vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

15.06.2014   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. RAK Tomáš 1989 M Dukla B.93.00 2 93.01 0 93.01 75
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.95.15 0 93.40 0 93.400.39/0,475
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.95.76 0 94.41 0 94.411.40/1,575
4.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha93.74 2 94.64 0 94.641.63/1,875
5.2/U23JORDÁN František 1991 1 Dukla B.94.94 10 95.06 0 95.062.05/2,275
6.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc97.09 2 95.93 2 97.934.92/5,375
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha96.33 2 98.64 100 98.335.32/5,768
8.2/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha97.46 2 98.84 0 98.845.83/6,368
9. PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha99.15 0 101.19 8 99.156.14/6,662
10.3/DMHEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.97.36 2 99.94 2 99.366.35/6,857
11.4/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.103.21 2 99.35 2 101.358.34/9,053
11.1/DSMATULA Roman 1996 1 Roudnice99.35 2 104.42 6 101.358.34/9,049
13.2/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha99.81 2 98.09 6 101.818.80/9,549
14.5/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha99.96 6 96.21 6 102.219.20/9,946
15.3/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha99.51 4 102.88 2 103.5110.50/11,343
16.4/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB102.03 2 105.66 6 104.0311.02/11,840
17.5/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.100.97 4 104.26 52 104.9711.96/12,937
18.6/U23PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy103.00 2 102.29 4 105.0011.99/12,937
19.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV101.71 4 101.22 4 105.2212.21/13,135
20.6/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB107.37 4 105.91 0 105.9112.90/13,933
21. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.102.24 4 106.16 2 106.2413.23/14,231
22.2/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB102.39 4 103.97 6 106.3913.38/14,429
23.7/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha104.57 4 103.72 4 107.7214.71/15,827
24.3/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov106.00 2 106.74 8 108.0014.99/16,127
25. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB108.30 0 109.68 6 108.3015.29/16,425
26.4/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja106.98 2 107.52 8 108.9815.97/17,223
27.7/DMCEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB109.48 0 106.68 4 109.4816.47/17,721
28.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK107.63 2 111.93 56 109.6316.62/17,919
29.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice111.00 0 121.86 6 111.0017.99/19,317
30.5/VMVOLF Jaroslav 1979 3 Dukla B.109.03 2 0.00 999 111.0318.02/19,415
31.8/U23ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.109.25 2 112.54 4 111.2518.24/19,614
32.9/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB104.14 8 103.10 54 112.1419.13/20,613
33.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB109.82 4 110.85 2 112.8519.84/21,312
34.10/U23CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK104.95 8 109.17 4 112.9519.94/21,411
35.11/U23FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.115.86 10 109.30 4 113.3020.29/21,810
36.8/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc108.36 6 111.14 6 114.3621.35/23,09
37. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa111.50 4 110.62 4 114.6221.61/23,28
38. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.70 10 113.49 2 115.4922.48/24,27
39. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn111.64 4 108.12 10 115.6422.63/24,36
40.9/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec118.68 66 112.59 4 116.5923.58/25,45
41.10/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.110.15 10 120.44 14 120.1527.14/29,24
42. CHOD David 1982 2 Blovice115.43 12 112.66 8 120.6627.65/29,73
43. POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB126.29 6 114.69 6 120.6927.68/29,82
44.12/U23ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy129.65 4 124.76 2 126.7633.75/36,31
45.3/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn125.53 56 128.90 6 134.9041.89/45,00
46.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa135.40 4 136.32 0 136.3243.31/46,60
47.6/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja137.61 2 134.04 10 139.6146.60/50,10
48.11/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.149.34 8 132.39 14 146.3953.38/57,40
49.7/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja145.29 8 143.16 108 153.2960.28/64,80
50.12/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK150.02 10 158.14 56 160.0267.01/72,00
51.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník151.58 10 155.95 60 161.5868.57/73,70
52.8/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2+ SKŽižkov106.64 60 0.00 999 166.6473.63/79,20
53.13/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.233.14 254 170.54 8 178.5485.53/92,00
54.3/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov122.06 154 139.84 68 207.84114.83/123,50
  BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava101.81 2 103.17 0 103.17 75
2.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice105.79 6 103.70 0 103.700.53/0,575
3.2/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha101.38 4 100.84 4 104.841.67/1,675
4.3/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava106.20 0 113.10 4 106.203.03/2,975
5.4/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy107.75 0 104.88 2 106.883.71/3,668
6.2/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno106.60 2 109.53 54 108.605.43/5,368
7.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha106.66 52 106.20 4 110.207.03/6,862
