vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile

14.04.2013   Čeňkova pila
ředitel:   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.22:26,00 60/141/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.22:57,9031.90/2,453/129/0
3.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.23:00,6034.60/2,647/117/0
4.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec23:21,3055.30/4,142/105/0
5. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.23:53,8087.80/6,538/93/0
6.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.23:55,1089.10/6,634/81/0
7.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.23:58,1092.10/6,831/69/0
8. NESET Jan 1986 2 Litovel24:21,60115.60/8,628/0/97
9.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.24:25,30119.30/8,925/57/0
10. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.24:25,40119.40/8,922/45/0
11. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.24:27,00121.00/9,020/33/0
12.1/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.24:41,70135.70/10,118/0/85
13.4/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel25:10,70164.70/12,216/0/73
14.5/VMRAŠNER Karel 1976 1 Litovel25:15,10169.10/12,614/0/61
15.5/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK25:24,00178.00/13,212/0/49
16.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel25:30,40184.40/13,710/0/43
17. VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.25:46,00200.00/14,99/21/0
18. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo25:48,20202.20/15,08/0/37
19. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel26:03,40217.40/16,27/0/31
20.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel26:39,80253.80/18,96/0/25
21.3/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.26:45,80259.80/19,35/9/0
22.4/DMKUČA Jakub 1998 2 Litovel26:54,50268.50/19,94/0/19
23.6/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel27:07,90281.90/20,93/0/13
23.5/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel27:07,90281.90/20,92/0/7
25.2/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.27:08,90282.90/21,01/0/1
26. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto27:22,90296.90/22,10/3/0
27.1/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.27:32,60306.60/22,80/2/0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.DNF 0/0/0
  KRISTEK Aleš 1992 1 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  NOVOSAD Lukáš 1993 3 OlomoucDNS-B 0/0/0
  POSPÍŠIL Adrian 1995 3 TrutnovDNS-B 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZKOVÁ Michala 1979 2 Boh.Pha21:51,80 60/86/0
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek22:27,4035.60/2,753/74/0
3.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno22:32,0040.20/3,147/0/110
4.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto22:42,8051.00/3,942/62/0
5. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.22:47,3055.50/4,238/50/0
6.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava23:39,30107.50/8,234/0/98
7.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc23:49,10117.30/8,931/0/86
8.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel24:11,60139.80/10,728/0/74
9.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.24:41,20169.40/12,925/38/0
10. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice25:06,40194.60/14,822/26/0
11. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha25:06,60194.80/14,820/20/0
12.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc25:24,60212.80/16,218/0/62
13.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník25:31,00219.20/16,716/0/50
14.2/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.25:34,70222.90/17,014/0/38
15.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.25:40,50228.70/17,412/0/32
16.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž26:23,70271.90/20,710/0/26
17.3/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž26:47,10295.30/22,59/0/20
18.4/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště26:52,20300.40/22,98/14/0
19.3/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.27:31,50339.70/25,97/8/0
20.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.27:38,00346.20/26,46/2/0
21.5/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel27:39,00347.20/26,55/0/14
22.4/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.27:43,30351.50/26,84/0/8
23.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn27:47,10355.30/27,13/1/0
24.4/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.27:57,50365.70/27,92/0/2
25. VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž28:59,60427.80/32,61/0/1
  POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko PlzDNS-B 0/0/0
  KAMINSKÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.DNS-B 0/0/0
  PULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 KroměřížDNS-B 0/0/0
  DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.DNS-B 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
