vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota

18.06.2011   řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMRAŠNER Karel 1976 0 Lukavice107.40 0 110.30 2 107.40 58
2.2/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov107.90 0 107.20 2 107.900.50/0,554
3.3/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK110.90 0 117.20 2 110.903.50/3,350
4. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto111.40 0 111.70 0 111.404.00/3,746
5.4/VMBEIER Artur 1970 3 Trutnov111.80 0 111.80 0 111.804.40/4,142
5. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.112.50 2 111.80 0 111.804.40/4,138
7. KŘIŠŤAN Filip 1992 3 Týniště112.10 2 113.40 0 113.406.00/5,637
7.5/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.112.90 4 113.40 0 113.406.00/5,636
7.6/VMLACINA Richard 1967 3 Semily115.80 2 113.40 0 113.406.00/5,635
10.1/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.132.40 2 113.40 2 115.408.00/7,434
11. MACHEK Radek 1980 3 Trutnov116.60 4 115.80 0 115.808.40/7,833
12. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK116.80 0 117.40 2 116.809.40/8,832
12.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov116.80 0 118.90 2 116.809.40/8,831
14.7/VMROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště117.30 0 116.90 0 116.909.50/8,830
15.1/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa116.10 2 115.10 2 117.109.70/9,029
16.8/VMURBAN Radek 1972 3 Šumperk118.80 0 117.80 0 117.8010.40/9,728
16.9/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.120.30 2 117.80 0 117.8010.40/9,727
18.2/VSHRON Jiří 1951 3 Rakovník118.90 0 119.10 0 118.9011.50/10,726
18.1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto118.90 0 119.50 0 118.9011.50/10,725
20.2/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK120.00 2 124.90 0 122.0014.60/13,624
21.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště122.40 0 122.70 0 122.4015.00/14,023
22.1/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha120.60 2 119.80 6 122.6015.20/14,222
23.10/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.124.50 4 123.40 0 123.4016.00/14,921
24. DANDA Tomáš 1977 0 Pardub.126.90 6 123.70 0 123.7016.30/15,220
25.4/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily124.10 0 127.80 2 124.1016.70/15,519
26.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.124.30 0 125.70 0 124.3016.90/15,718
27.2/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov123.60 4 125.20 0 125.2017.80/16,617
28.4/VSMALÝ Pavel 1954 3 Lukavice138.90 2 125.40 0 125.4018.00/16,816
29. JANKO Jan 1986 3 Vys.Mýto125.90 0 125.50 0 125.5018.10/16,915
30.1/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha124.60 2 125.30 2 126.6019.20/17,914
31.5/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo130.70 4 129.50 0 129.5022.10/20,613
32.2/ZSHABICH Tomáš 1997 0 VS Tábor129.60 2 132.40 2 131.6024.20/22,512
33.3/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel128.60 6 129.40 4 133.4026.00/24,211
34.4/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc133.10 2 134.60 0 134.6027.20/25,310
35.2/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.134.90 0 133.60 2 134.9027.50/25,69
36.5/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc133.20 6 133.10 2 135.1027.70/25,88
37.5/VJANDÁŠ Roman 1965 0 Kadaň135.60 4 134.60 2 136.6029.20/27,27
38.11/VMMÍL Pavel 1967 3 Trutnov138.10 4 136.80 0 136.8029.40/27,46
39.6/ZSKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.132.50 8 133.20 4 137.2029.80/27,75
40.7/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK138.20 0 142.10 2 138.2030.80/28,74
41.8/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň139.30 2 142.50 8 141.3033.90/31,63
42.9/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel141.30 4 143.80 4 145.3037.90/35,32
43.12/VMKÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor147.10 4 142.70 4 146.7039.30/36,61
44.6/VHABICH Bohumil 1961 0 VS Tábor142.60 6 149.80 4 148.6041.20/38,40
45.10/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel143.30 6 144.90 4 148.9041.50/38,60
46.11/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel157.60 0 158.80 6 157.6050.20/46,70
