vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

10. Český pohár ve sprintu + MČR U23

25.08.2013   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.00:58,08 00:58,88 00:58,08 60
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.00:58,70 00:59,16 00:58,700.62/1,153
3.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:59,51 00:58,99 00:58,990.91/1,647
3.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:00,21 00:58,99 00:58,990.91/1,642
5.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:02,14 00:59,72 00:59,721.64/2,838
6. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.00:59,89 01:10,21 00:59,891.81/3,134
7.1/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.01:00,00 00:00,00 01:00,001.92/3,331
8.1/C1CONOR Healy 1998 0 WWKC Dublin01:00,88 01:06,68 01:00,882.80/4,80
9.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:01,00 01:01,05 01:01,002.92/5,028
10.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:01,47 01:02,72 01:01,473.39/5,825
11. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel01:02,33 01:01,52 01:01,523.44/5,922
12.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:02,20 01:11,71 01:02,204.12/7,120
12. CHOD David 1982 2 Blovice01:16,12 01:02,20 01:02,204.12/7,118
14. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:02,24 01:05,14 01:02,244.16/7,216
15.5/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:03,97 01:02,28 01:02,284.20/7,214
16. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:02,66 01:04,74 01:02,664.58/7,912
17.6/U23JELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha01:02,87 00:00,00 01:02,874.79/8,210
18. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.01:02,94 00:00,00 01:02,944.86/8,49
19. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:05,67 01:03,78 01:03,785.70/9,88
20.7/U23KRISTEK Aleš 1992 1 Val.Mez.01:04,01 00:00,00 01:04,015.93/10,27
21.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 0 KK Brno01:05,50 01:05,32 01:05,327.24/12,56
22.8/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel01:05,46 01:24,22 01:05,467.38/12,75
23. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc01:06,40 00:00,00 01:06,408.32/14,34
24.5/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel01:06,77 00:00,00 01:06,778.69/15,03
25.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:28,92 01:07,47 01:07,479.39/16,22
26.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel01:14,12 01:08,09 01:08,0910.01/17,21
27. VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.01:09,70 01:11,20 01:09,7011.62/20,00
28.3/DMKUČA Jakub 1998 2 Litovel01:10,12 01:09,85 01:09,8511.77/20,30
29.4/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.01:12,62 01:13,64 01:12,6214.54/25,00
30.9/U23HUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel01:14,50 01:14,83 01:14,5016.42/28,30
31.5/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc00:00,00 01:14,94 01:14,9416.86/29,00
32.6/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:17,11 01:26,56 01:17,1119.03/32,80
33.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:18,68 00:00,00 01:18,6820.60/35,50
34.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:32,05 01:19,11 01:19,1121.03/36,20
35.2/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:19,20 00:00,00 01:19,2021.12/36,40
36.2/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:20,41 01:19,65 01:19,6521.57/37,10
37.10/U23NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc00:00,00 01:27,49 01:27,4929.41/50,60
38.2/C1MARTIN McCarthy 1971 0 WWKC Dublin01:41,24 01:35,37 01:35,3737.29/64,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto00:59,63 01:01,67 00:59,63 60
2.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:00,25 01:02,28 01:00,250.62/1,053
3.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno01:08,02 01:02,25 01:02,252.62/4,447
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:02,54 01:03,72 01:02,542.91/4,942
5. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:08,74 01:03,52 01:03,523.89/6,538
6.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:04,79 01:03,96 01:03,964.33/7,334
7.2/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:08,10 01:04,87 01:04,875.24/8,831
8.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 0 Olomouc01:06,24 01:11,31 01:06,246.61/11,128
9.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:07,12 01:09,63 01:07,127.49/12,625
10. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice01:07,27 01:07,75 01:07,277.64/12,822
11.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:18,40 01:07,31 01:07,317.68/12,920
12.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz01:07,42 01:12,40 01:07,427.79/13,118
13.2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:07,63 01:07,54 01:07,547.91/13,316
14.4/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:10,31 01:07,81 01:07,818.18/13,714
15.5/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž01:08,48 01:19,74 01:08,488.85/14,812
16. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:08,56 01:10,78 01:08,568.93/15,010
17.6/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:09,61 01:12,88 01:09,619.98/16,79
18.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:09,67 01:10,31 01:09,6710.04/16,88
19. HROUZKOVÁ Alena 1985 1 Kroměříž01:09,71 01:14,36 01:09,7110.08/16,97
20.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:11,24 00:00,00 01:11,2411.61/19,56
21.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:11,94 01:15,95 01:11,9412.31/20,65
22.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:12,28 00:00,00 01:12,2812.66/21,24
23.3/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc01:35,40 01:14,50 01:14,5014.87/24,93
24.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:17,28 01:14,77 01:14,7715.14/25,42
25.4/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:18,78 01:34,46 01:18,7819.15/32,11
26.5/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn01:21,31 01:19,80 01:19,8020.17/33,80
27.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel02:19,31 01:20,26 01:20,2620.63/34,60
28.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc01:24,17 01:23,67 01:23,6724.04/40,30
29.4/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc02:27,71 01:48,65 01:48,6549.02/82,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc00:53,17 00:00,00 00:53,17 75
2.1/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:15,98 00:53,36 00:53,360.19/0,468
3.2/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc00:54,56 00:53,40 00:53,400.23/0,462
4.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:05,06 00:55,26 00:55,262.09/3,957
5.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:56,79 00:55,46 00:55,462.29/4,353
6.2/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:55,47 00:58,04 00:55,472.30/4,349
7. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž00:55,54 00:55,89 00:55,542.37/4,546
8.3/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.00:56,96 00:55,69 00:55,692.52/4,743
9.4/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:55,78 00:56,81 00:55,782.61/4,940
10. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:56,72 00:55,89 00:55,892.72/5,137
11.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc00:56,31 00:58,35 00:56,313.14/5,935
12.5/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc00:56,46 00:57,22 00:56,463.29/6,233
13.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc00:56,53 00:00,00 00:56,533.36/6,331
14.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc00:57,49 00:59,64 00:57,494.32/8,129
15.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:58,08 00:59,19 00:58,084.91/9,227
16.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:58,68 01:27,85 00:58,685.51/10,425
17.3/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:01,56 00:59,22 00:59,226.05/11,423
18.6/U23STEFAN Petr 1992 2 Boh.Pha01:00,12 00:59,23 00:59,236.06/11,421
19.2/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:16,25 00:59,24 00:59,246.07/11,419
20.3/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:01,39 00:59,56 00:59,566.40/12,017
21.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:00,02 00:59,62 00:59,626.45/12,115
22. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:00,35 01:01,54 01:00,357.18/13,514
23.7/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:00,74 01:09,55 01:00,747.57/14,213
24.4/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc01:01,14 01:02,82 01:01,147.97/15,012
25.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:02,59 01:01,67 01:01,678.50/16,011
26.5/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto01:02,04 01:01,73 01:01,738.56/16,110
27.7/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-801:01,95 01:02,77 01:01,958.78/16,59
28. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha01:02,51 01:05,16 01:02,519.34/17,68
29.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa01:03,02 01:05,63 01:03,029.85/18,57
30.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:03,65 01:03,32 01:03,3210.15/19,16
31. LINHART Stanislav 1983 0 Blovice01:06,60 01:04,56 01:04,5611.39/21,45
32.1/ZSPAPULA Martin 1999 3 Litovel01:06,25 02:01,03 01:06,2513.08/24,64
33.5/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc00:00,00 01:08,09 01:08,0914.92/28,13
34.3/VŠEDIVÝ Václav 1966 0 Č.Lípa01:08,61 01:09,12 01:08,6115.44/29,02
35.2/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:10,05 01:11,53 01:10,0516.88/31,71
36.1/K1CIAN Clarke 1998 0 WWKC Dublin01:10,49 00:00,00 01:10,4917.32/32,60
37.2/K1CRAIG Cummins 1998 0 WWKC Dublin01:20,03 00:00,00 01:20,0326.86/50,50
38.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:34,79 01:33,65 01:33,6540.48/76,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
00:59,30 00:57,98 00:57,98 60
2. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1919
1991
1 Pardub.
Pardub.
00:57,99 00:00,00 00:57,990.01/0,053
3.1/U23HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1919
1992
Olomouc
Olomouc
01:00,67 00:58,02 00:58,020.04/0,147
4. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1919
1989
M VSDK
VSDK
00:59,31 00:58,42 00:58,420.44/0,842
5.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:59,47 01:00,37 00:59,471.49/2,638
6.3/U23HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1919
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:01,38 01:04,46 01:01,383.40/5,934
7. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:01,78 00:00,00 01:01,783.80/6,631
8. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
01:01,86 00:00,00 01:01,863.88/6,728
9.1/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1919
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,02 00:00,00 01:02,024.04/7,025
10.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:03,42 01:02,57 01:02,574.60/7,922
11.4/U23JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1919
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:03,67 01:02,81 01:02,814.83/8,320
12. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:03,17 00:00,00 01:03,175.19/9,018
13.2/DSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
01:04,04 01:04,90 01:04,046.06/10,516
14. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:08,51 01:08,22 01:08,2210.24/17,714
15. HOŘÍNEK Jaroslav
HUDEČEK Vojtěch
1919
1963
1 Litovel
Litovel
01:11,08 01:08,48 01:08,4810.50/18,112
16.1/DMKUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
01:09,06 00:00,00 01:09,0611.08/19,110
17.3/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
1920
2000
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:13,86 01:14,59 01:13,8615.88/27,49
18.1/ZSNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
1920
2000
Olomouc
Olomouc
01:19,03 01:17,46 01:17,4619.48/33,68
19.4/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
01:19,47 00:00,00 01:19,4721.49/37,17
20.2/DMKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1919
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 02:18,86 02:18,8680.88/139,56

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.01:09,95 00:00,00 01:09,95 60
2.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:11,27 01:11,08 01:11,081.13/1,653
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.01:13,81 01:12,67 01:12,672.72/3,947
4.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:27,45 00:00,00 01:27,4517.50/25,042
5.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.00:00,00 02:25,43 02:25,4375.48/107,938
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3