ČP žáků ve slalomu 2019

poslední aktualizace: 02.09.2019 08:12:18
započítávány jsou tyto závody:
A - 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 13.04.2019
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 14.04.2019
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 15.06.2019
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 16.06.2019
E - Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 31.08.2019

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2005-2008
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Novák Matyáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 751 / 751 / 751 / 754 / 57300
2.ZS Bízek Marek, 2005TJ Dukla Praha3 / 622 / 682 / 682 / 681 / 75279
3.ZS Capalini Daniel, 2005TJ Dukla Praha2 / 683 / 623 / 623 / 622 / 68260
4.ZS Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha4 / 574 / 575 / 534 / 575 / 53224
5.ZS Kratochvíl Lukáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky5 / 5311 / 354 / 575 / 537 / 46209
6.ZS Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice14 / 2915 / 276 / 497 / 463 / 62186
7.ZS Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.8 / 4310 / 3710 / 378 / 436 / 49172
8.ZM Kopeček Michal, 2007VS Tábor11 / 356 / 4914 / 296 / 4911 / 35168
9.ZS Komárek Jakub, 2005SK VS Č. Budějovice10 / 379 / 409 / 4018 / 218 / 43160
10.ZS Svoboda Martin, 2005TJ Loko Žatec16 / 255 / 5329 / 711 / 359 / 40153
11.ZS Zach Radovan, 2005Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.18 / 217 / 467 / 4614 / 2914 / 29150
12.ZS Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 4914 / 298 / 4315 / 2725 / 11148
13.ZS Cardoselli Tomáš, 2005TJ Bohemians Praha7 / 4618 / 2113 / 3113 / 3117 / 23131
14.ZM Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.12 / 3313 / 3116 / 2516 / 2523 / 13114
15.ZS Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha19 / 1912 / 3312 / 3322 / 1416 / 25110
16.ZS Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky20 / 178 / 43-19 / 1915 / 27106
17.ZS Štýbnar Vojtěch, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--15 / 2710 / 3710 / 37101
18.ZS Novák Václav, 2005VS Tábor--11 / 3512 / 3318 / 2189
ZS Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2326 / 1034 / 217 / 2312 / 3389
20.ZM Retek Václav, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky15 / 2720 / 17-9 / 40-84
21.ZS Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1516 / 2520 / 1723 / 1327 / 970
22.ZM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň22 / 14-27 / 927 / 913 / 3163
23.ZM Retek Toman, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky26 / 10-17 / 23-20 / 1750
24.ZS Šotek Adam, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky9 / 4027 / 9---49
25.ZM Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou23 / 1335 / 1-21 / 1519 / 1948
26.ZS Štercl Dominik, 2005TJ Dukla Praha27 / 917 / 2328 / 8--40
27.ZS Benda Jan, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.-24 / 1221 / 1524 / 12-39
ZM Voneš Jakub, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.13 / 31---28 / 839
ZS Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.35 / 125 / 1130 / 626 / 1024 / 1239
30.ZM Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice33 / 328 / 818 / 2132 / 4-36
31.ZS Valášek Jan, 2005Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-22 / 1419 / 1934 / 2-35
ZS Popelka Petr, 2005Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.24 / 12-24 / 1225 / 11-35
33.ZS Sobotka Adam, 2005Kanoe Klub Spoj Brno29 / 721 / 15--26 / 1032
34.ZS Pištora Michal, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.28 / 819 / 19--33 / 330
35.ZM Venc Ondřej, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-23 / 1325 / 11-31 / 529
36.ZS Dziadek Marek, 2005Kanoe Klub Spoj Brno---29 / 722 / 1421
ZS Beier Alva, 2005Loko Trutnov30 / 634 / 2-30 / 629 / 721
38.ZS Zvolský Kristián, 2006Univerzitní sportovní klub Praha-32 / 4--21 / 1519
39.ZS Střílka Richard, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky31 / 5-23 / 13--18
40.ZS Rendón Enrique, 2005neuvedeno---20 / 17-17
41.ZS Válek Michal, 2006VS Tábor25 / 11--33 / 335 / 115
42.ZS Jiřík Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice--22 / 14--14
ZS Hluchý Vilém, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-30 / 6-28 / 8-14
44.ZM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.34 / 229 / 7--32 / 413
45.ZS Novák Matouš, 2006VS Tábor--26 / 10--10
46.ZS Sedlařík Adam, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-33 / 3-31 / 5-8
ZS Kuchař Antonín, 2005Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--35 / 135 / 130 / 68
48.ZS Malý Vojtěch, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-31 / 5---5
ZS Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--31 / 5--5
50.ZS Kovář Filip, 2006KK Opava--32 / 4--4
ZS Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové32 / 4----4
52.ZS Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--33 / 3--3
53.ZS Kárník Tadeáš, 2006Univerzitní sportovní klub Praha----34 / 22

