4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile

29.04.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:30,53 75/0/174
2. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc08:34,614.08/0,868/0/162
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc08:36,035.50/1,162/0/150
4.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha08:40,8810.35/2,057/227/0
5.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha08:45,0514.52/2,853/215/0
6. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc08:45,3914.86/2,949/0/138
7.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha08:47,6417.11/3,446/203/0
8.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov08:50,1619.63/3,843/191/0
9.3/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha08:54,1823.65/4,640/179/0
10.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc08:55,2524.72/4,837/0/126
11.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí08:59,9729.44/5,835/0/114
12.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc09:03,5633.04/6,533/0/102
13.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha09:11,1640.63/8,031/167/0
14.1/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.09:11,3440.81/8,029/155/0
15.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov09:12,6442.11/8,227/143/0
16.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc09:12,7942.26/8,325/0/90
17.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz09:15,9545.42/8,923/131/0
18.3/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:16,9846.45/9,121/119/0
19.5/U23KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice09:19,0048.47/9,519/107/0
20.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK09:19,2748.74/9,517/95/0
21. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto09:21,3750.84/10,015/89/0
22.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:22,2451.71/10,114/83/0
23.5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:25,4754.94/10,813/0/78
24.6/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí09:26,7556.22/11,012/0/72
25.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.09:28,3057.77/11,311/77/0
26.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz09:30,3459.81/11,710/71/0
27.7/U23KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.09:32,9962.46/12,29/65/0
28.5/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc09:35,6665.13/12,88/0/66
29.8/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:39,3868.85/13,57/59/0
30.6/DMNOVÁK Filip 2002 3 Boh.Pha09:44,9174.38/14,66/53/0
31.7/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily09:49,0178.48/15,45/47/0
32.7/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc09:49,9679.43/15,64/0/60
33.4/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz09:50,0679.53/15,63/41/0
34.8/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc09:54,4583.92/16,42/0/54
35.1/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice09:55,7685.23/16,71/35/0
36.2/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc09:56,5185.98/16,80/0/48
37.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž09:57,5487.01/17,00/0/42
38.3/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc09:57,7887.25/17,10/0/36
39.9/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno09:58,3587.82/17,20/0/30
40. DAVÍDEK Tomáš 1985 Č.Kruml.09:58,5688.04/17,20/29/0
41.10/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc10:03,6293.09/18,20/0/24
42.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand10:04,0393.50/18,30/23/0
43.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha10:07,8297.29/19,10/17/0
44.5/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor10:17,37106.84/20,90/11/0
45.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.10:21,52110.99/21,70/10/0
46.6/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand10:29,69119.16/23,30/9/0
47.7/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc10:54,93144.40/28,30/0/18
48.4/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa11:07,17156.64/30,70/8/0
49.8/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice11:15,33164.80/32,30/7/0
50.9/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.11:19,73169.20/33,10/6/0
51.10/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov11:21,88171.35/33,60/5/0
52.9/DSWALTER David 2001 2 Šumperk11:23,39172.86/33,90/0/12
53.11/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.11:28,82178.29/34,90/4/0
54.12/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc11:29,04178.51/35,00/0/6
55.13/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc11:35,47184.94/36,20/0/5
56.14/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.11:35,91185.38/36,30/3/0
57.15/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc11:44,02193.49/37,90/0/4
58.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz11:50,79200.26/39,20/2/0
59.11/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov12:01,95211.42/41,40/1/0
60.16/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc12:16,92226.39/44,30/0/3
61.17/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto12:33,53243.00/47,60/0/0
62.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov12:42,32251.79/49,30/0/0
63.2/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel12:51,30260.77/51,10/0/2
64.3/ZMWEISER Kryštof 2007 Litovel13:07,32276.79/54,20/0/1
  STŘECHA Jan 2001 3 VSDKDNS 0/0/0
  SMÍTKA Petr 1963 3 ChomutovDNS 0/0/0
  KNEBEL Robert 1971 2 OlomoucDNS 0/0/0
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK BrnoDSQ 0/0/0
Oddíl