Slalom v Ostravě

14.05.2022   Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Čestmír Bednárek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava148.50 2 141.40 2 143.40 0
2.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc140.30 4 147.30 10 144.300.90/0,60
3.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno165.10 10 148.90 2 150.907.50/5,20
4.3/PZZNEKUDOVÁ Klára 2013 KK Brno182.70 6 177.40 4 181.4038.00/26,50
5.2/PZMTOBIÁŠ Matěj 2012 KK Brno183.00 56 198.20 0 198.2054.80/38,20
6.3/PZMKUBITA Lukáš 2013 KK Opava193.20 8 237.20 6 201.2057.80/40,30
7.4/PZMKUTÝ Lukáš 2014 Litovel237.10 6 199.70 6 205.7062.30/43,40
8.5/PZMSLOVÁK Jakub 2014 Olomouc190.80 158 196.50 12 208.5065.10/45,40
9.4/PZZMACHÁČKOVÁ Nikol 2013 Litovel220.80 8 178.60 52 228.8085.40/59,60
10.5/PZZČERMÁKOVÁ Anežka 2013 Olomouc178.30 62 182.10 54 236.1092.70/64,60
11.6/PZMBLAŽEK Antonín 2013 Litovel244.50 58 183.40 210 302.50159.10/110,90
12.7/PZMNOVOTNÝ Richard 2014 Litovel328.50 262 273.50 62 335.50192.10/134,00
13.8/PZMBARTOŠ Jonáš 2012 Ostrava188.40 154 188.20 156 342.40199.00/138,80

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BASARABA Albert 2012 Olomouc161.90 8 170.40 6 169.90 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc117.60 2 116.90 52 119.60 22
2.1/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc117.90 2 120.70 6 119.900.30/0,318
3.2/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná145.40 2 126.40 2 128.408.80/7,414
4.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno127.90 4 129.20 2 131.2011.60/9,710
5.1/U23MINÁROVÁ Aneta 2001 3 VS Ostr.129.20 4 131.70 0 131.7012.10/10,19
6.2/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc138.00 0 127.90 4 131.9012.30/10,38
7.2/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.134.40 2 132.00 0 132.0012.40/10,47
8.2/U23MINÁROVÁ Natálie 2001 VS Ostr.140.30 4 133.30 0 133.3013.70/11,56
9.3/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 VS Ostr.139.20 0 136.20 0 136.2016.60/13,95
10.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava140.20 0 159.00 4 140.2020.60/17,24
11.3/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava138.30 2 149.60 4 140.3020.70/17,33
12.3/U23KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Ostrava141.90 2 141.10 2 143.1023.50/19,62
13.3/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava154.60 2 158.30 6 156.6037.00/30,91
14.2/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc198.90 4 216.00 2 202.9083.30/69,60
15.3/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc194.20 10 202.00 8 204.2084.60/70,70
16.4/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc229.30 104 215.20 60 275.20155.60/130,10
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc106.60 0 112.40 6 106.60 30
2.2/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc107.00 0 109.00 0 107.000.40/0,426
3.3/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc109.00 2 106.60 2 108.602.00/1,922
4.1/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc126.60 2 110.00 2 112.005.40/5,118
5.1/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.121.80 0 117.00 0 117.0010.40/9,814
6.2/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc118.50 2 113.90 4 117.9011.30/10,613
7.3/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc120.10 2 131.00 2 122.1015.50/14,512
8.4/DMKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava125.30 4 117.50 8 125.5018.90/17,711
9.5/DMKÁPKA Kryštof 2007 3 Ostrava133.80 6 124.30 2 126.3019.70/18,510
10.4/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava125.10 4 123.00 4 127.0020.40/19,19
11.1/U23PÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh133.90 2 1.00 999 135.9029.30/27,58
12.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno140.40 2 1.00 999 142.4035.80/33,67
13.2/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc151.00 6 138.60 4 142.6036.00/33,86
14.3/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc139.50 20 136.80 8 144.8038.20/35,85
15.4/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc151.70 0 145.20 2 147.2040.60/38,14
16.6/DMSVRČINA David 2007 Šumperk144.10 4 144.50 6 148.1041.50/38,93
17.5/ZSSEKANINA Matěj 2008 VS Desná160.10 2 148.60 2 150.6044.00/41,32
