vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

09.07.2016   řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: ods  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha124.87 0 117.86 0 117.86 92
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.120.74 4 121.09 0 121.093.23/2,784
3. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy125.44 0 123.21 0 123.215.35/4,580
4.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB124.10 0 122.04 2 124.046.18/5,276
5.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV124.55 0 125.15 2 124.556.69/5,772
6.3/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor126.07 0 126.68 0 126.078.21/7,068
7.1/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy127.59 4 124.33 2 126.338.47/7,264
8.4/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus130.90 0 126.98 0 126.989.12/7,760
9. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB128.04 2 125.88 2 127.8810.02/8,556
10. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek133.26 4 132.85 0 132.8514.99/12,752
11. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek133.56 4 132.95 2 134.9517.09/14,548
12.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov137.85 2 135.92 0 135.9218.06/15,344
13.2/U23HABICH Karel 1994 3 VS Tábor149.15 58 134.04 2 136.0418.18/15,440
14.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB136.64 0 136.81 0 136.6418.78/15,936
15.6/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn137.22 0 134.70 2 136.7018.84/16,032
16.3/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor141.56 4 136.75 0 136.7518.89/16,028
17.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice138.73 4 135.98 2 137.9820.12/17,127
18.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha139.10 0 138.00 2 139.1021.24/18,026
19.2/VČEKAL Josef 1970 3 Klášter.146.75 50 139.49 0 139.4921.63/18,425
20.3/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L145.92 0 140.66 0 140.6622.80/19,324
21.1/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak141.67 0 139.77 2 141.6723.81/20,223
22.4/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor143.10 0 143.26 2 143.1025.24/21,422
23.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor150.40 0 143.64 0 143.6425.78/21,921
24.3/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB144.01 4 145.15 0 145.1527.29/23,220
25.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov142.35 4 146.28 2 146.3528.49/24,219
26.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor143.09 4 148.41 8 147.0929.23/24,818
27.1/DSVYBULKA Jakub 1998 Kralupy146.02 2 145.78 2 147.7829.92/25,417
28.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník149.73 0 149.21 0 149.2131.35/26,616
29.2/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha152.43 6 149.80 2 151.8033.94/28,815
30.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB150.84 2 152.93 6 152.8434.98/29,714
31.4/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov153.44 0 153.33 4 153.4435.58/30,213
32.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor152.55 2 154.17 0 154.1736.31/30,812
33.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.148.72 6 154.75 2 154.7236.86/31,311
34. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB154.35 2 155.70 4 156.3538.49/32,710
35.2/DSKRČ Ladislav 1999 Dukla B.157.18 6 152.97 6 158.9741.11/34,99
36.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy155.34 4 159.05 2 159.3441.48/35,28
37.3/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn155.73 4 163.48 2 159.7341.87/35,57
38.7/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor160.09 2 163.31 0 162.0944.23/37,56
39.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy165.19 0 181.56 8 165.1947.33/40,25
40.5/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn165.57 2 164.43 10 167.5749.71/42,24
41.3/DSMAREK Tomáš 1998 Ot.Strak178.68 4 167.64 0 167.6449.78/42,23
42.4/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov164.61 4 167.01 206 168.6150.75/43,12
43.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB169.81 8 166.85 4 170.8552.99/45,01
44.6/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB171.86 4 171.05 0 171.0553.19/45,10
45.7/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník174.11 0 173.12 2 174.1156.25/47,70
46.6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.184.66 0 204.11 2 184.6666.80/56,70
47.3/DMKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.180.34 6 181.46 6 186.3468.48/58,10
48.7/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy183.29 4 183.09 8 187.2969.43/58,90
49.7/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov215.76 54 193.89 2 195.8978.03/66,20
50.8/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.194.47 8 188.40 10 198.4080.54/68,30
51.1/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor203.72 10 197.33 2 199.3381.47/69,10
52.2/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice290.33 14 337.33 12 304.33186.47/158,20
  VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor125.35 0 125.25 0 125.25 77
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy125.02 2 127.34 0 127.021.77/1,473
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV128.90 0 128.58 0 128.583.33/2,769
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor129.15 0 128.64 0 128.643.39/2,765
5. VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav128.91 0 130.47 2 128.913.66/2,961
6. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice129.66 0 133.57 2 129.664.41/3,557
