vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje

06.05.2017   Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz115.10 0 121.03 56 115.099 0
2.2/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor127.55 0 111.92 4 115.9230.82/0,70
3.3/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice114.24 8 113.92 4 117.9192.82/2,50
4.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy125.22 10 4.00 999 135.22320.12/17,50
5.4/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice139.56 8 144.19 0 144.19129.09/25,30
6.2/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice151.69 4 164.14 58 155.69140.59/35,30
7.5/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK177.65 12 163.20 10 173.19658.10/50,50
8.3/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB1.00 999 175.24 4 179.2464.14/55,70
9.4/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn143.88 104 131.74 58 189.73674.64/64,80
10.6/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz206.30 114 139.66 52 191.65776.56/66,50
11.5/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB217.69 8 172.28 200 225.685110.59/96,10
12.7/PZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.172.81 58 1.00 999 230.808115.71/100,50
13.8/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand173.84 60 169.52 160 233.839118.74/103,20
14.9/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec168.68 104 1.00 999 272.679157.58/136,90
15.10/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice180.65 112 194.22 254 292.653177.55/154,30
16.11/PZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.184.46 114 183.67 202 298.457183.36/159,30
17.12/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak167.18 154 1.00 999 321.184206.08/179,00
18.13/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV168.15 312 169.54 162 331.543216.44/188,00
19.6/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy199.96 256 212.26 158 370.261255.16/221,70
20.14/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz224.51 156 177.79 302 380.514265.41/230,60
21.1/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice147.68 254 172.14 210 382.136267.04/232,00
22.15/PZMKOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor200.77 306 214.94 362 506.769391.67/340,30
23.7/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec247.69 410 1.00 999 657.689542.59/471,40
24.16/PZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec194.71 654 158.84 506 664.844549.74/477,60
25.17/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor129.50 556 162.44 508 670.438555.34/482,50
  MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONEŠ Jakub 2007 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.112.61 0 115.28 2 112.613 15
2.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3+ USK Pha131.27 2 149.46 56 133.27120.66/18,311
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor169.99 50 131.40 2 133.40320.79/18,57
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV134.06 0 140.20 100 134.05921.45/19,06
5.2/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.119.18 102 136.26 8 144.25831.65/28,15
6.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.150.69 8 223.83 6 158.69146.08/40,94
7.3/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha162.99 14 194.72 108 176.98964.38/57,23
8.1/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn133.58 158 132.37 58 190.36877.76/69,12
9.4/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy1.00 999 165.18 106 271.176158.57/140,81
10.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.164.77 156 218.34 56 274.338161.73/143,60
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB1.00 999 1.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV93.34 0 92.50 2 93.341 97
2.2/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha95.37 2 98.60 2 97.3654.03/4,393
3.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB109.34 54 97.59 4 101.5938.25/8,889
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy103.69 0 103.34 2 103.69110.35/11,185
5.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav106.44 0 104.12 2 106.11712.78/13,781
6.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor106.03 4 104.21 2 106.20912.87/13,877
7.4/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek106.50 0 109.85 4 106.49913.16/14,173
8.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha107.04 2 108.06 0 108.05914.72/15,869
9.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK108.97 0 119.53 2 108.96815.63/16,765
10.6/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn107.43 2 110.82 4 109.43116.09/17,261
11.7/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor106.03 6 104.22 6 110.2216.88/18,157
12.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha118.46 4 108.29 2 110.2916.95/18,253
13.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB102.18 10 101.65 54 112.17518.84/20,249
14.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.111.20 12 110.29 2 112.28618.95/20,345
15. VÁCHA Viktor 1985 Rakovník113.76 0 114.56 0 113.75820.42/21,941
16.1/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor114.64 4 113.28 4 117.28223.94/25,637
