vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech

18.05.2013   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:03,06 01:03,64 01:03,06 60/136/0
2.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:03,75 01:03,45 01:03,450.39/0,653/124/0
3.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:03,71 01:05,34 01:03,710.65/1,047/112/0
4.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:04,20 01:05,64 01:04,201.14/1,842/100/0
5. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.01:04,56 01:04,56 01:04,561.50/2,438/88/0
6.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:05,55 01:04,82 01:04,821.76/2,834/76/0
7.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:06,52 01:08,78 01:06,523.46/5,531/0/52
8. RYGEL Marek 1989 3 VSDK01:07,81 01:06,78 01:06,783.72/5,928/0/40
9.4/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:07,97 01:06,82 01:06,823.76/6,025/0/34
10.5/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:09,74 01:06,96 01:06,963.90/6,222/64/0
11. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:07,10 01:07,70 01:07,104.04/6,420/52/0
12.1/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.01:07,20 01:09,85 01:07,204.14/6,618/0/28
13.3/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:07,28 01:09,25 01:07,284.22/6,716/40/0
14.4/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel01:08,57 01:09,54 01:08,575.52/8,814/0/22
15.6/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:08,59 01:11,95 01:08,595.53/8,812/28/0
16.2/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:11,95 01:10,45 01:10,457.39/11,710/0/16
17.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:10,77 01:12,41 01:10,777.71/12,29/0/10
18. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:22,27 01:11,71 01:11,718.65/13,78/16/0
19.5/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 0 KK Brno01:13,52 01:26,88 01:13,5210.46/16,67/0/4
20.7/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel01:13,80 01:13,55 01:13,5510.49/16,66/0/3
21. IRAIN Jiří 1981 3 VikingMB01:17,97 01:15,86 01:15,8612.80/20,35/10/0
22.3/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.01:15,98 01:20,04 01:15,9812.92/20,54/4/0
23.4/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:17,47 01:18,41 01:17,4714.41/22,93/0/2
24.5/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc01:47,39 01:20,22 01:20,2217.16/27,22/0/1
25.3/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov01:44,03 01:23,20 01:23,2020.14/31,91/3/0
26.8/U23HUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel02:03,91 01:24,19 01:24,1921.13/33,50/0/0
27.1/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:26,57 00:00,00 01:26,5723.52/37,30/2/0
  JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:04,80 01:06,33 01:04,80 60/97/0
2.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:05,84 01:05,17 01:05,170.37/0,653/85/0
3.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno01:05,35 01:07,38 01:05,350.55/0,847/0/104
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:05,61 01:06,71 01:05,610.81/1,342/73/0
5.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:08,22 01:05,91 01:05,911.11/1,738/0/92
6.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:07,11 01:09,83 01:07,112.31/3,634/0/80
7.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:10,20 01:09,00 01:09,004.20/6,531/0/68
8.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:10,50 01:09,23 01:09,234.43/6,828/61/0
9.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:09,62 01:10,89 01:09,624.82/7,425/49/0
10. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha01:10,74 01:11,67 01:10,745.94/9,222/37/0
11.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:12,57 00:00,00 01:12,577.78/12,020/0/56
12. HROUZKOVÁ Alena 1985 1 Kroměříž01:16,41 01:14,08 01:14,089.28/14,318/0/44
13. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice01:14,53 01:17,65 01:14,539.73/15,016/25/0
14.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz01:16,64 01:14,68 01:14,689.88/15,214/19/0
15.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:15,46 01:22,90 01:15,4610.66/16,512/0/32
16.4/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž01:16,24 00:00,00 01:16,2411.44/17,710/0/26
17.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:17,62 01:16,50 01:16,5011.70/18,19/0/20
18.5/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:17,63 01:21,69 01:17,6312.83/19,88/0/14
19.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:17,67 01:18,98 01:17,6712.87/19,97/13/0
20.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:18,79 01:17,78 01:17,7812.98/20,06/0/8
21.4/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:21,22 01:18,30 01:18,3013.50/20,85/0/2
22.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel01:20,36 01:21,48 01:20,3615.56/24,04/0/1
23.6/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:32,28 01:20,40 01:20,4015.60/24,13/7/0
24.2/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc00:00,00 01:27,97 01:27,9723.17/35,82/0/0
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc00:56,27 00:55,14 00:55,14 75/0/147
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc00:56,12 00:56,85 00:56,120.98/1,868/0/135
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.00:58,19 00:58,56 00:58,193.05/5,562/154/0
4. SLEPICA Karel 1988 M Olomouc00:58,22 00:59,39 00:58,223.08/5,657/0/123
5.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:59,98 00:58,92 00:58,923.78/6,953/0/111