18.5/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc153.30 4 150.40 2 152.4045.80/43,01
19.6/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno156.10 4 151.50 6 157.5050.90/47,70
20.7/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc246.50 8 178.80 4 182.8076.20/71,50
21.7/DMAMBROŽ Jiří 2006 Ostrava197.40 8 157.40 104 205.4098.80/92,70
  DOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÁPKA Lukáš 2009 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Toman 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc107.20 0 108.50 2 107.20 50
2.1/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná110.00 0 113.00 2 110.002.80/2,646
3.2/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc112.80 0 111.60 2 112.805.60/5,242
4.3/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava115.10 0 121.40 0 115.107.90/7,438
5.1/U23MINÁROVÁ Natálie 2001 3+ VS Ostr.117.00 0 124.70 0 117.009.80/9,134
6.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava118.50 2 117.40 0 117.4010.20/9,530
7.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno117.90 0 120.60 0 117.9010.70/10,026
8.2/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava120.80 0 123.30 0 120.8013.60/12,722
9.2/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.117.10 4 117.50 4 121.1013.90/13,018
9.2/U23KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava119.10 2 130.90 2 121.1013.90/13,017
11.3/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.119.50 2 120.40 2 121.5014.30/13,316
12.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc120.00 2 123.90 0 122.0014.80/13,815
12.4/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná126.80 2 122.00 0 122.0014.80/13,814
14.4/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc115.30 8 119.60 8 123.3016.10/15,013
15.3/U23MINÁROVÁ Aneta 2001 VS Ostr.126.10 2 122.60 2 124.6017.40/16,212
16.5/DMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3+ VS Desná132.60 0 140.00 0 132.6025.40/23,711
17.6/DMŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Ostrava131.80 2 135.60 2 133.8026.60/24,810
18.7/DMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná133.70 2 142.20 2 135.7028.50/26,69
19.8/DMKEMPNÁ Andrea 2006 Ostrava148.20 4 149.80 0 149.8042.60/39,78
20.5/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž156.00 6 148.20 6 154.2047.00/43,87
21.2/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc174.00 6 155.80 4 159.8052.60/49,16
21.6/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž181.50 4 153.80 6 159.8052.60/49,15
23.3/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 3 Olomouc177.70 2 162.00 2 164.0056.80/53,04
24.4/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc180.90 4 170.00 2 172.0064.80/60,43
25.4/U23KŘÍŽKOVSKÁ Michaela 1999 Ostrava187.70 108 184.30 6 190.3083.10/77,52
26.5/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno190.50 52 195.80 104 242.50135.30/126,21
27.6/ZMGABRLÍKOVÁ Eliška 2011 Litovel212.80 60 224.60 52 272.80165.60/154,50
28.7/ZSŠEFČÍKOVÁ Zuzana 2008 Ostrava193.70 358 193.90 112 305.90198.70/185,40
29.7/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 VSDK160.40 162 1.00 999 322.40215.20/200,70
30.8/ZMKUTÁ Lucie 2011 Litovel298.50 110 279.20 112 391.20284.00/264,90
31.8/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 KK Opava182.40 210 1.00 999 392.40285.20/266,00
32.9/ZMŠLÉGLOVÁ Tereza 2011 VSDK376.40 362 1.00 999 738.40631.20/588,80
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMAMBROŽ Jiří
KÁPKA Kryštof
2006
2007
Ostrava
Ostrava
147.40 64 145.90 2 147.90 8
2.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
142.80 8 4.00 999 150.802.90/2,04
3.1/ZSMADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
3 Olomouc
Olomouc
154.10 8 146.60 6 152.604.70/3,23
4.1/DSRUTAROVÁ Kateřina
PAVELKOVÁ Eva
2005
2008
3 VS Desná
VS Desná
164.00 8 168.00 6 172.0024.10/16,32
5.3/DMCHYTIL Lumír
ŠUBRT Jan
2006
2007
Šumperk
Šumperk
179.10 68 171.70 6 177.7029.80/20,11
6.4/DMSEKANINA Matěj
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
VS Desná
VS Desná
218.30 68 177.90 14 191.9044.00/29,70
7.1/PZKUTÝ Lukáš
BLAŽEK Antonín
2014
2013
Litovel
Litovel
278.70 120 281.70 108 389.70241.80/163,50
8.1/ZMKUTÁ Lucie
GABRLÍKOVÁ Eliška
2011
2011
Litovel
Litovel