17.2/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB112.43 6 140.41 108 118.42725.09/26,933
18.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor129.26 2 118.56 0 118.56125.22/27,029
19.8/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor122.57 0 116.88 2 118.87525.54/27,425
20.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor118.46 2 142.19 0 120.46327.12/29,121
21.9/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB125.36 2 118.78 2 120.77727.44/29,417
22.4/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn116.68 6 127.65 52 122.68229.34/31,416
23.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor121.97 2 138.89 2 123.9730.63/32,815
24.5/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn141.17 2 116.08 8 124.07630.74/32,914
25.3/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha118.92 6 121.19 8 124.92131.58/33,813
26.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor170.01 6 117.18 8 125.17831.84/34,112
27.2/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak151.11 8 117.55 8 125.54832.21/34,511
28.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník134.24 2 124.82 2 126.81733.48/35,910
29. HABICH Bohumil 1991 3+ VS Tábor115.03 158 123.40 4 127.40434.06/36,59
30.6/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB123.53 6 123.61 4 127.61334.27/36,78
31.7/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm129.72 0 4.00 999 129.71636.38/39,07
32.3/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L131.57 200 132.08 0 132.08138.74/41,56
33. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor149.41 2 129.67 4 133.66540.33/43,25
34.4/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor129.80 6 138.62 64 135.80342.46/45,54
35.8/ZSKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn153.34 108 141.66 2 143.6650.32/53,93
36.9/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB143.75 4 146.06 4 147.74754.41/58,32
37.10/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor182.95 8 147.75 0 147.75354.41/58,31
38.3/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha168.11 162 147.32 6 153.31759.98/64,30
39.4/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník158.95 58 230.73 60 216.953123.61/132,40
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
114.04 2 114.69 2 116.041 37
2.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
126.28 2 125.86 4 128.27612.24/10,533
3.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
152.26 6 123.94 8 131.94415.90/13,729
4. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
3 VS Tábor
VS Tábor
134.86 10 128.77 6 134.77418.73/16,125
5.1/DMREZEK Tomáš
STANOVSKÝ Vojtěch
2001
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
128.83 10 4.00 999 138.8322.79/19,621
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
154.70 54 137.42 6 143.41927.38/23,617
7.2/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
139.31 12 137.05 14 151.0535.01/30,213
8.3/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
141.61 14 133.82 56 155.61139.57/34,19
9.4/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
147.87 10 211.98 12 157.86541.83/36,05
10.5/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
VS Tábor
VS Tábor
175.25 6 164.55 2 166.55350.51/43,54
11.3/VMĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
165.64 6 143.55 52 171.63655.60/47,93
12. KUBEŠ Vladimír
HABICH Bohumil
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
165.04 10 1.00 999 175.04359.00/50,82
13.1/VMHÁŠA Michal
JÍCHA Dušan
1981
1982
2 Bechyně
So Písek
178.76 2 127.80 52 179.79863.76/54,91
14.4/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
139.32 56 1.00 999 195.31779.28/68,30
15.1/ZS TESAŘOVÁ Hana
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
190.31 14 270.60 10 204.3188.27/76,10
  KOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV102.39 0 99.72 0 99.719 68
2.1/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.100.13 4 101.72 0 101.7222.00/2,064
3.2/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.100.29 6 102.18 0 102.1762.46/2,560
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.00 0 112.25 2 105.0045.28/5,356
5.2/VMVESELÁ Linda 1980 3+ Tech.Pha107.88 10 105.10 0 105.0965.38/5,452
6.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha110.48 0 106.70 2 108.7028.98/9,048
7.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.106.71 4 105.92 4 109.9210.20/10,244
8.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.01 0 114.34 0 112.0112.29/12,340
9.4/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec114.00 2 109.32 4 113.31813.60/13,636
10.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak115.59 0 112.48 4 115.59415.87/15,932
11.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB110.20 10 113.69 2 115.68915.97/16,031
12.3/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha123.22 56 118.37 0 118.36718.65/18,730
13.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK124.48 2 114.88 4 118.88219.16/19,229
14.4/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB137.71 0 117.88 2 119.87720.16/20,228
15.5/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.123.04 52 116.38 4 120.38320.66/20,727
16.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav121.01 2 127.90 2 123.01423.29/23,426
17.6/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha120.49 62 117.54 6 123.54123.82/23,925
18.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha128.59 8 122.19 4 126.18926.47/26,524
19.7/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice133.56 102 125.61 6 131.60531.89/32,023
20.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice131.44 2 184.67 54 133.4433.72/33,822
21. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz135.22 10 129.61 4 133.60833.89/34,021
22.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy124.39 12 128.40 6 134.39734.68/34,820
23.4/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn136.96 10 130.54 4 134.53634.82/34,919
24.9/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB145.17 54 133.43 2 135.42635.71/35,818
25.10/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav131.69 4 137.50 2 135.69435.97/36,117
26.5/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.132.29 8 132.51 4 136.50836.79/36,916
27.4/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha135.32 4 135.87 2 137.87138.15/38,315
28.5/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.131.27 10 1.00 999 141.27441.55/41,714
29.6/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor183.69 10 142.10 4 146.09946.38/46,513
30.1/VBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4147.54 2 155.66 6 149.54449.82/50,012
31.6/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha163.36 108 139.02 12 151.01551.30/51,411
32.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy144.32 12 154.94 60 156.32456.60/56,810
33.8/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak183.57 10 153.40 6 159.39759.68/59,89
34.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.153.78 8 192.10 106 161.77962.06/62,28
35. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň154.91 22 178.82 114 176.90677.19/77,47
36.5/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus170.62 8 140.27 58 178.61578.90/79,16
37.11/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec200.94 14 172.05 8 180.05480.33/80,65
38.12/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak128.15 52 193.92 102 180.14680.43/80,74
39.9/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha134.33 56 198.45 162 190.33490.61/90,93
40.7/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec144.44 110 136.53 62 198.53198.81/99,12
41.13/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav132.34 304 172.37 60 232.369132.65/133,01
42.14/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz194.31 106 232.20 10 242.204142.48/142,90
43.15/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor140.46 110 137.61 208 250.464150.74/151,20
44.10/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor212.72 260 185.20 258 443.195343.48/344,40
45.16/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor155.90 452 160.05 306 466.049366.33/367,40
46.17/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz166.53 404 180.45 460 570.529470.81/472,10
47.6/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor86.39 660 1.00 999 746.394646.67/648,50
  ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor1.00 999 1.00 999 999.00 0
  VRZALOVÁ Veronika 1991 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB87.49 0 89.63 0 87.49 190
2.2/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice88.44 0 88.45 0 88.4350.95/1,1186
3.3/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.93.70 0 89.79 0 89.7852.30/2,6182
4.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně94.37 0 90.43 0 90.432.94/3,4178
5.1/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.91.06 4 91.90 0 91.8964.41/5,0174
6.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB92.99 0 91.96 0 91.9624.47/5,1170
7.2/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz94.69 0 92.22 0 92.2174.73/5,4166
8.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB91.63 2 91.77 4 93.6326.14/7,0162
9. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy97.94 0 93.71 0 93.716.22/7,1158
10.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec96.27 0 94.61 0 94.6067.12/8,1154
11.4/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.97.77 0 92.77 2 94.777.28/8,3150
12.3/DSNESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec95.23 0 100.07 4 95.2287.74/8,8146
13.5/DMTESAŘ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB94.18 2 95.26 2 96.1798.69/9,9142
14.3/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor97.59 0 96.25 0 96.2518.76/10,0138
15.6/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak107.95 2 96.51 0 96.5059.02/10,3134
16.4/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice97.11 0 96.51 0 96.5129.02/10,3130
17.7/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB96.86 0 91.05 52 96.8649.37/10,7126
18.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor97.06 0 96.51 6 97.0639.57/10,9122
19.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice98.44 2 95.07 2 97.0699.58/10,9118
20.5/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.98.88 2 95.10 2 97.109.61/11,0114
21.3/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB97.81 0 98.41 0 97.80610.32/11,8110
22.4/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha95.81 2 102.36 4 97.80710.32/11,8106
23.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.89 0 97.23 2 99.2311.74/13,4102
24.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.103.58 4 99.83 0 99.82612.34/14,198
25.7/VMKYRIÁN Luděk 1978 SKVS ČB99.94 0 103.32 4 99.94112.45/14,294
26.3/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice101.64 0 100.32 0 100.3212.83/14,790
27.4/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB100.61 0 108.89 6 100.60913.12/15,086
28.5/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.101.52 0 96.64 4 100.63713.15/15,082
29.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha100.85 0 101.62 2 100.84913.36/15,378
30. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy107.67 0 99.82 2 101.82114.33/16,477
31.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.102.37 0 100.28 4 102.37114.88/17,076
32.6/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn98.50 4 103.27 56 102.49615.01/17,275
33.8/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec102.53 2 103.50 0 103.49816.01/18,374
34.6/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor105.89 0 107.12 4 105.89418.40/21,073
35.2/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand107.05 0 117.17 8 107.05419.56/22,472
36.7/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.107.26 0 107.26 4 107.26319.77/22,671
37.4/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně113.51 0 106.81 2 108.80721.32/24,470
38.8/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha109.53 2 104.83 4 108.83421.34/24,469
39.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice108.93 0 108.72 2 108.92621.44/24,568
40.9/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB110.96 52 107.13 2 109.13221.64/24,767
41.10/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak109.27 0 109.70 0 109.2721.78/24,966
42.11/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm110.26 0 109.61 0 109.61222.12/25,365
43.9/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy108.44 4 108.00 2 110.00222.51/25,764
44.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha109.38 2 108.07 2 110.06622.58/25,863
45.10/VMHORÁK David 1976 3+ Heletag106.10 4 109.14 2 110.09922.61/25,862
46.11/VMNĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň108.14 2 109.65 4 110.14322.65/25,961
47.12/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice116.37 2 108.22 2 110.22122.73/26,060
48.7/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha112.16 0 108.94 2 110.93723.45/26,859
49.13/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha117.95 0 108.98 2 110.97823.49/26,858
50.14/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice112.01 0 111.32 0 111.32223.83/27,257
51.12/VMPAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně113.94 0 110.05 2 112.04924.56/28,156
52.5/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz146.19 52 112.30 0 112.30324.81/28,455
53.15/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice127.50 10 113.86 0 113.86126.37/30,154
54.16/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz111.29 6 114.17 0 114.16726.68/30,553
55.4/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand136.88 0 114.40 0 114.39626.91/30,852
56.5/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.110.86 6 108.42 6 114.42126.93/30,851
57.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha117.67 2 113.53 2 115.52628.04/32,050
58.13/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně118.48 0 117.07 2 118.48330.99/35,449
59.14/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor134.61 2 114.82 4 118.81531.33/35,848
60.8/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy121.98 2 119.05 0 119.05231.56/36,147
61.7/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice126.90 6 116.55 4 120.54533.06/37,846
62.17/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily122.20 6 121.54 0 121.53834.05/38,945
63.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník130.71 2 119.61 2 121.60634.12/39,044
63.9/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník119.61 2 137.07 2 121.60634.12/39,043
65.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus127.67 0 121.97 0 121.96634.48/39,442
66.9/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.134.49 2 119.71 4 123.71236.22/41,441
67.10/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice120.05 4 121.70 6 124.04936.56/41,840
68.8/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand120.92 6 122.89 2 124.88937.40/42,739
69.18/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB143.78 150 126.44 0 126.44138.95/44,538
70.15/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy139.35 2 127.14 0 127.13639.65/45,337
71.9/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice125.24 6 119.53 8 127.52940.04/45,836
72.10/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha144.91 2 127.87 0 127.87340.38/46,235
73.11/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor124.68 4 131.65 0 128.68341.19/47,134
74.19/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha129.11 0 134.44 4 129.11141.62/47,633
75.10/DMCHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB155.10 8 121.49 8 129.49242.00/48,032
76.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB120.22 10 132.47 4 130.21542.73/48,831
77.20/ZSTURNER Karel 2004 3 Blovice132.24 4 129.24 2 131.24343.75/50,030
78.12/ZMBENDA Jan 2005 3 Roudnice129.34 2 172.24 52 131.34143.85/50,129
79.21/ZSSTRASSER Marek 2004 3 L.Žatec129.77 4 167.66 10 133.7746.28/52,928
80.13/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha132.03 58 126.84 8 134.83947.35/54,127
81.14/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand127.38 8 119.38 108 135.38147.89/54,726
82.4/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha138.36 6 131.62 4 135.62148.13/55,025
83.15/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand128.80 8 135.05 10 136.80149.31/56,424
84.5/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak137.67 0 135.19 2 137.18649.70/56,823
85.11/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.149.73 258 137.81 2 139.80552.32/59,822
86.16/ZMNOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB135.99 4 299.95 60 139.98852.50/60,021
87.17/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB111.66 108 131.67 10 141.66854.18/61,920
88.12/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn140.80 56 134.11 8 142.10654.62/62,419
89.16/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak135.14 8 122.08 56 143.14355.65/63,618
90.13/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor141.45 2 114.52 154 143.44855.96/64,017
91.14/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor165.72 2 135.74 8 143.73656.25/64,316
92.12/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.142.34 6 128.13 16 144.13356.64/64,715
93.22/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB139.16 8 137.14 8 145.14357.65/65,914
94.18/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha138.30 8 144.96 8 146.30258.81/67,213
95.23/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice211.73 6 142.46 8 150.46162.97/72,012
96.19/ZMMILYAN Daniel 2006 L.Žatec167.41 106 153.46 4 157.46469.97/80,011
97.20/ZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy155.05 102 159.00 0 158.99771.51/81,710
98.21/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy134.11 54 155.81 8 163.81276.32/87,29
99.22/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha125.45 58 163.29 8 171.28683.80/95,88
100.17/VMPOLÁK Jakub 1980 SKVS ČB150.68 62 167.89 6 173.89386.40/98,87
101.24/ZSKÖRNER Adam 2004 KK Brand172.19 54 177.45 6 183.45195.96/109,76
102.25/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha182.28 2 128.50 102 184.27596.79/110,65
103.23/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice176.26 10 178.41 6 184.41396.92/110,84
104.26/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB166.76 214 188.15 0 188.154100.66/115,13
105.27/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň171.60 52 135.37 54 189.371101.88/116,42
106.24/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.186.57 106 181.23 10 191.234103.74/118,61
107.25/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec145.55 54 135.85 56 191.849104.36/119,30
108.28/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha150.37 54 1.00 999 204.374116.88/133,60
109.26/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB180.04 54 189.05 56 234.041146.55/167,50
110.29/ZSMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy187.81 58 160.54 108 245.814158.32/181,00
111.30/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand169.47 162 149.62 112 261.62174.13/199,00
112.27/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha211.94 54 174.97 206 265.935178.45/204,00
113.28/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.220.15 56 1.00 999 276.148188.66/215,60
114.29/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha126.93 202 1.00 999 328.931241.44/276,00
115.30/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.1.00 999 155.71 254 409.71322.22/368,30
116.31/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand159.13 254 1.00 999 413.129325.64/372,20
117.32/ZMNOVÁK Václav 2005 VS Tábor145.22 306 143.51 504 451.218363.73/415,70
118.31/ZSLŽIČAŘ David 2004 USK Pha136.83 354 141.75 404 490.83403.34/461,00
119.33/ZMBANDAS Matěj 2006 KK Brand144.58 412 123.23 454 556.577469.09/536,20
120.32/ZSKINDL Ferdinand 2004 USK Pha141.63 454 153.80 558 595.633508.14/580,80
  MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Václav 2002 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYNEK Přemysl 1965 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 126.54 4 130.537 12
2. MARTIN Václav
POLESNÁ Jitka
1971
1990
2 Boh.Pha
Loko Plz
134.54 62 146.97 8 154.96724.43/18,78
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
165.11 58 156.13 8 164.13233.59/25,74
4. VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
Loko Plz
Klatovy
185.94 114 184.90 160 299.94169.40/129,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3