XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu

18.06.2022   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk99.10 2 101.33 6 101.10 13
2.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand101.59 2 103.97 4 103.592.49/2,58
3.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk152.17 0 108.01 4 112.0110.91/10,83
4.2/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand118.75 4 117.18 0 117.1816.08/15,92
5.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK115.60 4 118.53 2 119.6018.50/18,31

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV121.14 4 122.14 4 125.14 0
2.2/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV125.01 4 1.00 999 129.013.87/3,10
3.3/PZPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha128.44 4 129.62 14 132.447.30/5,80
4.4/PZVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn151.39 104 164.15 108 255.39130.25/104,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB89.64 2 89.71 0 89.71 47
2.1/VMSUCHÝ Matěj, 1986, TJ Dukla SUCHÝ Matěj 1986 TJ Dukla94.72 2 94.53 0 94.534.82/5,442
3.1/VKREJČÍ Karel 1972 2 SKVSČB97.24 0 94.92 0 94.925.21/5,837
4. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.118.24 56 95.83 0 95.836.12/6,832
5.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV96.67 0 96.78 2 96.676.96/7,827
6.1/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha97.01 0 100.23 6 97.017.30/8,122
7.1/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol93.54 54 98.47 0 98.478.76/9,817
8.1/VSKAŠPAR Martin 1967 3 SKŽižkov103.51 4 99.71 2 101.7112.00/13,416
9.1/DMJANČAR Štěpán   3+ USK Pha103.57 2 102.50 4 105.5715.86/17,715
10.2/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník109.62 4 106.52 0 106.5216.81/18,714
11.2/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha105.88 2 107.45 4 107.8818.17/20,313
12.3/VHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK106.25 2 111.14 4 108.2518.54/20,712
13.1/ZMSUCHÝ Zbyšek 2011 3+ USK Pha106.42 2 118.83 6 108.4218.71/20,911
14.3/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn114.46 4 4.00 999 118.4628.75/32,010
15.4/VSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus127.29 0 115.47 6 121.4731.76/35,49
16.2/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa126.64 8 121.41 2 123.4133.70/37,68
17.5/VEGERT Luděk 1971 Rakovník118.37 6 126.95 2 124.3734.66/38,67
18.2/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB123.81 10 118.66 6 124.6634.95/39,06
19.3/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy121.03 8 117.88 8 125.8836.17/40,35
20.4/ZSPETR Martin 2008 3 SKVSČB123.26 104 122.92 8 130.9241.21/45,94
21.5/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn126.57 54 130.06 2 132.0642.35/47,23
22.6/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB127.52 6 1.00 999 133.5243.81/48,82
23.7/ZSKOUŘIL Hynek 2009 Horš.Týn144.75 54 138.58 4 142.5852.87/58,91
24. HEGER Mikuláš 1990 Rakovník170.88 14 142.48 8 150.4860.77/67,70
25.2/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk167.61 52 123.25 58 181.2591.54/102,00
  EGERT Tomáš 2004 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Jakub 1968 2 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMSUCHÝ Matěj, 1986, TJ Dukla SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 TJ Dukla
TJ Dukla
98.35 0 96.46 0 96.46 12
2.1/VSKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
2 SKŽižkov
Kotva B.
111.21 2 107.56 0 107.5611.10/11,57
3.1/DMCHYTIL Lumír
ŠUBRT Jan
2006
2007
3 Šumperk
Šumperk
125.80 4 131.09 206 129.8033.34/34,62
4.1/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
  Rakovník
Rakovník
130.74 2 131.22 6 132.7436.28/37,61
5.2/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
Rakovník
Rakovník
146.26 4 141.99 10 150.2653.80/55,80
  ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy89.06 0 88.81 4 89.06 89
2.1/DMTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus89.85 0 92.65 6 89.850.79/0,979
3.2/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK93.33 0 91.30 4 93.334.27/4,874
4.1/DSKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha92.13 2 92.34 2 94.135.07/5,769
5.1/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand92.75 2 95.01 6 94.755.69/6,464
6. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy104.81 2 99.66 0 99.6610.60/11,959
7.2/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy100.85 0 101.50 4 100.8511.79/13,254
8.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk98.86 2 100.31 4 100.8611.80/13,249
9.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV101.16 2 101.04 0 101.0411.98/13,544
10.3/DMSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy99.33 8 97.46 4 101.4612.40/13,939
11.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk95.80 6 99.98 2 101.8012.74/14,334
12.2/DSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy103.47 2 104.04 4 105.4716.41/18,429
13.4/DMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy100.35 6 103.31 8 106.3517.29/19,424
14.3/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB106.07 54 102.58 4 106.5817.52/19,719
15.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha106.66 0 110.73 4 106.6617.60/19,814
16.3/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand111.10 4 105.55 2 107.5518.49/20,813
17.3/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3+ Č.Lípa116.97 2 111.32 4 115.3226.26/29,512
