3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě

15.06.2019   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc93.30 104 91.73 2 93.73 0/60
2.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.94.49 52 92.10 4 96.102.37/2,5151/0
3.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.100.13 0 96.93 6 100.136.40/6,8146/0
4.4/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc100.04 6 100.31 0 100.316.58/7,00/55
5.5/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha97.43 6 98.18 4 102.188.45/9,0141/0
6.6/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB103.24 2 102.46 4 105.2411.51/12,3136/0
7.7/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand101.89 4 109.27 2 105.8912.16/13,0131/0
8.8/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice109.85 0 105.48 2 107.4813.75/14,7126/0
9.9/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB105.66 2 102.23 206 107.6613.93/14,9121/0
10.10/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk99.94 8 103.46 6 107.9414.21/15,20/50
11.11/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor109.44 54 106.95 2 108.9515.22/16,2116/0
12.12/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha105.18 4 116.46 60 109.1815.45/16,5111/0
13.13/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha108.53 4 107.81 2 109.8116.08/17,2106/0
14.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor108.41 2 114.37 0 110.4116.68/17,8101/0
15.14/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc111.19 6 107.89 4 111.8918.16/19,40/45
16.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice104.83 8 112.40 10 112.8319.10/20,496/0
17.3/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc110.25 6 112.16 2 114.1620.43/21,80/40
18.4/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.121.67 4 112.96 2 114.9621.23/22,791/0
19.15/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand110.95 6 109.40 6 115.4021.67/23,186/0
20.16/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha130.94 12 109.72 6 115.7221.99/23,581/0
21.17/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice112.83 56 112.35 4 116.3522.62/24,176/0
22.18/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.115.01 10 114.43 2 116.4322.70/24,271/0
23.19/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc126.04 12 114.79 2 116.7923.06/24,60/35
24.20/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand115.14 2 119.95 6 117.1423.41/25,066/0
25.5/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand119.56 10 111.23 6 117.2323.50/25,161/0
26.21/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor119.23 14 117.59 0 117.5923.86/25,556/0
27.6/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz116.07 2 112.66 8 118.0724.34/26,055/0
28.22/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.122.72 10 109.17 10 119.1725.44/27,154/0
29.23/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec109.32 10 114.73 8 119.3225.59/27,353/0
30.24/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice117.58 2 116.45 4 119.5825.85/27,652/0
31.25/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha115.92 4 119.01 8 119.9226.19/27,951/0
32.26/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava116.16 4 114.19 6 120.1626.43/28,20/30
33.27/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha127.40 8 116.37 4 120.3726.64/28,450/0
34.28/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha120.22 118 110.47 10 120.4726.74/28,549/0
35.29/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand124.76 8 118.86 2 120.8627.13/28,948/0
36.30/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol107.90 14 115.08 10 121.9028.17/30,147/0
37.7/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice119.91 62 116.04 6 122.0428.31/30,246/0
38.31/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno120.36 2 119.99 12 122.3628.63/30,50/25
39.32/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy125.76 6 120.54 2 122.5428.81/30,745/0
40.33/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor118.83 4 121.32 8 122.8329.10/31,044/0
41.8/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand112.85 10 121.84 2 122.8529.12/31,143/0
42.9/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí115.33 8 112.18 108 123.3329.60/31,60/24
43.34/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol119.61 4 132.21 10 123.6129.88/31,942/0
44.35/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc123.60 12 120.91 4 124.9131.18/33,30/23
45.36/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol126.58 62 119.19 6 125.1931.46/33,641/0
46.37/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov122.63 12 121.56 4 125.5631.83/34,040/0
47.38/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno119.58 6 118.00 8 125.5831.85/34,00/22
48.10/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava124.31 62 120.32 6 126.3232.59/34,80/21
49.39/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice118.52 8 121.17 60 126.5232.79/35,039/0
50.40/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha147.64 12 127.20 0 127.2033.47/35,738/0
51.41/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha137.29 6 117.41 10 127.4133.68/35,937/0
52.11/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc113.45 14 117.09 54 127.4533.72/36,00/20
53.12/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha123.60 4 132.75 6 127.6033.87/36,136/0
54.13/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK122.36 6 123.44 10 128.3634.63/36,935/0
55.42/ZSŠTOLFA Filip 2006 3+ Tzunami119.26 10 125.45 6 129.2635.53/37,90/19
56.43/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK126.31 10 121.74 8 129.7436.01/38,434/0
57.44/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc128.18 2 141.34 10 130.1836.45/38,90/18
58.14/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník127.90 6 124.24 6 130.2436.51/39,033/0
59.45/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand117.16 56 116.72 14 130.7236.99/39,532/0
60.15/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc127.93 4 126.20 10 131.9338.20/40,80/17
61.16/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava136.54 14 128.37 4 132.3738.64/41,20/16
62.17/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz148.83 108 123.65 10 133.6539.92/42,631/0
63.18/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.133.80 0 136.83 4 133.8040.07/42,830/0
64.19/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí126.02 8 127.38 104 134.0240.29/43,00/15
65.46/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc126.56 8 127.00 14 134.5640.83/43,60/14
66.20/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava120.47 56 124.78 10 134.7841.05/43,80/13
67.47/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak123.52 12 136.31 4 135.5241.79/44,629/0
68.21/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava129.26 8 151.17 58 137.2643.53/46,40/12
69.22/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha136.52 2 149.00 4 138.5244.79/47,828/0
70.48/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc133.09 8 136.15 10 141.0947.36/50,50/11
71.49/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec135.36 6 141.48 2 141.3647.63/50,827/0
72.23/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.131.93 10 120.42 110 141.9348.20/51,426/0
73.24/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc126.19 16 132.72 12 142.1948.46/51,70/10
74.25/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy137.62 18 134.37 8 142.3748.64/51,925/0
75.26/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha180.34 12 132.55 10 142.5548.82/52,124/0
76.27/ZMPLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha134.57 8 1.00 999 142.5748.84/52,123/0
77.28/ZMKÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami135.81 8 133.11 10 143.1149.38/52,70/9
78.50/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB127.44 16 142.93 60 143.4449.71/53,022/0
79.29/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava137.22 14 135.72 8 143.7249.99/53,30/8
80.30/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky134.90 10 142.58 54 144.9051.17/54,621/0
81.51/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy137.07 10 137.01 8 145.0151.28/54,720/0
82.31/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha137.58 8 139.84 6 145.5851.85/55,319/0
83.52/ZSKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí135.76 10 131.39 56 145.7652.03/55,50/7
84.32/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec137.84 8 144.27 8 145.8452.11/55,618/0
85.53/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak134.81 110 133.03 14 147.0353.30/56,917/0
86.33/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha147.17 116 138.05 10 148.0554.32/58,016/0
87.34/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK140.43 8 138.62 56 148.4354.70/58,40/6
88.35/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak151.28 62 143.16 6 149.1655.43/59,115/0
89.36/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK146.33 4 4.00 999 150.3356.60/60,414/0
90.37/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.146.95 4 158.25 10 150.9557.22/61,013/0
91.54/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB157.91 8 152.48 0 152.4858.75/62,712/0
92.38/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.152.64 14 141.00 12 153.0059.27/63,211/0
93.55/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště147.16 10 144.56 108 157.1663.43/67,710/0
94.56/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí145.14 56 144.50 14 158.5064.77/69,10/5
95.39/ZMBAAR Dominik 2007 3 KK Opava157.23 16 1.00 999 173.2379.50/84,80/4
96.57/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB146.25 60 176.15 4 180.1586.42/92,29/0
97.58/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand128.17 58 130.81 56 186.1792.44/98,68/0
98.40/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz167.70 114 172.21 14 186.2192.48/98,77/0
99.59/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol196.57 112 182.13 12 194.13100.40/107,16/0
100.60/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.134.64 60 1.00 999 194.64100.91/107,75/0
101.41/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.113.63 208 153.13 54 207.13113.40/121,04/0
102.61/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand157.17 56 112.05 106 213.17119.44/127,43/0
103.62/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy107.03 108 106.54 160 215.03121.30/129,42/0
104.42/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn159.12 58 1.00 999 217.12123.39/131,61/0
105.43/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava184.11 160 160.36 64 224.36130.63/139,40/3
106.63/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk135.61 114 143.54 106 249.54155.81/166,20/2
107.44/ZMHANČ Pavel 2008 Dukla B.192.19 214 169.68 118 287.68193.95/206,90/0
108.64/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc199.48 164 4.00 999 363.48269.75/287,80/1
109.45/ZMBAAR Patrik 2007 KK Opava1.00 999 187.86 260 447.86354.13/377,80/0
  ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc113.45 0 110.81 4 113.45 0/38
2.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.113.47 2 114.16 2 115.472.02/1,822/0
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc113.29 4 116.25 10 117.293.84/3,40/33
4.4/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha114.36 4 117.66 4 118.364.91/4,317/0
