vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce

17.09.2016   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha104.71 2 99.08 2 101.08 75/75
2. MARTIKÁN Michal   SVK106.23 2 104.32 0 104.323.24/3,20/0
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.107.07 2 103.21 2 105.214.13/4,168/75
4.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha102.90 2 101.46 4 105.464.38/4,362/75
5. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha104.56 2 106.33 4 110.339.25/9,257/75
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha107.63 0 108.42 6 114.4213.34/13,253/75
7.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.38 0 113.00 8 121.0019.92/19,749/75
8. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.105.37 2 102.61 56 158.6157.53/56,943/75
9.2/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha103.23 2 108.76 54 162.7661.68/61,040/75
10. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.108.18 2 110.27 104 214.27113.19/112,037/75
11.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha109.61 2 105.72 0 105.724.64/4,635/75
12. CEDRIC Joly   FRA103.19 56 102.02 4 106.024.94/4,90/0
13.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha118.12 6 106.58 2 108.587.50/7,433/75
14. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha112.43 2 108.97 0 108.977.89/7,831/75
15.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.114.62 0 110.13 0 110.139.05/9,029/75
16.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.109.51 2 114.98 8 111.5110.43/10,346/68
17. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.86 8 106.11 6 112.1111.03/10,927/68
18. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha109.37 4 123.30 0 113.3712.29/12,225/68
19.4/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha109.95 6 113.50 0 113.5012.42/12,323/68
20.5/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB113.67 250 109.05 6 115.0513.97/13,821/68
21.3/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha112.63 4 120.91 4 116.6315.55/15,419/62
22.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc115.00 4 107.66 358 119.0017.92/17,717/62
23. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha113.95 8 112.40 12 121.9520.87/20,615/57
24.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.119.15 10 118.39 4 122.3921.31/21,114/57
25. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy122.26 6 114.54 8 122.5421.46/21,213/53
26.7/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha121.41 2 118.66 8 123.4122.33/22,112/53
27. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.121.16 6 131.34 4 127.1626.08/25,80/49
28.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc126.09 2 110.10 106 128.0927.01/26,711/46
29.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja129.54 2 119.54 156 131.5430.46/30,110/43
30.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV140.69 4 131.56 4 135.5634.48/34,19/40
31.5/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov137.65 6 128.16 12 140.1639.08/38,70/37
32.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice133.05 162 133.61 8 141.6140.53/40,10/35
33. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB161.70 106 137.93 6 143.9342.85/42,40/33
34.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha149.83 58 143.97 4 147.9746.89/46,40/31
35.6/VMVLADAŘ Marek 1981 3 Regent142.50 10 134.59 52 152.5051.42/50,90/29
36.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB148.10 10 1.00 999 158.1057.02/56,40/27
37. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa148.79 160 152.43 8 160.4359.35/58,70/25
38. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha156.47 10 141.11 258 166.4765.39/64,70/23
39.4/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.125.39 108 115.85 56 171.8570.77/70,08/21
40.5/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha131.87 54 120.73 54 174.7373.65/72,97/19
41.3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc170.12 16 168.21 64 186.1285.04/84,10/17
42.7/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor141.22 70 141.72 56 197.7296.64/95,66/15
43.8/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec197.98 4 141.39 206 201.98100.90/99,85/14
44.3/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc133.41 104 145.20 60 205.20104.12/103,00/13
45.8/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK162.69 62 1.00 999 224.69123.61/122,30/12
46.4/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava149.28 110 167.18 62 229.18128.10/126,70/11
47.4/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.121.99 108 126.12 104 229.99128.91/127,54/10
48.5/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha149.41 262 169.66 64 233.66132.58/131,20/9
49.6/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc153.35 160 177.79 58 235.79134.71/133,30/8
50.5/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn127.42 112 131.43 158 239.42138.34/136,93/7
51.6/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk190.66 60 154.56 112 250.66149.58/148,00/6
52.9/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK158.13 156 4.00 999 314.13213.05/210,80/5
  KOLÁČEK Petr 2001 2 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  MATULA Roman 1996 2+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha121.96 2 119.76 4 123.76 60/60
2.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice156.83 8 122.64 4 126.642.88/2,353/60
3.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno130.68 8 126.27 2 128.274.51/3,647/60
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno130.63 6 127.10 6 133.109.34/7,542/60