8.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 1 KK Brno112.15 6 110.31 2 112.319.14/8,957
9.2/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-8112.79 8 112.12 2 114.1210.95/10,657
10. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice114.11 2 107.86 110 116.1112.94/12,553
11.3/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc114.96 2 116.89 4 116.9613.79/13,449
12.3/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava117.62 8 111.04 6 117.0413.87/13,446
13.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn114.03 54 119.18 0 119.1816.01/15,543
14.3/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha132.43 2 116.01 4 120.0116.84/16,340
15.4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.118.99 2 117.17 6 120.9917.82/17,337
16. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB121.20 0 130.89 4 121.2018.03/17,535
17.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV117.00 6 119.27 2 121.2718.10/17,533
18.5/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň117.51 4 118.80 4 121.5118.34/17,831
19. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice117.79 6 120.43 2 122.4319.26/18,729
20.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha125.69 8 120.61 6 126.6123.44/22,727
21.4/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha120.63 6 123.80 62 126.6323.46/22,725
22.4/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec119.62 8 117.65 54 127.6224.45/23,723
23.5/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno134.64 6 123.36 6 129.3626.19/25,421
24.5/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha104.51 50 121.51 8 129.5126.34/25,519
25. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK125.57 4 126.08 106 129.5726.40/25,617
26.6/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice121.74 8 131.32 10 129.7426.57/25,815
27. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy121.86 10 129.60 60 131.8628.69/27,814
28.6/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava125.85 8 122.52 10 132.5229.35/28,413
29.5/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy129.59 8 126.01 10 136.0132.84/31,812
30.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň130.40 8 157.60 4 138.4035.23/34,111
31.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava135.50 10 135.06 6 141.0637.89/36,710
32.6/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc168.81 56 127.69 16 143.6940.52/39,39
33.7/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.146.04 4 138.46 6 144.4641.29/40,08
34.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice140.69 6 166.32 60 146.6943.52/42,27
35.7/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc146.14 10 136.25 12 148.2545.08/43,76
36.8/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava137.51 12 153.35 10 149.5146.34/44,95
37.9/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno170.19 104 144.04 6 150.0446.87/45,44
38.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec142.44 8 149.00 6 150.4447.27/45,83
39.3/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava145.12 6 139.37 56 151.1247.95/46,52
40.10/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha142.04 10 165.60 10 152.0448.87/47,41
41.9/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc152.97 8 154.63 12 160.9757.80/56,00
42. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník152.02 14 123.56 110 166.0262.85/60,90
43.4/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy181.99 56 162.16 10 172.1668.99/66,90
44. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh157.43 54 168.03 58 211.43108.26/104,90
45.10/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc196.84 60 151.26 64 215.26112.09/108,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
107.76 6 106.07 54 113.76 60
2.1/DMLHOTA Matyáš
KOŘÍNEK Vilém
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
114.87 8 112.10 2 114.100.34/0,360
3.2/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
112.19 2 112.92 2 114.190.43/0,453
4.1/VMDOLEŽAL Tomáš
BUCHNAR Vladimír
1976
1976
2 Kralupy
SKŽižkov
115.36 4 114.81 0 114.811.05/0,953
5.2/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
111.04 4 112.70 152 115.041.28/1,147
6. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
113.44 2 116.94 102 115.441.68/1,542
7.1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
111.34 6 110.30 6 116.302.54/2,238
8.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
141.10 8 116.78 2 118.785.02/4,438
9. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
3 Tech.Pha
SKVS ČB
127.35 6 120.24 2 122.248.48/7,538
10. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
113.15 60 118.96 4 122.969.20/8,134
11.3/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
114.35 360 118.40 6 124.4010.64/9,434
12.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
122.16 4 0.00 999 126.1612.40/10,931
13. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
129.08 8 123.43 6 129.4315.67/13,828
14.3/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
120.79 10 117.53 60 130.7917.03/15,025
15.4/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
127.01 10 127.24 6 133.2419.48/17,125
16.4/DMKUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
2 SKVS ČB
SKVS ČB
144.25 158 135.45 8 143.4529.69/26,122
17.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
164.45 160 156.14 10 166.1452.38/46,020
18.5/U23RAŠKA Jan
PEXA Jakub
1995
1994
3 USK Pha
USK Pha
123.80 58 128.07 62 181.8068.04/59,818
19.5/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
129.20 64 133.73 112 193.2079.44/69,816
20. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
142.64 60 151.40 72 202.6488.88/78,114
21.2/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
161.71 162 154.47 158 312.47198.71/174,712
  PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.88.85 52 85.99 0 85.99 75
2. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.86.79 2 86.09 0 86.090.10/0,175