6.2/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:00,82 00:59,20 00:59,204.06/7,449/0/99
7.3/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:59,33 00:59,60 00:59,334.19/7,646/142/0
8.2/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:01,53 00:59,70 00:59,704.56/8,343/130/0
8. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž01:01,72 00:59,70 00:59,704.56/8,343/0/87
10.3/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav00:59,77 01:00,37 00:59,774.63/8,437/118/0
11.4/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:00,25 01:01,28 01:00,255.11/9,335/0/75
12.5/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:00,26 01:03,90 01:00,265.12/9,333/106/0
12.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:00,26 01:04,92 01:00,265.12/9,333/106/0
14.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:00,78 01:00,41 01:00,415.27/9,629/82/0
15. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:00,51 01:01,53 01:00,515.37/9,727/70/0
16.3/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha01:01,17 01:01,84 01:01,176.03/10,925/58/0
17. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha01:05,72 01:01,39 01:01,396.25/11,323/46/0
18. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:02,69 01:02,55 01:02,557.41/13,421/0/63
19.4/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:04,54 01:02,82 01:02,827.68/13,919/40/0
20.6/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno01:02,87 01:04,43 01:02,877.73/14,017/0/51
21.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:03,06 01:03,32 01:03,067.92/14,415/0/45
22.4/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:03,16 01:04,69 01:03,168.02/14,514/34/0
23.5/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:03,28 00:00,00 01:03,288.14/14,813/0/39
24.7/U23STEFAN Petr 1992 2 Boh.Pha01:03,63 01:04,54 01:03,638.49/15,412/28/0
25.6/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:03,76 01:04,66 01:03,768.62/15,611/0/33
26.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:04,07 01:10,12 01:04,078.93/16,210/0/27
27.3/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:04,90 01:08,34 01:04,909.76/17,79/22/0
28. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha01:07,54 01:08,01 01:07,5412.40/22,58/16/0
29.4/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava01:08,05 01:10,63 01:08,0512.91/23,47/0/21
30.8/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:09,79 01:08,69 01:08,6913.55/24,66/0/15
31.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:09,52 01:10,99 01:09,5214.38/26,15/10/0
32.5/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí01:09,56 01:09,55 01:09,5514.41/26,14/0/9
33.5/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:10,09 01:09,89 01:09,8914.75/26,83/0/3
34.6/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc01:13,31 01:10,27 01:10,2715.13/27,42/0/2
35.6/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště01:14,95 01:11,96 01:11,9616.82/30,51/4/0
36.7/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc01:12,02 01:12,63 01:12,0216.88/30,60/0/1
37.2/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov01:23,30 01:14,59 01:14,5919.45/35,30/3/0
38.7/DMŠIMKO Ondřej 1997 3 Týniště01:16,99 01:16,39 01:16,3921.25/38,50/2/0
39.3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov01:19,72 00:00,00 01:19,7224.58/44,60/1/0
40.4/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel01:36,13 00:00,00 01:36,1340.99/74,30/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:01,98 01:02,71 01:01,98 60/86/0
2.2/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
01:03,31 01:02,53 01:02,530.55/0,953/74/37
3. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
01:02,87 01:05,26 01:02,870.89/1,447/62/0
4.3/VMCUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
01:04,77 01:04,49 01:04,492.51/4,042/50/0
5.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:04,79 01:04,70 01:04,702.72/4,438/38/0
6.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:04,99 01:06,05 01:04,993.01/4,934/26/0
7.4/VMBAUSTEIN Daniel
BAUSTEIN David
1919
1973
3 L.Žatec
L.Žatec
01:06,34 01:06,20 01:06,204.22/6,831/14/0
8.5/VMRAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1919
1976
3 Litovel
USK Pha
01:06,28 01:06,79 01:06,284.30/6,928/8/25
9.1/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1919
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:07,07 01:09,00 01:07,075.09/8,225/0/13
10.2/DSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
01:07,90 01:08,40 01:07,905.92/9,622/2/0
11.2/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
01:10,46 01:10,22 01:10,228.24/13,320/1/0
12. ŠAMÁNEK Pavel
REŽŇÁK Ladislav
1919
1972
1 KK Brno
KK Brno
01:12,89 01:14,56 01:12,8910.91/17,618/0/1
13. HAJZLEROVÁ Petra
LERNEROVÁ Tereza
1919
1982
VikingMB
VikingMB
01:21,49 00:00,00 01:21,4919.51/31,516/0/0
  KUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1919
1970
Děčín
Děčín
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.01:14,66 01:14,53 01:14,53 60/31/0
2.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:20,16 01:18,00 01:18,003.47/4,753/0/12
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.01:24,92 01:20,56 01:20,566.04/8,147/19/0
4. LERNEROVÁ Tereza 1984 1 VikingMB01:26,47 01:30,91 01:26,4711.94/16,042/7/0
5.2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:28,97 01:30,28 01:28,9714.44/19,438/0/6
6.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.01:31,19 01:31,92 01:31,1916.66/22,434/1/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3