7.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand137.49 10 129.97 0 129.974.72/3,853
8.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice130.35 0 130.03 0 130.034.78/3,849
9.2/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec131.32 0 133.59 0 131.326.07/4,845
10.1/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy134.98 0 131.97 0 131.976.72/5,441
11.2/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky133.43 0 133.38 0 133.388.13/6,537
12. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB138.23 0 133.57 0 133.578.32/6,633
13.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha134.44 0 137.75 0 134.449.19/7,329
14.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice135.99 0 134.60 0 134.609.35/7,528
15. CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak136.03 0 133.85 2 135.8510.60/8,527
16.4/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand134.61 2 133.98 2 135.9810.73/8,626
17.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy139.10 2 138.30 0 138.3013.05/10,425
18.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.137.10 2 142.24 2 139.1013.85/11,124
19.3/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice137.80 2 137.88 4 139.8014.55/11,623
20.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav140.70 0 140.32 2 140.7015.45/12,322
21.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB139.94 6 139.97 2 141.9716.72/13,321
22.4/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand149.78 8 140.92 2 142.9217.67/14,120
23. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz147.53 2 143.04 2 145.0419.79/15,819
24.6/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand141.05 6 139.55 50 147.0521.80/17,418
25.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha152.01 2 147.41 0 147.4122.16/17,717
26.5/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand138.58 10 142.21 6 148.2122.96/18,316
27.7/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.148.74 2 146.59 2 148.5923.34/18,615
28.3/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB148.83 0 151.92 2 148.8323.58/18,814
29.1/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice145.88 6 146.78 4 150.7825.53/20,40
30. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja153.28 0 151.47 0 151.4726.22/20,913
31. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 Kralupy153.01 0 161.67 6 153.0127.76/22,212
32.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň152.07 2 151.11 2 153.1127.86/22,211
33.6/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.160.16 0 147.29 6 153.2928.04/22,410
34.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.150.88 4 153.95 52 154.8829.63/23,79
35.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník154.23 2 161.79 4 156.2330.98/24,78
36.8/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB161.18 2 156.59 0 156.5931.34/25,07
37.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy152.66 4 157.15 8 156.6631.41/25,16
38.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.153.31 6 158.05 8 159.3134.06/27,25
39.10/ZSPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha159.82 6 157.90 2 159.9034.65/27,74
40.11/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak161.64 0 154.49 6 160.4935.24/28,13
41.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice162.18 10 157.87 6 163.8738.62/30,82
42.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy165.35 8 158.03 6 164.0338.78/31,00
43.12/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav174.26 4 165.65 2 167.6542.40/33,91
44.6/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak173.93 4 176.69 58 177.9352.68/42,10
45.13/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav196.48 10 169.21 10 179.2153.96/43,10
46.3/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB178.20 4 178.89 2 180.8955.64/44,40
47.7/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor214.02 12 180.92 6 186.9261.67/49,20
48.4/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy185.82 4 191.06 12 189.8264.57/51,60
49.5/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB193.86 6 191.00 8 199.0073.75/58,90
50.6/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice252.91 14 190.97 12 202.9777.72/62,10
51.7/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha229.29 8 221.63 10 231.63106.38/84,90
52.7/PZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek276.64 108 244.34 10 254.34129.09/103,10
53.8/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha271.30 62 242.85 12 254.85129.60/103,50
  HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
122.19 2 122.98 4 124.19 48
2. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
129.23 0 128.55 2 129.235.04/4,140
3. NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1976
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
158.62 6 125.81 4 129.815.62/4,532
4.1/DMCUBR Filip
POHANKA Vítek
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
150.20 8 142.49 4 146.4922.30/18,028
5.2/VMBOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
145.59 4 146.82 0 146.8222.63/18,224
6. PRINC Rudolf
KUNA Jan
1970
1990
Ot.Strak
SKVS ČB
156.48 58 148.39 2 150.3926.20/21,120
7.1/VSHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
180.52 12 150.82 2 152.8228.63/23,116
8.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
153.50 0 154.07 6 153.5029.31/23,612
9.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
162.59 56 157.20 2 159.2035.01/28,28
10. JANČOVÁ Monika
HOŠKOVÁ Kateřina
1992
1985
Dukla B.
