Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať

06.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.76.17 52 79.85 2 81.85 384
2.1/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha82.15 2 80.90 4 84.152.30/2,8372
3.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB80.27 4 90.70 4 84.272.42/3,0360
4.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus81.43 6 82.35 2 84.352.50/3,1348
5.2/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha82.79 2 84.77 6 84.792.94/3,6336
6.3/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha83.76 2 85.18 50 85.763.91/4,8324
7.4/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy84.64 2 85.46 54 86.644.79/5,9312
8.5/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha83.67 4 80.07 52 87.675.82/7,1306
9.2/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha87.25 2 86.80 2 88.806.95/8,5300
10.3/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.88.70 12 86.14 4 90.148.29/10,1294
11.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB88.50 2 90.65 2 90.508.65/10,6288
12.4/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice97.47 2 86.70 4 90.708.85/10,8282
13. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky89.16 2 85.86 6 91.169.31/11,4276
14.5/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky88.27 4 86.47 8 92.2710.42/12,7270
15.2/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB94.19 2 92.81 0 92.8110.96/13,4264
16.6/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky88.95 4 87.16 52 92.9511.10/13,6258
17.3/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.93.13 0 91.03 4 93.1311.28/13,8252
18.6/DSBARYCHIN MICHAIL 2002 9 RUS Saint-Petersburb90.47 54 91.27 2 93.2711.42/14,00
19.4/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy93.46 0 94.69 2 93.4611.61/14,2246
20.7/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz87.72 6 88.93 6 93.7211.87/14,5240
21.1/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.97.94 4 92.48 2 94.4812.63/15,4234
22.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy93.35 2 95.12 4 95.3513.50/16,5228
23.8/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy98.32 4 95.53 0 95.5313.68/16,7222
24.5/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor94.19 2 93.30 4 96.1914.34/17,5216
25.6/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice98.31 0 95.68 2 97.6815.83/19,3210
26.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz110.09 4 98.55 0 98.5516.70/20,4204
27.7/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn102.46 2 98.09 2 100.0918.24/22,3198
28.8/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha101.47 2 96.95 4 100.9519.10/23,3192
29.9/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky100.97 2 96.98 4 100.9819.13/23,4186
30.7/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB93.48 8 104.03 110 101.4819.63/24,0180
31.3/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.44 2 99.72 2 101.7219.87/24,3174
32.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB98.39 4 106.34 6 102.3920.54/25,1168
33.8/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec116.39 10 100.40 2 102.4020.55/25,1162
34.10/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak95.66 56 94.57 8 102.5720.72/25,3156
35.2/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.99.52 6 100.70 2 102.7020.85/25,5150
36.9/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky98.73 4 98.50 6 102.7320.88/25,5144
37.11/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov99.79 4 112.72 56 103.7921.94/26,8138
38.3/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha104.40 6 97.97 6 103.9722.12/27,0132
39.12/DMLAZAREV ARTEM 2003 9 RUS Saint-Petersburb103.84 50 105.36 0 105.3623.51/28,70
40.5/VMKODADA Miroslav 1982 3+ Kotva B.104.67 6 101.65 4 105.6523.80/29,1126
41.4/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy104.11 56 104.23 2 106.2324.38/29,8120
42.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec105.06 4 106.60 0 106.6024.75/30,2114
43.5/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB106.72 2 104.79 2 106.7924.94/30,5108
44.13/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice100.99 6 123.55 58 106.9925.14/30,7102
45.6/VMŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.116.59 2 105.33 2 107.3325.48/31,196
46.6/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB105.31 10 100.50 8 108.5026.65/32,690
47.14/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice105.32 12 99.62 10 109.6227.77/33,984
48.7/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor103.32 8 101.31 58 111.3229.47/36,078
49.15/DMPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha103.36 8 105.65 6 111.3629.51/36,172
50.16/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB111.86 0 114.11 2 111.8630.01/36,766
51.17/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.103.27 158 106.40 6 112.4030.55/37,360
52.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor109.42 4 112.29 50 113.4231.57/38,654
53.18/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.110.34 4 109.59 4 113.5931.74/38,848
54.8/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec121.26 6 110.41 4 114.4132.56/39,842
55.19/DMŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice108.50 6 126.89 158 114.5032.65/39,936
56.9/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice112.09 6 121.88 4 118.0936.24/44,330
57.10/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha107.14 12 122.47 8 119.1437.29/45,629