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.00 0 91.50 8 88.002.01/2,375
4.1/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy88.44 0 95.50 60 88.442.45/2,875
5.1/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.94.81 0 87.98 2 89.983.99/4,668
6.2/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava90.13 0 89.96 4 90.134.14/4,868
7.2/DSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava90.91 2 91.03 0 91.035.04/5,962
8. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod89.16 2 93.64 8 91.165.17/6,057
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha96.12 2 91.55 0 91.555.56/6,557
10.3/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava92.55 54 90.08 2 92.086.09/7,157
11. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava92.65 0 93.39 52 92.656.66/7,753
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus91.02 2 89.49 4 93.027.03/8,249
13.4/DSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha91.06 2 93.11 4 93.067.07/8,249
14.1/DMŠODEK Petr 1998 2 USK Pha93.61 2 93.42 0 93.427.43/8,646
15. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha93.57 0 92.60 2 93.577.58/8,843
16.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice89.92 4 91.63 4 93.927.93/9,243
17. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc89.96 4 90.66 4 93.967.97/9,340
18.4/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc94.21 0 94.54 10 94.218.22/9,637
19. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice93.47 2 88.26 6 94.268.27/9,635
20.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí95.71 2 94.34 0 94.348.35/9,735
21. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha94.55 0 104.45 4 94.558.56/10,033
22.6/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha93.85 2 94.80 0 94.808.81/10,231
23.7/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec92.29 52 93.17 2 95.179.18/10,729
24.8/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky91.48 52 95.45 0 95.459.46/11,029
25.5/DSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha93.88 2 95.58 0 95.589.59/11,227
25.9/U23JORDÁN František 1991 2 Dukla B.93.58 2 106.49 10 95.589.59/11,225
27.1/VMRUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.98.16 2 96.21 0 96.2110.22/11,923
28.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.94.24 2 96.13 2 96.2410.25/11,921
29.3/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice98.66 2 97.06 0 97.0611.07/12,919
30. HÁJEK Michal 1986 3 Ostrava97.19 0 97.39 4 97.1911.20/13,017
31.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy93.64 4 100.55 50 97.6411.65/13,515
32.5/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov96.20 2 99.51 2 98.2012.21/14,214
33.2/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha96.83 10 96.40 2 98.4012.41/14,413
34. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy96.42 2 98.06 2 98.4212.43/14,512
35.6/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.96.45 2 97.96 6 98.4512.46/14,511
36.1/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim99.26 2 97.11 2 99.1113.12/15,310
37.7/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus98.14 2 97.46 2 99.4613.47/15,79
38.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky97.67 2 99.39 2 99.6713.68/15,98
39.10/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy98.54 2 99.97 0 99.9713.98/16,37
40.11/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB92.12 8 100.33 108 100.1214.13/16,46
41. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc98.27 8 98.23 2 100.2314.24/16,65
42.12/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice107.10 104 98.56 2 100.5614.57/16,94
43.4/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.99.25 2 98.62 2 100.6214.63/17,03
44.6/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus97.51 4 96.26 54 101.5115.52/18,02
45.8/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB100.24 4 99.56 2 101.5615.57/18,11
46.13/U23STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha102.84 104 99.63 2 101.6315.64/18,20
47.7/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz97.36 6 97.83 4 101.8315.84/18,40
48. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice117.43 4 98.18 4 102.1816.19/18,80
49. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh100.20 2 100.41 2 102.2016.21/18,90
50.9/VMJANČAR Filip 1976 3 Kotva B.99.90 52 100.43 2 102.4316.44/19,10
51.5/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha96.48 6 97.71 6 102.4816.49/19,20
52.14/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.100.56 2 99.28 4 102.5616.57/19,30
53.15/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha96.78 6 96.06 50 102.7816.79/19,50
54. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB96.86 6 99.44 6 102.8616.87/19,60
55.10/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec99.46 4 100.94 50 103.4617.47/20,30
56. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy103.86 2 103.47 0 103.4717.48/20,30
57.16/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno99.51 4 102.73 2 103.5117.52/20,40
58.6/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava98.46 6 108.90 4 104.4618.47/21,50
59.8/DSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB102.93 2 99.14 8 104.9318.94/22,00
60.11/VMVOLF Jaroslav 1979 3 Dukla B.103.25 2 101.28 4 105.2519.26/22,40
61.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK102.72 54 104.00 2 106.0020.01/23,30
62.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava105.00 2 103.03 4 107.0021.01/24,40
63. GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy103.13 4 102.10 52 107.1321.14/24,60
64.3/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy101.39 6 104.13 6 107.3921.40/24,90
65.7/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice107.52 0 104.12 10 107.5221.53/25,00