22:28,60 60/92/79
2.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
22:36,708.10/0,653/80/67
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
22:55,3026.70/2,047/68/0
4. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
23:36,0067.40/5,042/56/0
5.1/DSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
23:42,9074.30/5,538/44/0
6.2/VMBAUSTEIN Daniel
BAUSTEIN David
1919
1973
L.Žatec
L.Žatec
23:55,9087.30/6,534/32/0
7.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
24:08,60100.00/7,431/20/0
8. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
24:12,40103.80/7,728/14/0
9.2/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
24:38,20129.60/9,625/0/55
10.3/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1919
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
24:48,90140.30/10,422/0/43
11. RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1919
1976
3 Litovel
USK Pha
26:11,70223.10/16,520/8/31
12. PISCHEK Jan
PEŠTA Jan
1919
1977
2 Pardub.
L.Tábor
26:23,90235.30/17,418/2/0
13. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
26:31,60243.00/18,016/0/19
14.2/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
26:33,60245.00/18,214/1/0
15. HOŘÍNEK Jaroslav
HUDEČEK Vojtěch
1919
1963
1 Litovel
Litovel
26:36,30247.70/18,412/0/7
16.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1919
1967
1 KK Brno
KK Brno
26:51,90263.30/19,510/0/1
17.1/DMKUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
27:06,20277.60/20,69/0/0
18.3/VMKUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1919
1970
Děčín
Děčín
29:37,70429.10/31,88/0/0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1919
1981
1 VikingMB
VikingMB
DNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.19:41,30 75/184/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc20:00,0018.70/1,668/0/152
3.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc20:16,0034.70/2,962/0/140
4. SLEPICA Karel 1988 M Olomouc20:39,6058.30/4,957/0/128
5.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc20:41,6060.30/5,153/0/116
6.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav20:52,7071.40/6,049/172/0
7.2/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov20:59,1077.80/6,646/160/0
8.3/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz21:13,6092.30/7,843/148/0
9.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc21:16,5095.20/8,140/0/104
10.5/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov21:19,1097.80/8,337/136/0
11. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.21:24,00102.70/8,735/124/0
12.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz21:25,40104.10/8,833/112/0
13. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK21:25,70104.40/8,831/100/0
14.2/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc21:29,50108.20/9,229/0/92
15.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc21:34,30113.00/9,627/0/80
16. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž21:36,10114.80/9,725/0/68
17.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno21:37,40116.10/9,823/0/56
18.4/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha21:43,10121.80/10,321/88/0
19.5/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc21:46,40125.10/10,619/0/50
20.7/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc21:54,60133.30/11,317/0/44
21.3/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha21:57,30136.00/11,515/76/0
22.4/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí22:02,10140.80/11,914/0/38
23.1/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So Písek22:02,20140.90/11,913/64/0
24. EISNER Tomáš 1987 1 Boh.Pha22:03,20141.90/12,012/52/0
25. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha22:03,50142.20/12,011/46/0
26.8/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha22:14,60153.30/13,010/40/0
27.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž22:21,00159.70/13,59/0/32
28.5/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto22:50,20188.90/16,08/34/0
29.6/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí22:59,00197.70/16,77/0/26
30. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí23:00,20198.90/16,86/0/20
31.6/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.23:06,50205.20/17,45/28/0
32.9/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-823:19,10217.80/18,44/0/14
33.2/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.23:35,60234.30/19,83/22/0
34.3/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov24:39,30298.00/25,22/16/0
35. DAVÍDEK Tomáš 1985 3 Č.Kruml.24:43,60302.30/25,61/10/0
36.7/DSNACHTIGAL Jan 1996 2 Chomutov24:54,50313.20/26,50/4/0
37.8/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno24:57,10315.80/26,70/0/8
38.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.24:59,30318.00/26,90/3/0
39. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha25:08,00326.70/27,70/2/0
40.4/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí25:43,20361.90/30,60/0/2
41.5/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc29:58,90617.60/52,30/0/1
42.2/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel30:39,10657.80/55,70/0/0
  KROPÁČEK Matěj 1989 2 So PísekDSQ-C 0/0/0
  PROCHÁZKA Martin 1978 3 VikingMBDNS-A 0/0/0
  PINKAS Adam 1993 0 LitovelDNS-B 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno26:37,30 60/0/6
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.27:57,3080.00/5,053/18/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.DSQ-R 0/0/0
  LERNEROVÁ Tereza 1984 1 VikingMBDNS-A 0/0/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 LitovelDNS-B 0/0/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 LitovelDNS-B 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3