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 753 / 622 / 681 / 75293
2.ZS Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 681 / 753 / 623 / 62273
ZS Kratochvíl Lukáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 623 / 622 / 681 / 752 / 68273
4.ZS Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha5 / 534 / 575 / 537 / 464 / 57220
5.ZS Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové4 / 575 / 537 / 464 / 576 / 49216
6.ZS Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové6 / 496 / 494 / 575 / 535 / 53212
7.ZS Novák Matyáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 467 / 466 / 496 / 498 / 43190
8.ZS Válek Michal, 2006VS Tábor12 / 3311 / 3522 / 149 / 407 / 46154
9.ZS Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové8 / 438 / 4315 / 2710 / 37-150
ZS Střílka Richard, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky11 / 3510 / 378 / 4311 / 3511 / 35150
11.ZS Malý Vojtěch, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 3712 / 3314 / 2915 / 2713 / 31130
12.ZM Retek Toman, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky9 / 409 / 4017 / 2317 / 2319 / 19126
13.ZM Retek Václav, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky18 / 2113 / 3111 / 3519 / 1910 / 37124
14.ZS Štercl Dominik, 2005TJ Dukla Praha19 / 1916 / 2516 / 2513 / 319 / 40121
15.ZS Beier Alva, 2005Loko Trutnov14 / 2914 / 2913 / 3116 / 2515 / 27116
16.ZS Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice--9 / 408 / 4320 / 17100
17.ZS Slavík Vojtěch, 2005neuvedeno13 / 3123 / 1312 / 3318 / 2126 / 1098
18.ZS Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice--10 / 3712 / 3316 / 2595
19.ZM Voneš Jakub, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.17 / 2319 / 1918 / 2114 / 2921 / 1592
20.ZS Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha16 / 2517 / 2319 / 1921 / 1518 / 2188
21.ZM Venc Ondřej, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.20 / 1721 / 1523 / 1322 / 1412 / 3379
22.ZS Svoboda Ondřej, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky15 / 2718 / 2128 / 820 / 1728 / 873
23.ZM Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky22 / 1422 / 1427 / 924 / 1224 / 1252
ZS Bandas Matěj, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-15 / 2720 / 1728 / 8-52
25.ZM Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice--21 / 1525 / 1117 / 2349
26.ZM Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové21 / 1520 / 17--22 / 1446
ZM Kutín Filip, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky23 / 1324 / 1226 / 1026 / 1025 / 1146
28.ZM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň--24 / 1227 / 923 / 1334
29.ZS Hluchý Vilém, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--25 / 1123 / 1327 / 933
30.ZS Capalini Daniel, 2005TJ Dukla Praha----14 / 2929

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Jiřík Matěj, 2005
Šťastný Matěj, 2005
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
--1 / 751 / 75-150
2.ZS Doležalová Bára, 2005
Novák Matyáš, 2005
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1 / 752 / 68---143
ZS Jiras Filip, 2005
Jinek Hugo, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 681 / 75---143
4.ZM Novák Tobiáš, 2008
Kočířová Valentýna, 2008
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
3 / 623 / 62---124

