Sjezd v Hanušovicích

12.04.2015   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:58,80
2K1M/2SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:18,00
3K1M/3KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno15:34,80
4K1M/4KUBŮ Petr 1976 1 Olomouc16:02,70
5K1M/5PAPULA Martin 1999 2 Litovel16:17,20
6C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.16:22,10
7K1M/6ČAMEK Petr 1977 3 Litovel16:23,70
8K1M/7HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:32,60
9C2M/1UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
16:37,50
10K1M/8TŮMA Jan 1979 2 SKVeselí16:40,50
11K1M/9KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí16:46,40
12K1W/1BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.16:47,70
13K1W/2DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel16:53,70
14C1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto16:53,90
15C1M/3ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:00,70
16K1W/3KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc17:10,70
17K1M/10SOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc17:19,80
18K1M/11ŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno17:23,40
19K1W/4HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc17:26,20
20K1M/12NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno17:36,50
21K1W/5SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc17:36,90
22K1W/6PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno17:39,80
23K1W/7SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno17:40,10
24C2M/2ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
17:48,80
25C1M/4ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel17:49,40
26K1W/8DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel17:54,50
27K1M/13GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc18:04,60
28K1W/9BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:06,00
29K1M/14VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto18:07,60
30K1M/15BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí18:13,90
31C1M/5ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:21,50
32K1W/10KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc18:24,50
33K1M/16MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno18:25,90
34K1M/17ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště18:26,40
35K1M/18ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc18:28,30
36K1M/19NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.18:38,50
37K1M/20BERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno18:45,10
38K1M/21IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí18:52,10
39K1M/22WALTER David 2001 3 Šumperk18:53,50
40C1M/6REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno18:56,70
41C1M/7WALTER Jakub 1998 3 Šumperk18:57,10
42C2M/3RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
18:59,30
43K1M/23ROUČA Samuel 2002 Šumperk19:05,40
44K1W/11KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí19:08,00
45C2M/4HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
19:09,80
46C2M/5KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
19:10,10
47K1M/24LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc19:10,90
48K1M/25HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc19:15,30
49C1M/8BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí19:16,50
50K1M/26PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc19:23,60
51K1W/12DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:26,40
52C1M/9URBAN Daniel 2001 Šumperk19:33,60
53K1M/27PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž19:34,10
54K1W/13TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí19:34,30
55K1M/28ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná19:36,20
56C1M/10BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.19:38,40
57K1W/14ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh19:43,10
58K1M/29HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:44,50
59K1M/30KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc19:45,40
60C1M/11SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno19:47,60
61K1M/31RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc19:54,00
62C1M/12NOVÁK Kuba 2001 Pardub.20:13,80
63K1W/15DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno20:25,70
64K1M/32ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž20:42,40
65K1M/33STRNAD Ondřej 2004 VS Desná22:52,10
66K1M/34ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh22:53,60
67K1M/35RUTAR Martin 2003 VS Desná23:19,20
68K1M/36PAVELKA Marek 2004 VS Desná23:20,20
Oddíl

Historie procházení