XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu

19.06.2022   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha121.92 4 119.65 4 123.65 0
2.2/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV124.84 0 141.96 6 124.841.19/1,00
3.3/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV123.74 4 135.20 4 127.744.09/3,30
  VEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk100.24 10 99.21 4 103.21 7
2.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk121.34 6 112.23 2 114.2311.02/10,72
3.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK115.27 8 4.00 999 123.2720.06/19,41
  VACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB89.39 0 88.91 0 88.91 50
2.1/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol93.95 2 101.67 4 95.957.04/7,945
3.1/VKREJČÍ Karel 1972 2 SKVSČB97.81 0 97.71 4 97.818.90/10,040
4.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV96.64 2 94.53 4 98.539.62/10,835
5.1/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha95.83 4 97.15 2 99.1510.24/11,530
6.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVSČB104.18 0 101.01 0 101.0112.10/13,625
7.1/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVSČB96.66 10 96.78 8 104.7815.87/17,820
8.2/DMJANČAR Štěpán   3+ USK Pha101.13 4 104.98 0 104.9816.07/18,115
9.4/VHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK104.40 2 109.65 4 106.4017.49/19,714
10.1/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník107.08 0 4.00 999 107.0818.17/20,413
11.2/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn111.43 4 110.18 0 110.1821.27/23,912
12.1/ZMSUCHÝ Zbyšek 2011 3+ USK Pha105.58 6 110.31 8 111.5822.67/25,511
13.3/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha108.40 10 110.97 4 114.9726.06/29,310
14.5/VSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus111.63 4 116.83 4 115.6326.72/30,19
15.3/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk135.37 16 115.77 2 117.7728.86/32,58
16.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy116.32 4 113.45 6 119.4530.54/34,37
17.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa120.63 4 120.51 2 122.5133.60/37,86
18.3/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB120.34 6 120.92 12 126.3437.43/42,15
19. HEGER Mikuláš 1990 Rakovník142.41 106 122.64 6 128.6439.73/44,74
20.2/DSEGERT Tomáš 2004 Rakovník125.98 162 121.17 8 129.1740.26/45,33
21.4/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB127.42 10 145.60 10 137.4248.51/54,62
22.5/ZSKOUŘIL Hynek 2009 Horš.Týn135.66 112 130.00 12 142.0053.09/59,71
23.6/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn122.59 50 164.24 4 168.2479.33/89,20
24.7/ZSPETR Martin 2008 3 SKVSČB115.71 152 138.88 50 188.8899.97/112,40
  EGERT Luděk 1971 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Matěj 1986 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMSUCHÝ Matěj, 1986, TJ Dukla SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 TJ Dukla
TJ Dukla
95.73 0 96.55 2 95.73 7
2.1/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
  Rakovník
Rakovník
130.31 10 134.32 50 140.3144.58/46,62
3.1/DMCHYTIL Lumír
ŠUBRT Jan
2006
2007
3 Šumperk
Šumperk
121.85 60 131.76 62 181.8586.12/90,01
4. EGERT Tomáš
HEGER Mikuláš
2004
1990
Rakovník
Rakovník
3.00 999 142.52 60 202.52106.79/111,60
  KAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
2 SKŽižkov
Kotva B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk82.12 0 115.35 4 82.12 92
2.1/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy90.24 6 89.09 0 89.096.97/8,582
3.1/DSKREMROVÁ Adéla, 2005, USK Pha KREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha91.91 0 98.83 4 91.919.79/11,977
4.2/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK93.50 6 91.21 2 93.2111.09/13,572
5.1/DMSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy95.28 4 95.10 0 95.1012.98/15,867
6.3/U23HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy96.31 4 95.33 0 95.3313.21/16,162
7.2/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus92.42 8 92.16 4 96.1614.04/17,157
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV101.03 2 98.41 0 98.4116.29/19,852
9.1/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB98.95 0 99.86 0 98.9516.83/20,547
10.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk96.71 4 96.25 6 100.7118.59/22,642
11.3/DMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy139.02 52 96.86 4 100.8618.74/22,837
12. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy117.65 4 101.14 0 101.1419.02/23,232
13.2/DSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy100.19 4 101.08 2 103.0820.96/25,527
14.4/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy98.31 6 103.04 10 104.3122.19/27,022
15.3/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec111.59 62 101.45 4 105.4523.33/28,417
16.4/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy109.66 2 111.04 0 111.0428.92/35,212
17.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha113.25 106 107.40 4 111.4029.28/35,711
18.5/DMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3+ Ot.Strak115.94 4 111.22 4 115.2233.10/40,310
19.4/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3+ Č.Lípa113.32 8 113.22 4 117.2235.10/42,79
20.3/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3+ Kralupy113.27 6 108.27 10 118.2736.15/44,08
21.5/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha115.49 58 114.46 4 118.4636.34/44,37
22.4/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3 Kralupy123.50 10 126.56 2 128.5646.44/56,66
23.1/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója1.00 999 128.50 4 132.5050.38/61,35
24.5/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha136.47 10 127.60 6 133.6051.48/62,74
25.6/DMPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.132.05 8 135.34 4 139.3457.22/69,73
26.6/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy148.82 54 137.90 2 139.9057.78/70,42
27.6/ZSPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.175.38 0 4.00 999 175.3893.26/113,61
  BRABCOVÁ Alžběta   So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANČOVÁ Linda 2009 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUSÁ Viktorie 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEKOVÁ Kateřina 2002 1 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice82.64 2 78.85 0 78.85 200
2.2/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk88.17 54 79.48 0 79.480.63/0,8195
3.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha87.44 52 79.50 2 81.502.65/3,4190
4.2/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla80.06 2 82.32 2 82.063.21/4,1185
5.3/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha82.36 2 88.16 54 84.365.51/7,0180
6.3/DSZACH Radovan   2 KK Brand83.16 4 84.41 2 86.417.56/9,6175
7.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus86.63 0 86.72 2 86.637.78/9,9170
8.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy89.35 0 87.39 0 87.398.54/10,8165
9.1/VMKRATOCHVÍL Jan 1978 3+ Kotva B.88.42 0 92.19 2 88.429.57/12,1160
10.2/VJANČAR Filip 1976 2 USK Pha88.90 0 92.22 4 88.9010.05/12,7155
11.1/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk83.11 6 4.00 999 89.1110.26/13,0150
12.4/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha89.21 0 91.63 2 89.2110.36/13,1145
13. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa90.04 2 88.07 2 90.0711.22/14,2140
14.4/DSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec88.42 2 88.24 2 90.2411.39/14,4135
15.5/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice91.57 2 90.31 0 90.3111.46/14,5130
16.3/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB89.27 6 86.45 4 90.4511.60/14,7125
17.1/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha107.63 4 90.46 0 90.4611.61/14,7120
18.6/DMŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak99.57 8 91.22 0 91.2212.37/15,7115
19.7/DMJANČAR Štěpán   2 USK Pha91.28 0 87.89 6 91.2812.43/15,8110
20.8/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec89.60 2 90.93 8 91.6012.75/16,2105
21.5/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVSČB98.86 6 88.12 4 92.1213.27/16,8100
22.6/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol92.35 0 94.46 8 92.3513.50/17,195
23.2/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz90.37 6 88.36 4 92.3613.51/17,190
24. HEGER Mikuláš 1990 Rakovník92.61 0 92.67 0 92.6113.76/17,585
25.2/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha96.35 4 92.25 2 94.2515.40/19,580
26.7/DSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy81.86 52 88.93 6 94.9316.08/20,475
27.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz95.06 0 94.73 4 95.0616.21/20,670
28.9/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK95.08 52 93.63 2 95.6316.78/21,365
29.2/VMDOLISTA Jan 1987 3+ Kralupy97.96 4 94.00 2 96.0017.15/21,860
30. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.95.04 4 96.31 0 96.3117.46/22,159
31.3/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha94.35 2 98.78 4 96.3517.50/22,258
32.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy96.55 4 94.64 2 96.6417.79/22,657
33.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy91.05 6 92.77 50 97.0518.20/23,156
34.10/DMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy111.66 14 97.98 2 99.9821.13/26,855
35.8/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol94.43 6 4.00 999 100.4321.58/27,454
36.9/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec97.14 4 97.87 8 101.1422.29/28,353
37.3/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha102.84 0 97.40 50 102.8423.99/30,452
38.4/ZSDOČKAL Radek 2008 3+ USK Pha102.83 4 98.44 6 104.4425.59/32,551
39.1/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3+ Kralupy108.75 6 105.74 0 105.7426.89/34,150
