4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila

22.04.2012   řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.15:38,98
2K1M/2SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc15:45,42
3K1M/3SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc16:00,70
4K1M/4LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha16:04,42
5K1M/5KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc16:05,18
6K1M/6ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc16:24,94
7K1M/7MAREK Aleš 1978 1 Trutnov16:29,87
8K1M/8STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav16:31,67
9K1M/9HÁLA Richard 1992 M SKVeselí16:40,24
10K1M/10GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz16:44,71
11K1M/11ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov16:45,65
12K1M/12KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště16:49,22
13K1M/13POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK16:49,81
14K1M/14KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc16:59,44
15K1M/15ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz17:02,18
16K1M/16NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc17:08,20
17K1M/17LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž17:11,24
18K1M/18KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha17:15,08
19K1M/19SATKE Adam 1994 2 KK Brno17:18,99
20K1M/20DAMBORSKÝ Libor 1982 1 Kroměříž17:19,95
21K1M/21ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.17:22,91
22K1M/22KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:28,09
23K1M/23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha17:30,50
24C2M/1UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
M Pardub.
Olomouc
17:32,99
25K1M/24HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:48,73
26K1M/25KÁDRLE Martin 1990 1 Trutnov17:51,01
27C2M/2ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
17:56,72
28K1W/1ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek17:57,13
29K1M/26TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.17:57,15
30K1M/27JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:57,60
31C2M/3MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
17:58,01
32C1M/1ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.18:08,19
33K1W/2PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto18:09,62
34C2M/4SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
18:13,33
35K1M/28NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc18:14,44
36K1W/3SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno18:21,91
37C2M/5SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
18:23,28
38C1M/2KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.18:23,52
39K1W/4KNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc18:25,10
40C1M/3HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.18:26,69
41K1M/29MATHAI Robert 1969 2 Olomouc18:27,97
42C1M/4UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.18:28,35
43C1M/5NOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.18:29,90
44K1W/5VACÍKOVÁ Kateřina 1983 1 Olomouc18:31,51
45K1M/30MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov18:33,10
46C2M/6HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
18:34,64
47C2M/7JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
18:35,43
48K1W/6LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.18:38,34
49K1W/7VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.18:43,32
50C1M/6LISICKÝ David 1981 2 Olomouc18:48,89
51K1M/31PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:49,59
52K1M/32OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí18:52,52
53K1M/33STŘECHA Petr 1994 2 VSDK18:58,22
54C1M/7NESET Jan 1986 2 Litovel19:00,91
55C1M/8SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec19:02,56
56K1M/34ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.19:03,15
57C1M/9RAŠNER Karel 1976 1 Lukavice19:06,27
58C1M/10NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:19,80
59K1W/8HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:20,77
60C2M/8IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
19:20,89
61C1M/11PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.19:21,10
62K1W/9PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno19:21,74
63C1M/12JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.19:22,64
64K1M/35KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov19:25,82
65C1M/13KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.19:30,63
66C1M/14BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel19:31,41
67C1M/15JELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha19:33,46
68C1M/16ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.19:34,03
69C1M/17ŠPRDLÍK Vít 1967 3 Sušice19:36,85
70C2M/9JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:39,25
71K1W/10HÁKOVÁ Jitka 1980 M Boh.Pha19:42,72
72K1W/11SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa19:44,14
73C1M/18PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK19:48,32
74K1W/12VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž19:50,19
75C1M/19MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo19:50,61
76C1M/20ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.19:52,79
77K1M/36KRESL Ladislav 1972 2 Č.Kruml.19:55,47
78K1W/13PAĎOUROVÁ Zdislava 1990 2 Vys.Mýto19:57,13
79K1M/37VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto20:03,23
80K1W/14ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel20:06,03
81K1M/38KODET Marcel 1965 2 L.Žatec20:06,25
82K1M/39ULWER Jiří 1995 2 Týniště20:08,61
83K1W/15BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník20:10,28
84C2M/10HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
3 Litovel
Litovel
20:11,47
85C1M/21CHOD David 1982 3 Blovice20:16,07
86K1W/16KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc20:18,06
87C2M/11BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
20:20,48
88C1M/22ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel20:21,75
89C2M/12MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
20:23,59
90C2M/13ZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla B.
Boh.Pha
20:29,35
91C2M/14HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
20:29,39
92K1M/40KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno20:32,86
93K1W/17SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.20:36,43
94K1W/18POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz20:39,24
95C1M/23KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.20:39,57
96C1M/24BAROŇ Petr 1991 3 Boh.Pha20:45,76
97C1M/25PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:53,56
98K1W/19TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.20:56,97
99K1W/20KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště21:02,04
100C1M/26ŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.21:03,71
101C1M/27ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel21:04,40
102C1W/1PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.21:06,08
103K1W/21LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž21:10,87
104C2M/15JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:11,22
105K1W/22ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel21:11,28
106K1M/41PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.21:12,71
107C1W/2VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.21:13,38
108C1M/28ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto21:14,19
109K1W/23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.21:19,93
110K1M/42MATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc21:35,75
111C1M/29KUČA Jakub 1998 3 Litovel21:59,80
112K1W/24ARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel22:17,23
113C1W/3LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.22:44,73
114C1W/4LERNEROVÁ Tereza 1984 3 VikingMB22:53,79
115C1W/5ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel25:23,42
116C1M/30KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.47:34,94
Oddíl