58.11/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor113.20 6 117.46 2 119.2037.35/45,628
59.12/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.117.71 2 124.58 10 119.7137.86/46,327
60.20/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz111.72 10 116.15 60 121.7239.87/48,726
61.21/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand120.88 2 130.79 4 122.8841.03/50,125
62.13/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB122.44 8 123.95 0 123.9542.10/51,424
63.7/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec130.08 56 128.24 2 130.2448.39/59,123
64.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice124.33 110 135.53 4 139.5357.68/70,522
65.14/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha129.55 10 142.13 4 139.5557.70/70,521
66.15/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec136.71 206 138.86 2 140.8659.01/72,120
67.3/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice135.88 6 120.12 50 141.8860.03/73,319
68.22/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand122.73 60 127.46 16 143.4661.61/75,318
69.4/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK146.13 8 140.60 4 144.6062.75/76,717
70.23/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand128.05 52 139.76 6 145.7663.91/78,116
71.5/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz146.13 0 138.10 56 146.1364.28/78,515
72.10/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.100.04 58 95.06 52 147.0665.21/79,714
73.8/VMZIFČÁK Štefan 1977 2 SKVS ČB4.00 999 105.01 52 157.0175.16/91,813
74.16/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor122.79 54 1.00 999 176.7994.94/116,012
75.24/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec118.18 60 127.49 108 178.1896.33/117,711
76.17/ZSGALODZHANTS ARTEM 2005 9 RUS Saint-Petersburb127.76 154 125.29 54 179.2997.44/119,00
77.18/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC119.99 60 126.22 104 179.9998.14/119,910
78.25/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand123.79 106 130.10 56 186.10104.25/127,49
79.26/DMLŽIČAŘ David 2004 3+ WWC128.71 58 1.00 999 186.71104.86/128,18
80.19/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC124.77 104 137.90 56 193.90112.05/136,97
81.20/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC124.35 110 148.09 54 202.09120.24/146,96
82.21/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC117.61 112 101.64 104 205.64123.79/151,25
83.27/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand160.26 104 124.74 106 230.74148.89/181,94
84.22/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice125.37 108 107.51 200 233.37151.52/185,13
85.23/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha123.70 154 108.06 162 270.06188.21/229,92
86.24/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha123.17 452 125.45 158 283.45201.60/246,31
87.25/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha121.13 210 125.56 260 331.13249.28/304,60
  ZACH Radovan 2005 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDYCHA MAKSIM 2007 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Marek 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SHUVALOV EGOR 2007 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOČKAL Radek 2008 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANČ Pavel 2008 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GILEV KIRILL 2007 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAS Tobiáš 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER Pavel 1967 3 Kaplice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.91.70 4 92.92 6 95.70 48
2. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha97.52 6 95.67 4 99.673.97/4,136
3.1/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha111.84 6 104.12 0 104.128.42/8,824
4. PUCHNINA VERONICA 1999 9 RUS Saint-Petersburb98.35 6 110.01 0 104.358.65/9,00
5.2/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha102.62 56 116.93 8 124.9329.23/30,518
6.3/DMABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb119.26 10 148.38 10 129.2633.56/35,10
7.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha1.00 999 122.33 8 130.3334.63/36,212
8.2/ZSLOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb180.71 60 132.83 10 142.8347.13/49,20
9.4/DMPLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb141.55 152 154.22 6 160.2264.52/67,40
10.5/DMFEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb129.16 52 122.83 54 176.8381.13/84,80
11.6/DMSHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb214.66 206 4.00 999 420.66324.96/339,60
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn1.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23WENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 97.40 4 101.40 0
2.1/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
116.54 54 131.35 12 143.3541.95/41,40
  ŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha85.58 2 84.87 0 84.87 139
2.1/VMGEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha83.69 2 83.29 2 85.290.42/0,5127
3.2/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn89.86 0 87.97 6 89.864.99/5,9115
4. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.91.10 0 90.06 0 90.065.19/6,1109
5.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus106.42 2 88.68 2 90.685.81/6,8103
6.1/DSFLEROV VLADIMIR 2001 9 RUS Saint-Petersburb94.68 0 92.80 0 92.807.93/9,30