226.20 314 368.10 120 488.10340.20/230,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23POSTUWKA Patrik 2003 2 VS Ostr.96.70 2 115.10 6 98.70 77
2.1/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava98.80 0 100.20 0 98.800.10/0,173
3.1/VMHÁJEK Michal 1986 Ostrava99.40 0 99.70 6 99.400.70/0,769
4.1/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc99.10 2 110.60 54 101.102.40/2,465
5.2/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc103.80 52 102.20 0 102.203.50/3,561
6. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí102.60 4 101.50 2 103.504.80/4,957
7.2/U23PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh104.00 4 103.90 0 103.905.20/5,353
7.3/DMSTROPEK Tobiáš 2007 2 KK Opava107.30 2 103.90 0 103.905.20/5,349
9.4/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava105.20 8 103.90 2 105.907.20/7,345
10.3/U23OLŠÁR Petr 2003 Ostrava119.80 50 106.00 0 106.007.30/7,441
11.4/U23VAVRLA Adam 2000 2 Ostrava107.00 0 108.60 2 107.008.30/8,437
12.2/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc105.10 4 105.10 2 107.108.40/8,533
12.5/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava103.10 4 107.90 6 107.108.40/8,529
14.3/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.109.30 2 108.60 0 108.609.90/10,028
15.4/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava113.30 2 109.10 0 109.1010.40/10,527
16.1/DSPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná109.00 56 109.40 0 109.4010.70/10,826
17.6/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc111.10 2 110.10 0 110.1011.40/11,625
18.5/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc110.60 0 113.90 0 110.6011.90/12,124
19.6/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná108.70 2 112.40 0 110.7012.00/12,223
20.5/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná111.40 0 111.90 0 111.4012.70/12,922
21.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava113.00 4 111.10 2 113.1014.40/14,621
22.7/DMBAAR Patrik 2007 3 KK Opava113.60 0 125.80 6 113.6014.90/15,120
23.8/DMBAAR Dominik 2007 3+ KK Opava118.60 2 114.50 0 114.5015.80/16,019
24.7/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava116.30 8 116.80 2 118.8020.10/20,418
25.9/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk121.90 0 117.50 2 119.5020.80/21,117
26.10/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk149.70 4 121.80 2 123.8025.10/25,416
27.2/VMKUPKA Petr 1981 Ostrava122.00 4 136.30 8 126.0027.30/27,715
28.8/ZSŠLACHTA Jan 2009 Ostrava135.10 2 124.80 2 126.8028.10/28,514
29.2/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc126.60 2 128.30 8 128.6029.90/30,313
30.11/DMDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno135.00 6 125.20 4 129.2030.50/30,912
31.12/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel136.90 4 127.20 4 131.2032.50/32,911
32.9/ZSKULIHA Jakub 2009 3 KK Opava136.00 0 133.80 12 136.0037.30/37,810
33.10/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk135.00 2 142.20 6 137.0038.30/38,89
34.3/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno135.90 6 133.90 4 137.9039.20/39,78
35.4/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc136.90 2 134.90 6 138.9040.20/40,77
35.5/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno142.00 2 138.90 0 138.9040.20/40,76
37.6/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc148.60 6 137.80 2 139.8041.10/41,65
38.7/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc137.90 2 144.10 4 139.9041.20/41,74
39.13/DMŠUBRT Jan 2007 3 Šumperk138.50 2 1.00 999 140.5041.80/42,43
40.1/VSHÁJEK Roman 1963 Ostrava146.30 4 133.00 8 141.0042.30/42,92
41.14/DMVYBÍRAL Viktor 2007 KK Brno133.10 8 148.90 10 141.1042.40/43,01
42.11/ZSHASALA Matyáš 2008 Ostrava158.00 6 164.70 10 164.0065.30/66,20
43.2/DSGROSS Benedikt 2005 KK Brno194.20 66 151.80 14 165.8067.10/68,00
44.8/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc157.90 52 175.80 4 179.8081.10/82,20
45.9/ZMŠEFČÍK Michal 2010 Ostrava171.00 12 187.60 60 183.0084.30/85,40
46.10/ZMŠRÁMEK Jan 2011 Ostrava179.40 62 181.30 14 195.3096.60/97,90
47.11/ZMKULIHA Jan 2011 KK Opava227.60 62 172.20 64 236.20137.50/139,30
  DOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÁPKA Lukáš 2009 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl