,83 03:25,8613.56/7,135/63/0
13. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav01:43,25 01:43,64 03:26,8914.59/7,633/51/0
14.2/DMSTEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav01:43,18 01:44,18 03:27,3615.06/7,831/39/0
15. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž01:43,73 01:44,13 03:27,8615.56/8,129/0/72
16.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:44,85 01:45,76 03:30,6118.31/9,527/33/0
17.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:44,54 01:46,22 03:30,7618.46/9,625/0/66
18.3/DSKRAUS Patrik 2000 0 Slovensko01:43,78 01:47,74 03:31,5219.22/10,00/0/0
19. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:44,66 01:47,08 03:31,7419.44/10,123/0/60
20.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:46,34 01:46,73 03:33,0720.77/10,821/0/54
21.4/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:44,72 01:48,40 03:33,1220.82/10,819/27/0
22.5/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc01:45,56 01:47,68 03:33,2520.95/10,917/0/48
23. KREJZA Filip 1989 2 Olomouc01:44,82 01:48,68 03:33,5021.20/11,015/0/42
24.5/DSSEDLÁČEK Alexandr 2000 0 Slovensko01:45,59 01:48,02 03:33,6121.31/11,10/0/0
25. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí01:45,87 01:48,01 03:33,8821.58/11,214/0/36
26.6/DSSTŘECHA Petr 1994 3 VSDK01:47,47 01:47,07 03:34,5422.24/11,613/0/30
27.3/DMTOMEČEK Michal 1996 3 SKVeselí01:48,52 01:50,99 03:39,5127.21/14,112/0/24
28.6/VMSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc01:51,05 01:49,06 03:40,1127.81/14,511/0/18
29.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:49,28 01:51,47 03:40,7528.45/14,810/21/0
30. KOČAN Michal 1977 3 Boh.Pha01:49,52 01:53,03 03:42,5530.25/15,79/15/0
31.7/DSSATKE Adam 1994 3 KK Brno01:49,49 01:53,92 03:43,4131.11/16,28/0/12
32.4/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí01:51,66 01:53,36 03:45,0232.72/17,07/0/11
33.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:51,90 01:54,41 03:46,3134.01/17,76/0/10
34.5/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:52,16 01:54,65 03:46,8134.51/17,95/9/0
35.1/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí01:52,95 01:54,48 03:47,4335.13/18,34/0/9
36. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:54,06 01:57,00 03:51,0638.76/20,23/0/8
37.6/DMKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc01:55,11 01:57,32 03:52,4340.13/20,92/0/7
38.7/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště01:55,63 01:57,55 03:53,1840.88/21,31/8/0
39.8/DSVOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov02:00,74 01:55,83 03:56,5644.27/23,00/7/0
40. BŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí01:57,76 01:59,61 03:57,3745.07/23,40/0/6
41.9/DSPINKAS Adam 1993 3 Litovel02:00,38 02:02,45 04:02,8350.53/26,30/0/5
42.2/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy02:01,74 02:03,85 04:05,5953.29/27,70/6/0
43.8/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto02:01,33 02:06,50 04:07,8355.53/28,90/5/0
44. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž02:03,24 02:04,67 04:07,9155.61/28,90/0/4
45.9/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov02:02,73 02:05,28 04:08,0255.72/29,00/4/0
46.3/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc02:04,81 02:06,76 04:11,5659.27/30,80/0/3
47.1/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha02:07,39 02:10,09 04:17,4865.18/33,90/3/0
48.10/DMFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště02:10,27 02:08,19 04:18,4666.16/34,40/2/0
49.4/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc02:11,71 02:10,92 04:22,6370.33/36,60/0/2
50.5/ZSŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště02:10,95 02:13,60 04:24,5572.25/37,60/1/0
51.6/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc02:12,96 02:13,23 04:26,1973.89/38,40/0/1
52.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy02:12,14 02:17,98 04:30,1277.82/40,50/0/0
53.11/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc02:12,84 02:17,97 04:30,8178.51/40,80/0/0
54.7/ZSŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště02:16,35 02:23,44 04:39,7987.49/45,50/0/0
  HRIC Filip 1993 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  VRBA Jiří 1997 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  KLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
01:49,43 01:52,76 03:42,19 60/58/0
2.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:48,75 01:53,59 03:42,340.15/0,153/46/0
3.2/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:51,20 01:54,33 03:45,533.34/1,547/34/0
4. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:52,18 01:55,73 03:47,915.72/2,642/22/0
5. JIRKA David
RAŠNER Karel
1985
1976
2 Č.Kruml.
Lukavice
01:55,12 02:00,44 03:55,5613.37/6,038/10/13
6.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:57,36 02:02,81 04:00,1717.98/8,134/0/7
7.2/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:59,76 02:03,48 04:03,2421.05/9,531/4/0
8.3/DMŽNIVA Marek
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
02:00,64 02:05,48 04:06,1223.93/10,828/0/1
9.3/DSVALA Matěj
HABICH Karel
1993
1994
3 VS Tábor
VS Tábor
01:59,48 02:06,89 04:06,3724.18/10,925/3/0
10.1/VMKUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1970
1969
3 Děčín
Děčín
02:11,30 02:19,13 04:30,4348.24/21,722/2/0
11.2/VMKOHOUT Jiří
VICHER Jan
1975
1970
3 Děčín
Děčín
02:21,84 02:27,86 04:49,7067.51/30,420/1/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.02:13,42 02:22,40 04:35,82 60/6/0
2.1/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 0 KK Opava02:17,37 02:25,93 04:43,307.48/2,753/0/2
3.1/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 0 KK Opava02:32,28 02:38,94 05:11,2335.41/12,847/0/1
4.2/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel04:40,18 02:35,56 07:15,74159.92/58,042/0/0
  ARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel02:27,36 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3