vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce

18.09.2016   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha99.12 0 93.69 2 95.69 75/75
2. MARTIKÁN Michal   SVK97.28 2 98.06 2 100.064.37/4,60/0
3. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.100.72 0 100.14 0 100.144.45/4,762/75
4.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.102.35 2 101.36 0 101.365.67/5,957/75
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha102.13 0 102.76 0 102.767.07/7,453/68
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha100.12 0 98.73 6 104.739.04/9,449/68
7.1/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha103.83 0 102.32 4 106.3210.63/11,146/68
8.1/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha99.39 2 101.02 6 107.0211.33/11,843/68
9. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.97.28 0 100.77 54 154.7759.08/61,740/68
  LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha104.22 0 4.00 999 999.00 37/0
11.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha97.54 8 93.85 2 95.850.16/0,235/68
12. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.99.39 6 96.10 0 96.100.41/0,468/68
13.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha102.53 52 97.61 0 97.611.92/2,033/68
14.3/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.106.18 6 99.27 0 99.273.58/3,731/68
15.4/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.106.15 54 99.09 2 101.095.40/5,629/68
16.2/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha99.74 50 99.29 2 101.295.60/5,927/68
17.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.108.05 52 101.11 4 105.119.42/9,825/68
18. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha107.18 4 103.58 2 105.589.89/10,323/62
19. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.103.48 4 107.40 0 107.4011.71/12,221/62
20. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha119.34 4 105.47 4 109.4713.78/14,419/62
21.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.109.65 2 114.79 54 111.6515.96/16,717/62
22.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc113.00 0 120.08 4 113.0017.31/18,115/57
23.4/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha109.15 4 107.88 58 113.1517.46/18,214/53
24.5/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc110.84 4 110.94 4 114.8419.15/20,013/53
25. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.126.11 6 115.92 0 115.9220.23/21,10/49
26.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB131.02 0 118.73 0 118.7323.04/24,10/46
27.2/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja128.57 6 115.44 4 119.4423.75/24,812/43
28.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.110.92 54 116.35 4 120.3524.66/25,811/40
29. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy123.29 2 115.00 6 121.0025.31/26,410/37
30.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV117.49 104 121.15 0 121.1525.46/26,69/37
31.6/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB117.23 4 4.00 999 121.2325.54/26,78/35
32.7/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha115.24 6 131.53 0 121.2425.55/26,77/33
33.5/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha112.64 10 114.50 58 122.6426.95/28,26/31
34.4/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk121.96 12 121.58 6 127.5831.89/33,30/29
35.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice125.57 10 121.03 10 131.0335.34/36,90/27
36.5/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn120.45 106 117.61 14 131.6135.92/37,55/25
37.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc133.78 58 128.78 4 132.7837.09/38,80/23
38.5/VMVLADAŘ Marek 1981 3 Regent148.21 102 137.02 0 137.0241.33/43,20/21
39.6/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov129.29 10 138.30 2 139.2943.60/45,60/19
40.2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc142.91 8 136.08 154 150.9155.22/57,70/17
41.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc147.57 62 154.20 2 156.2060.51/63,20/15
42.8/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK154.54 10 1.00 999 164.5468.85/72,00/14
43.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec125.29 158 129.03 62 191.0395.34/99,64/13
44.7/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 KK Brand162.95 54 138.47 60 198.47102.78/107,40/12
45. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB149.29 58 4.00 999 207.29111.60/116,60/11
46. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa148.71 62 4.00 999 210.71115.02/120,20/10
47.4/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha128.01 114 150.64 100 242.01146.32/152,90/9
48. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha141.33 306 136.52 112 248.52152.83/159,70/8
49.7/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor155.36 112 4.00 999 267.36171.67/179,43/7
50.5/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha178.07 114 171.94 212 292.07196.38/205,20/6
51.8/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK152.15 152 4.00 999 304.15208.46/217,80/5
52.6/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava157.75 158 136.23 252 315.75220.06/230,00/4
  CEDRIC Joly   FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  MATULA Roman 1996 2+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno125.15 2 113.84 2 115.84 60/60
2.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha122.65 6 118.56 2 120.564.72/4,153/60
3.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice116.57 0 113.05 8 121.055.21/4,547/60
4. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha118.24 6 116.70 6 122.706.86/5,942/60
