Sjezd v Hanušovicích

23.03.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno12:35,20 186
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc12:49,0013.80/1,8178
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc12:50,0014.80/2,0170
4. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha12:52,6017.40/2,3162
5.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha13:09,1033.90/4,5154
6.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc13:10,9035.70/4,7146
7.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:12,3037.10/4,9138
8.1/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:15,5040.30/5,3130
9.2/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno13:20,9045.70/6,1122
10.3/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště13:32,5057.30/7,6114
11.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha13:39,1063.90/8,5106
12.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily13:42,1066.90/8,998
13.4/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha13:46,0070.80/9,490
14.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:49,1073.90/9,882
15. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí13:50,1074.90/9,978
16.5/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc13:53,3078.10/10,374
17. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž14:11,2096.00/12,770
18.4/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:12,6097.40/12,966
19.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:14,3099.10/13,162
20. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto14:16,60101.40/13,458
21.4/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk14:47,90132.70/17,654
22.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc15:17,50162.30/21,550
23.1/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc15:28,70173.50/23,046
24.6/DMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc15:49,20194.00/25,742
25.2/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc16:01,20206.00/27,338
26.7/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště16:05,20210.00/27,834
27.8/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná16:09,10213.90/28,330
28.3/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk16:13,30218.10/28,926
29.9/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná16:14,00218.80/29,025
30.10/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno16:15,60220.40/29,224
31.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk16:22,20227.00/30,123
32.4/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno16:29,40234.20/31,022
33.5/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž16:31,20236.00/31,321
34.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí16:33,90238.70/31,620
35.5/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc16:34,50239.30/31,719
36.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.16:34,90239.70/31,718
37.11/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí16:36,00240.80/31,917
38.7/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí16:41,60246.40/32,616
39.12/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc16:45,60250.40/33,215
40.13/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí16:47,10251.90/33,414
41.8/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel16:51,60256.40/34,013
42.14/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc16:53,90258.70/34,312
43.7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto16:56,70261.50/34,611
44.8/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno17:04,80269.60/35,710
45.15/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.17:07,70272.50/36,19
46.16/DMPAVELKA Marek 2004 VS Desná17:09,60274.40/36,38
47.17/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc17:17,20282.00/37,37
48.18/DMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná17:17,70282.50/37,46
49.19/DMLOUN Matěj 2004 Šumperk17:25,00289.80/38,45
50.9/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc17:36,30301.10/39,94
51.10/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí17:48,40313.20/41,53
52.2/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí17:50,20315.00/41,72
53.11/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí17:53,10317.90/42,11
54.12/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel17:53,70318.50/42,20
55.13/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc18:07,80332.60/44,00
56.3/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí18:28,70353.50/46,80
57.4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto18:35,60360.40/47,70
58.5/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto19:01,50386.30/51,20
59.6/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná20:10,50455.30/60,30
  MRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.DNS 0
Oddíl

Historie procházení