Sjezd v Hanušovicích

23.03.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:27,80 88
2. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno14:35,707.90/0,980
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc14:45,7017.90/2,172
4.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK14:53,2025.40/2,964
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:04,1036.30/4,256
6.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm15:11,9044.10/5,148
7.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel15:41,9074.10/8,540
8. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto15:59,9092.10/10,636
9.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc16:13,10105.30/12,132
10.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.16:38,30130.50/15,028
11.4/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel16:38,70130.90/15,124
12. JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto17:01,60153.80/17,720
13.5/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc17:08,90161.10/18,616
14.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:09,00161.20/18,612
15. VODÁK Norbert 2004 2 Litovel17:31,80184.00/21,28
16.1/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel17:44,60196.80/22,74
17.6/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel17:56,70208.90/24,13
18.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc18:00,20212.40/24,52
19.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc18:05,10217.30/25,01
20.4/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.18:39,20251.40/29,00
  SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.DNS 0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.13:32,70 107
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc14:06,3033.60/4,199
3.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha14:18,9046.20/5,791
4.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:20,6047.90/5,983
5.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav14:46,5073.80/9,175
6.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno15:08,5095.80/11,867
7.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor15:16,80104.10/12,859
8.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:31,80119.10/14,751
9.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí15:44,70132.00/16,243
10.4/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel16:02,10149.40/18,439
11.5/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel16:09,80157.10/19,335
12.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc16:11,00158.30/19,531
13.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc16:11,70159.00/19,627
14.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto16:24,10171.40/21,123
15.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc16:35,90183.20/22,519
16.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná16:41,90189.20/23,315
17.3/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk16:45,40192.70/23,711
18.5/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.17:08,70216.00/26,67
19.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc17:09,40216.70/26,76
20.6/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc17:13,90221.20/27,25
21.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:34,80242.10/29,84
22.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc17:49,20256.50/31,63
23.2/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná18:11,90279.20/34,42
24.3/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná18:34,70302.00/37,21
25.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk19:09,80337.10/41,50
26.5/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná19:44,10371.40/45,70
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno12:35,20 186
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc12:49,0013.80/1,8178
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc12:50,0014.80/2,0170
4. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha12:52,6017.40/2,3162
5.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha13:09,1033.90/4,5154
6.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc13:10,9035.70/4,7146
7.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov13:12,3037.10/4,9138
8.1/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:15,5040.30/5,3130
9.2/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno13:20,9045.70/6,1122
10.3/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště13:32,5057.30/7,6114
11.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha13:39,1063.90/8,5106
12.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily13:42,1066.90/8,998
13.4/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha13:46,0070.80/9,490
14.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:49,1073.90/9,882
15. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí13:50,1074.90/9,978
16.5/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc13:53,3078.10/10,374
17. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž14:11,2096.00/12,770
18.4/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:12,6097.40/12,966
19.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:14,3099.10/13,162
20. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto14:16,60101.40/13,458
21.4/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk14:47,90132.70/17,654
22.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc15:17,50162.30/21,550
23.1/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc15:28,70173.50/23,046
24.6/DMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc15:49,20194.00/25,742
25.2/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc16:01,20206.00/27,338
26.7/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště16:05,20210.00/27,834
27.8/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná16:09,10213.90/28,330
28.3/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk16:13,30218.10/28,926
29.9/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná16:14,00218.80/29,025
30.10/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno16:15,60220.40/29,224
31.6/DSWALTER David 2001 2 Šumperk16:22,20227.00/30,123
32.4/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno16:29,40234.20/31,022
33.5/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž16:31,20236.00/31,321
34.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí16:33,90238.70/31,620
35.5/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc16:34,50239.30/31,719
36.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.16:34,90239.70/31,718
37.11/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí16:36,00240.80/31,917
38.7/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí16:41,60246.40/32,616
39.12/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc16:45,60250.40/33,215
40.13/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí16:47,10251.90/33,414
41.8/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel16:51,60256.40/34,013
42.14/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc16:53,90258.70/34,312
43.7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto16:56,70261.50/34,611
44.8/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno17:04,80269.60/35,710
45.15/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.17:07,70272.50/36,19
46.16/DMPAVELKA Marek 2004 VS Desná17:09,60274.40/36,38
47.17/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc17:17,20282.00/37,37
48.18/DMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná17:17,70282.50/37,46
49.19/DMLOUN Matěj 2004 Šumperk17:25,00289.80/38,45
50.9/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc17:36,30301.10/39,94
51.10/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí17:48,40313.20/41,53
52.2/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí17:50,20315.00/41,72
53.11/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí17:53,10317.90/42,11
54.12/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel17:53,70318.50/42,20
55.13/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc18:07,80332.60/44,00
56.3/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí18:28,70353.50/46,80
57.4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto18:35,60360.40/47,70
58.5/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto19:01,50386.30/51,20
59.6/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná20:10,50455.30/60,30
  MRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc15:43,50 42
2.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc16:00,3016.80/1,834
3.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.16:08,8025.30/2,726
4. KOPÚNOVÁ Katarína 1994 SVK16:15,4031.90/3,40
5.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno16:57,4073.90/7,818
6.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí17:16,2092.70/9,810
7.2/U23SCHOLZOVÁ Viktoria 2000 SVK17:31,30107.80/11,40
8.3/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc17:40,00116.50/12,36
9.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc17:49,90126.40/13,42
10.1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno18:22,10158.60/16,81

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
13:38,20 52
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:05,8027.60/3,444
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
14:07,2029.00/3,536
4.1/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
14:51,0072.80/8,928
5. SKÁKALA Juraj
GEWISSLER Matůš
1995
1995
SVK
SVK
15:32,40114.20/14,00
6.2/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
15:39,50121.30/14,820
7. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:56,70138.50/16,912
8.3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Olomouc
Pardub.
16:19,30161.10/19,74
Oddíl