5.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno128.33 6 123.17 6 129.1713.33/11,538/60
6.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn133.53 8 141.59 8 149.5933.75/29,134/53
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc156.96 6 181.81 4 185.8169.97/60,431/47
8.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.116.34 6 132.25 108 240.25124.41/107,428/42
9.4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno178.96 64 196.36 62 258.36142.52/123,025/42
10.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc162.32 60 167.22 160 327.22211.38/182,522/38
11.5/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha1.00 999 153.35 160 313.35197.51/170,520/34
12.2/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava143.47 454 4.00 999 597.47481.63/415,80/31
  JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
111.20 2 109.79 2 111.79 60/60
2.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
113.59 4 116.38 2 118.386.59/5,953/42
3.2/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
115.84 10 116.31 6 122.3110.52/9,447/42
4. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
127.12 0 121.55 2 123.5511.76/10,542/42
5.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
124.69 2 120.42 8 128.4216.63/14,934/42
  KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
105.86 6 4.00 999 999.00 31/0
  ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
108.90 4 4.00 999 999.00 0/53
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
117.76 2 4.00 999 999.00 31/0
  MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
119.33 4 4.00 999 999.00 31/0
  PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
2 USK Pha
Rakovník
120.49 6 4.00 999 999.00 31/53
11.4/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
125.82 206 119.65 2 121.659.86/8,820/42
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
124.82 6 122.01 4 126.0114.22/12,738/38
13.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
131.44 4 128.57 10 135.4423.65/21,218/38
14. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
129.72 6 133.27 104 135.7223.93/21,416/34
15. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
125.84 10 4.00 999 135.8424.05/21,514/0
  MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha89.09 0 89.34 0 89.34 75/75
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.93.15 0 89.48 0 89.480.14/0,268/75
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha89.52 2 87.67 2 89.670.33/0,462/75
4. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.90.28 2 87.72 2 89.720.38/0,457/75
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.75 2 89.71 2 91.712.37/2,753/75
6. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice94.03 0 95.42 0 95.426.08/6,846/75
7. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus93.39 0 94.61 2 96.617.27/8,143/75
8.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice95.31 0 96.31 2 98.318.97/10,040/75
9.1/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava95.50 0 96.57 2 98.579.23/10,30/75
10.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha92.98 2 97.87 4 101.8712.53/14,037/68
11.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha97.19 4 92.51 0 92.513.17/3,535/62
12.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha92.58 4 92.74 2 94.745.40/6,049/62
13. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha95.73 2 91.38 4 95.386.04/6,833/62
14.2/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava98.38 4 95.49 0 95.496.15/6,931/62
15.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha97.84 4 96.22 0 96.226.88/7,729/57
16.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha94.65 2 98.63 2 96.657.31/8,227/53
17. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.94.98 2 4.00 999 96.987.64/8,625/49
18.5/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.17 0 96.92 6 97.177.83/8,823/49
19.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha96.93 4 98.72 0 98.729.38/10,521/49
20.6/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno99.12 0 101.24 2 99.129.78/10,919/49
21. BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha97.86 254 95.18 4 99.189.84/11,017/49
22.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.99.58 0 102.25 108 99.5810.24/11,50/46
23.7/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.63 2 97.44 8 99.6310.29/11,515/43
24. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.46 4 98.11 2 100.1110.77/12,114/40
25. DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc98.68 2 101.23 0 100.6811.34/12,70/37
26.8/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.94 4 105.08 6 100.9411.60/13,013/35
27. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha101.91 4 97.48 4 101.4812.14/13,612/33
28.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB101.74 0 98.18 4 101.7412.40/13,911/31
29.9/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha100.27 2 98.11 4 102.1112.77/14,310/29
30.10/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc100.66 6 100.29 2 102.2912.95/14,50/29
31.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy99.14 4 101.94 6 103.1413.80/15,49/27
32.3/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy103.20 0 109.37 54 103.2013.86/15,50/25
33.11/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy105.43 4 101.64 2 103.6414.30/16,08/23
34.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.94 4 103.82 0 103.8214.48/16,27/21
35.4/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.102.16 2 102.49 4 104.1614.82/16,66/19