18.4/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy138.90 8 113.35 2 115.3526.29/29,511
19.5/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha112.12 4 122.96 4 116.1227.06/30,410
20.4/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3+ Kralupy115.83 10 113.54 4 117.5428.48/32,09
21. BRABCOVÁ Alžběta   So Trója146.40 6 119.93 0 119.9330.87/34,78
22.5/DMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3+ Ot.Strak133.50 4 115.57 6 121.5732.51/36,57
23.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník120.68 2 4.00 999 122.6833.62/37,76
24.5/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3 Kralupy125.91 60 126.60 4 130.6041.54/46,65
25.6/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha127.44 4 143.70 8 131.4442.38/47,64
26.7/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy118.29 54 123.86 8 131.8642.80/48,13
27.2/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója138.92 56 137.58 4 141.5852.52/59,02
28.6/DMPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.131.87 16 138.67 54 147.8758.81/66,01
29.6/ZSPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.159.62 54 1.00 999 213.62124.56/139,90
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANČOVÁ Linda 2009 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUSÁ Viktorie 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEKOVÁ Kateřina 2002 1 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk81.85 2 79.57 0 79.57 217
2.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha81.64 2 78.44 2 80.440.87/1,1212
3.2/DMKUTEK Michal, 2006, TJ Dukla KUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla81.96 2 86.04 2 83.964.39/5,5207
4.1/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk80.79 4 80.18 4 84.184.61/5,8202
5.2/DSZACH Radovan   2 KK Brand83.40 2 82.80 2 84.805.23/6,6197
6.3/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha86.08 58 83.09 2 85.095.52/6,9192
7.3/DSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy83.12 2 88.84 2 85.125.55/7,0187
8.4/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha89.92 4 83.64 2 85.646.07/7,6182
9.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB88.59 0 86.48 0 86.486.91/8,7177
10. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa101.43 8 87.52 0 87.527.95/10,0172
11.5/DMJANČAR Štěpán   2 USK Pha88.88 0 90.20 2 88.889.31/11,7167
12.4/DSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec86.98 2 91.14 2 88.989.41/11,8162
13.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus89.53 0 87.64 2 89.539.96/12,5157
14.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy89.85 0 102.07 4 89.8510.28/12,9152
15.1/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy92.87 0 89.86 0 89.8610.29/12,9147
16.2/VMKRATOCHVÍL Jan 1978 3+ Kotva B.92.28 2 89.99 0 89.9910.42/13,1142
17.3/VJANČAR Filip 1976 2 USK Pha91.76 0 90.34 0 90.3410.77/13,5137
18.1/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky93.84 2 90.99 0 90.9911.42/14,4132
19.2/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz93.89 2 87.03 4 91.0311.46/14,4127
20.4/VLEPÍK Filip 1976 3+ Hubertus92.44 0 89.12 2 91.1211.55/14,5122
21.6/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK90.52 6 91.75 0 91.7512.18/15,3117
22.5/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol91.05 2 89.56 4 93.0513.48/16,9112
23. HEGER Mikuláš 1990 Rakovník96.15 0 92.14 2 94.1414.57/18,3107
24.7/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice89.01 6 90.41 4 94.4114.84/18,7102
25.3/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha97.44 2 95.11 0 95.1115.54/19,597
26.6/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVSČB100.50 58 91.33 4 95.3315.76/19,892
27.7/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec99.36 4 93.58 2 95.5816.01/20,187
28.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz99.28 4 97.02 0 97.0217.45/21,982
29.3/VMDOLISTA Jan 1987 3+ Kralupy100.75 0 97.47 0 97.4717.90/22,577
30.2/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha103.38 4 97.49 0 97.4917.92/22,572
31.4/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy98.38 2 95.67 2 97.6718.10/22,767
32.8/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol104.53 56 96.01 2 98.0118.44/23,266
33.3/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha94.49 4 96.19 4 98.4918.92/23,865
34.4/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha98.72 0 95.33 52 98.7219.15/24,164
35.8/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec91.34 8 95.06 4 99.0619.49/24,563
36.9/DMŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak97.72 2 95.95 6 99.7220.15/25,362
37.6/VŠTEFAN Marek 1974 3+ Frol121.67 6 99.81 0 99.8120.24/25,461
38.5/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha96.63 54 100.65 0 100.6521.08/26,560
39.2/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa105.08 4 102.50 0 102.5022.93/28,859
40. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.99.26 8 100.58 2 102.5823.01/28,958
41.10/DMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy108.50 8 96.76 6 102.7623.19/29,157
42.6/ZSDOČKAL Radek 2008 3+ USK Pha100.99 2 102.38 8 102.9923.42/29,456
43.7/VHORÁK David 1976 3+ Frol105.95 0 103.86 0 103.8624.29/30,555
44.11/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk107.24 4 104.66 0 104.6625.09/31,554
45.7/ZSBERAN Tobiáš 2008 3+ Frol103.10 2 106.03 2 105.1025.53/32,153
46.8/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky102.15 6 101.60 4 105.6026.03/32,752
47.9/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha102.81 8 101.66 4 105.6626.09/32,851
48.10/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn100.11 6 102.05 4 106.0526.48/33,350
49.11/ZSPETR Martin 2008 3 SKVSČB145.58 8 106.37 0 106.3726.80/33,749
50.12/ZSHILAR Mikoláš 2009 3+ USK Pha108.23 6 104.94 2 106.9427.37/34,448
51.8/VKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec105.07 2 105.01 2 107.0127.44/34,547
52.1/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice109.28 2 107.44 0 107.4427.87/35,046
53.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3+ Kralupy107.73 2 107.83 0 107.8328.26/35,545
54.12/DMPETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec104.11 4 114.31 4 108.1128.54/35,944
54.3/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus111.23 56 108.11 0 108.1128.54/35,943
56.13/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk111.88 4 105.13 4 109.1329.56/37,142
57.14/DMPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha113.94 6 109.27 0 109.2729.70/37,341
58.5/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník109.87 0 4.00 999 109.8730.30/38,140
59.9/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol108.14 2 109.74 54 110.1430.57/38,439
60.3/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha112.71 0 106.89 4 110.8931.32/39,438
61.4/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 3+ USK Pha110.97 58 107.40 4 111.4031.83/40,037
62.15/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVSČB107.63 4 110.68 2 111.6332.06/40,336
63.5/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha116.56 8 110.25 2 112.2532.68/41,135
64.13/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy119.74 12 110.53 2 112.5332.96/41,434
65.4/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí113.09 0 113.47 0 113.0933.52/42,133
66.6/ZMREZEK Adam 2010 3 SKVSČB108.82 6 111.66 2 113.6634.09/42,832
67.7/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice130.75 8 114.74 0 114.7435.17/44,231
68.8/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3+ Kralupy113.78 6 109.49 6 115.4935.92/45,130
69.16/DMŠUBRT Jan 2007 3 Šumperk108.12 8 116.33 2 116.1236.55/45,929
70.5/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník117.82 0 119.25 2 117.8238.25/48,128
71.14/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz115.16 6 114.31 4 118.3138.74/48,727
72.15/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.128.15 8 111.50 8 119.5039.93/50,226
73.10/VJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník133.21 8 119.82 0 119.8240.25/50,625
74.11/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója115.83 4 126.19 6 119.8340.26/50,624
75.9/DSŠIŠKA Jakub   3 Rakovník110.15 52 115.96 4 119.9640.39/50,823
76.16/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy112.07 8 115.73 6 120.0740.50/50,922
77.9/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB114.29 6 116.30 56 120.2940.72/51,221
78.10/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 3 Klášter.123.67 104 118.74 2 120.7441.17/51,720
79.12/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk114.75 8 111.39 52 122.7543.18/54,319
80.17/DMGÍNA Štěpán 2006 3 Frol120.91 4 114.85 8 122.8543.28/54,418
81.6/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz117.52 6 120.28 52 123.5243.95/55,217
82.18/DMCIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn106.28 64 119.67 4 123.6744.10/55,416
83.17/ZSAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice114.24 52 120.79 4 124.7945.22/56,815
84.11/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha116.97 8 123.97 6 124.9745.40/57,114
85.7/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník125.43 2 150.31 2 127.4347.86/60,113
86.13/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí123.58 4 4.00 999 127.5848.01/60,312
87.18/ZSBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.121.49 8 120.85 56 129.4949.92/62,711
88.8/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec135.48 58 128.03 6 134.0354.46/68,410
89.19/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB138.84 8 128.35 8 136.3556.78/71,49
90.9/VSSVOBODA Jan 1946 Hubertus129.84 8 130.04 8 137.8458.27/73,28
91.10/DSONDRUŠ Mario   2 USK Pha84.94 54 93.73 58 138.9459.37/74,67
92.20/ZSBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn140.54 10 137.01 2 139.0159.44/74,76
93.21/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn126.93 54 138.17 6 144.1764.60/81,25
94.22/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk118.72 54 146.05 10 156.0576.48/96,14
95.12/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn126.63 60 126.08 58 184.08104.51/131,33
96.23/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak133.77 58 134.49 154 191.77112.20/141,02
97.14/VHADRABA Michal 1976 3 Frol1.00 999 137.50 64 201.50121.93/153,21
98.6/VMPŘINDA Marek 1983 3 Klášter.122.18 106 125.81 108 228.18148.61/186,80
99.24/ZSRŮŽIČKA Marcel 2009 Klášter.133.87 112 152.06 110 245.87166.30/209,00
  VEJVODA Vojtěch   Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
144.47 50 4.00 999 194.47 11
2.1/VKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
203.70 100 142.14 56 198.143.67/1,96
3.1/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
2 Č.Lípa
Č.Lípa
163.26 52 4.00 999 215.2620.79/10,71
  FRANZ Jakub
SLÁDKOVÁ Linda
2007
2004
Loko Plz
Loko Plz
1.00 999 1.00 999 999.00 0
Oddíl