66.4/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky112.33 8 104.14 4 108.1422.15/25,80
67.8/DMHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.104.25 4 0.00 999 108.2522.26/25,90
68.9/DSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník103.27 8 104.46 4 108.4622.47/26,10
69.5/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice95.20 100 103.61 6 109.6123.62/27,50
70.9/DMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc109.62 2 113.05 68 111.6225.63/29,80
71.6/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.106.25 12 104.69 8 112.6926.70/31,10
72. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy112.66 2 117.86 10 114.6628.67/33,30
73.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy117.88 108 109.73 6 115.7329.74/34,60
74.10/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno109.98 52 106.37 10 116.3730.38/35,30
75.11/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky112.01 14 114.64 2 116.6430.65/35,60
76.12/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand114.66 2 124.47 6 116.6630.67/35,70
77.10/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK124.25 6 114.76 2 116.7630.77/35,80
78.11/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy116.92 4 115.15 2 117.1531.16/36,20
79.12/DSHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand113.47 8 113.24 4 117.2431.25/36,30
80.12/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.117.90 2 115.26 8 119.9033.91/39,40
81.7/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy113.26 14 111.61 10 121.6135.62/41,40
82.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB125.43 8 115.98 6 121.9835.99/41,90
83.8/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.116.27 6 121.35 50 122.2736.28/42,20
84.13/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy120.78 2 116.67 6 122.6736.68/42,70
85.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa118.76 4 122.61 2 122.7636.77/42,80
86.13/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.79 10 114.85 8 122.8536.86/42,90
87.4/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB135.35 4 122.98 4 126.9840.99/47,70
88.14/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky127.87 8 120.20 8 128.2042.21/49,10
89.9/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha115.63 14 118.99 62 129.6343.64/50,80
90.15/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník125.92 10 130.85 2 132.8546.86/54,50
91.10/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec129.66 66 130.67 6 136.6750.68/58,90
92.16/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky127.24 10 134.14 54 137.2451.25/59,60
93.13/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník129.03 10 0.00 999 139.0353.04/61,70
94.17/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha87.71 52 88.12 104 139.7153.72/62,50
95.11/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha130.10 10 197.58 58 140.1054.11/62,90
96.12/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha122.74 18 120.22 58 140.7454.75/63,70
97.14/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy143.53 6 134.09 8 142.0956.10/65,20
98.13/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc165.70 12 131.44 14 145.4459.45/69,10
99.14/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.126.60 52 140.96 8 148.9662.97/73,20
100.14/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec205.25 54 147.90 4 151.9065.91/76,60
101.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník147.33 6 173.95 12 153.3367.34/78,30
102.15/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava96.24 58 107.95 62 154.2468.25/79,40
103.16/DMKUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn164.62 118 147.77 10 157.7771.78/83,50
104.15/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc157.79 12 269.65 160 169.7983.80/97,50
105.16/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc118.71 64 116.34 54 170.3484.35/98,10
106.17/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice137.88 56 173.56 4 177.5691.57/106,50
107.17/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand145.73 102 121.48 62 183.4897.49/113,40
108.2/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.138.58 58 128.81 56 184.8198.82/114,90
109.18/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha126.71 60 129.73 60 186.71100.72/117,10
110.18/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB173.59 154 184.72 4 188.72102.73/119,50
111.19/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha146.58 254 142.61 58 200.61114.62/133,30
112.20/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc169.41 58 173.57 58 227.41141.42/164,50
113.3/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.193.08 112 227.01 22 249.01163.02/189,60
114.4/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn151.49 258 182.12 158 340.12254.13/295,50
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠULC Karel 2000 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLABAN Martin 1997 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 M Kralupy121.35 8 113.94 2 115.94 60
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha122.34 58 112.58 4 116.580.64/0,660
3.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno115.99 6 116.15 2 118.152.21/1,953
4.2/DSMATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.127.55 8 118.67 2 120.674.73/4,153
5.2/DMČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB126.58 10 128.92 12 136.5820.64/17,853
6.3/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava141.15 6 135.97 4 139.9724.03/20,753
7.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno147.54 6 137.80 104 153.5437.60/32,453
8.3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.188.44 6 223.30 58 194.4478.50/67,747
9.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno234.78 58 0.00 999 292.78176.84/152,542
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3