Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.

31.08.2019   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.80.04 0 79.51 2 80.04 -
2.2/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.84.25 2 88.57 8 86.256.21/7,8-
3.3/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB94.18 2 87.50 2 89.509.46/11,8-
4.4/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc82.13 54 83.60 6 89.609.56/11,9-
5.5/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha90.12 0 87.87 8 90.1210.08/12,6-
6.6/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk91.63 8 88.34 2 90.3410.30/12,9-
7.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc91.88 0 93.58 8 91.8811.84/14,8-
8.8/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB89.55 4 89.81 8 93.5513.51/16,9-
9.9/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec99.63 52 94.42 0 94.4214.38/18,0-
10.10/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc93.06 2 93.65 6 95.0615.02/18,8-
11.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor98.04 2 95.90 0 95.9015.86/19,8-
12.11/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha94.74 2 97.55 8 96.7416.70/20,9-
12.2/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz108.84 4 96.74 0 96.7416.70/20,9-
14.12/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand93.07 4 95.53 4 97.0717.03/21,3-
15.13/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy89.19 8 96.95 56 97.1917.15/21,4-
16.14/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha91.86 6 93.56 56 97.8617.82/22,3-
17.15/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha94.74 4 100.14 12 98.7418.70/23,4-
18.16/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor94.87 4 96.47 6 98.8718.83/23,5-
19.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí96.59 4 95.00 4 99.0018.96/23,7-
20.4/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc95.62 4 95.78 6 99.6219.58/24,5-
21.17/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha96.31 4 98.27 2 100.2720.23/25,3-
22.18/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno100.95 2 100.44 0 100.4420.40/25,5-
23.5/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice96.29 6 92.26 56 102.2922.25/27,8-
24.19/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice100.42 2 98.83 8 102.4222.38/28,0-
25.20/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice98.67 4 99.37 6 102.6722.63/28,3-
25.21/ZSSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno102.67 0 101.43 4 102.6722.63/28,3-
27.22/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha97.09 6 97.61 6 103.0923.05/28,8-
28.6/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand105.68 8 97.12 6 103.1223.08/28,8-
29.23/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov101.17 2 99.43 6 103.1723.13/28,9-
30.24/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand101.43 2 101.71 10 103.4323.39/29,2-
31.7/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand96.28 8 98.70 10 104.2824.24/30,3-
32.8/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice102.54 2 100.00 10 104.5424.50/30,6-
33.25/ZSPIŠTORA Michal 2005 2 Roudnice125.26 4 103.56 2 105.5625.52/31,9-
34.26/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha100.64 8 100.58 6 106.5826.54/33,2-
35.27/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor104.00 8 103.12 4 107.1227.08/33,8-
36.28/ZSŠTERCL Dominik 2005 2 Dukla B.99.16 8 102.18 6 107.1627.12/33,9-
37.9/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc101.43 6 125.83 18 107.4327.39/34,2-
38.29/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha102.09 54 101.97 6 107.9727.93/34,9-
39.30/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc112.97 52 102.56 6 108.5628.52/35,6-
40.10/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc98.75 12 99.58 10 109.5829.54/36,9-
41.11/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.97.92 12 110.51 8 109.9229.88/37,3-
42.31/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc107.93 2 112.37 6 109.9329.89/37,3-
43.12/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK106.54 4 108.97 4 110.5430.50/38,1-
44.32/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.102.83 14 108.80 2 110.8030.76/38,4-
45.33/ZSPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand105.10 6 108.06 6 111.1031.06/38,8-
46.34/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand101.28 10 99.16 58 111.2831.24/39,0-
47.13/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha112.69 54 107.42 4 111.4231.38/39,2-
48.35/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand103.60 8 105.89 8 111.6031.56/39,4-
49.14/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí107.98 4 112.28 8 111.9831.94/39,9-
50.36/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc102.96 10 100.54 54 112.9632.92/41,1-
51.37/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor104.46 10 119.07 14 114.4634.42/43,0-
52.38/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava110.73 4 106.54 8 114.5434.50/43,1-
53.15/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava109.95 6 126.44 56 115.9535.91/44,9-
54.16/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy115.03 56 112.78 4 116.7836.74/45,9-
55.17/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky115.66 6 111.42 6 117.4237.38/46,7-
56.18/ZMKÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami116.14 10 112.01 6 118.0137.97/47,4-
57.19/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava124.14 58 111.39 8 119.3939.35/49,2-
58.20/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc125.78 12 115.76 4 119.7639.72/49,6-
59.21/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky113.86 6 121.69 6 119.8639.82/49,8-
60.39/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav1.00 999 113.88 6 119.8839.84/49,8-
61.22/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava120.09 6 136.84 12 126.0946.05/57,5-
62.23/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha112.86 58 116.23 10 126.2346.19/57,7-
63.24/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz120.42 6 120.28 10 126.4246.38/57,9-
64.25/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha118.61 8 139.92 108 126.6146.57/58,2-
65.40/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy103.89 58 120.84 6 126.8446.80/58,5-
66.26/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.151.96 58 113.33 16 129.3349.29/61,6-
67.27/ZMŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak116.51 16 123.49 6 129.4949.45/61,8-
68.28/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.122.26 10 119.53 10 129.5349.49/61,8-
69.29/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava121.57 8 121.31 12 129.5749.53/61,9-
70.30/ZMHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník111.71 62 116.27 14 130.2750.23/62,8-
71.31/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha122.37 8 157.54 106 130.3750.33/62,9-
72.41/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha119.86 54 118.60 12 130.6050.56/63,2-
73.32/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK149.32 14 122.01 10 132.0151.97/64,9-
74.33/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha130.30 6 137.33 2 136.3056.26/70,3-
75.34/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy138.54 14 134.50 6 140.5060.46/75,5-
76.35/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha142.96 12 130.87 10 140.8760.83/76,0-
77.36/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz132.45 16 135.89 14 148.4568.41/85,5-
78.37/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava154.95 14 136.25 18 154.2574.21/92,7-
79.42/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol94.39 62 159.58 12 156.3976.35/95,4-
80.38/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava166.15 66 152.98 16 168.9888.94/111,1-
81.39/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.127.26 62 119.00 64 183.00102.96/128,6-
82.40/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.136.68 60 143.54 112 196.68116.64/145,7-
83.41/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK1.00 999 132.14 108 240.14160.10/200,0-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha105.65 4 100.81 0 100.81 -
2.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.101.27 0 100.98 0 100.980.17/0,2-
3.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc102.06 8 99.65 2 101.650.84/0,8-
4.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc100.80 2 101.78 8 102.801.99/2,0-
5.5/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn113.02 56 106.23 6 112.2311.42/11,3-
6.6/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc106.96 52 107.19 8 115.1914.38/14,3-
7.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc134.79 0 114.22 4 118.2217.41/17,3-
8.2/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc118.32 0 116.37 12 118.3217.51/17,4-
9.7/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB115.53 4 115.15 4 119.1518.34/18,2-
10.8/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava123.35 8 119.22 0 119.2218.41/18,3-
11.3/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami122.14 4 121.46 2 123.4622.65/22,5-
12.4/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc138.08 0 119.56 4 123.5622.75/22,6-
13.9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno122.96 8 124.56 2 126.5625.75/25,5-
14.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc124.97 2 140.65 152 126.9726.16/25,9-
15.6/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand126.52 10 125.67 4 129.6728.86/28,6-
16.10/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy189.97 14 130.75 8 138.7537.94/37,6-
17.7/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc136.29 8 165.93 158 144.2943.48/43,1-
18.11/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand1.00 999 144.18 4 148.1847.37/47,0-
19.8/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno144.55 4 147.42 60 148.5547.74/47,4-
20.12/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK135.87 14 127.32 58 149.8749.06/48,7-
21.9/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand133.26 58 1.00 999 191.2690.45/89,7-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha91.31 2 91.10 0 91.10 -
2.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc94.32 0 92.23 0 92.231.13/1,2-
3.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha92.76 0 93.74 0 92.761.66/1,8-
4.4/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha96.32 6 94.30 2 96.305.20/5,7-
5.5/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK95.48 6 96.60 0 96.605.50/6,0-
6.6/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK96.82 4 96.20 2 98.207.10/7,8-
7.7/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor100.96 2 108.74 12 102.9611.86/13,0-
8.8/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc95.05 10 101.23 6 105.0513.95/15,3-
9.9/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.102.67 4 107.90 8 106.6715.57/17,1-
10.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc100.74 6 111.37 0 106.7415.64/17,2-
11.10/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc105.48 6 104.66 4 108.6617.56/19,3-
12.2/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand105.11 8 102.89 6 108.8917.79/19,5-
13.11/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc105.40 10 105.18 4 109.1818.08/19,8-
14.12/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.110.10 2 102.29 8 110.2919.19/21,1-
15.13/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov1.00 999 107.38 4 111.3820.28/22,3-
16.14/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB109.91 4 110.48 4 113.9122.81/25,0-
17.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.116.14 8 107.98 6 113.9822.88/25,1-
18.15/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha123.74 64 114.41 0 114.4123.31/25,6-
19.4/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc110.46 6 108.24 56 116.4625.36/27,8-
20.16/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.106.78 14 106.84 52 120.7829.68/32,6-
21.5/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand128.13 4 111.38 10 121.3830.28/33,2-
22.6/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK122.24 6 117.68 6 123.6832.58/35,8-
23.7/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz118.55 6 114.88 12 124.5533.45/36,7-
24.8/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc124.04 6 120.30 6 126.3035.20/38,6-
25.9/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc122.51 6 121.56 12 128.5137.41/41,1-
26.17/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol116.72 12 122.61 16 128.7237.62/41,3-
27.18/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand127.83 4 147.75 8 131.8340.73/44,7-
28.19/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc127.83 8 132.84 8 135.8344.73/49,1-
  BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky96.46 8 92.72 0 92.72 -
2.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc91.35 2 93.01 2 93.350.63/0,7-
3.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB93.20 4 91.51 2 93.510.79/0,9-
4.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc93.88 6 95.65 0 95.652.93/3,2-
5.5/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha94.62 2 93.57 4 96.623.90/4,2-
6.6/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice93.78 8 93.56 6 99.566.84/7,4-
7.7/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava104.09 14 100.60 0 100.607.88/8,5-
8.1/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami102.08 2 99.27 2 101.278.55/9,2-
9.8/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.95.92 6 96.60 6 101.929.20/9,9-
10.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn100.68 2 100.64 2 102.649.92/10,7-
11.9/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc94.42 12 97.98 54 106.4213.70/14,8-
12.10/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha105.79 2 102.45 4 106.4513.73/14,8-
13.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice104.96 2 105.32 6 106.9614.24/15,4-
14.11/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn99.17 16 97.63 10 107.6314.91/16,1-
15.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc105.82 2 109.16 12 107.8215.10/16,3-
16.12/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha96.88 12 96.59 62 108.8816.16/17,4-
17.13/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc104.52 8 101.96 8 109.9617.24/18,6-
18.5/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc111.23 4 110.16 0 110.1617.44/18,8-
19.14/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy140.53 10 109.21 4 113.2120.49/22,1-
20.6/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc111.56 4 107.74 6 113.7421.02/22,7-
21.7/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc108.26 6 115.47 10 114.2621.54/23,2-
22.15/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand111.48 4 110.34 4 114.3421.62/23,3-
23.16/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná104.60 10 115.29 4 114.6021.88/23,6-
24.17/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha110.79 8 102.15 14 116.1523.43/25,3-
25.8/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB112.44 4 111.32 60 116.4423.72/25,6-
26.18/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy127.72 58 110.54 6 116.5423.82/25,7-
27.19/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice108.82 8 116.91 112 116.8224.10/26,0-
28.20/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha111.25 6 115.06 4 117.2524.53/26,5-
29.21/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc121.59 2 115.97 8 123.5930.87/33,3-
30.22/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno119.94 4 127.61 6 123.9431.22/33,7-
31.23/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK122.64 2 133.25 12 124.6431.92/34,4-
32.9/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy136.32 18 121.68 4 125.6832.96/35,5-
33.10/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno128.92 10 116.34 10 126.3433.62/36,3-
34.24/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK121.81 10 122.57 4 126.5733.85/36,5-
35.11/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand128.00 14 117.09 10 127.0934.37/37,1-
36.25/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice119.59 10 132.08 12 129.5936.87/39,8-
37.12/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy131.62 2 129.74 12 133.6240.90/44,1-
38.13/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand130.02 8 153.62 62 138.0245.30/48,9-
39.14/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc123.64 52 131.17 8 139.1746.45/50,1-
40.15/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk141.40 4 132.69 10 142.6949.97/53,9-
41.16/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB135.33 10 135.83 8 143.8351.11/55,1-
42.17/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná138.83 8 147.66 10 146.8354.11/58,4-
43.18/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná137.24 12 137.33 10 147.3354.61/58,9-
44.19/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.144.69 112 139.29 10 149.2956.57/61,0-
45.20/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy168.65 64 141.15 16 157.1564.43/69,5-
46.21/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná143.16 14 154.09 14 157.1664.44/69,5-
47.26/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus116.62 56 106.85 106 172.6279.90/86,2-
48.27/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor122.85 56 129.42 362 178.8586.13/92,9-
49.22/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec146.02 72 181.72 56 218.02125.30/135,1-
50.23/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha0.00 999 142.86 102 244.86152.14/164,1-
51.24/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor1.00 999 121.93 216 337.93245.21/264,5-

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
118.65 12 113.79 4 117.79 -
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára
NOVÁK Matyáš
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
114.39 6 110.45 10 120.392.60/2,2-
3.3/ZSJIRAS Filip
PAVELKOVÁ Markéta
2005
2005
2 USK Pha
Benátky
119.79 16 128.00 18 135.7918.00/15,3-
4.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
126.03 10 141.54 110 136.0318.24/15,5-
5.5/ZSINDRUCH Matěj
MOTLOVÁ Andrea
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
132.24 6 131.52 8 138.2420.45/17,4-
6.6/ZSNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
131.03 8 150.47 10 139.0321.24/18,0-
7.7/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
148.14 14 137.10 8 145.1027.31/23,2-
8.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
132.89 14 1.00 999 146.8929.10/24,7-
9.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
132.10 16 149.12 8 148.1030.31/25,7-
10.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
151.97 64 137.88 12 149.8832.09/27,2-
11.3/ZMMALÁ Magdaléna
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
3 Olomouc
Olomouc
142.30 60 158.70 12 170.7052.91/44,9-
Oddíl