USK Pha
162.97 4 157.27 2 159.2735.08/28,27
11. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
158.09 8 159.17 2 161.1736.98/29,86
12.1/ZMPOLLERT Jáchym
POLLERT Jan
2004
2005
3 USK Pha
USK Pha
165.55 12 161.27 4 165.2741.08/33,15
13.3/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
171.85 56 166.45 2 168.4544.26/35,64
14. VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
3 VS Tábor
VS Tábor
166.63 8 165.97 4 169.9745.78/36,93
15.2/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
179.34 12 170.89 0 170.8946.70/37,62
16.1/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
175.68 60 173.31 10 183.3159.12/47,61
17.2/ZSŠEDIVÝ Jan
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
179.92 10 178.42 6 184.4260.23/48,50
18.1/DSBAUEROVÁ Markéta
MANOVÁ Štěpánka
2001
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
193.70 10 194.21 10 203.7079.51/64,00
19.3/ZSMACHUTOVÁ Iva
HRDLIČKOVÁ Sára
2003
2003
Kralupy
Kralupy
198.33 12 196.56 10 206.5682.37/66,30
20.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina
TESAŘOVÁ Hana
2005
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
199.23 60 202.59 14 216.5992.40/74,40
  KOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha102.07 0 102.02 0 102.02 196
2.1/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy106.59 2 106.42 0 106.424.40/4,3188
3. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice108.49 0 107.97 0 107.975.95/5,8184
4. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice110.43 0 109.89 0 109.897.87/7,7180
5.1/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.110.13 0 113.78 4 110.138.11/7,9176
6. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice115.45 2 108.56 2 110.568.54/8,4172
7.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz111.04 2 111.40 0 111.409.38/9,2168
8. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice114.88 4 111.78 0 111.789.76/9,6164
9.2/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice111.99 0 113.70 4 111.999.97/9,8160
10.2/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz110.25 4 111.42 4 114.2512.23/12,0156
11. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor112.94 2 115.11 54 114.9412.92/12,7152
12.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB116.20 0 115.07 2 116.2014.18/13,9148
13.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.52 4 116.95 0 116.9514.93/14,6144
14.3/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz120.41 52 117.08 0 117.0815.06/14,8140
15.2/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice119.80 0 118.37 0 118.3716.35/16,0136
16.4/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor118.40 0 121.24 2 118.4016.38/16,1132
17.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB124.35 4 119.72 0 119.7217.70/17,3128
18.6/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand120.42 2 119.73 0 119.7317.71/17,4124
19.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz122.89 0 120.00 0 120.0017.98/17,6120
20.4/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec120.05 0 120.40 2 120.0518.03/17,7116
21. KUNA Jan 1990 SKVS ČB122.57 50 118.07 2 120.0718.05/17,7112
22.7/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB125.38 2 121.89 0 121.8919.87/19,5108
23.1/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak123.79 0 122.61 0 122.6120.59/20,2104
24.8/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz126.10 4 120.69 2 122.6920.67/20,3100
25.9/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.122.87 0 122.96 0 122.8720.85/20,496
26.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy120.04 6 120.94 2 122.9420.92/20,592
27.2/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz123.70 0 124.54 2 123.7021.68/21,388
28.10/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice124.35 0 126.84 0 124.3522.33/21,984
29.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor124.95 0 124.63 0 124.6322.61/22,280
30.5/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy124.83 0 124.12 2 124.8322.81/22,476
31.4/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov128.72 2 124.54 2 126.5424.52/24,072
32. KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy125.27 2 127.82 0 127.2725.25/24,868
33.5/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha125.87 2 130.67 2 127.8725.85/25,367
34.2/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec126.02 2 128.64 2 128.0226.00/25,566
35.6/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.128.37 2 128.27 0 128.2726.25/25,765
36.3/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB130.72 4 126.20 4 130.2028.18/27,664
37.4/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn130.85 4 130.99 0 130.9928.97/28,463
38.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice131.06 0 131.17 2 131.0629.04/28,562
39.2/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice129.74 2 129.18 2 131.1829.16/28,661
40.5/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz129.79 2 139.09 4 131.7929.77/29,260
41.6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky128.42 6 129.98 2 131.9829.96/29,459