40.2/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa111.12 4 106.74 0 106.7427.89/35,449
41.5/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn98.86 8 101.71 8 106.8628.01/35,548
42.5/VKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec104.20 4 103.55 8 108.2029.35/37,247
43.2/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice103.21 6 107.21 6 109.2130.36/38,546
44.6/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy108.29 6 105.26 4 109.2630.41/38,645
45.3/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus109.28 0 108.79 50 109.2830.43/38,644
46.11/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVSČB105.66 6 103.52 6 109.5230.67/38,943
47.7/ZSPETR Martin 2008 3 SKVSČB114.43 6 107.73 2 109.7330.88/39,242
48.3/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3+ Kralupy110.01 56 105.76 4 109.7630.91/39,241
49.6/VŠTEFAN Marek 1974 3+ Frol144.06 6 101.96 8 109.9631.11/39,540
50.4/ZMREZEK Adam 2010 3 SKVSČB110.06 0 116.69 52 110.0631.21/39,639
51.12/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk102.45 8 111.29 4 110.4531.60/40,138
52.7/VJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník110.80 4 108.95 2 110.9532.10/40,737
53.13/DMGÍNA Štěpán 2006 3 Frol107.02 4 107.23 6 111.0232.17/40,836
54.14/DMŠUBRT Jan 2007 3 Šumperk105.58 60 103.28 8 111.2832.43/41,135
55.10/DSŠIŠKA Jakub   3 Rakovník107.66 4 106.05 6 111.6632.81/41,634
56.15/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk93.15 54 105.68 6 111.6832.83/41,633
57.8/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha95.73 16 126.45 4 111.7332.88/41,732
58.9/ZSHILAR Mikoláš 2009 3+ USK Pha130.14 6 108.32 4 112.3233.47/42,431
59.10/ZSAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice108.33 4 116.00 8 112.3333.48/42,530
60.4/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí115.04 4 109.60 4 113.6034.75/44,129
61.11/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy111.63 58 109.86 4 113.8635.01/44,428
62.8/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk118.85 10 111.97 2 113.9735.12/44,527
63.5/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník116.28 4 112.01 2 114.0135.16/44,626
64.5/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 3+ USK Pha114.13 0 110.22 6 114.1335.28/44,725
65.16/DMPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha107.49 8 108.15 6 114.1535.30/44,824
66.6/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha135.06 102 110.54 4 114.5435.69/45,323
67.12/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz105.90 54 111.30 4 115.3036.45/46,222
68.9/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója111.13 6 119.00 8 117.1338.28/48,521
69.5/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník117.71 6 115.52 4 119.5240.67/51,620
70.10/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol111.66 8 115.81 8 119.6640.81/51,819
71.13/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk115.93 4 119.04 106 119.9341.08/52,118
72.14/ZSBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn119.87 10 114.28 6 120.2841.43/52,517
73.17/DMPETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec112.82 8 104.70 108 120.8241.97/53,216
74.15/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB126.74 62 113.87 8 121.8743.02/54,615
75.16/ZSBERAN Tobiáš 2008 3+ Frol108.14 14 110.81 56 122.1443.29/54,914
76.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník133.80 4 121.49 2 123.4944.64/56,613
77.7/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB115.16 102 118.95 6 124.9546.10/58,512
78.8/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha117.72 8 123.87 6 125.7246.87/59,411
79.17/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak131.35 54 126.15 2 128.1549.30/62,510
80.9/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice139.23 54 125.24 6 131.2452.39/66,49
81.18/ZSBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.130.48 58 123.64 8 131.6452.79/66,98
82.10/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 3 Klášter.127.82 8 128.02 4 132.0253.17/67,47
83.6/VMPŘINDA Marek 1983 3 Klášter.124.97 56 123.53 12 135.5356.68/71,96
84.7/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec130.83 8 130.52 58 138.8359.98/76,15
85.8/VSSVOBODA Jan 1946 Hubertus146.78 8 120.49 50 154.7875.93/96,34
86.11/VHADRABA Michal 1976 3 Frol1.00 999 142.39 16 158.3979.54/100,93
87.19/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.111.85 104 106.53 60 166.5387.68/111,22
88.11/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha112.79 58 1.00 999 170.7991.94/116,61
89.12/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí4.00 999 126.02 56 182.02103.17/130,80
90.20/ZSRŮŽIČKA Marcel 2009 Klášter.1.00 999 155.87 68 223.87145.02/183,90
  VEJVODA Vojtěch   Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Šimon 2008 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario   2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl