Vysokomýtský sjezd

19.06.2021   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.08:29,90 17
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto08:34,704.80/0,99
3.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto09:18,6048.70/9,65
4.1/VMHÁŠA Michal 1981 Bechyně09:29,3059.40/11,64
5.1/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel09:33,3063.40/12,43
6.2/DMČAMEK David 2006 3 Litovel09:47,3077.40/15,22
7.3/DMSLEZÁK Adam 2006 Pardub.09:58,0088.10/17,31
8.2/ZSSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov13:07,60277.70/54,50
9.3/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto13:14,10284.20/55,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 1 Vys.Mýto08:27,20 20
2.2/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.09:24,2057.00/11,212
3.1/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov10:32,30125.10/24,78
4.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov10:33,00125.80/24,84
5.1/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 2 Pardub.10:37,00129.80/25,63
6.2/ZSVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov10:46,20139.00/27,42
7.3/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto11:08,30161.10/31,81
8.2/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž11:53,80206.60/40,70
9.3/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž12:00,80213.60/42,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště07:59,60 37
2. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto08:07,708.10/1,733
3.1/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště08:15,8016.20/3,429
4.1/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně08:26,7027.10/5,725
5.1/VMMAREK Lukáš 1980 3 Trutnov08:37,1037.50/7,821
6.2/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel08:39,2039.60/8,317
7.3/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily08:43,2043.60/9,116
8.2/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.08:46,1046.50/9,715
9.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto09:06,9067.30/14,014
10.5/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.09:08,9069.30/14,413
11.3/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto09:15,0075.40/15,712
12.6/ZSSEKANINA Matěj 2008 VS Desná09:33,5093.90/19,611
13.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.09:54,80115.20/24,010
14.7/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto10:11,70132.10/27,59
15.2/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně10:15,00135.40/28,28
16.8/ZSZUNA Vilém 2007 Semily10:15,80136.20/28,47
17.9/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.10:19,60140.00/29,26
18.3/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily10:21,20141.60/29,55
19.10/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.10:26,30146.70/30,64
20.1/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov10:40,20160.60/33,53
21.4/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel11:02,30182.70/38,12
22.4/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto11:28,30208.70/43,51
23.5/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc11:50,40230.80/48,10
24.6/ZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc11:53,70234.10/48,80
25.7/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc12:04,30244.70/51,00
26.8/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc12:42,80283.20/59,00
27.9/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto13:53,60354.00/73,80
28.10/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc16:32,90513.30/107,00
29.11/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto16:50,30530.70/110,70
  HÁŠA Michal 1981 2 BechyněDNS 0
  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.DNS 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
09:44,20 0
2.1/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
10:23,2039.00/6,70
Oddíl

Historie procházení