vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu

09.07.2011   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Gűnther Totzauer
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.76.00 0 75.20 0 75.20 86
2. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.78.20 4 78.60 2 80.605.40/7,278
3. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa80.80 2 79.40 4 82.807.60/10,170
4.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja78.50 8 80.50 4 84.509.30/12,466
5.2/VMMILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec85.00 4 84.60 0 84.609.40/12,562
6.1/ZSHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK85.30 0 86.20 2 85.3010.10/13,458
7. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.87.70 0 86.30 0 86.3011.10/14,854
8.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha82.90 6 84.60 2 86.6011.40/15,250
9. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn90.40 4 85.80 2 87.8012.60/16,846
10.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.89.60 0 88.20 0 88.2013.00/17,342
10.3/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 0 Kralupy87.60 2 86.20 2 88.2013.00/17,338
12. POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB86.60 2 0.00 0 88.6013.40/17,834
13.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy91.70 2 89.30 0 89.3014.10/18,830
14. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.92.00 2 89.80 0 89.8014.60/19,429
15.4/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník90.40 0 94.50 2 90.4015.20/20,228
16.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy88.80 2 90.90 0 90.8015.60/20,727
17.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav88.50 4 89.60 2 91.6016.40/21,826
18.6/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha89.60 2 107.00 2 91.6016.40/21,825
19.7/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha92.20 0 96.80 0 92.2017.00/22,624
20.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB90.70 2 91.30 4 92.7017.50/23,323
21.5/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn93.10 2 93.40 0 93.4018.20/24,222
22.8/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha93.50 6 92.50 2 94.5019.30/25,721
23. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV94.90 2 92.10 4 96.1020.90/27,820
24.9/ZSKRAUS Filip 1997 0 ČSAD Plz100.90 4 94.90 2 96.9021.70/28,919
25.1/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice97.30 0 101.30 2 97.3022.10/29,418
26.3/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor100.30 54 97.60 0 97.6022.40/29,817
27.4/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK95.10 6 98.80 0 98.8023.60/31,416
28.10/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek103.70 6 96.90 2 98.9023.70/31,515
29.2/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha95.10 6 95.70 4 99.7024.50/32,614
30. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice100.20 10 94.30 6 100.3025.10/33,413
31.11/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB99.70 2 99.90 6 101.7026.50/35,212
32.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK98.10 4 102.00 2 102.1026.90/35,811
33.4/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.98.80 4 103.80 106 102.8027.60/36,710
34.5/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy90.70 106 103.60 0 103.6028.40/37,89
35.6/VMLERCH David 1972 0 Klášter.109.60 4 103.00 2 105.0029.80/39,68
36.12/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK112.10 2 103.00 2 105.0029.80/39,67
37.13/ZSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor106.20 2 103.40 2 105.4030.20/40,26
38.14/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc107.00 6 105.60 0 105.6030.40/40,45
39.6/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn106.30 0 108.10 4 106.3031.10/41,44
40.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň111.20 6 102.40 4 106.4031.20/41,53
41.15/ZSMRŮZEK Vojta 1998 0 KK Opava96.70 10 100.40 52 106.7031.50/41,92
42.16/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc108.80 4 102.80 8 110.8035.60/47,31
43.17/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň115.20 2 109.50 2 111.5036.30/48,30
44. UHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec109.70 4 111.00 8 113.7038.50/51,20
45.7/ZMPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy122.90 2 116.60 0 116.6041.40/55,10
46.18/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel111.80 6 120.70 102 117.8042.60/56,60
47.8/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.166.10 0 120.20 2 122.2047.00/62,50
48.19/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel143.80 8 122.00 6 128.0052.80/70,20
49.1/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy126.00 2 114.60 54 128.0052.80/70,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice90.50 2 80.30 0 80.30 75
2.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava80.30 50 80.50 0 80.500.20/0,271
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy82.70 4 83.90 0 83.903.60/4,567
4.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.87.40 2 85.60 0 85.605.30/6,663
5.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha83.70 4 84.20 2 86.205.90/7,359
6.4/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň88.60 4 84.40 2 86.406.10/7,655
7.5/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno86.60 4 87.40 0 87.407.10/8,851
8. VANYŠOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec92.20 4 86.80 2 88.808.50/10,647
9.6/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy87.70 6 89.80 0 89.809.50/11,843