5.5/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc112.65 6 112.85 6 118.655.20/4,60/28
6.6/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB119.18 0 123.89 2 119.185.73/5,112/0
7.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn122.30 6 117.63 6 123.6310.18/9,07/0
8.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc137.36 0 132.12 0 132.1218.67/16,50/23
9.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami134.09 6 141.33 4 140.0926.64/23,50/18
10.3/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc135.70 10 139.51 10 145.7032.25/28,40/13
11.8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno126.61 210 142.55 4 146.5533.10/29,20/8
12.9/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand146.34 4 1.00 999 150.3436.89/32,52/0
13.10/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava182.80 6 144.98 6 150.9837.53/33,10/7
14.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc149.51 8 144.23 8 152.2338.78/34,20/6
15.11/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná213.86 14 154.54 8 162.5449.09/43,30/5
16.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc139.43 160 174.79 12 186.7973.34/64,60/4
17.6/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno168.07 106 157.99 54 211.9998.54/86,90/3
18.7/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand185.21 52 1.00 999 237.21123.76/109,11/0
19.12/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK147.61 204 154.78 110 264.78151.33/133,40/2
20.8/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand167.34 206 1.00 999 373.34259.89/229,10/0
21.9/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc162.41 260 143.90 402 422.41308.96/272,30/1

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
155.42 12 146.36 12 158.36 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB102.05 0 102.41 4 102.05 89/0
2.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc101.96 12 101.48 4 105.483.43/3,40/56
3.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.106.77 6 108.89 0 108.896.84/6,784/0
4.4/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice103.77 160 103.94 6 109.947.89/7,779/0
5.5/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc107.89 8 106.59 4 110.598.54/8,40/51
6.6/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc105.91 8 106.04 8 113.9111.86/11,60/46
7.7/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha112.50 2 114.34 14 114.5012.45/12,274/0
8.8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc110.53 4 115.40 2 114.5312.48/12,20/41
9.9/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky117.17 14 114.29 2 116.2914.24/14,069/0
10.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice117.09 0 117.62 6 117.0915.04/14,764/0
11.10/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha110.46 8 111.20 8 118.4616.41/16,159/0
12.11/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava114.14 6 117.25 2 119.2517.20/16,90/36
13.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami114.00 6 115.13 6 120.0017.95/17,60/31
14.12/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus140.46 12 116.84 4 120.8418.79/18,454/0
15.13/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn107.96 56 109.62 12 121.6219.57/19,249/0
16.14/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha117.70 4 126.63 2 121.7019.65/19,344/0
17.3/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn116.14 12 116.43 6 122.4320.38/20,039/0
18.4/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc121.00 2 125.33 4 123.0020.95/20,50/26
19.15/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha118.81 10 115.91 10 125.9123.86/23,434/0
20.16/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná120.66 6 120.66 6 126.6624.61/24,10/21
21.17/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha126.23 10 125.29 4 129.2927.24/26,729/0
22.5/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc126.23 6 125.66 4 129.6627.61/27,10/16
23.6/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc129.47 8 125.80 6 131.8029.75/29,20/11
24.18/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand127.02 10 126.46 6 132.4630.41/29,824/0
25.19/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy130.61 52 130.48 2 132.4830.43/29,819/0
26.20/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice1.00 999 128.90 4 132.9030.85/30,218/0
27.21/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK130.73 6 127.75 6 133.7531.70/31,117/0
28.22/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK128.39 8 140.52 2 136.3934.34/33,716/0
29.23/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy169.12 6 130.93 6 136.9334.88/34,215/0
30.24/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.127.84 12 123.46 110 139.8437.79/37,014/0
31.25/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno131.53 10 132.24 8 140.2438.19/37,40/10
32.7/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB141.23 14 133.33 8 141.3339.28/38,513/0
33.26/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc153.27 10 138.58 6 144.5842.53/41,70/9
34.8/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand138.63 8 138.28 14 146.6344.58/43,712/0
35.9/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc137.04 12 144.21 12 149.0446.99/46,00/8
36.10/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná147.13 4 137.59 12 149.5947.54/46,60/7
37.11/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná143.84 20 146.17 4 150.1748.12/47,20/6
38.12/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc143.43 8 142.27 8 150.2748.22/47,30/5
39.13/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice148.09 50 147.20 4 151.2049.15/48,211/0