47.3/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.160.60 4 159.00 0 159.0051.60/48,00
48.12/ZSŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště167.40 0 159.90 2 161.9054.50/50,70
49.13/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště167.40 2 162.90 6 168.9061.50/57,30
50.13/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž160.70 10 166.20 8 170.7063.30/58,90
51.14/ZSŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště175.40 6 175.60 4 179.6072.20/67,20
52.4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště182.80 14 177.70 8 185.7078.30/72,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice113.80 0 114.40 0 113.80 49
2. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň117.00 0 118.50 4 117.003.20/2,845
3.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav119.10 0 118.80 0 118.805.00/4,441
4. VALÍKOVÁ Radka 1991 0 Pardub.119.70 0 119.90 0 119.705.90/5,237
5.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc121.40 0 120.00 0 120.006.20/5,433
6.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily122.90 0 120.60 0 120.606.80/6,029
7.2/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň121.40 2 121.00 0 121.007.20/6,325
8.2/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha122.50 0 122.80 2 122.508.70/7,624
9.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.125.70 0 122.90 0 122.909.10/8,023
10.4/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha125.10 0 127.70 2 125.1011.30/9,922
11.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha125.70 0 126.70 0 125.7011.90/10,521
12.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily125.90 0 127.60 0 125.9012.10/10,620
13. JASANSKÁ Jitka 1981 0 Vys.Mýto126.60 0 126.90 2 126.6012.80/11,219
14.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc122.80 4 127.90 2 126.8013.00/11,418
15.3/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily126.90 2 127.20 0 127.2013.40/11,817
16.1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel128.50 2 128.10 2 130.1016.30/14,316
17.3/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha132.20 2 130.20 0 130.2016.40/14,415
18.4/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor135.50 0 132.70 0 132.7018.90/16,614
19.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž135.80 2 131.40 2 133.4019.60/17,213
20.4/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc137.10 0 132.30 2 134.3020.50/18,012
21.2/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň131.30 4 129.10 6 135.1021.30/18,711
22.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel135.70 0 136.10 0 135.7021.90/19,210
23.3/DMKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.136.60 0 135.40 2 136.6022.80/20,09
24.5/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 3 Dukla B.137.90 0 140.70 0 137.9024.10/21,28
25.6/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.137.30 2 136.50 2 138.5024.70/21,77
26. FUSKOVÁ Dana 1988 3 Val.Mez.138.60 0 136.90 2 138.6024.80/21,86
27.7/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov142.40 0 137.50 2 139.5025.70/22,65
28.6/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc141.10 2 139.60 0 139.6025.80/22,74
29.7/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž140.60 0 142.30 0 140.6026.80/23,63
30.8/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.144.80 0 142.10 0 142.1028.30/24,92
31. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov145.10 6 143.50 2 145.5031.70/27,91
32.9/ZSKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.153.00 0 151.00 2 153.0039.20/34,40
33.8/ZMKLIKAROVÁ Veronika 1999 0 Trutnov185.60 6 173.30 2 175.3061.50/54,00
34.9/ZMŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel178.10 6 172.20 4 176.2062.40/54,80
35.10/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.189.80 6 170.30 6 176.3062.50/54,90
36.11/ZMLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily239.50 16 190.20 8 198.2084.40/74,20
37.12/ZMJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí184.50 58 183.80 54 237.80124.00/109,00
38.13/ZMLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí207.60 64 218.10 58 271.60157.80/138,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSNEDVÍDEK František
HRON Jiří
1944
1951
Dv.Král.
