vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě

19.06.2016   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB84.96 0 85.11 0 84.96 130
2.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno97.90 2 89.76 0 89.764.80/5,6125
3.3/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha91.30 0 94.23 54 91.306.34/7,5120
4.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky98.62 60 88.01 4 92.017.05/8,3115
5.5/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice92.18 0 103.80 50 92.187.22/8,5110
6.6/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB94.19 4 92.06 2 94.069.10/10,7105
7.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc95.71 0 94.09 0 94.099.13/10,7100
8.8/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk95.58 0 93.47 4 95.5810.62/12,595
9.9/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí96.17 2 97.59 4 98.1713.21/15,590
10.10/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.81 56 95.60 4 99.6014.64/17,285
11.11/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha99.89 0 100.53 2 99.8914.93/17,680
12.12/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.99.28 2 96.78 4 100.7815.82/18,675
13.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor104.66 6 103.74 0 103.7418.78/22,170
14.13/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc104.11 0 103.77 0 103.7718.81/22,165
15.14/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec106.38 4 101.92 2 103.9218.96/22,360
16.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk104.74 0 112.55 2 104.7419.78/23,359
17.15/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc102.81 2 4.00 999 104.8119.85/23,458
18.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava115.57 2 102.89 2 104.8919.93/23,557
19.16/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc99.31 6 101.83 54 105.3120.35/24,056
20.4/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB102.03 4 106.56 2 106.0321.07/24,855
21.17/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha112.01 10 106.21 0 106.2121.25/25,054
22.5/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice109.74 0 104.88 2 106.8821.92/25,853
23.18/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB105.72 2 109.57 0 107.7222.76/26,852
24.6/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm110.01 2 107.85 0 107.8522.89/26,951
25.19/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky110.04 2 104.12 4 108.1223.16/27,350
26.20/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.75 4 106.57 2 108.5723.61/27,849
27.21/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha102.46 50 108.61 0 108.6123.65/27,848
28.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand107.30 2 105.51 4 109.3024.34/28,647
29.22/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand106.21 6 108.30 2 110.3025.34/29,846
30.23/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB107.40 6 102.44 8 110.4425.48/30,045
31.8/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB115.23 12 106.76 4 110.7625.80/30,444
32.24/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB105.53 6 110.78 2 111.5326.57/31,343
33.25/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn107.86 4 111.74 52 111.8626.90/31,742
34.9/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha112.93 2 110.94 2 112.9427.98/32,941
35.10/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc109.55 4 114.00 2 113.5528.59/33,740
36.11/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand160.77 56 113.62 0 113.6228.66/33,739
37.26/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha112.57 2 119.40 4 114.5729.61/34,938
38.27/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha103.53 52 113.58 2 115.5830.62/36,037
39.28/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm117.52 0 151.57 52 117.5232.56/38,336
40.29/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky113.88 4 115.29 6 117.8832.92/38,735
41.12/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha114.19 102 114.73 4 118.7333.77/39,734
42.13/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.113.85 6 117.78 6 119.8534.89/41,133
43.30/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc121.76 2 115.17 6 121.1736.21/42,632
44.14/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc122.48 8 120.39 2 122.3937.43/44,131
45.15/ZMJUDA Štěpán 2004 3 Benátky125.14 4 120.63 2 122.6337.67/44,330
46.31/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy124.68 10 118.73 6 124.7339.77/46,829
47.32/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha121.37 4 136.61 56 125.3740.41/47,628
48.16/ZMŠTERCL Dominik 2005 KK Brand123.89 4 117.41 8 125.4140.45/47,627
49.33/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha119.88 8 126.62 58 127.8842.92/50,526
50.34/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha117.91 10 1.00 999 127.9142.95/50,625
51.35/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB135.22 54 123.33 6 129.3344.37/52,224
52.17/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand125.42 4 120.13 56 129.4244.46/52,323
53.18/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.123.44 8 1.00 999 131.4446.48/54,722
54.36/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov127.65 54 128.80 4 132.8047.84/56,321
55.19/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.121.34 52 125.16 8 133.1648.20/56,720
56.20/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha125.76 8 124.64 12 133.7648.80/57,419
57.21/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno133.79 8 132.16 2 134.1649.20/57,918