5.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha136.93 6 132.08 4 136.0812.32/10,038/53
6.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.133.52 6 134.22 6 140.2216.46/13,334/53
7.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn170.34 16 163.79 8 171.7948.03/38,831/53
8.4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno159.98 10 162.21 12 174.2150.45/40,828/47
9.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc166.21 160 169.19 206 375.19251.43/203,225/42
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc197.39 56 1.00 999 999.00 22/38
11.5/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha150.25 262 153.05 156 309.05185.29/149,720/34
12.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava149.38 312 4.00 999 461.38337.62/272,80/31
  JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
117.69 4 109.21 2 111.21 60/60
2.1/U23ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
119.50 4 115.29 4 119.298.08/7,30/60
3.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
123.29 8 122.78 4 126.7815.57/14,053/53
4.2/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
122.73 8 125.70 4 129.7018.49/16,647/47
5.3/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
136.82 0 130.34 6 136.3425.13/22,642/47
6.4/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
146.66 10 128.75 10 138.7527.54/24,838/47
7.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
137.33 2 137.89 4 141.8930.68/27,634/42
8. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
136.72 8 138.70 8 146.7035.49/31,931/42
9. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
142.97 4 144.20 4 148.2036.99/33,328/42
10.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
140.00 16 145.03 6 151.0339.82/35,825/42
11.2/U23PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
2 USK Pha
Rakovník
151.92 14 138.24 8 146.2435.03/31,520/34
12.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
150.11 8 143.80 8 151.8040.59/36,518/38
13. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
149.08 8 141.76 58 157.0845.87/41,222/38
14. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
136.60 114 4.00 999 250.60139.39/125,316/31
15.2/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
168.10 162 138.80 212 330.10218.89/196,80/31
  POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha99.41 4 96.30 2 98.30 75/75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha96.74 6 94.58 4 98.580.28/0,368/75
3. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.97.07 2 96.69 4 100.692.39/2,462/75
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.22 0 97.85 4 101.853.55/3,657/75
5. BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha98.42 2 101.89 2 103.895.59/5,753/75
6.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha99.26 2 106.61 10 116.6118.31/18,646/68
7.2/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava101.28 0 112.06 6 118.0619.76/20,10/68
8.3/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha100.11 2 98.07 52 150.0751.77/52,743/62
9.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha99.87 2 102.97 52 154.9756.67/57,740/62
10. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.80 2 99.80 100 199.80101.50/103,337/57
11.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB107.81 8 105.29 0 105.296.99/7,135/57
12.4/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha104.18 2 105.25 4 106.187.88/8,049/53
13.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha110.15 2 106.31 0 106.318.01/8,133/53
14.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice111.69 56 104.76 2 106.768.46/8,631/53
15. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.104.88 2 100.16 52 106.888.58/8,729/53
16. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.105.69 2 97.10 52 107.699.39/9,627/53
17.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava105.75 2 107.74 6 107.759.45/9,625/53
18.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha103.86 4 106.76 56 107.869.56/9,723/49
19. DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc110.31 4 108.05 0 108.059.75/9,90/46
20.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.73 8 106.58 2 108.5810.28/10,521/43
21. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha102.93 6 109.81 10 108.9310.63/10,819/40
22. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky119.03 58 108.96 0 108.9610.66/10,817/37
23.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.111.16 4 109.00 0 109.0010.70/10,90/35
24.4/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.114.43 8 105.50 4 109.5011.20/11,415/33
25.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB106.86 56 107.95 2 109.9511.65/11,914/31
26.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy107.72 54 110.39 0 110.3912.09/12,313/29
27.7/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.104.79 6 108.90 8 110.7912.49/12,712/27
28.8/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha111.65 2 108.97 2 110.9712.67/12,90/27
29. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha105.58 6 4.00 999 111.5813.28/13,511/25
30.9/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno114.26 0 109.76 2 111.7613.46/13,710/25
31.3/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.112.34 12 109.31 4 113.3115.01/15,39/25
32.10/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc111.01 4 112.83 6 115.0116.71/17,00/23
33.11/U23KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha125.06 64 113.28 2 115.2816.98/17,30/21
34.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky112.23 4 115.79 0 115.7917.49/17,88/19
35.12/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa124.36 4 113.81 2 115.8117.51/17,80/17
36.13/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník118.81 10 116.11 0 116.1117.81/18,17/15
37.14/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy123.39 6 116.53 0 116.5318.23/18,56/14
38.4/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz120.94 6 114.79 2 116.7918.49/18,80/13
39. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice111.09 6 117.10 4 117.0918.79/19,15/12
40.15/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.109.11 8 116.91 58 117.1118.81/19,14/11
41.6/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha124.56 12 117.14 0 117.1418.84/19,20/11
42.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha113.65 4 115.15 2 117.1518.85/19,20/10
43.16/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno130.46 8 117.46 0 117.4619.16/19,53/9
44. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice119.79 4 114.32 4 118.3220.02/20,40/8
45.5/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha113.16 6 115.43 6 119.1620.86/21,20/7
46.6/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy118.28 2 110.03 54 120.2821.98/22,40/6
47.7/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky120.48 0 116.42 54 120.4822.18/22,62/5
48.3/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy124.35 56 119.03 2 121.0322.73/23,10/4
49.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava127.55 4 119.87 2 121.8723.57/24,01/3
50. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava117.88 4 4.00 999 121.8823.58/24,00/2
51.4/VMMÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov113.10 10 122.95 2 123.1024.80/25,20/1
52.5/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.123.17 0 123.15 0 123.1524.85/25,30/0
53.8/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.122.84 2 117.64 6 123.6425.34/25,80/0
54.7/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy128.60 6 121.90 2 123.9025.60/26,00/0
55.9/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha113.80 60 118.11 6 124.1125.81/26,30/0
56.17/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha103.88 54 124.45 0 124.4526.15/26,60/0
57.8/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník112.25 62 114.89 10 124.8926.59/27,00/0
58.6/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice119.71 6 118.02 52 125.7127.41/27,90/0
59.9/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.125.66 8 122.63 4 126.6328.33/28,80/0
60.10/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice123.17 4 126.62 52 127.1728.87/29,40/0
61.3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk125.23 2 128.48 4 127.2328.93/29,40/0
62.10/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB148.36 4 122.66 8 130.6632.36/32,90/0
63.4/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB143.28 10 128.44 6 134.4436.14/36,80/0
64.11/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha126.27 10 118.58 50 136.2737.97/38,60/0
65.12/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec127.97 10 118.39 50 137.9739.67/40,40/0
66.13/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand133.15 12 132.00 6 138.0039.70/40,40/0
67.5/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha144.84 58 136.72 2 138.7240.42/41,10/0
68.14/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc131.25 8 134.84 4 138.8440.54/41,20/0
68.11/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.1.00 999 136.84 2 138.8440.54/41,20/0
70.6/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc140.61 10 133.16 6 139.1640.86/41,60/0
71.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno135.87 8 140.08 54 143.8745.57/46,40/0
72.15/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha141.52 6 136.04 8 144.0445.74/46,50/0
73.8/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc157.14 60 134.45 10 144.4546.15/46,90/0
74.9/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí136.64 10 128.38 106 146.6448.34/49,20/0
75.16/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha140.60 8 150.84 104 148.6050.30/51,20/0
76.10/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand158.52 108 137.47 12 149.4751.17/52,10/0
77.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa144.53 10 159.77 60 154.5356.23/57,20/0
78.11/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc153.44 2 151.73 52 155.4457.14/58,10/0
79.12/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK141.86 14 4.00 999 155.8657.56/58,60/0
80. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice105.86 56 105.33 54 159.3361.03/62,10/0
81.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava159.03 4 150.01 10 160.0161.71/62,80/0
82.12/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha157.40 4 129.65 60 161.4063.10/64,20/0
83.7/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.113.17 52 119.46 50 165.1766.87/68,00/0
84.17/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha145.51 58 155.50 10 165.5067.20/68,40/0
85.13/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha133.61 260 163.26 8 171.2672.96/74,20/0
86.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk171.61 4 181.21 156 175.6177.31/78,60/0
87.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand122.29 356 173.65 10 183.6585.35/86,80/0
88.18/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha139.26 106 128.31 56 184.3186.01/87,50/0
89.14/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky137.92 58 135.38 60 195.3897.08/98,80/0
90.19/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc130.82 68 148.10 56 198.82100.52/102,30/0
91.15/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha147.62 52 156.65 104 199.62101.32/103,10/0
92.13/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.47 70 151.98 58 203.47105.17/107,00/0
93.20/DMVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava148.49 58 118.38 204 206.49108.19/110,10/0
94.21/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz156.01 52 137.24 104 208.01109.71/111,60/0
95.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice147.03 112 148.84 60 208.84110.54/112,50/0
96.22/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk169.61 60 153.24 108 229.61131.31/133,60/0
97.23/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand170.52 116 165.62 70 235.62137.32/139,70/0
98.24/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk132.11 210 178.41 60 238.41140.11/142,50/0
99.18/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.114.20 218 141.28 156 297.28198.98/202,40/0
100.5/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand162.29 156 181.59 500 318.29219.99/223,80/0
101.6/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc149.56 408 153.21 208 361.21262.91/267,50/0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha111.58 2 107.92 2 109.92 75/75
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice109.90 2 109.46 2 111.461.54/1,468/75
3.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.112.15 0 111.54 4 115.545.62/5,162/75
4.2/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava118.18 2 118.05 0 118.058.13/7,457/75
5.3/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha110.03 4 120.21 0 120.2110.29/9,453/75
6.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno117.59 4 123.67 2 125.6715.75/14,349/75
7.4/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.120.74 0 121.05 54 175.0565.13/59,346/75
8. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha112.18 2 108.65 104 212.65102.73/93,543/75
9.5/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.119.91 4 113.47 104 217.47107.55/97,840/75
10.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice112.39 2 114.31 104 218.31108.39/98,637/75
11.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno122.90 2 120.22 0 120.2210.30/9,435/75
12.3/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha122.58 8 116.92 4 120.9211.00/10,033/68
13.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice124.07 4 117.21 4 121.2111.29/10,331/68
14.4/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc129.21 56 121.28 0 121.2811.36/10,329/62
15.3/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha131.84 2 119.68 4 123.6813.76/12,527/62
16. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha122.95 2 4.00 999 124.9515.03/13,725/62
17.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec133.69 0 125.18 0 125.1815.26/13,923/62
18.6/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.135.05 102 128.11 0 128.1118.19/16,521/57
19.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn128.71 2 129.64 6 130.7120.79/18,919/53
20.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha126.87 8 130.21 2 132.2122.29/20,317/49
21. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice138.91 4 132.40 0 132.4022.48/20,515/46
22.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.136.49 4 130.93 2 132.9323.01/20,90/43
23.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava135.49 14 133.68 0 133.6823.76/21,614/40
24.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno142.70 10 138.86 2 140.8630.94/28,10/37
25.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc148.71 10 133.17 8 141.1731.25/28,413/35
26.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy148.30 52 133.42 10 143.4233.50/30,512/33
27.8/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec139.39 6 160.22 54 145.3935.47/32,311/33
28.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava138.44 8 128.61 62 146.4436.52/33,210/31
29.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV145.01 4 143.90 6 149.0139.09/35,69/29
30.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc168.63 2 144.96 6 150.9641.04/37,38/27
31.7/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha148.38 8 138.15 158 156.3846.46/42,30/25
32.8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor157.70 60 145.40 14 159.4049.48/45,00/23
33.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha1.00 999 153.14 8 161.1451.22/46,67/21
34.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí165.97 110 154.57 10 164.5754.65/49,70/19
35.7/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha154.26 256 161.70 4 165.7055.78/50,70/17
36. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy159.50 18 161.79 8 169.7959.87/54,56/15
37.8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc167.37 14 155.95 206 181.3771.45/65,00/14
38.9/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK182.71 4 179.75 12 186.7176.79/69,90/13
39.9/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava178.15 10 150.18 58 188.1578.23/71,20/12
40.10/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk137.03 304 179.92 10 189.9280.00/72,80/11
41.10/ZSCAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand181.82 112 168.18 56 224.18114.26/103,90/10
42.11/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand230.40 60 173.86 56 229.86119.94/109,10/9
43.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc142.47 212 4.00 999 354.47244.55/222,55/8
44.11/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand193.54 162 179.61 206 355.54245.62/223,50/7
45.7/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand105.28 602 124.68 560 684.68574.76/522,90/6
  ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3