Rakovník
120.20 2 117.90 0 117.90 15
2. KUBŮ Jiří
KUBŮ Petr
1981
1976
Vys.Mýto
Olomouc
120.70 0 119.80 0 119.801.90/1,611
3.1/VMVESELÝ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
VSDK
Lukavice
120.90 0 118.70 2 120.702.80/2,47
4.3/JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
Vys.Mýto
Vys.Mýto
123.90 0 123.00 0 123.005.10/4,36
5.1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
Vys.Mýto
Vys.Mýto
122.80 4 0.00 0 126.808.90/7,55
6.1/DMFRANEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1995
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
127.40 8 125.90 4 129.9012.00/10,24
7.2/VSHÁK Jiří
ROLEČEK Luděk
1952
1951
Trutnov
Vys.Mýto
133.90 0 129.40 4 133.4015.50/13,13
8.1/ZMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
Olomouc
Olomouc
144.20 2 150.80 6 146.2028.30/24,02
9.2/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
149.80 6 144.90 6 150.9033.00/28,01
10.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
168.90 2 164.60 0 164.6046.70/39,60
11. MRACEK Zdenek
MRACEK Simon
1968
1998
Německo
Německo
163.10 8 158.60 8 166.6048.70/41,30
12.1/ZSKAMINSKÁ Barbora
HUŇKOVÁ Nikola
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
175.00 6 176.00 8 181.0063.10/53,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KŘIŠŤAN Filip 1992 3 Týniště101.90 2 102.20 0 102.20 87
2. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto105.10 0 104.30 0 104.302.10/2,183
2.1/DSSUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto104.30 0 104.50 2 104.302.10/2,179
4.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.111.80 0 102.80 2 104.802.60/2,575
5.1/VMDVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.105.70 0 106.00 0 105.703.50/3,471
6.2/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník107.20 0 107.80 2 107.205.00/4,967
7.2/VMKUBŮ Petr 1976 0 Olomouc108.70 0 110.20 2 108.706.50/6,463
8.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa109.80 0 110.60 0 109.807.60/7,459
9. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.109.50 4 108.90 2 110.908.70/8,555
10.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž109.40 2 109.20 2 111.209.00/8,854
11.1/DMKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto108.50 4 107.40 4 111.409.20/9,053
12.3/VMZUMMER Dušan 1970 0 Turnov111.80 0 111.00 2 111.809.60/9,452
13.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.112.10 0 110.10 2 112.109.90/9,751
14.4/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.111.00 2 110.90 4 113.0010.80/10,650
15.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy112.80 2 113.30 0 113.3011.10/10,949
16.2/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov112.90 2 114.20 2 114.9012.70/12,448
17. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.116.10 2 111.00 4 115.0012.80/12,547
18.4/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště115.20 0 113.90 2 115.2013.00/12,746
19. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov112.60 4 112.90 4 116.6014.40/14,145
20.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy116.10 2 121.20 6 118.1015.90/15,644
21.5/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.119.10 0 118.30 0 118.3016.10/15,843
22. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto119.30 0 119.80 0 119.3017.10/16,742
23.3/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK118.30 2 119.40 0 119.4017.20/16,841
23.4/ZSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor126.80 0 119.40 0 119.4017.20/16,840
25.3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily119.50 0 121.30 0 119.5017.30/16,939
26.2/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.119.60 0 120.10 2 119.6017.40/17,038
27.5/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc121.60 0 119.90 0 119.9017.70/17,337
27.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.119.90 0 122.70 2 119.9017.70/17,336
29.6/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha118.30 2 122.00 0 120.3018.10/17,735
30.5/VMOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.116.50 4 118.50 4 120.5018.30/17,934
31.7/ZSNGUYEN PHUC Thinh 1998 0 Třebech.123.50 4 120.80 0 120.8018.60/18,233
32.8/ZSPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.124.40 0 122.50 0 122.5020.30/19,932
33.5/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha123.10 0 123.20 0 123.1020.90/20,531
34.2/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha124.40 6 121.30 2 123.3021.10/20,630
35.9/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel126.40 4 123.60 0 123.6021.40/20,929
36.10/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice123.70 0 120.60 4 123.7021.50/21,028
37.11/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc120.60 4 119.80 4 123.8021.60/21,127
38.3/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha121.40 4 122.40 2 124.4022.20/21,726
39.4/ZMVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.124.40 2 124.50 0 124.5022.30/21,825
39.12/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň127.90 2 124.50 0 124.5022.30/21,824
41.6/VMLACINA Richard 1967 3 Semily122.80 2 120.80 8 124.8022.60/22,123
42.5/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky123.10 2 123.20 2 125.1022.90/22,422
43.3/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov125.40 8 123.60 2 125.6023.40/22,921
44.7/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 0 HapyLife128.20 0 123.90 2 125.9023.70/23,220
45. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov128.30 0 126.00 0 126.0023.80/23,319
46.13/ZSJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto122.80 4 127.50 2 126.8024.60/24,118
47.6/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov129.80 2 126.90 0 126.9024.70/24,217
48.6/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice129.10 4 127.30 0 127.3025.10/24,616
49.4/DMFOLKMAN Jan 1995 0 Týniště128.10 2 127.50 0 127.5025.30/24,815
50.7/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc127.80 0 135.20 0 127.8025.60/25,014
51.8/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc126.30 2 129.00 2 128.3026.10/25,513
52.5/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto129.30 2 127.80 2 129.8027.60/27,012
53.9/ZMPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice133.00 0 129.90 0 129.9027.70/27,111
54.14/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.126.20 4 129.40 2 130.2028.00/27,410
55.15/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc129.10 2 129.70 8 131.1028.90/28,39
56.10/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.143.90 0 132.20 0 132.2030.00/29,48
57.16/ZSŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště128.20 6 129.80 4 133.8031.60/30,97
58.17/ZSLINEK Ondřej 1998 3 Olomouc134.70 0 137.90 2 134.7032.50/31,86
59.6/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc133.20 6 133.80 2 135.8033.60/32,95
60.18/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí132.70 4 133.30 4 136.7034.50/33,84
61.8/VMLHOTA David 1971 0 HapyLife138.50 2 137.80 0 137.8035.60/34,83
62.19/ZSŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště137.80 8 136.80 2 138.8036.60/35,82
63.20/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž133.90 6 136.50 10 139.9037.70/36,91
64.11/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště132.50 8 133.70 12 140.5038.30/37,50
65.12/ZMBEDNÁŘ Jan 2000 0 Třebech.145.80 6 139.10 2 141.1038.90/38,10
66.21/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel144.00 6 137.40 6 143.4041.20/40,30
67.13/ZMKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.143.60 0 143.80 0 143.6041.40/40,50
68.22/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel141.70 8 138.50 6 144.5042.30/41,40
69.14/ZMJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha150.40 6 147.20 0 147.2045.00/44,00
70.23/ZSJUREČKA Filip 1998 0 Litovel152.80 8 151.30 2 153.3051.10/50,00
71.9/VMPRAŽÁK Radek 1972 0 Tábor160.80 4 150.60 4 154.6052.40/51,30
72.15/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov148.00 8 143.30 14 156.0053.80/52,60
73.10/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště157.30 6 152.30 4 156.3054.10/52,90
74.7/DMJAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov170.30 6 171.50 8 176.3074.10/72,50
75.24/ZSKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž170.10 10 174.40 16 180.1077.90/76,20
76.16/ZMKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž189.20 204 192.60 60 252.60150.40/147,20
77.17/ZMVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto302.70 12 258.50 70 314.70212.50/207,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha129.10 0 129.20 8 129.10 11
2.14/ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň132.60 2 133.20 0 133.204.10/3,27
3.1/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň136.90 0 140.80 0 136.907.80/6,06
4.11/VALÍKOVÁ Radka 1991 0 Pardub.138.50 6 137.30 0 137.308.20/6,45
5.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.140.20 0 137.90 2 139.9010.80/8,44
6.3/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.174.90 8 169.10 2 171.1042.00/32,53
7.4/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov170.60 4 174.60 8 174.6045.50/35,22
8.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž181.60 2 178.30 4 182.3053.20/41,21
9.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel201.00 2 184.70 0 184.7055.60/43,10
10.1/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel186.40 10 181.20 6 187.2058.10/45,00
11.5/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.212.10 8 196.70 4 200.7071.60/55,50
12.3/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.237.50 10 255.70 6 247.50118.40/91,70
 6/PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3