vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě

13.09.2014   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava97.41 2 100.45 2 99.41 -
2. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha100.38 2 101.05 0 101.051.64/1,6-
3. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy96.88 6 99.05 2 101.051.64/1,6-
4. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice103.58 0 102.36 2 103.584.17/4,2-
5. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha99.95 4 112.67 18 103.954.54/4,6-
6. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava102.71 2 98.21 52 104.715.30/5,3-
7. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava103.44 4 103.35 2 105.355.94/6,0-
8. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava97.72 8 99.81 8 105.726.31/6,3-
9. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník103.56 4 103.74 2 105.746.33/6,4-
10. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK103.76 2 104.10 4 105.766.35/6,4-
11. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha110.23 54 100.13 6 106.136.72/6,8-
12. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.104.23 2 104.35 2 106.236.82/6,9-
13. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz105.47 10 104.62 2 106.627.21/7,3-
14. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha102.39 6 104.90 2 106.907.49/7,5-
15. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.107.34 0 112.96 18 107.347.93/8,0-
16. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.114.31 10 105.56 2 107.568.15/8,2-
17. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha106.03 4 105.57 4 109.5710.16/10,2-
18. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus104.97 6 102.19 8 110.1910.78/10,8-
19. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB106.65 4 107.36 6 110.6511.24/11,3-
20. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.47 56 105.62 6 111.6212.21/12,3-
21. LERCH Adam 1998 3 Klášter.112.28 0 106.30 8 112.2812.87/12,9-
22. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim108.68 4 106.01 306 112.6813.27/13,3-
23. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc109.84 4 0.00 999 113.8414.43/14,5-
24. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky119.71 4 115.93 0 115.9316.52/16,6-
25. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice117.81 8 114.30 2 116.3016.89/17,0-
26. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno116.35 0 118.63 2 116.3516.94/17,0-
27. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.118.34 0 121.09 0 118.3418.93/19,0-
28. KLABAN Martin 1997 2 KK Opava117.97 2 114.98 4 118.9819.57/19,7-
29. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy115.50 4 117.79 6 119.5020.09/20,2-
30. BERAN Václav 2000 2 USK Pha120.37 2 111.52 8 119.5220.11/20,2-
31. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc116.56 4 0.00 999 120.5621.15/21,3-
32. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy117.90 4 114.95 6 120.9521.54/21,7-
33. KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník120.40 2 125.67 2 122.4022.99/23,1-
34. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha113.63 58 115.36 8 123.3623.95/24,1-
35. MILLER Jan 1997 2 Turnov121.44 6 119.38 4 123.3823.97/24,1-
36. KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB123.66 0 119.95 12 123.6624.25/24,4-
37. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky123.76 0 119.49 208 123.7624.35/24,5-
38. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí122.74 6 119.82 4 123.8224.41/24,6-
39. VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník115.97 8 144.27 4 123.9724.56/24,7-
40. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha122.83 6 114.07 10 124.0724.66/24,8-
41. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc114.19 10 0.00 999 124.1924.78/24,9-
42. VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy119.84 6 118.56 154 125.8426.43/26,6-
43. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.123.92 2 126.52 4 125.9226.51/26,7-
44. HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand144.55 10 116.71 10 126.7127.30/27,5-
45. SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK124.11 4 126.43 6 128.1128.70/28,9-
46. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz122.88 6 138.20 108 128.8829.47/29,6-
47. ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.129.53 4 119.81 10 129.8130.40/30,6-
48. SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky127.21 12 126.64 4 130.6431.23/31,4-
49. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.126.99 12 120.81 10 130.8131.40/31,6-
50. HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand124.83 6 123.70 8 130.8331.42/31,6-
51. RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha123.69 8 122.17 10 131.6932.28/32,5-
52. BLÁHA Petr 2000 2 ČSAD Plz131.62 2 133.71 10 133.6234.21/34,4-
53. NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc115.14 110 120.43 14 134.4335.02/35,2-
54. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky126.68 8 136.60 6 134.6835.27/35,5-
55. MILYÁN David 2001 2 L.Žatec133.81 2 138.07 10 135.8136.40/36,6-
56. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc147.94 8 126.66 10 136.6637.25/37,5-
57. LERCH Eduard 2002 2 Klášter.137.49 0 145.37 6 137.4938.08/38,3-
58. KRÁL Adam 2003 2 USK Pha135.60 2 135.28 52 137.6038.19/38,4-
59. NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec138.81 0 145.18 12 138.8139.40/39,6-
60. KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.143.41 2 136.40 4 140.4040.99/41,2-
61. ŠULC Karel 2000 3 KK Brand144.37 6 134.74 10 144.7445.33/45,6-
62. ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha135.46 10 144.38 54 145.4646.05/46,3-
63. ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec142.08 4 146.25 58 146.0846.67/46,9-
64. VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky144.50 56 134.96 12 146.9647.55/47,8-
65. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno143.04 4 170.44 60 147.0447.63/47,9-
66. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc151.35 10 143.51 8 151.5152.10/52,4-
67. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov142.93 10 148.26 8 152.9353.52/53,8-
68. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha150.78 14 149.41 6 155.4156.00/56,3-
69. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha148.08 206 142.71 14 156.7157.30/57,6-
70. PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha124.93 62 144.53 16 160.5361.12/61,5-
71. NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno151.12 12 153.10 60 163.1263.71/64,1-
72. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov161.63 12 153.61 12 165.6166.20/66,6-
73. KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc170.35 2 163.13 6 169.1369.72/70,1-
74. BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí165.81 6 0.00 999 171.8172.40/72,8-
75. KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand128.32 52 148.29 106 180.3280.91/81,4-
76. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště0.00 999 132.31 62 194.3194.90/95,5-
77. KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.157.40 116 154.40 58 212.40112.99/113,7-
78. HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa166.98 110 153.28 64 217.28117.87/118,6-
79. PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník169.29 60 175.22 108 229.29129.88/130,7-
80. LUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc176.36 62 163.77 110 238.36138.95/139,8-
81. KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice135.88 108 149.17 124 243.88144.47/145,3-
82. VESELÝ František 2000 3 Trutnov190.29 54 170.81 156 244.29144.88/145,7-
83. FRENCL Josef 2002 3 USK Pha155.97 154 178.68 66 244.68145.27/146,1-
84. KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa143.36 160 0.00 999 303.36203.95/205,2-
85. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha162.78 258 157.38 202 359.38259.97/261,5-
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MILYÁN David 2001 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice0.00 0 0.00 0 0.00 -
  SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž0.00 0 0.00 0 0.00 -
  NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha120.22 2 122.69 2 122.22 -
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice121.53 2 120.40 4 123.531.31/1,1-
3. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.125.88 108 124.58 4 128.586.36/5,2-
4. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy0.00 0 125.22 4 129.227.00/5,7-
5. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB126.82 4 123.92 52 130.828.60/7,0-
6. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava143.27 10 135.54 6 141.5419.32/15,8-
7. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.152.75 58 137.89 6 143.8921.67/17,7-
8. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno141.98 2 145.23 50 143.9821.76/17,8-
9. BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.149.31 0 160.34 8 149.3127.09/22,2-
10. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno153.53 10 145.73 4 149.7327.51/22,5-
11. KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha156.43 2 167.54 54 158.4336.21/29,6-
12. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov192.10 12 168.52 8 176.5254.30/44,4-
13. FIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc144.48 104 142.76 110 248.48126.26/103,3-
14. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc143.19 208 0.00 999 351.19228.97/187,3-
  HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
114.62 0 119.59 6 114.62 -
2. KAŠPAR Albert
MRÚZEK Vojta
98
98
2 KK Opava
KK Opava
119.08 6 116.67 0 116.672.05/1,8-
3. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
120.82 8 117.01 0 117.012.39/2,1-
4. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 2 Olomouc
Olomouc
134.57 58 130.80 8 138.8024.18/21,1-
5. ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
98 2 Dukla B.
Dukla B.
126.94 112 132.87 6 138.8724.25/21,2-
6. LHOTA Matyáš
KOŘÍNEK Vilém
99
99
2 USK Pha
USK Pha
128.51 162 131.21 10 141.2126.59/23,2-
7. KAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
99
99
2 Val.Mez.
Val.Mez.
150.36 10 182.68 24 160.3645.74/39,9-
8. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
147.40 14 148.46 58 161.4046.78/40,8-
9. POHANKA Vítek
WENDL Denis
  2 Klatovy
Horš.Týn
149.96 214 157.49 20 177.4962.87/54,9-
10. ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
97
98
Litovel
Litovel
164.43 78 158.99 20 178.9964.37/56,2-
11. HŘEBÍČEK Jakub
KRČ Ladislav
99
99
2 KK Brand
KK Brand
156.08 66 154.48 56 210.4895.86/83,6-
12. ELIÁŠ Ondřej
RAŠKA Tomáš
 
1
3 USK Pha
USK Pha
145.95 106 181.72 68 249.72135.10/117,9-
13. KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
97
98
2 Kroměříž
Kroměříž
176.43 218 183.51 70 253.51138.89/121,2-
14. VEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
99
97
3 Rakovník
Rakovník
175.49 114 0.00 999 289.49174.87/152,6-
  HOUŠKA Jan
KYTKA Tomáš
99
99
Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha111.35 0 105.63 2 107.63 -
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice125.26 108 111.55 0 111.553.92/3,6-
3. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava110.15 2 110.33 2 112.154.52/4,2-
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha118.64 4 115.36 2 117.369.73/9,0-
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy122.22 12 117.35 2 119.3511.72/10,9-
6. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB123.65 8 117.71 2 119.7112.08/11,2-
7. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha126.19 14 118.15 2 120.1512.52/11,6-
8. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha113.53 8 112.94 10 121.5313.90/12,9-
9. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň122.86 0 130.10 2 122.8615.23/14,2-
10. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc121.27 2 122.04 2 123.2715.64/14,5-
11. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno121.76 6 122.63 2 124.6317.00/15,8-
12. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.124.15 2 134.91 110 126.1518.52/17,2-
13. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec126.57 6 126.40 0 126.4018.77/17,4-
14. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice124.27 4 127.70 0 127.7020.07/18,6-
15. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.123.12 8 124.58 6 130.5822.95/21,3-
16. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha128.44 4 129.51 2 131.5123.88/22,2-
17. NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno124.70 8 133.21 58 132.7025.07/23,3-
18. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.134.33 0 134.71 4 134.3326.70/24,8-
19. BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava129.16 6 129.93 8 135.1627.53/25,6-
20. HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc127.65 8 128.25 12 135.6528.02/26,0-
21. HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava148.11 2 130.42 8 138.4230.79/28,6-
22. OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava135.95 6 132.68 6 138.6831.05/28,8-
23. BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.138.48 2 139.08 8 140.4832.85/30,5-
24. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Ostrava143.43 8 135.21 6 141.2133.58/31,2-
25. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc139.94 2 135.46 10 141.9434.31/31,9-
26. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž141.73 54 142.59 2 144.5936.96/34,3-
27. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha135.52 10 132.29 60 145.5237.89/35,2-
28. PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.142.68 8 139.69 6 145.6938.06/35,4-
29. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc144.58 4 142.79 12 148.5840.95/38,0-
30. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice144.03 6 142.59 6 148.5940.96/38,1-
31. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor144.71 8 152.37 152 152.7145.08/41,9-
32. KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava200.34 62 150.51 6 156.5148.88/45,4-
33. KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc161.29 6 174.95 52 167.2959.66/55,4-
34. HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava164.76 8 163.25 8 171.2563.62/59,1-
35. KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha140.25 60 139.70 104 200.2592.62/86,1-
36. BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha162.83 54 174.85 54 216.83109.20/101,5-
37. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand150.74 156 138.31 108 246.31138.68/128,8-
38. RÚŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha175.54 162 135.45 162 297.45189.82/176,4-
39. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň148.27 156 153.66 158 304.27196.64/182,7-
40. PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník148.10 206 162.68 204 354.10246.47/229,0-
  SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 -
  POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc103.13 2 103.77 2 105.13 -
2. MATULA Roman 1996 1 Roudnice107.24 0 109.75 2 107.242.11/2,0-
3. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.107.42 0 109.15 0 107.422.29/2,2-
4. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.109.05 2 106.01 2 108.012.88/2,7-
5. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha108.14 4 108.90 0 108.903.77/3,6-
6. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha107.56 2 109.76 4 109.564.43/4,2-
7. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha108.00 4 108.02 2 110.024.89/4,7-
8. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc115.20 2 110.17 2 112.177.04/6,7-
9. CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB110.54 2 112.17 106 112.547.41/7,0-
10. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice112.80 0 116.10 0 112.807.67/7,3-
11. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB119.71 6 112.11 2 114.118.98/8,5-
12. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK116.74 2 114.37 0 114.379.24/8,8-
13. KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.114.48 4 121.08 6 118.4813.35/12,7-
14. PŘIKRYL Matěj 1999 2 Rájec119.46 4 121.27 62 123.4618.33/17,4-
15. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.123.91 4 128.50 4 127.9122.78/21,7-
16. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.129.69 100 125.93 4 129.9324.80/23,6-
17. WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn124.33 54 127.68 4 131.6826.55/25,3-
18. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha122.55 56 123.35 10 133.3528.22/26,8-
19. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK143.22 4 128.61 6 134.6129.48/28,0-
20. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy130.64 4 0.00 0 134.6429.51/28,1-
21. MILLER Jan 1997 2 Turnov128.73 10 139.21 4 138.7333.60/32,0-
22. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.126.89 12 136.08 12 138.8933.76/32,1-
23. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.143.57 6 136.17 4 140.1735.04/33,3-
24. KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.143.67 14 136.04 6 142.0436.91/35,1-
25. ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel152.75 68 139.42 12 151.4246.29/44,0-
26. LERCH Eduard 2002 3 Klášter.153.36 4 154.24 0 154.2449.11/46,7-
27. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha160.02 6 157.65 52 166.0260.89/57,9-
28. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha163.79 4 162.22 10 167.7962.66/59,6-
29. KUČA Jakub 1998 3 Litovel160.96 68 147.92 20 167.9262.79/59,7-
30. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc176.82 8 152.14 154 184.8279.69/75,8-
31. KRÁL Adam 2003 3 USK Pha147.02 54 153.82 110 201.0295.89/91,2-
32. WALTER Jakub 1998 3 TJ Šumperk145.67 110 188.51 156 255.67150.54/143,2-
33. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.269.71 114 220.62 110 330.62225.49/214,5-
  ŠOTOLA Karel 1997 Litovel0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3