58.22/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov164.77 0 132.81 2 134.8149.85/58,717
59.23/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov139.84 8 127.44 8 135.4450.48/59,416
60.24/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand130.20 104 132.33 4 136.3351.37/60,515
61.25/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice133.53 4 142.70 54 137.5352.57/61,914
62.26/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc160.53 54 140.20 2 142.2057.24/67,413
63.27/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha138.22 12 138.36 4 142.3657.40/67,612
64.28/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice122.07 602 140.85 2 142.8557.89/68,111
65.29/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno179.73 4 138.55 6 144.5559.59/70,110
66.37/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov135.20 10 144.04 8 145.2060.24/70,99
67.30/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK134.73 52 141.74 4 145.7460.78/71,58
68.31/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice139.99 8 140.18 8 147.9963.03/74,27
69.32/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov136.95 12 150.77 62 148.9563.99/75,36
70.33/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc142.36 12 131.29 62 154.3669.40/81,75
71.38/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn155.87 4 170.14 54 159.8774.91/88,24
72.34/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice157.55 104 157.83 10 167.8382.87/97,53
73.35/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc118.88 108 121.71 50 171.7186.75/102,12
74.39/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno130.20 52 1.00 999 182.2097.24/114,51
75.36/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand124.85 58 133.06 52 182.8597.89/115,20
76.37/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž1.00 999 130.14 54 184.1499.18/116,70
77.38/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň1.00 999 133.27 54 187.27102.31/120,40
78.39/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc1.00 999 139.09 52 191.09106.13/124,90
79.40/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec1.00 999 150.68 52 202.68117.72/138,60
80.41/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky1.00 999 158.24 110 268.24183.28/215,70
81.42/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň122.78 360 160.82 110 270.82185.86/218,80
  ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc108.18 4 106.04 0 106.04 33
2.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.109.48 4 106.90 0 106.900.86/0,828
3.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc111.32 4 112.90 0 112.906.86/6,523
4.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc114.77 0 118.89 2 114.778.73/8,218
5.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava108.50 52 116.59 2 118.5912.55/11,813
6.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc120.05 54 118.61 2 120.6114.57/13,78
7.6/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava119.05 4 126.69 4 123.0517.01/16,07
8.7/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha146.79 6 132.33 2 134.3328.29/26,76
9.8/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno155.86 4 131.18 4 135.1829.14/27,55
10.2/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn134.02 2 126.46 252 136.0229.98/28,34
11.9/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí123.34 52 136.31 4 140.3134.27/32,33
12.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc151.46 4 141.14 0 141.1435.10/33,12
13.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc153.06 4 133.41 10 143.4137.37/35,21
14.10/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha138.29 6 131.83 102 144.2938.25/36,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
108.66 6 110.03 8 114.66 13
2.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
127.76 0 127.39 0 127.3912.73/11,18
3.1/ZMCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
126.88 10 135.05 12 136.8822.22/19,47
4.2/ZMJIRAS Filip
POLLERT Jan
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
136.33 14 131.81 12 143.8129.15/25,46
5.3/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
138.20 6 150.45 6 144.2029.54/25,85
6.4/ZSONDRUŠ Mario
ONDRUŠ Mikuláš
2005
2003
USK Pha
USK Pha
141.91 6 167.61 60 147.9133.25/29,04
7.5/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
138.56 10 142.68 54 148.5633.90/29,63
8.6/ZSSTANOVSKÝ Jakub
TESAŘ Vojtěch
2004
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
1.00 999 148.70 6 154.7040.04/34,92
9.3/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
172.73 56 154.76 8 162.7648.10/42,01
10.7/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
178.29 112 161.30 812 290.29175.63/153,20
  HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice98.23 0 98.31 6 98.23 27
2.2/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha98.94 0 100.40 2 98.940.71/0,722
3.3/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava104.32 6 101.36 0 101.363.13/3,221
4.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha108.99 2 110.18 0 110.1811.95/12,220
5.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc108.81 2 110.57 0 110.5712.34/12,619
6.5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc108.97 2 129.77 56 110.9712.74/13,018
7.6/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha105.05 6 107.38 6 111.0512.82/13,117
8.7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc112.66 6 110.84 2 112.8414.61/14,916
