Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků

22.06.2013   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus87.98 0 86.68 0 86.68
2K1M/2ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha97.72 4 88.69 4 92.69
3K1M/3PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB92.94 0 98.92 54 92.94
4C1M/1BUSTA Jan 1989 1 USK Pha93.48 0 94.94 2 93.48
5K1W/1VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha103.41 0 94.96 0 94.96
6K1M/4GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz95.98 0 94.45 2 95.98
7K1M/5POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice97.02 0 97.24 0 97.02
8K1M/6ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz95.86 2 103.91 2 97.86
9C1M/2VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB95.90 2 97.14 2 97.90
10K1W/2ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.97.04 4 98.03 0 98.03
11K1M/7TAIŠL Filip 1976 0 Sušice97.25 2 96.16 2 98.16
12K1M/8KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz96.71 4 96.19 2 98.19
13K1M/9ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice99.77 0 98.74 0 98.74
14K1M/10BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB99.07 0 99.70 0 99.07
15K1M/11ŠTĚPÁNEK Ondřej 1979 0 Dukla B.103.67 2 99.92 0 99.92
16K1M/12ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB91.07 54 93.93 6 99.93
17C1M/3KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB104.29 2 100.36 0 100.36
18K1M/13KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice100.66 0 106.08 4 100.66
19K1M/14PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice101.85 0 99.48 2 101.48
20K1W/3FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice101.90 0 100.47 4 101.90
21C1M/4WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB103.58 0 102.90 0 102.90
22C1M/5PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB101.27 4 101.25 2 103.25
23C1M/6LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha103.87 0 105.65 4 103.87
24K1M/15SAJDL František 1970 2 L.Žatec108.60 0 104.11 0 104.11
25K1M/16VOZKA Aleš 1989 2 Sušice104.94 4 102.32 2 104.32
26K1M/17ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim105.31 54 104.46 0 104.46
27K1M/18KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy104.68 0 104.79 2 104.68
28K1M/19CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice104.69 0 0.00 999 104.69
29K1M/20BÁČA Milan 1973 2 KK Brand105.56 0 105.02 0 105.02
30K1M/21MILYÁN Daniel 1971 0 L.Žatec107.86 2 105.33 0 105.33
31C1M/7POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB101.38 4 104.47 6 105.38
32K1M/22KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy106.10 0 104.07 2 106.07
33K1W/4BENEŠOVÁ Martina 1986 0 Sušice110.87 0 106.15 0 106.15
34K1W/5GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.106.83 0 106.22 0 106.22
35K1M/23ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.104.50 2 111.05 2 106.50
36K1W/6ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha105.71 2 106.91 0 106.91
37K1M/24KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky113.64 2 104.95 2 106.95
38K1M/25CHOD Václav 1961 2 Blovice110.46 2 107.26 0 107.26
39K1M/26KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.105.86 2 106.63 4 107.86
40K1M/27ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky107.97 0 115.13 0 107.97
41K1M/28MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha110.24 0 108.46 0 108.46
42C1M/8VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.58 2 108.82 0 108.82
43K1M/29BERAN Václav 2000 3 USK Pha109.43 2 108.92 0 108.92
44K1M/30STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky101.29 8 102.32 50 109.29
45K1W/7DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha109.22 2 110.08 2 111.22
46K1W/8LAGNEROVÁ Lenka 1985 3 Č.Kruml.111.58 0 109.31 2 111.31
47K1M/31POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy110.47 2 109.45 2 111.45
48C1M/9PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn103.85 8 111.58 8 111.85
49K1M/32PAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně116.00 0 110.03 2 112.03
50K1M/33ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky111.52 6 110.08 2 112.08
51C1M/10NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.112.09 0 110.02 4 112.09
52K1M/34KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník110.26 2 116.24 0 112.26
53C2M/1VLČNOVSKÝ Vilém
WEBER Oldřich
1919
1994
2 SKVS ČB
SKVS ČB
108.41 4 109.86 4 112.41
54K1M/35POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy112.68 0 110.79 4 112.68
55K1M/36PECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice113.81 0 110.74 2 112.74
56C1W/1ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha112.91 0 112.24 2 112.91
57C1M/11BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.96 2 112.93 0 112.93
58K1W/9ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 0 So Písek119.29 0 111.96 2 113.96
59K1M/37SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz111.89 10 110.05 4 114.05
60K1W/10BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha114.13 0 114.43 0 114.13
61C1M/12WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn110.15 4 138.72 4 114.15
62K1W/11DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha113.09 8 112.69 2 114.69
63C1M/13KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy114.91 0 121.46 4 114.91
64K1M/38WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha113.06 2 116.70 0 115.06
65C1M/14ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice113.10 2 116.57 2 115.10
66C1M/15KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB116.48 2 113.16 2 115.16
67K1W/12BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník117.30 2 113.42 2 115.42
68K1M/39ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha113.56 2 123.47 6 115.56
69C1M/16HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek113.68 2 110.98 6 115.68
70K1M/40KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha115.80 0 116.10 0 115.80
71C1W/2MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB117.68 4 114.41 2 116.41
72K1M/41CHOD Ondřej 1984 3 Blovice121.97 2 116.42 0 116.42
73K1W/13ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň119.31 2 114.45 2 116.45
74C1M/17TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn121.27 2 114.60 2 116.60
75K1W/14MATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB114.85 2 110.50 8 116.85
76K1M/42KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV120.69 4 114.95 2 116.95
77K1M/43JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV119.96 4 115.00 2 117.00
78K1W/15KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy115.48 2 113.60 4 117.48
79K1M/44ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky117.04 6 113.50 4 117.50
80K1M/45ŠANDA Petr 1973 2 Vlašim122.81 2 115.90 2 117.90
81C1M/18HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn115.92 2 116.05 2 117.92
82C1M/19CEPEK Matěj 1998 0 SKVS ČB126.03 2 116.81 2 118.81
83K1W/16OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK119.66 0 115.58 4 119.58
84K1M/46ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy123.80 0 119.88 0 119.88
85K1W/17LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav119.17 50 120.10 0 120.10
86K1M/47TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB124.39 8 116.25 4 120.25
87C1M/20KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.95 6 116.58 4 120.58
88K1M/48PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life123.32 2 117.09 4 121.09
89K1M/49SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky118.20 4 115.18 6 121.18
90K1W/18GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice124.41 54 119.24 2 121.24
91K1M/50PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.126.83 4 119.81 2 121.81
92C1M/21KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB137.29 54 116.08 6 122.08
93K1M/51DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha124.36 8 120.22 2 122.22
94K1M/52BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy120.06 6 120.32 2 122.32
95K1W/19NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec120.56 2 122.54 4 122.56
96K1M/53PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice131.52 4 120.86 2 122.86
97K1M/54BINDER Martin 1997 3 Roudnice131.06 10 117.02 6 123.02
98C1M/22KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor128.64 10 123.75 0 123.75
99K1M/55REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB127.86 6 121.82 2 123.82
100C1M/23ŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice123.79 6 120.39 4 124.39
101K1M/56MILYÁN David 2001 3 L.Žatec144.49 58 120.77 4 124.77
102C1W/3FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice119.60 6 123.50 2 125.50
103K1M/57KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky123.97 2 124.47 4 125.97
104K1M/58KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB126.82 0 124.06 2 126.06
105K1M/59GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.130.85 0 124.21 2 126.21
106K1W/20PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.139.23 0 120.31 6 126.31
107K1W/21HÁKOVÁ Jitka 1980 0 Boh.Pha159.97 2 124.41 2 126.41
108C2M/2HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1919
1957
2 Rakovník
Sušice
127.17 0 128.87 2 127.17
109K1M/60MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak123.83 4 126.96 6 127.83
110C2M/3MARTIN Václav
BOČEK Zdeněk
1919
1971
2 Boh.Pha
SKVS ČB
125.76 8 124.02 4 128.02
111K1M/61VEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník122.05 6 124.71 4 128.05
112K1M/62SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.122.10 6 126.31 6 128.10
113C1M/24WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn125.51 8 122.73 6 128.73
114K1M/63NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec132.60 2 126.99 2 128.99
115K1M/64HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn132.38 2 129.50 0 129.50
116K1M/65KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice124.76 6 125.81 4 129.81
117C1M/25ZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Dukla B.128.18 2 136.52 8 130.18
118K1M/66KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.133.75 2 126.43 4 130.43
119C2M/4HABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1919
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.62 0 131.37 2 130.62
120K1M/67LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha124.41 8 130.66 0 130.66
121K1M/68SAHULA Martin 1968 3 Benátky129.69 6 126.89 4 130.89
122K1M/69HALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn126.96 56 129.09 2 131.09
123K1W/22DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.128.86 4 127.85 4 131.85
124K1M/70KRÁL Adam 2003 0 USK Pha128.56 4 130.63 4 132.56
125K1M/71BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand127.50 6 130.56 4 133.50
126K1M/72ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz148.49 6 129.74 4 133.74
127K1W/23ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha132.07 2 137.45 6 134.07
128K1W/24KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice131.56 4 126.11 8 134.11
129C1M/26KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor145.94 54 130.34 4 134.34
130K1M/73LHOTA David 1971 3 Happy Life135.98 6 130.39 4 134.39
131K1M/74BLÁHA Petr 2000 0 ČSAD Plz133.96 2 130.79 4 134.79
132K1M/75SAHULA Matěj 2003 0 Benátky137.84 8 129.31 6 135.31
133C2M/5VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1919
1950
3 Klatovy
Klatovy
156.14 4 135.43 0 135.43
134K1M/76KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim134.13 56 133.47 2 135.47
135K1M/77PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha157.27 4 127.59 8 135.59
136C2M/6ELIÁŠ Ondřej
LHOTA Matyáš
1920
2000
2 USK Pha
USK Pha
129.86 6 130.97 10 135.86
137K1M/78ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec122.25 14 131.55 10 136.25
138C1M/27POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy137.34 2 132.72 4 136.72
139C1W/4DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha131.69 16 132.89 4 136.89
140K1M/79KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.138.85 8 134.42 4 138.42
141K1W/25BORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB142.74 0 136.43 2 138.43
142C2M/7STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1919
1999
Benátky
Benátky
136.46 2 136.53 4 138.46
143C1M/28HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor134.81 4 162.29 8 138.81
144K1W/26TREFNÁ Hana 1975 0 Boh.Pha170.79 4 139.25 0 139.25
145K1W/27STRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec134.01 6 148.81 8 140.01
146K1M/80WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn134.50 6 142.30 2 140.50
147C1M/29POULA Jan 1955 3 Sláv.KV146.42 2 140.64 0 140.64
148C2M/8BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
133.26 10 134.71 6 140.71
149K1M/81BUREŠ Jan 1978 3 Sušice141.32 0 137.16 12 141.32
150K1M/82CUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz133.45 8 152.38 4 141.45
151K1M/83TÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn138.02 4 135.54 8 142.02
152K1W/28ŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek154.04 0 138.05 4 142.05
153C1M/30HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník149.70 56 142.51 0 142.51
154K1M/84TÁBORSKÝ Antonín 1999 0 Horš.Týn138.67 4 134.66 50 142.67
155K1M/85PRAŽÁK Radek 1972 0 L.Tábor140.82 2 147.98 6 142.82
156C1M/31SKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.142.90 6 135.17 8 143.17
157K1W/29BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4144.50 4 141.13 4 145.13
158K1M/86URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha140.56 12 141.68 4 145.68
159K1M/87STRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky148.93 6 143.78 2 145.78
160C1M/32HORAL Martin 1957 3 Horš.Týn138.89 8 223.61 54 146.89
161C2M/9PARANIAK Jan
KUNA Alois
1919
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
168.07 6 142.42 6 148.42
162C2M/10KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
142.47 6 141.85 8 148.47
163C2M/11NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1919
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
156.89 110 140.92 8 148.92
164K1W/30KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.154.34 6 145.25 4 149.25
165C1M/33KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor146.53 4 143.86 6 149.86
166C1M/34JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň158.12 8 140.84 10 150.84
167K1M/88KOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.155.93 12 150.02 2 152.02
168K1M/89VANĚK Martin 1971 0 VS Tábor148.50 6 150.70 2 152.70
169K1M/90KRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz0.00 999 151.05 2 153.05
170C2M/12WALLISCH Vít
BERAN Václav
1919
1999
3 USK Pha
USK Pha
147.81 6 151.17 12 153.81
171K1W/31ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice146.26 8 179.53 8 154.26
172K1M/91ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha144.53 10 156.39 8 154.53
173C2M/13KUČERA Tomáš
POULA Jan
1919
1950
3 Sláv.KV
Sláv.KV
158.26 8 152.72 6 158.72
174K1W/32VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor157.75 52 151.10 8 159.10
175K1M/92JAKL Vincent 2001 0 USK Pha160.94 10 148.63 12 160.63
176K1W/33LÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak157.56 4 162.81 12 161.56
177C1M/35PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha156.01 6 156.27 8 162.01
178K1W/34BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha163.73 6 159.18 6 165.18
179K1W/35VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy159.91 6 170.63 2 165.91
180K1W/36DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak156.27 12 162.86 4 166.86
181C2M/14PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
USK Pha
USK Pha
160.12 8 176.05 14 168.12
182K1M/93ELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha165.36 4 155.68 52 169.36
183K1W/37KOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.171.01 10 163.05 8 171.05
184C1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník196.43 10 169.65 4 173.65
185K1W/38PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník154.32 56 166.49 8 174.49
186C1M/36URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha169.12 8 231.54 58 177.12
187K1M/94VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor152.08 56 165.81 14 179.81
188K1M/95KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.182.74 54 168.58 12 180.58
189K1W/39HYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky214.55 156 174.11 10 184.11
190K1M/96HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak162.09 106 183.94 2 185.94
191K1M/97LÁNA Matěj 2000 0 Ot.Strak168.52 110 188.26 8 196.26
192K1M/98VEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky189.21 12 157.44 58 201.21
193K1M/99ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB202.55 6 209.24 10 208.55
194K1M/100ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB209.41 58 205.39 4 209.39
195C1M/37KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy162.54 54 161.91 54 215.91
196C1M/38WEISL Martin 2002 0 USK Pha188.79 52 174.88 56 230.88
197K1M/101PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB161.96 164 182.21 58 240.21
198K1W/40PAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň210.72 62 200.99 110 272.72
199K1M/102ŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz189.99 252 184.85 102 286.85
200K1W/41PRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor185.02 108 189.57 118 293.02
201K1W/42GRÉGROVÁ Kristýna 1984 0 Č.Kruml.191.79 102 166.57 258 293.79
202C2M/15PŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
Rakovník
Rakovník
184.57 114 190.73 162 298.57
203K1M/103PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník197.43 104 199.63 104 301.43
204K1W/43PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice169.45 356 158.02 207 365.02
205K1M/104KADLEC Filip 2003 0 USK Pha155.52 260 143.85 308 415.52
206K1W/44BÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand240.28 304 163.23 260 423.23
207K1M/105HOUSKA Jan 2001 0 USK Pha170.06 260 219.58 260 430.06
208K1M/106STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB137.57 606 152.46 364 516.46
209K1W/45HOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn172.40 352 0.00 999 524.40
210K1M/107DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha157.04 506 158.94 408 566.94
211K1M/108ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha0.00 999 137.75 452 589.75
212K1W/46RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha162.43 564 159.58 462 621.58
213K1M/109MAJER Kryštof 2001 0 USK Pha0.00 999 184.07 458 642.07
214K1M/110KLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.0.00 999 155.17 508 663.17
215K1M/111ŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha108.94 558 145.58 562 666.94
216K1M/112JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha103.01 854 0.00 999 957.01
217K1W/47TÉČOVÁ Julie 2000 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00
Oddíl