36.4/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha102.42 2 102.91 4 104.4215.08/16,90/17
37.5/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha105.63 0 109.83 4 105.6316.29/18,20/15
38.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy105.88 4 103.73 2 105.7316.39/18,30/14
39.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky106.47 0 112.85 8 106.4717.13/19,25/13
40. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice109.08 0 106.56 0 106.5617.22/19,30/12
41.12/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa113.00 4 106.62 0 106.6217.28/19,30/11
42.6/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice113.79 6 107.09 0 107.0917.75/19,90/10
43.13/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník105.41 2 107.29 58 107.4118.07/20,24/9
44.6/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.115.07 154 105.57 2 107.5718.23/20,43/8
45.5/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.114.74 2 106.47 2 108.4719.13/21,42/7
46.7/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha107.13 2 111.59 4 109.1319.79/22,20/6
47.14/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.103.95 6 105.21 100 109.9520.61/23,11/5
48. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.19 56 102.09 8 110.0920.75/23,20/5
49.6/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice109.29 2 110.40 0 110.4021.06/23,60/4
50.15/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha104.56 6 112.76 8 110.5621.22/23,80/3
51.7/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky118.44 8 110.82 0 110.8221.48/24,00/2
52. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy107.22 4 109.71 2 111.2221.88/24,50/1
53.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava118.16 2 107.75 4 111.7522.41/25,10/0
54.7/VMMÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov118.70 0 112.40 0 112.4023.06/25,80/0
55.8/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.110.41 4 110.44 2 112.4423.10/25,90/0
56.16/U23KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha110.67 2 109.99 6 112.6723.33/26,10/0
57.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha108.85 4 116.44 4 112.8523.51/26,30/0
58.8/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB116.19 58 105.69 8 113.6924.35/27,30/0
59.3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk125.76 54 113.97 0 113.9724.63/27,60/0
60.17/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno115.48 8 112.38 2 114.3825.04/28,00/0
61.9/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz121.24 52 109.68 6 115.6826.34/29,50/0
62.9/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy114.70 2 122.06 8 116.7027.36/30,60/0
63.10/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník107.43 58 107.64 10 117.6428.30/31,70/0
64.10/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha109.95 56 117.85 0 117.8528.51/31,90/0
65.11/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.113.96 4 112.41 6 117.9628.62/32,00/0
66.4/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB124.88 254 117.20 2 119.2029.86/33,40/0
67.11/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK122.09 2 118.88 4 122.8833.54/37,50/0
68.12/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc124.70 0 139.16 54 124.7035.36/39,60/0
69.13/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec122.05 4 110.52 158 126.0536.71/41,10/0
70.5/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky118.56 102 119.28 8 127.2837.94/42,50/0
71.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa129.82 2 123.87 4 127.8738.53/43,10/0
72.6/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc137.41 204 128.76 0 128.7639.42/44,10/0
73.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno124.23 6 113.25 58 130.2340.89/45,80/0
74.8/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí125.84 6 137.54 58 131.8442.50/47,60/0
75.14/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha152.51 108 129.43 4 133.4344.09/49,40/0
76.9/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc129.56 6 119.58 56 135.5646.22/51,70/0
77.10/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha142.93 4 130.39 6 136.3947.05/52,70/0
78.11/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha133.32 4 150.28 54 137.3247.98/53,70/0
79.15/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha138.11 258 125.39 14 139.3950.05/56,00/0
80.16/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk136.60 4 169.40 112 140.6051.26/57,40/0
81.12/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha133.88 8 137.58 58 141.8852.54/58,80/0
82.12/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.135.16 8 122.72 104 143.1653.82/60,20/0
83.17/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc136.42 58 139.49 4 143.4954.15/60,60/0
84.18/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha133.34 60 138.74 6 144.7455.40/62,00/0
85. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha95.50 60 4.00 999 155.5066.16/74,10/0
86.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice145.37 64 150.78 12 162.7873.44/82,20/0
87.13/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.115.78 102 117.56 52 169.5680.22/89,80/0
88.19/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand116.90 56 112.71 58 170.7181.37/91,10/0
89.20/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha124.13 64 131.29 106 188.1398.79/110,60/0
90.13/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc137.44 54 146.13 102 191.44102.10/114,30/0
91.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava137.59 54 146.42 58 191.59102.25/114,50/0
92.21/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz141.18 54 149.34 56 195.18105.84/118,50/0
93. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice102.44 100 4.00 999 202.44113.10/126,60/0
94.22/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk208.06 152 154.68 60 214.68125.34/140,30/0
95.14/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand123.17 152 136.17 106 242.17152.83/171,10/0
96.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand151.19 108 0.00 999 259.19169.85/190,10/0
97.23/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand165.61 108 1.00 999 273.61184.27/206,30/0
98.18/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.136.45 160 4.00 999 296.45207.11/231,80/0
99.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc138.89 256 177.46 158 335.46246.12/275,50/0
100.24/DMVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava151.74 252 128.56 310 403.74314.40/351,90/0
101.15/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha160.15 352 176.24 262 438.24348.90/390,50/0
102.5/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk178.98 352 4.00 999 530.98441.64/494,30/0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.105.52 4 103.22 0 103.22 75/75
2.1/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.115.29 0 106.79 0 106.793.57/3,568/75
3.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno111.57 4 107.89 0 107.894.67/4,562/75
4.2/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice109.83 0 107.05 2 109.055.83/5,657/75
5.3/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha105.95 2 106.30 4 110.307.08/6,953/75
6.2/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice105.14 6 104.48 6 110.487.26/7,049/75
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha106.62 4 110.58 0 110.587.36/7,146/75
8. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha110.33 0 110.73 0 110.737.51/7,343/75
9.3/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.106.08 4 107.32 6 113.3210.10/9,840/75
10.4/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha108.83 0 107.72 6 113.7210.50/10,237/75
11.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice113.26 4 106.90 0 106.903.68/3,635/75
12.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno115.97 0 112.16 0 112.168.94/8,733/68
13.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha114.86 6 110.22 2 112.229.00/8,731/62
14.5/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava114.15 2 111.57 100 116.1512.93/12,529/57
15.4/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha116.43 0 4.00 999 116.4313.21/12,827/57
16.4/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc113.40 4 117.67 6 117.4014.18/13,725/57
17.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy118.94 2 112.07 6 118.0714.85/14,423/57
18.7/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.114.88 4 118.30 4 118.8815.66/15,221/57
19.5/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn119.04 0 121.05 2 119.0415.82/15,319/53
20.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec116.56 4 122.39 4 120.5617.34/16,817/49
21.2/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava121.55 100 117.04 4 121.0417.82/17,315/46
22.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.140.31 6 120.36 2 122.3619.14/18,50/43
23.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava135.38 2 121.71 4 125.7122.49/21,814/40
24.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc133.68 10 121.66 10 131.6628.44/27,613/37
25.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV128.51 4 129.86 10 132.5129.29/28,412/35
26.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha128.26 12 128.96 8 136.9633.74/32,711/33
27.5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc131.45 6 134.19 4 137.4534.23/33,210/31
28. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice141.39 0 136.01 6 141.3938.17/37,09/29
29.6/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha149.59 10 134.07 10 144.0740.85/39,60/27
30.6/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha165.32 10 136.45 8 144.4541.23/39,90/25
31.7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno147.62 6 146.05 6 152.0548.83/47,30/23
32.8/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec150.20 4 4.00 999 154.2050.98/49,48/21
33.8/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor151.77 6 150.72 58 157.7754.55/52,80/19
34.7/ZSCAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand144.07 506 147.80 10 157.8054.58/52,90/17
35. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.114.59 56 4.00 999 170.5967.37/65,37/15
36.8/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava151.43 56 168.13 52 207.43104.21/101,00/14
37.9/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand206.75 108 153.60 56 209.60106.38/103,10/13
38.10/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc160.26 58 153.23 204 218.26115.04/111,50/12
39. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy118.97 208 130.63 106 236.63133.41/129,26/11
40.9/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk158.86 302 166.42 102 268.42165.20/160,00/10
41.11/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí138.24 404 134.69 158 292.69189.47/183,60/9
42.10/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK179.30 404 156.99 210 366.99263.77/255,50/8
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand1.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand1.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3