10.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha91.10 0 90.50 4 91.1010.80/13,439
11.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc94.00 2 93.40 0 93.4013.10/16,335
12.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice91.40 2 92.90 4 93.4013.10/16,331
13.3/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha93.10 2 91.80 2 93.8013.50/16,827
14.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav97.60 2 95.30 0 95.3015.00/18,723
15. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň92.70 4 93.00 6 96.7016.40/20,422
16. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy93.90 4 92.60 6 97.9017.60/21,921
17.7/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha102.30 4 98.60 0 98.6018.30/22,820
18.8/ZSBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy96.10 4 97.00 8 100.1019.80/24,719
19.4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.106.00 4 102.10 0 102.1021.80/27,118
20.9/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.101.80 4 102.40 0 102.4022.10/27,517
21.1/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha103.00 10 103.50 0 103.5023.20/28,90
22.1/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň104.80 0 106.30 6 104.8024.50/30,516
23.2/PZGALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice125.10 60 105.30 0 105.3025.00/31,10
24.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž103.40 2 120.10 2 105.4025.10/31,315
25.5/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha106.90 0 113.00 50 106.9026.60/33,114
26.6/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn117.60 12 103.10 4 107.1026.80/33,413
27.3/PZSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno108.30 6 107.20 2 109.2028.90/36,00
28.7/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc113.40 0 109.30 0 109.3029.00/36,112
29.2/VMTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.108.40 2 112.00 0 110.4030.10/37,511
30.8/ZMŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB112.80 2 109.80 2 111.8031.50/39,210
31. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor108.50 8 108.00 4 112.0031.70/39,59
32.10/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava110.50 4 110.20 2 112.2031.90/39,78
33.11/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno118.20 2 109.30 4 113.3033.00/41,17
34.9/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 3 Dukla B.114.90 0 119.00 0 114.9034.60/43,16
35.10/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc111.30 4 113.60 2 115.3035.00/43,65
36.4/PZPECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice145.20 8 112.50 4 116.5036.20/45,10
37.11/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž121.90 2 116.90 0 116.9036.60/45,64
38.12/ZMOKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha123.90 2 117.10 2 119.1038.80/48,33
39.12/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.119.80 2 121.20 4 121.8041.50/51,72
40.3/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor141.50 6 118.80 4 122.8042.50/52,91
41.13/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.136.30 56 117.90 6 123.9043.60/54,30
42.13/ZSMAŇASOVÁ Michaela 1997 0 Hubertus119.20 6 117.30 8 125.2044.90/55,90
43.14/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno161.00 6 133.30 2 135.3055.00/68,50
44.5/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek132.50 4 169.00 52 136.5056.20/70,00
45.15/ZMJANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec132.70 10 135.00 12 142.7062.40/77,70
46.6/PZKYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice123.80 60 116.60 60 176.6096.30/119,90
47.7/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava175.60 4 195.40 102 179.6099.30/123,70
48.8/PZŠIMKOVÁ Táňa 2001 0 SKVS ČB0.00 999 217.10 50 267.10186.80/232,60
49.9/PZSTRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec269.50 64 197.50 104 301.50221.20/275,50
50.4/VMŽATECKÁ Soňa 1976 0 KVSPísek107.90 254 0.00 999 361.90281.60/350,70
51.10/PZPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor252.30 208 304.80 156 460.30380.00/473,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
90.00 2 93.20 4 92.00 27
2. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
94.40 2 96.60 0 96.404.40/4,823
3.1/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
96.00 2 99.60 4 98.006.00/6,519
4.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
96.10 4 97.10 6 100.108.10/8,815
5.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
101.80 2 104.50 2 103.8011.80/12,811
6.1/VHABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
107.10 2 107.80 4 109.1017.10/18,67
7.1/ZMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
0 USK Pha
USK Pha
117.40 8 122.20 4 125.4033.40/36,36
8.2/ZMVRBOVÁ Alexandra
WENDL Denis
2000
2000
0 Horš.Týn
Horš.Týn
119.60 8 114.60 14 127.6035.60/38,75
9.1/VMBORSKÁ Alena
KUNA Alois
1976
1960
3 Rakovník
SKVS ČB
129.20 4 124.00 4 128.0036.00/39,14
10.4/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
125.80 10 121.20 8 129.2037.20/40,43
11.3/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
127.00 10 123.90 8 131.9039.90/43,42
12.5/ZSKUNEŠ David
HALÍK Ondřej
1998
1999
0 Horš.Týn
Horš.Týn
133.10 4 149.60 104 137.1045.10/49,01
13.4/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
131.50 14 130.40 12 142.4050.40/54,80
14.5/ZMŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
0 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 207.80 10 217.80125.80/136,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod69.70 0 70.40 2 69.70 163
2.1/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava73.00 2 70.00 0 70.000.30/0,4155
3.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus73.60 0 73.70 52 73.603.90/5,6151
4.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus72.80 2 73.40 2 74.805.10/7,3147
5.1/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník79.00 6 77.00 0 77.007.30/10,5143
6.1/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky78.10 0 79.60 6 78.108.40/12,1139
7. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV79.00 0 83.00 0 79.009.30/13,3135
8.2/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha77.00 2 80.00 2 79.009.30/13,3131
9.2/ZSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz79.00 0 82.50 4 79.009.30/13,3127
10.3/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha79.40 0 82.00 4 79.409.70/13,9123
11.4/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava78.50 2 79.30 2 80.5010.80/15,5119
12.3/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně75.30 6 77.00 4 81.0011.30/16,2115
13. HEK Jan 1979 2 Roudnice81.40 0 79.40 2 81.4011.70/16,8111
14. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.82.00 2 81.50 0 81.5011.80/16,9107
15.5/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy76.10 6 77.70 4 81.7012.00/17,2103
16.2/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa80.00 2 81.00 2 82.0012.30/17,699
17.3/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno82.10 0 82.10 0 82.1012.40/17,895
18.3/VMSAJDL František 1970 3 L.Žatec84.00 2 82.40 0 82.4012.70/18,291
19.6/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava82.20 4 79.00 4 83.0013.30/19,187
20.4/DMBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy81.60 2 81.30 4 83.6013.90/19,983
21. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice79.90 6 79.60 4 83.6013.90/19,979
22.1/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice85.90 2 83.60 0 83.6013.90/19,975
23.7/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava83.90 0 84.00 50 83.9014.20/20,471
24.8/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy84.70 0 84.00 0 84.0014.30/20,567
25.9/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK83.10 2 84.10 0 84.1014.40/20,763
26.10/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha81.30 4 84.30 0 84.3014.60/20,959
27.1/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava89.80 2 88.40 0 88.4018.70/26,858
28.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž92.80 2 89.30 0 89.3019.60/28,157
29.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy90.10 0 87.20 6 90.1020.40/29,356
30.11/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí88.60 2 89.60 10 90.6020.90/30,055
31.4/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy92.00 2 88.90 2 90.9021.20/30,454
32.12/ZSRADIL Jakub 1998 3 USK Pha89.70 2 91.50 6 91.7022.00/31,653
33. KUBÁT Jiří 1988 0 Sláv.KV95.30 6 89.70 2 91.7022.00/31,652
34.13/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha90.50 2 92.90 0 92.5022.80/32,751
35.5/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB84.70 8 85.90 52 92.7023.00/33,050
36.6/DMWEISL Jakub 1995 3 USK Pha86.70 6 0.00 999 92.7023.00/33,049
37.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK90.80 2 92.60 2 92.8023.10/33,148
38.14/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava91.70 52 89.10 4 93.1023.40/33,647
39.15/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava93.20 0 112.20 6 93.2023.50/33,746
40.4/ZMŠANDA Petr 2000 3 Vlašim98.70 2 93.50 0 93.5023.80/34,145
41.5/ZMKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice92.20 2 93.60 0 93.6023.90/34,344
42.16/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava92.00 2 94.60 8 94.0024.30/34,943
43. JACOŠ Pavel 1988 0 Sláv.KV92.00 2 94.80 4 94.0024.30/34,942
44.17/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB94.60 0 94.30 4 94.6024.90/35,741
45.6/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha91.60 4 91.00 4 95.0025.30/36,340
46.18/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc95.40 0 97.00 2 95.4025.70/36,939
47.19/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.89.20 8 91.50 4 95.5025.80/37,038
48.20/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice95.20 4 93.90 2 95.9026.20/37,637
49.5/VMMATĚJKA Jakub 1973 3 USK Pha96.30 0 95.00 2 96.3026.60/38,236
50.21/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň96.00 8 92.70 4 96.7027.00/38,735
51.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.96.80 0 94.90 2 96.8027.10/38,934
52.6/VMDVOŘÁK Vít 1971 0 HapyLife98.90 4 95.00 2 97.0027.30/39,233
53.7/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc97.60 0 105.50 0 97.6027.90/40,032
54.8/ZMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně96.00 2 95.20 4 98.0028.30/40,631
55.9/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc96.30 2 107.10 4 98.3028.60/41,030
56.10/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky97.50 2 96.60 2 98.6028.90/41,529
57.22/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník94.80 10 94.60 4 98.6028.90/41,528
58.7/VMRADIL Jiří 1968 0 HapyLife100.40 2 99.90 0 99.9030.20/43,327
59.23/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc99.00 6 98.20 2 100.2030.50/43,826
60.11/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha101.50 0 99.50 4 101.5031.80/45,625
61.12/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.101.10 4 99.50 2 101.5031.80/45,624
62.13/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky102.40 4 97.90 4 101.9032.20/46,223