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice3 / 621 / 751 / 751 / 753 / 62287
2.ZS Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 752 / 682 / 682 / 682 / 68279
3.ZS Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.5 / 533 / 624 / 574 / 576 / 49229
4.ZS Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky4 / 574 / 575 / 538 / 434 / 57224
5.ZS Doležalová Bára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 685 / 536 / 497 / 4611 / 35216
6.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice9 / 406 / 493 / 623 / 629 / 40213
7.ZS Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 438 / 437 / 466 / 495 / 53191
8.ZS Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky11 / 3511 / 359 / 4012 / 331 / 75185
9.ZS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha6 / 4910 / 3711 / 359 / 4016 / 25161
10.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn13 / 317 / 4615 / 275 / 5314 / 29159
11.ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava7 / 4614 / 2912 / 3313 / 317 / 46156
12.ZS Hansgutová Monika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 3718 / 218 / 4310 / 3717 / 23140
13.ZM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn12 / 339 / 4017 / 2315 / 2710 / 37137
14.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava18 / 2122 / 1413 / 3116 / 258 / 43120
15.ZM Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.17 / 2317 / 2310 / 3718 / 2113 / 31114
16.ZS Sedláková Magdalena, 2005Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1325 / 1119 / 1911 / 3512 / 33100
17.ZM Kratochvílová Adéla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky19 / 1912 / 3323 / 1319 / 1915 / 2798
18.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1713 / 3116 / 2520 / 1728 / 890
19.ZS Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná14 / 2916 / 2520 / 1721 / 1523 / 1386
20.ZM Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky25 / 1115 / 2718 / 2123 / 1320 / 1778
21.ZS Tkadlecová Kateřina, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky15 / 2720 / 1729 / 730 / 619 / 1970
22.ZS Jelínková Sára, 2005Univerzitní sportovní klub Praha32 / 424 / 1221 / 1517 / 2324 / 1262
23.ZS Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV--14 / 2914 / 29-58
24.ZS Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.16 / 2519 / 19--27 / 953
25.ZM Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky27 / 930 / 622 / 14-18 / 2150
ZS Saifrtová Magdalena, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.22 / 1421 / 1526 / 1025 / 11-50
27.ZS Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.29 / 7-24 / 1222 / 1422 / 1447
28.ZM Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice21 / 1528 / 832 / 424 / 1225 / 1146
29.ZS Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky24 / 1227 / 925 / 1127 / 926 / 1042
30.ZS Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové26 / 10-27 / 926 / 1031 / 534
31.ZS Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno34 / 223 / 1331 / 533 / 330 / 627
32.ZS Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové30 / 632 / 428 / 828 / 834 / 226
33.ZM Malá Magdaléna, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-35 / 135 / 1-21 / 1517
34.ZS Novosadová Eliška, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky31 / 5-33 / 3-29 / 715
35.ZS Riantová Marie, 2006VS Tábor-26 / 10---10
36.ZM Jurajdová Simona, 2007Vodní sporty Desná28 / 8----8
37.ZS Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--30 / 635 / 1-7
ZM Beerová Anežka, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.---29 / 7-7
ZS Hřebíčková Hanna, 2006Vodní sporty Desná-29 / 7---7
40.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno33 / 3---33 / 36
ZM Stloukalová Aneta, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky35 / 1--31 / 5-6
42.ZM Vojtíková Klára, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.---32 / 435 / 15
ZM Jurajdová Veronika, 2007Vodní sporty Desná-31 / 5---5
44.ZM Sakalová Magdaléna, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----32 / 44
ZM Saifrtová Magdaléna, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-34 / 234 / 2--4
46.ZM Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice-33 / 3---3
47.ZM Pavelková Eva, 2008Vodní sporty Desná---34 / 2-2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 751 / 751 / 751 / 753 / 62300
2.ZS Doležalová Bára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 683 / 623 / 622 / 684 / 57260
3.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice3 / 624 / 572 / 684 / 572 / 68255
4.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha5 / 535 / 534 / 573 / 621 / 75247
5.ZS Retková Anna, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky4 / 572 / 685 / 535 / 536 / 49231
6.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 49-7 / 467 / 465 / 53194
7.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice7 / 466 / 496 / 496 / 499 / 40193
8.ZM Vrbová Marie, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky9 / 408 / 438 / 4310 / 3712 / 33163
9.ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava8 / 439 / 4013 / 319 / 4010 / 37160
10.ZM Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2910 / 3710 / 3713 / 317 / 46151
11.ZS Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno11 / 357 / 4611 / 3512 / 3313 / 31149
12.ZM Malá Magdaléna, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky12 / 3311 / 3514 / 2911 / 358 / 43146
13.ZM Kratochvílová Adéla, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 3712 / 3316 / 2514 / 2914 / 29128
14.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava--9 / 408 / 4311 / 35118
15.ZS Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.13 / 31-12 / 3316 / 2518 / 21110
16.ZM Stloukalová Aneta, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky15 / 2713 / 3121 / 1517 / 2317 / 23104
17.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--18 / 2118 / 2115 / 2769
18.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno--17 / 2320 / 1719 / 1959
19.ZS Střechová Ela, 2005TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.--19 / 1919 / 1920 / 1755
20.ZS Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná--15 / 2715 / 27-54
ZS Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-14 / 29--16 / 2554
22.ZM Vojtíková Klára, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--20 / 1721 / 1521 / 1547

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Drábek Matyáš, 2005
Samková Olga, 2005
KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
--1 / 751 / 751 / 75225
2.ZS Doležalová Bára, 2005
Novák Matyáš, 2005
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
--3 / 622 / 682 / 68198
3.ZS Jiras Filip, 2005
Pavelková Markéta, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Karbo Benátky
--2 / 683 / 623 / 62192
4.ZS Prüher Vojtěch, 2006
Švehlová Rozárie, 2008
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
--4 / 574 / 577 / 46160
5.ZS Hansgutová Monika, 2005
Štýbnar Vojtěch, 2005
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
--7 / 465 / 534 / 57156
6.ZS Indruch Matěj, 2006
Motlová Andrea, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--5 / 536 / 495 / 53155
7.ZM Vojtíková Klára, 2007
Voneš Jakub, 2007
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
--8 / 4311 / 358 / 43121
ZM Saifrtová Magdaléna, 2008
Venc Ondřej, 2007
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
--11 / 357 / 469 / 40121
9.ZS Kratochvílová Adéla, 2007
Malý Vojtěch, 2006
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
--6 / 4913 / 3110 / 37117
10.ZM Malá Magdaléna, 2007
Kočířová Valentýna, 2008
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
--9 / 4010 / 3711 / 35112
11.ZS Nekolná Žofie, 2006
Štercl Dominik, 2005
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
TJ Dukla Praha
---9 / 406 / 4989
12.ZM Fröhlich Jáchym, 2007
Šrétrová Amálie, 2007
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
--10 / 378 / 43-80
13.ZM Vrbová Marie, 2007
Kutín Filip, 2007
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
--12 / 3312 / 33-66
Typ závodu