3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23

25.04.2015   řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.10:59,60
2K1M/2SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc11:08,60
3K1M/3HÁLA Richard 1992 MT Olomouc11:09,00
4K1M/4NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc11:19,60
5K1M/5ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.11:25,20
6K1M/6ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha11:31,30
7C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.11:43,60
8K1M/7SATKE Adam 1994 1 KK Brno11:46,10
9K1M/8ZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So Písek11:47,90
10K1M/9NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov11:48,50
11K1M/10NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha11:48,90
12K1M/10POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK11:48,90
13C2M/1JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
11:50,90
14K1M/12ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.11:53,80
15K1M/13KRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc11:58,50
16C2M/2SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:59,10
17K1M/14PAPULA Martin 1999 2 Litovel12:00,30
18C1M/2NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.12:03,80
19C2M/3UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
12:04,70
20C1M/3SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec12:05,60
21K1M/15ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:07,10
22K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.12:08,30
23C1M/4SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto12:09,00
24C1M/5HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.12:10,20
25K1M/16KUBŮ Petr 1976 1 Olomouc12:12,80
26C2M/4ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
12:16,90
27C1M/6ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel12:23,00
28C1M/7KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.12:23,30
29K1W/2VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.12:23,80
30C1M/8UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.12:24,10
31C2M/5ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
12:28,50
32C2M/6ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
12:30,30
33C1M/9JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto12:30,60
34K1W/3ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek12:32,50
35C2M/7SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
12:34,10
36K1M/17KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno12:35,60
37C1M/10KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.12:38,60
38C2M/8MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
12:39,50
39K1M/18HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:43,90
40C1M/11PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.12:45,00
41K1W/4BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.12:48,10
42C1M/12ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel12:49,30
43C1M/13ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.12:49,60
44C1M/14KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.12:52,60
45K1W/5HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc12:53,60
46K1W/6PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.12:54,40
47C2M/9HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
12:56,10
48C1M/15SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.12:56,50
49K1W/7MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.12:57,60
50K1W/8ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel12:58,80
51C2M/10JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
13:10,70
52K1M/19KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha13:12,50
53C2M/11LULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
13:13,70
54K1M/20DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.13:16,00
55K1M/21FILIPI Robert 1964 Č.Lípa13:21,10
56C2M/12BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
13:23,80
57C1M/16VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.13:25,80
58C1W/1VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.13:25,80
59C1M/17PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK13:26,60
60K1W/9SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno13:31,20
61K1M/22GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc13:31,60
62K1W/10DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel13:32,30
63K1M/23ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště13:36,80
64K1M/24VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto13:40,70
65K1W/11BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník13:52,30
66C1M/18CUC Michal 1977 Tech.Pha14:18,90
67C1M/19PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:24,30
68C1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:24,30
69C1M/20ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.14:26,20
70K1W/12DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel14:29,90
71K1W/13NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno14:30,50
72K1W/14TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.14:43,70
73C1M/21RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.14:55,20
74C1M/22KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.15:24,40
75C1M/23WALTER Jakub 1998 3 Šumperk15:25,80
76K1M/25PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc15:29,90
Oddíl