63.14/ZMPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy122.20 58 102.20 0 102.2032.50/46,622
64.7/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky101.10 8 103.60 0 103.6033.90/48,621
65.24/ZSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.100.70 8 99.80 4 103.8034.10/48,920
66. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky111.10 2 98.30 6 104.3034.60/49,619
67.15/ZMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice103.70 56 104.30 0 104.3034.60/49,618
68.25/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK102.90 56 106.00 0 106.0036.30/52,117
69.4/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí103.20 4 98.50 8 106.5036.80/52,816
70.16/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn102.80 4 100.90 6 106.8037.10/53,215
71.26/ZSNGUYEN PHUC Thinh 1998 3 Třebech.117.10 10 103.70 4 107.7038.00/54,514
72.1/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec105.90 2 113.10 10 107.9038.20/54,80
73.27/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc99.90 8 99.40 10 107.9038.20/54,813
74.17/ZMVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.104.10 6 106.30 2 108.3038.60/55,412
75.8/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek100.30 104 107.20 2 109.2039.50/56,711
76.8/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno104.60 6 117.00 8 110.6040.90/58,710
77.28/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž105.40 6 118.60 58 111.4041.70/59,89
78.18/ZMHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn105.50 6 124.00 6 111.5041.80/60,08
79.2/PZRAŠKA Tomáš 2001 0 USK Pha109.90 2 113.30 0 111.9042.20/60,50
80.29/ZSSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky113.40 10 105.90 6 111.9042.20/60,57
81.3/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.108.00 6 106.10 6 112.1042.40/60,80
82.4/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha110.50 2 113.20 0 112.5042.80/61,40
83.19/ZMWALLISCH Vít 1999 0 USK Pha110.80 2 112.70 4 112.8043.10/61,86
84.5/PZKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice115.70 6 110.10 4 114.1044.40/63,70
85.30/ZSLINEK Ondřej 1998 3 Olomouc117.00 0 112.20 2 114.2044.50/63,85
86.9/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.0.00 0 110.60 4 114.6044.90/64,44
87.31/ZSJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto102.50 54 110.80 4 114.8045.10/64,73
88.20/ZMBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy114.80 10 108.90 6 114.9045.20/64,82
89.6/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn117.20 0 112.00 4 116.0046.30/66,40
90.7/PZPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha127.40 0 112.50 4 116.5046.80/67,10
91.32/ZSKUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn143.50 56 112.60 6 118.6048.90/70,21
92.10/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 HapyLife115.70 4 123.60 6 119.7050.00/71,70
93.8/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek117.50 6 118.40 102 123.5053.80/77,20
94.9/PZREZEK Tomáš 2001 0 SKVS ČB119.80 4 125.00 6 123.8054.10/77,60
95.10/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn153.90 58 124.70 10 134.7065.00/93,30
96.21/ZMKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.129.10 8 131.00 6 137.0067.30/96,60
97.1/VSMAŇAS Miroslav 1955 0 Hubertus0.00 999 145.40 4 149.4079.70/114,30
98.22/ZMŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.166.30 6 167.70 6 172.30102.60/147,20
99.11/VMLHOTA David 1971 0 HapyLife159.20 64 140.90 60 200.90131.20/188,20
100.33/ZSKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž158.80 66 159.30 208 224.80155.10/222,50
101.34/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí123.10 110 141.10 104 233.10163.40/234,40
102.23/ZMKONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž142.70 158 0.00 999 300.70231.00/331,40
103.11/PZKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.0.00 999 200.60 164 364.60294.90/423,10
104.12/PZŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha212.20 356 171.30 204 375.30305.60/438,50
  VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.94.50 0 89.00 0 89.00 28
2.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno93.40 2 94.70 0 94.705.70/6,424
3.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava96.30 2 95.30 2 97.308.30/9,320
4.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha102.50 2 103.50 4 104.5015.50/17,416
5.2/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava105.00 0 107.40 4 105.0016.00/18,012
6.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha104.50 6 101.20 4 105.2016.20/18,28
7.4/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň105.70 4 104.30 2 106.3017.30/19,47
8. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy107.50 0 105.20 2 107.2018.20/20,46
9. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň107.90 4 103.20 4 107.2018.20/20,45
10.5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.110.10 2 111.40 2 112.1023.10/26,04
11. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov111.80 2 107.80 6 113.8024.80/27,93
12.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc114.00 0 129.90 0 114.0025.00/28,12
13.3/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn0.00 999 117.00 0 117.0028.00/31,51
14.4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.130.20 104 151.40 8 159.4070.40/79,10
15.6/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.164.80 6 206.60 154 170.8081.80/91,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3