42.11/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy126.60 6 130.97 4 132.6030.58/30,058
43.7/VPOHANKA Jiří 1969 3 Klatovy139.62 2 133.09 0 133.0931.07/30,557
44.6/DMKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.133.67 0 140.97 4 133.6731.65/31,056
45.7/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB133.78 2 137.46 6 135.7833.76/33,155
46.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.137.27 4 135.94 0 135.9433.92/33,254
47.8/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky132.74 6 130.70 6 136.7034.68/34,053
48.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice135.26 4 135.53 2 137.5335.51/34,852
49.4/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand136.87 2 135.72 2 137.7235.70/35,051
50.5/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy135.67 6 138.55 0 138.5536.53/35,850
51.9/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB142.19 6 136.60 2 138.6036.58/35,949
52.12/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň138.91 0 140.65 0 138.9136.89/36,248
53.8/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice139.31 0 146.86 2 139.3137.29/36,647
54.10/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov141.00 2 138.44 2 140.4438.42/37,746
55.3/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak139.84 2 140.97 0 140.9738.95/38,245
56.6/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB149.16 2 137.15 4 141.1539.13/38,444
57.7/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha139.55 2 155.58 54 141.5539.53/38,743
58.9/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky144.68 2 139.88 2 141.8839.86/39,142
59.4/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec150.86 0 142.81 0 142.8140.79/40,041
60.8/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand139.19 4 141.96 6 143.1941.17/40,440
61.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice143.95 2 143.31 0 143.3141.29/40,50
62. KUNA Alois 1988 SKVS ČB149.71 0 143.88 0 143.8841.86/41,039
63.10/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.140.63 4 140.48 4 144.4842.46/41,638
64.9/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand148.27 6 142.66 2 144.6642.64/41,837
65.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník148.59 0 145.88 0 145.8843.86/43,036
66.6/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak144.23 2 147.51 4 146.2344.21/43,335
67.10/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.147.60 4 146.62 0 146.6244.60/43,734
68.11/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy151.82 2 144.65 2 146.6544.63/43,733
69.11/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek142.76 4 155.05 6 146.7644.74/43,932
70.13/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky142.86 4 143.26 54 146.8644.84/44,031
71.12/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB148.88 4 147.37 0 147.3745.35/44,530
72.13/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov154.21 2 145.40 2 147.4045.38/44,529
73.11/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice150.65 8 148.13 0 148.1346.11/45,228
74.7/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.150.29 0 146.36 2 148.3646.34/45,427
75.14/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.142.37 6 147.31 4 148.3746.35/45,426
76.8/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor152.51 8 148.55 0 148.5546.53/45,625
77.9/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz148.91 0 167.78 8 148.9146.89/46,024
78.3/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand151.30 4 147.03 2 149.0347.01/46,123
79.12/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov147.13 2 151.93 0 149.1347.11/46,222
80.13/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak146.23 8 142.69 8 150.6948.67/47,721
81.12/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak146.77 4 143.73 8 150.7748.75/47,820
82.10/VSHEGER Miroslav 1955 Rakovník161.52 4 150.91 0 150.9148.89/47,919
83.13/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor151.41 2 151.11 2 153.1151.09/50,118
84.15/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha156.00 10 147.88 6 153.8851.86/50,817
85.2/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor151.96 4 157.86 2 155.9653.94/52,90
86.14/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha151.73 8 166.05 12 159.7357.71/56,616
87.7/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.166.39 62 149.85 10 159.8557.83/56,715
88.11/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.155.82 50 160.61 0 160.6158.59/57,414
89.15/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand158.07 4 156.74 54 162.0760.05/58,913
90.16/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov158.24 6 158.61 4 162.6160.59/59,412
91.16/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn155.64 8 159.82 8 163.6461.62/60,411
92.3/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor173.40 8 159.67 4 163.6761.65/60,40
93.14/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor166.67 8 153.97 10 163.9761.95/60,710
94.4/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice170.06 6 164.14 0 164.1462.12/60,90