40.27/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.164.23 14 145.48 12 157.4855.43/54,310/0
41.14/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand150.34 8 161.89 12 158.3456.29/55,29/0
42.15/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk152.03 10 149.29 14 162.0359.98/58,80/4
43.16/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy149.64 14 1.00 999 163.6461.59/60,48/0
44.17/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno122.75 208 163.78 12 175.7873.73/72,20/3
45.28/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK128.61 60 133.87 60 188.6186.56/84,80/2
46.18/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy162.46 306 178.83 12 190.8388.78/87,07/0
47.19/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná139.55 102 146.44 56 202.44100.39/98,40/1
48.20/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha171.30 64 146.97 62 208.97106.92/104,86/0
49.21/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy192.21 18 217.55 74 210.21108.16/106,05/0
50.29/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto128.88 112 114.68 104 218.68116.63/114,34/0
51.30/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK136.63 154 169.91 52 221.91119.86/117,53/0
52.22/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.164.38 114 196.19 160 278.38176.33/172,82/0
53.23/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha136.78 262 161.78 164 325.78223.73/219,21/0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha104.55 4 102.31 0 102.31 44/0
2.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc101.70 4 102.63 2 104.632.32/2,30/21
3.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha107.20 8 101.67 4 105.673.36/3,339/0
4.4/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK109.24 0 116.42 8 109.246.93/6,834/0
5.5/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha108.14 2 110.24 14 110.147.83/7,729/0
6.6/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc118.82 62 111.62 2 113.6211.31/11,10/16
7.7/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK107.96 10 110.28 6 116.2813.97/13,724/0
8.8/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc119.60 8 118.72 2 120.7218.41/18,00/11
9.9/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.117.43 4 125.09 10 121.4319.12/18,719/0
10.10/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB125.74 4 119.62 2 121.6219.31/18,914/0
11.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc149.35 4 119.55 6 125.5523.24/22,70/6
12.11/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol116.23 10 140.26 12 126.2323.92/23,413/0
13.12/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov122.97 8 125.40 2 127.4025.09/24,512/0
14.13/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc125.66 4 136.94 0 129.6627.35/26,70/5
15.14/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK130.23 6 123.62 8 131.6229.31/28,611/0
16.15/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.132.05 6 128.27 6 134.2731.96/31,210/0
17.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc125.27 10 118.51 108 135.2732.96/32,20/4
18.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand128.89 54 133.36 2 135.3633.05/32,39/0
19.16/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha133.33 4 148.30 14 137.3335.02/34,28/0
20.17/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand146.45 58 133.40 4 137.4035.09/34,37/0
21.4/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.142.76 0 132.99 8 140.9938.68/37,86/0
22.18/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor130.46 52 141.82 2 143.8241.51/40,65/0
23.5/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand145.66 156 140.45 6 146.4544.14/43,14/0
24.6/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz137.16 10 146.41 10 147.1644.85/43,83/0
25.19/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand120.15 264 154.49 12 166.4964.18/62,72/0
26.7/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc152.25 56 164.32 12 176.3274.01/72,30/3
27.8/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc172.99 208 161.44 56 217.44115.13/112,50/2
28.20/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc127.33 154 133.77 102 235.77133.46/130,40/1
  INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK1.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
127.65 10 127.01 0 127.01 18/0
2.2/ZSJIRAS Filip
PAVELKOVÁ Markéta
2005
2005
2 USK Pha
Benátky
128.91 14 126.96 4 130.963.95/3,113/0
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára
NOVÁK Matyáš
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
129.22 8 121.68 12 133.686.67/5,30/13
4.4/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
176.89 4 138.74 8 146.7419.73/15,58/0
5.5/ZSINDRUCH Matěj
MOTLOVÁ Andrea
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
145.26 8 152.36 10 153.2626.25/20,73/0
6.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
157.55 20 148.36 10 158.3631.35/24,70/8
7.7/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
150.81 12 1.00 999 162.8135.80/28,20/3
8.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
KK Brand
KK Brand
155.42 14 150.76 20 169.4242.41/33,42/0
9.2/ZMMALÁ Magdaléna
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
3 Olomouc
Olomouc
184.40 12 160.05 12 172.0545.04/35,50/2
10.3/ZMFRÖHLICH Jáchym
ŠRÉTROVÁ Amálie
2007
2007
3 Roudnice
Roudnice
163.66 12 168.85 18 175.6648.65/38,31/0
11.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
KK Brand
KK Brand
167.23 20 137.94 108 187.2360.22/47,40/0
12.5/ZMVRBOVÁ Marie
KUTÍN Filip
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
207.90 24 160.76 116 231.90104.89/82,60/1
Oddíl