9.8/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak114.02 2 114.75 4 116.0217.79/18,115
10.9/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha118.92 54 118.78 0 118.7820.55/20,914
11.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha114.80 4 117.77 2 118.8020.57/20,913
12.10/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk118.41 4 114.00 6 120.0021.77/22,212
13.11/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.145.11 2 120.06 0 120.0621.83/22,211
14.3/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk138.30 102 116.12 4 120.1221.89/22,310
15.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc121.13 0 119.50 2 121.1322.90/23,39
16.5/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov121.54 2 141.91 6 123.5425.31/25,88
17.12/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB122.47 2 141.51 2 124.4726.24/26,77
18.13/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn118.81 6 125.75 2 124.8126.58/27,16
19.6/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha124.99 2 124.87 6 126.9928.76/29,35
20.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB130.71 2 132.15 4 132.7134.48/35,14
21.8/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc133.09 8 135.39 6 141.0942.86/43,63
22.9/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn132.67 54 4.00 999 186.6788.44/90,02
23.14/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov1.00 999 201.14 4 205.14106.91/108,81
24.15/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha150.06 104 200.62 6 206.62108.39/110,30
25.16/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha168.09 160 171.64 210 328.09229.86/234,00
  LHOTA Kryštof 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec91.34 0 91.13 0 91.13 60
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava94.18 0 94.16 4 94.183.05/3,355
3.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.95.01 0 94.74 2 95.013.88/4,350
4.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc100.13 0 99.56 0 99.568.43/9,345
5.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc104.23 0 102.50 0 102.5011.37/12,540
6.5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc103.99 0 103.73 2 103.9912.86/14,135
7.6/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha106.87 4 104.91 0 104.9113.78/15,130
8.7/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí101.08 4 100.94 4 104.9413.81/15,229
9.8/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky104.95 2 107.95 0 106.9515.82/17,428
10.9/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava114.55 8 103.24 4 107.2416.11/17,727
11.10/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand107.51 2 122.13 0 109.5118.38/20,226
12.11/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha110.50 2 125.25 2 112.5021.37/23,525
13.12/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand112.19 2 120.89 2 114.1923.06/25,324
14.13/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc108.78 6 104.69 50 114.7823.65/26,023
15.14/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak120.27 4 111.24 4 115.2424.11/26,522
16.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc162.51 108 113.31 2 115.3124.18/26,521
17.15/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno113.90 2 121.98 4 115.9024.77/27,220
18.16/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK114.88 2 114.30 2 116.3025.17/27,619
19.17/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa116.70 54 114.27 4 118.2727.14/29,818
20.3/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.1.00 999 123.03 0 123.0331.90/35,017
21.4/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB142.66 56 119.93 4 123.9332.80/36,016
22.5/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa134.70 4 122.11 2 124.1132.98/36,215
23.18/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.120.94 4 116.94 8 124.9433.81/37,114
24.6/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc125.71 6 123.07 2 125.0733.94/37,213
25.19/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy124.43 4 125.33 6 128.4337.30/40,912
26.20/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha139.35 2 127.60 2 129.6038.47/42,211
27.7/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB137.27 50 128.52 2 130.5239.39/43,210
28.8/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn128.26 100 128.69 4 132.6941.56/45,69
29.21/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy120.85 56 132.75 0 132.7541.62/45,78
30.22/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha137.14 6 149.93 54 143.1452.01/57,17
31.9/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc146.57 106 136.16 10 146.1655.03/60,46
32.23/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak146.80 2 140.65 156 148.8057.67/63,35
33.10/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha139.21 10 118.79 54 149.2158.08/63,74
34.24/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy131.14 54 122.58 52 174.5883.45/91,63
35.11/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky128.84 108 136.67 58 194.67103.54/113,62
36.12/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno238.63 0 201.57 2 203.57112.44/123,41
37.13/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK128.21 152 152.99 56 208.99117.86/129,30
38.25/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa160.61 54 1.00 999 214.61123.48/135,50
39.14/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.1.00 999 153.55 150 303.55212.42/233,10
  NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3