95.17/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice162.11 6 160.41 4 164.4162.39/61,29
96.17/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.164.55 4 162.68 2 164.6862.66/61,48
97.18/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky1.00 999 163.20 2 165.2063.18/61,97
98.12/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz160.11 6 170.92 54 166.1164.09/62,86
99.18/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice159.77 8 166.17 6 167.7765.75/64,45
100.15/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice4.00 999 165.84 4 169.8467.82/66,54
101.19/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB169.74 4 181.56 58 173.7471.72/70,33
102.20/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice169.84 4 174.22 2 173.8471.82/70,42
103.13/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.177.56 8 173.08 2 175.0873.06/71,61
104.21/ZMMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy180.23 16 177.23 2 179.2377.21/75,70
105.22/ZMŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB171.26 8 160.91 50 179.2677.24/75,70
106.19/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.168.11 12 168.55 16 180.1178.09/76,50
107.23/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand189.28 2 176.89 4 180.8978.87/77,30
108.5/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice176.51 10 168.63 14 182.6380.61/79,00
109.24/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice177.04 64 171.53 14 185.5383.51/81,90
110.25/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha176.35 10 191.59 52 186.3584.33/82,70
111.6/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha158.19 56 184.79 2 186.7984.77/83,10
112.26/ZMČMEJREK Cyril 2004 USK Pha187.05 10 177.21 12 189.2187.19/85,50
113.3/DSMAREK Tomáš 1998 Ot.Strak230.05 54 188.42 2 190.4288.40/86,60
114.27/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB181.54 10 187.15 6 191.5489.52/87,70
115.7/PZČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha251.03 8 183.46 10 193.4691.44/89,60
116.8/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy185.94 8 186.95 14 193.9491.92/90,10
117.28/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy182.23 12 172.11 56 194.2392.21/90,40
118.8/DMMAREK Lukáš 2000 Ot.Strak190.49 6 190.37 8 196.4994.47/92,60
119.9/PZŠROGL Michal 2006 USK Pha184.41 20 189.93 8 197.9395.91/94,00
120.10/PZŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.196.48 8 199.93 8 204.48102.46/100,40
121.11/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice212.29 4 196.86 8 204.86102.84/100,80
122.9/DMJAHODA Martin 2001 3 USK Pha147.49 58 147.06 102 205.49103.47/101,40
123.12/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.207.02 18 193.90 12 205.90103.88/101,80
124.29/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice239.21 56 203.59 10 213.59111.57/109,40
125.15/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec215.52 4 228.20 8 219.52117.50/115,20
126.16/PZMÍKA Hynek 2006 Soběslav213.81 6 214.97 6 219.81117.79/115,50
127.17/PZGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz189.69 110 212.76 8 220.76118.74/116,40
128.18/PZNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.213.11 8 212.98 8 220.98118.96/116,60
129.19/PZNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.226.93 8 235.73 56 234.93132.91/130,30
130.30/ZMKINDL Ferdinand 2004 USK Pha180.72 306 182.09 110 292.09190.07/186,30
131.20/PZKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy244.56 306 1.00 999 550.56448.54/439,70
132.21/PZMOJŽÍŠ Šimon 2007 Kralupy4.00 999 126.97 502 628.97526.95/516,50
133.22/PZČEKAL Josef 2007 Klášter.165.97 556 146.16 656 721.97619.95/607,70
  BENEŠ Petr 1975 3 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha120.43 0 122.76 2 120.43 31
2. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.138.10 4 125.85 0 125.855.42/4,523
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV140.06 0 140.21 0 140.0619.63/16,315
4.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha146.59 4 147.48 0 147.4827.05/22,511
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor153.07 2 153.60 0 153.6033.17/27,57
6.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov154.30 2 165.27 2 156.3035.87/29,86
7.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor163.51 2 167.17 52 165.5145.08/37,45
8.2/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand165.77 0 170.03 2 165.7745.34/37,64
9.3/ZSCAPALINI Nicola 2002 KK Brand164.35 6 167.33 8 170.3549.92/41,53
10.4/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.170.37 4 171.35 6 174.3753.94/44,82
11.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.176.97 0 176.88 2 176.9756.54/46,91
12.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy180.02 6 176.75 6 182.7562.32/51,70
13.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.201.29 6 203.26 8 207.2986.86/72,10
14.6/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak232.16 14 214.43 4 218.4398.00/81,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3