7.2/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha88.38 6 93.94 4 94.389.51/11,297
8.3/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.98.81 2 97.29 2 99.2914.42/17,091
9.1/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB99.09 2 99.44 0 99.4414.57/17,285
10.3/U23MRŮZEK Vojta 1998 Dukla B.100.46 4 95.56 4 99.5614.69/17,379
11.3/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB99.26 4 98.52 2 100.5215.65/18,473
12.2/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha95.44 6 96.95 6 101.4416.57/19,567
13. CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK98.71 6 93.51 8 101.5116.64/19,661
14.3/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB97.98 4 104.34 12 101.9817.11/20,255
15.4/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov103.31 6 101.00 4 105.0020.13/23,749
16.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha103.23 2 105.57 2 105.2320.36/24,043
17.5/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn104.46 4 109.47 8 108.4623.59/27,837
18.2/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha104.67 6 102.94 52 110.6725.80/30,431
19.6/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn97.02 56 109.14 4 113.1428.27/33,325
20.3/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK119.21 2 109.70 6 115.7030.83/36,319
21.7/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn113.14 4 124.54 106 117.1432.27/38,013
22.8/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor129.19 52 111.19 6 117.1932.32/38,17
23.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.73 6 117.49 56 117.7332.86/38,76
24.9/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov113.79 6 114.51 10 119.7934.92/41,15
25.10/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha117.11 200 113.57 10 123.5738.70/45,64
26.11/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha118.98 6 131.04 110 124.9840.11/47,33
27.4/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC135.16 56 130.36 2 132.3647.49/56,02
28.5/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK132.84 102 128.59 8 136.5951.72/60,91
29.12/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB137.07 6 150.39 104 143.0758.20/68,60
30.6/ZSCHERKASOV MAKSIM 2006 9 RUS Saint-Petersburb137.82 14 118.99 56 151.8266.95/78,90
  ŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha88.42 2 88.35 2 90.35 147
2.1/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy97.10 0 96.31 4 97.106.75/7,5135
3. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.95.75 2 95.38 2 97.387.03/7,8129
4.1/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha93.52 54 92.92 8 100.9210.57/11,7123
5.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB97.83 4 101.50 6 101.8311.48/12,7117
6.1/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha100.36 4 96.49 52 104.3614.01/15,5111
7.2/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB102.74 2 103.50 2 104.7414.39/15,9105
8.3/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy106.23 0 105.34 6 106.2315.88/17,699
9.4/DMFEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb111.51 2 101.70 8 109.7019.35/21,40
10.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha106.39 10 104.58 6 110.5820.23/22,493
11.5/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK117.67 4 109.09 2 111.0920.74/23,087
12.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor112.73 12 109.27 4 113.2722.92/25,481
13.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha114.11 4 123.45 54 118.1127.76/30,775
14.6/DMPLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb116.88 12 114.33 6 120.3329.98/33,20
15.4/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice106.22 56 114.73 8 122.7332.38/35,869
16.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice138.82 56 122.91 2 124.9134.56/38,363
17.5/ZSLOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb133.60 52 122.18 4 126.1835.83/39,70
18.7/DMSCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb122.72 10 106.85 62 132.7242.37/46,90
19.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha131.94 2 143.99 52 133.9443.59/48,257
20.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn126.60 8 131.87 8 134.6044.25/49,051
21.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn116.74 206 125.36 10 135.3645.01/49,845
22.3/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK118.97 54 131.72 6 137.7247.37/52,439
23.8/DMABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb122.09 202 141.76 12 153.7663.41/70,20
24.4/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky103.24 54 111.84 58 157.2466.89/74,033
25.9/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy111.27 50 123.84 54 161.2770.92/78,527
26.10/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor161.18 10 147.68 58 171.1880.83/89,521
27.8/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky122.92 56 132.20 52 178.9288.57/98,015
28.9/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice132.68 54 124.82 102 186.6896.33/106,69
29.5/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky1.00 999 133.19 54 187.1996.84/107,23
30.11/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC150.54 158 147.66 54 201.66111.31/123,22
31.10/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy125.79 110 150.38 58 208.38118.03/130,61
  JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
111.21 106 127.52 6 133.52 0
  ŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl