vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

29.09.2013   Orlice, Třebechovice
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky101.10 0 103.90 0 101.10 148
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK101.40 0 108.00 0 101.400.30/0,3144
3. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.103.30 6 100.00 2 102.000.90/0,9140
4.1/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK102.80 2 104.00 0 104.002.90/2,9136
5.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK105.20 0 108.00 0 105.204.10/4,1132
6.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.103.50 2 106.20 0 105.504.40/4,4128
7.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice104.80 2 109.70 2 106.805.70/5,6124
8.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.107.00 0 108.30 0 107.005.90/5,8120
9.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand108.00 0 110.00 0 108.006.90/6,8116
10.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.60 0 110.80 2 108.607.50/7,4112
11.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec114.10 0 108.80 0 108.807.70/7,6108
12.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha109.80 0 110.00 2 109.808.70/8,6102
13. JEREMIAŠ Jan 1985 0 Třebech.111.50 4 109.60 4 113.6012.50/12,4100
14. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.117.80 0 113.60 0 113.6012.50/12,496
15.2/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov114.20 0 113.60 4 114.2013.10/13,092
16.3/VMABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky0.00 999 114.20 0 114.2013.10/13,088
17.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa114.70 2 114.70 0 114.7013.60/13,584
18.4/VMHAJSKÝ Stanislav 1969 0 Semily115.30 0 114.80 0 114.8013.70/13,680
19.1/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.117.30 0 115.10 0 115.1014.00/13,876
20. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov113.40 4 113.30 2 115.3014.20/14,072
21.4/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy116.80 2 115.60 0 115.6014.50/14,368
22.5/VMŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.115.10 2 115.60 50 117.1016.00/15,864
23.3/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.120.90 0 118.80 0 118.8017.70/17,560
24.4/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK118.90 0 120.10 4 118.9017.80/17,656
25.6/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand120.50 2 119.40 0 119.4018.30/18,152
26.5/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha122.30 8 119.40 0 119.4018.30/18,151
27.2/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky122.40 2 119.60 0 119.6018.50/18,350
28.6/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha123.10 2 117.80 2 119.8018.70/18,549
29.7/VMJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha125.00 4 120.10 0 120.1019.00/18,848
30. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.119.50 2 139.10 2 121.5020.40/20,247
31.7/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky121.70 0 121.60 4 121.7020.60/20,446
32.8/VMJOHANIDES Milan 1975 0 Kralupy125.90 4 121.70 0 121.7020.60/20,445
33.3/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí125.40 2 121.90 0 121.9020.80/20,644
34.8/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK125.60 2 119.90 2 121.9020.80/20,643
35. WINTER Jan 1982 3 Jablonec125.20 0 122.80 0 122.8021.70/21,542
36.9/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy124.90 4 120.90 2 122.9021.80/21,641
37.10/VMBERAN Jan 1969 2 KVS Pha40.00 999 121.10 2 123.1022.00/21,840
38.9/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec129.10 2 123.20 0 123.2022.10/21,939
39.11/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life121.30 2 120.10 4 123.3022.20/22,038
40.4/VRADIL Jiří 1968 2 Happy Life125.60 0 123.30 4 125.6024.50/24,237
41.2/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec127.80 0 123.70 2 125.7024.60/24,336
42. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec128.60 2 125.90 0 125.9024.80/24,535
43.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.127.50 2 124.40 2 126.4025.30/25,034
44.12/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec126.50 2 126.70 0 126.7025.60/25,333
45.10/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.125.20 2 122.80 6 127.2026.10/25,832
46.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.126.40 2 126.80 2 128.4027.30/27,031
47.11/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník122.50 6 123.20 8 128.5027.40/27,130
48.5/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí129.50 0 131.60 4 129.5028.40/28,129
49.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK130.00 2 129.70 0 129.7028.60/28,328
50.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha131.60 4 128.00 2 130.0028.90/28,627
51.12/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha132.70 2 130.40 0 130.4029.30/29,026
52.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha131.90 4 129.10 2 131.1030.00/29,725
53.3/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha129.40 2 133.60 4 131.4030.30/30,024
54.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.10 2 131.60 0 131.6030.50/30,223
55.5/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec138.20 0 128.20 4 132.2031.10/30,822
56.6/DMBLÁHA František 1997 0 Sláv.HK132.60 2 131.20 2 133.2032.10/31,821
57.13/VMDVOŘÁK Vít 1971 2 Happy Life0.00 999 129.50 4 133.5032.40/32,020
58.14/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life134.40 0 136.10 0 134.4033.30/32,919
59.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.20 4 130.60 4 134.6033.50/33,118
60.4/ZMSTAŠA Jeroným 2001 3 Třebech.139.30 0 134.60 0 134.6033.50/33,117
61.5/ZMREJMAN Petr 2001 3 KVS HK136.70 0 131.20 4 135.2034.10/33,716
62.15/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek140.10 0 135.30 0 135.3034.20/33,815
63.7/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov141.00 0 135.40 0 135.4034.30/33,914
64.6/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn136.60 0 133.80 4 136.6035.50/35,113
65.8/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky135.10 4 134.80 2 136.8035.70/35,312
66.16/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor141.10 0 138.30 0 138.3037.20/36,811
67.3/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov137.90 2 0.00 999 139.9038.80/38,410
68.7/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky138.50 2 140.90 2 140.5039.40/39,09
69.8/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha140.10 2 143.90 4 142.1041.00/40,68
70.7/DMFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK138.80 4 173.70 52 142.8041.70/41,27
71.9/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha140.10 4 141.50 4 144.1043.00/42,56
72.17/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand140.90 8 140.70 4 144.7043.60/43,15
73.10/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky140.90 4 140.90 8 144.9043.80/43,34
74.13/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa146.20 4 143.30 2 145.3044.20/43,73
75.3/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov146.00 2 145.70 0 145.7044.60/44,12
76.14/ZSŠULC Karel 2000 0 KK Brand148.10 2 145.40 2 147.4046.30/45,81
77.11/ZMŠOREL Martin 2001 0 KK Brand144.50 4 147.60 6 148.5047.40/46,90
78.15/ZSUHLÍŘ Jáchym 1999 0 KK Brand159.20 8 146.00 6 152.0050.90/50,30
79.16/ZSZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy144.00 10 141.70 16 154.0052.90/52,30
80.18/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.152.50 4 0.00 999 156.5055.40/54,80
81.12/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha156.40 8 149.60 8 157.6056.50/55,90
82.13/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha151.40 8 159.40 6 159.4058.30/57,70
83.17/ZSHOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa154.80 6 151.80 54 160.8059.70/59,10
84.14/ZMKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand165.60 4 158.80 4 162.8061.70/61,00
85.15/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník168.00 2 163.40 0 163.4062.30/61,60
86.4/DSJAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov192.50 10 169.10 4 173.1072.00/71,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha0.00 999 105.00 0 105.00 94
2.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK107.80 4 105.80 0 105.800.80/0,886
3.2/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha112.50 0 115.40 4 112.507.50/7,178
4.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK113.40 0 112.80 2 113.408.40/8,074
5.2/VMHAJSKÝ Stanislav 1969 0 Semily116.00 0 115.50 2 116.0011.00/10,570
6.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK118.90 0 116.70 0 116.7011.70/11,166
7.2/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha117.00 0 116.20 4 117.0012.00/11,462
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy118.40 0 117.70 0 117.7012.70/12,158
9. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK119.80 0 119.10 0 119.1014.10/13,454
10.3/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK121.60 0 117.50 2 119.5014.50/13,850
11.3/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha118.20 2 119.60 2 120.2015.20/14,546
12.1/VLACINA Richard 1967 2 Semily120.80 0 120.80 0 120.8015.80/15,042
13.2/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor121.30 2 121.40 2 123.3018.30/17,438
14.3/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK124.90 0 123.30 0 123.3018.30/17,434
15.4/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy125.20 0 123.40 0 123.4018.40/17,530
16.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa124.10 2 124.00 0 124.0019.00/18,129
17.3/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov125.00 0 124.30 0 124.3019.30/18,428
18.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 0 Benátky120.10 999 125.50 0 125.5020.50/19,527
19.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov126.10 0 124.90 2 126.1021.10/20,126
20.5/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK126.70 0 0.00 999 126.7021.70/20,725
21.5/VMHAUCK Marek 1977 0 Č.Skal.127.20 0 127.30 0 127.2022.20/21,124
22.6/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor128.70 0 127.60 0 127.6022.60/21,523
23.6/VMŠESTÁK Karel 1971 0 Č.Skal.127.70 0 129.40 2 127.7022.70/21,622
24.7/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí132.00 0 128.00 0 128.0023.00/21,921
25.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.129.50 0 128.10 0 128.1023.10/22,020
26.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec128.70 0 129.60 0 128.7023.70/22,619
27.3/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn133.80 2 126.80 2 128.8023.80/22,718
28.7/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov129.00 2 129.40 0 129.4024.40/23,217
29.8/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.134.80 0 130.20 0 130.2025.20/24,016
30.4/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK130.60 2 131.50 0 131.5026.50/25,215
31.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor129.50 2 130.30 4 131.5026.50/25,214
32.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.50 0 137.00 2 136.5031.50/30,013
33.8/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily0.00 999 135.10 2 137.1032.10/30,612
34.4/ZSSOUČEK Marek 1999 0 KVS HK137.70 0 137.40 0 137.4032.40/30,911
35.5/ZSBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy141.60 4 136.70 2 138.7033.70/32,110
36.9/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov142.60 0 139.00 0 139.0034.00/32,49
37.10/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň141.60 2 142.40 0 142.4037.40/35,68
38.5/DMBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí146.20 4 143.40 0 143.4038.40/36,67
39.9/VMKYSELA David 1977 0 Kralupy149.50 2 143.50 0 143.5038.50/36,76
40.1/DSŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.147.50 4 141.80 2 143.8038.80/37,05
41.5/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy149.10 0 144.00 0 144.0039.00/37,14
42.11/VDVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.150.00 0 143.40 2 145.4040.40/38,53
43.6/DMPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.145.60 0 146.70 2 145.6040.60/38,72
44.10/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí147.60 2 146.80 0 146.8041.80/39,81
45.2/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK153.50 2 150.20 0 150.2045.20/43,00
46.6/ZSŠPALEK Matěj 2000 0 Benátky152.10 2 144.90 6 150.9045.90/43,70
47.3/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha154.00 2 162.30 6 156.0051.00/48,60
48.7/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.153.30 4 155.50 6 157.3052.30/49,80
49.8/ZSZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha157.60 2 158.30 2 159.6054.60/52,00
50.4/ZMLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha158.30 6 156.80 4 160.8055.80/53,10
51.12/VKÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor180.40 0 160.20 2 162.2057.20/54,50
52.5/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha166.10 0 163.60 2 165.6060.60/57,70
53.6/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha175.40 2 172.90 0 172.9067.90/64,70
54.7/ZMKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand171.10 2 172.50 2 173.1068.10/64,90
55.9/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha175.10 4 174.80 4 178.8073.80/70,30
56.6/VSPISKÁČEK Jan 1941 0 Štětí185.80 2 177.80 4 181.8076.80/73,10
57.8/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník208.40 0 206.70 6 208.40103.40/98,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha119.40 0 116.90 0 116.90 56
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha118.90 0 116.40 2 118.401.50/1,352
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník119.40 2 120.20 0 120.203.30/2,848
4.2/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha121.20 0 120.50 0 120.503.60/3,144
5.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy120.30 2 118.80 2 120.803.90/3,340
6.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice124.30 0 122.00 0 122.005.10/4,436
7. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK121.80 2 123.20 4 123.806.90/5,932
8.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň124.90 0 125.20 0 124.908.00/6,828
9.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec126.50 0 126.80 0 126.509.60/8,224
10.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 0 Č.Skal.134.50 0 132.00 0 132.0015.10/12,923
11.3/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha133.80 4 133.70 0 133.7016.80/14,422
12.3/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha137.20 0 135.80 0 135.8018.90/16,221
13.2/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand139.60 2 134.40 2 136.4019.50/16,720
14.4/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec137.00 0 137.20 0 137.0020.10/17,219
14.5/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek137.00 0 139.20 0 137.0020.10/17,218
16. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor0.00 999 135.10 2 137.1020.20/17,317
17.4/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily142.10 0 137.60 0 137.6020.70/17,716
18.5/VMVACKOVÁ Michala 1975 3 Dv.Král.140.50 0 138.10 0 138.1021.20/18,115
19.2/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec142.70 2 137.40 2 139.4022.50/19,214
20.6/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa139.00 2 138.30 2 140.3023.40/20,013
21.3/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily143.50 0 141.40 0 141.4024.50/21,012
22.7/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor144.00 0 146.70 0 144.0027.10/23,211
23.8/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky145.50 2 144.00 2 146.0029.10/24,910
24.3/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov147.10 8 142.90 6 148.9032.00/27,49
25.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník151.50 0 147.70 2 149.7032.80/28,18
26.6/VMBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4147.60 4 146.50 6 151.6034.70/29,77
27. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň149.30 4 159.80 0 153.3036.40/31,16
28.9/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň151.50 4 149.50 8 155.5038.60/33,05
29.3/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily152.40 4 156.30 6 156.4039.50/33,84
30.10/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 0 Č.Lípa163.70 2 158.50 4 162.5045.60/39,03
31.7/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov199.60 2 168.20 0 168.2051.30/43,92
32.1/VRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.165.20 4 166.10 6 169.2052.30/44,71
33.4/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand173.90 4 192.70 6 177.9061.00/52,20
34.5/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí182.90 0 189.50 4 182.9066.00/56,50
35.11/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK184.10 2 177.00 10 186.1069.20/59,20
36.12/ZMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 0 KK Brand187.00 4 215.20 6 191.0074.10/63,40
37.6/ZSPISKÁČKOVÁ Anežka 2000 0 Štětí212.40 4 187.70 4 191.7074.80/64,00
38.13/ZMPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí174.90 50 192.30 6 198.3081.40/69,60
39.7/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí199.70 2 197.20 4 201.2084.30/72,10
43.8/ZSPECHOVÁ Veronika 1999 0 Štětí214.50 54 213.90 4 217.90101.00/86,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŽÍŽALA Josef
HEGER Vojtěch
1919
1999
2 USK Pha
KVS HK
136.40 0 131.60 2 133.60 41
2.1/DMPŘÍHODA Matouš
LHOTA Matyáš
1919
1998
2 USK Pha
USK Pha
130.10 4 132.50 6 134.100.50/0,437
3.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1919
1952
2 Trutnov
Dv.Král.
139.10 2 137.50 0 137.503.90/2,933
4.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1919
1999
Benátky
Benátky
139.30 2 142.90 4 141.307.70/5,829
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
140.10 2 145.80 0 142.108.50/6,425
6. MĚCHURA Jiří
JEREMIAŠ Jan
1919
1987
Třebech.
Třebech.
144.10 4 150.70 10 148.1014.50/10,921
7. BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1919
1992
3 Sušice
VS Tábor
150.70 6 149.90 0 149.9016.30/12,217
8.1/VMREJHOVÁ Martina
RENČÍN Tomáš
1919
1976
2 Sláv.HK
Sláv.HK
147.50 10 151.20 0 151.2017.60/13,213
9.1/DSŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1919
1996
3 Třebech.
Třebech.
153.70 8 151.80 2 153.8020.20/15,112
11. ABRAHAM Jiří
ŠPALEK Vojtěch
1919
1977
Benátky
Benátky
151.30 6 0.00 999 157.3023.70/17,710
12. WINTER Jan
WINTER Eduard
1919
1982
3 Jablonec
Jablonec
153.70 4 149.30 10 157.7024.10/18,09
13.2/VMRADIL Jiří
DVOŘÁK Vít
1919
1968
3 Happy Life
Happy Life
166.20 2 158.40 0 158.4024.80/18,68
14. SAHULA Martin
ABRAHAM Tomáš
1919
1968
2 Benátky
Benátky
149.00 10 143.40 16 159.0025.40/19,07
15. BENHÁK Jiří
BENHÁKOVÁ Anna
1919
1956
2 Jablonec
Jablonec
159.60 12 155.40 4 159.4025.80/19,36
16.1/ZMPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
3 USK Pha
USK Pha
160.60 2 175.20 8 162.6029.00/21,75
17.3/VMVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1919
1966
2 Zbraslav
Tech.Pha
0.00 999 157.20 6 163.2029.60/22,24
18.3/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
Rakovník
Rakovník
160.00 8 166.30 12 168.0034.40/25,73
19. BREBTOVÁ Tereza
BREBTA Vladimír
1920
2000
3 Jablonec
Jablonec
168.90 2 181.40 8 170.9037.30/27,92
20.1/VDVOŘÁK Tomáš
DVOŘÁK Miroslav
1919
1968
Třebech.
Třebech.
167.30 6 173.80 2 173.3039.70/29,71
21.4/ZSELIÁŠ Ondřej
ZEMAN Vojtěch
1920
2000
3 USK Pha
USK Pha
173.60 14 168.90 6 174.9041.30/30,90
22.2/DMŘÍHOVÁ Eva
KARLOVSKÝ Marek
1920
2000
USK Pha
KVS HK
168.20 10 169.90 6 175.9042.30/31,70
23.5/ZSBOHATÝ Karel
KLIŠČ Zdeněk
1920
2001
Třebech.
Třebech.
172.10 14 166.90 10 176.9043.30/32,40
24.2/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1919
1966
Turnov
Turnov
190.10 8 204.80 8 198.1064.50/48,30
25.2/ZMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
1920
2001
KK Brand
KK Brand
199.00 72 191.20 68 259.20125.60/94,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha128.10 0 124.60 0 124.60 9
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník148.30 0 153.20 0 148.3023.70/19,05
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor149.10 2 151.10 4 151.1026.50/21,34
4.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov150.70 2 147.90 4 151.9027.30/21,93
5.1/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha157.10 0 152.20 0 152.2027.60/22,22
6.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa160.10 2 161.20 0 161.2036.60/29,41
7.1/VRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.186.40 2 179.40 0 179.4054.80/44,00
8.1/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 0 Semily207.60 4 0.00 999 211.6087.00/69,80
9.2/VMŠESTÁKOVÁ HAUCKOVÁ Kateři 1976 0 Č.Skal.247.40 0 220.40 2 222.4097.80/78,50

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky140.20 6 133.00 0 133.00 0
2.2/PZMKRÁL Adam 2003 0 USK Pha136.00 2 135.80 2 137.804.80/3,60
3.3/PZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha147.70 4 147.50 0 147.5014.50/10,90
4.4/PZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor144.60 4 146.30 2 148.3015.30/11,50
5. BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha153.00 0 152.00 0 152.0019.00/14,30
6.5/PZMKADLEC Filip 2003 0 USK Pha157.40 4 151.50 2 153.5020.50/15,40
7.6/PZMBEIER Matouš 2004 0 Trutnov153.80 6 162.30 2 159.8026.80/20,20
8. KRÁL Adam 2003 0 USK Pha158.60 2 161.90 2 160.6027.60/20,80
9. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha187.80 10 160.50 2 162.5029.50/22,20
10. ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha169.80 4 163.60 2 165.6032.60/24,50
11.7/PZMVENC Štěpán 2004 0 KK Brand171.40 6 158.90 8 166.9033.90/25,50
12.8/PZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha174.30 4 171.90 2 173.9040.90/30,80
13.9/PZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.162.20 12 185.50 62 174.2041.20/31,00
14.10/PZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha172.20 10 173.30 8 181.3048.30/36,30
15.11/PZMSTRASSER Marek 2004 0 L.Žatec181.70 6 180.20 2 182.2049.20/37,00
16. MACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy184.20 4 190.30 4 188.2055.20/41,50
17.12/PZMMÍL Jakub 2003 0 Trutnov190.10 8 184.30 4 188.3055.30/41,60
18. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa186.60 8 196.60 8 194.6061.60/46,30
19. BEIER Matouš 2004 0 Trutnov206.40 4 194.70 10 204.7071.70/53,90
20.15/PZMMAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.207.40 6 239.70 12 213.4080.40/60,50
21.16/PZMŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha203.40 12 222.60 106 215.4082.40/62,00
22. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa201.70 60 221.00 10 231.0098.00/73,70
23.18/PZMŘEHÁK Jiří 2003 0 Semily242.10 20 256.70 16 262.10129.10/97,10
24. KRULIŠOVÁ Helena 2004 0 Č.Lípa213.10 62 216.40 62 275.10142.10/106,80
25. HRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy195.10 302 234.40 114 348.40215.40/162,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3