Slalom v Ostravě

15.05.2022   Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Čestmír Bednárek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava140.60 2 139.40 0 139.40 0
2.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno145.00 2 138.90 2 140.901.50/1,10
3.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc145.50 14 135.30 16 151.3011.90/8,50
4.3/PZZNEKUDOVÁ Klára 2013 KK Brno159.70 0 154.20 8 159.7020.30/14,60
5.2/PZMTOBIÁŠ Matěj 2012 KK Brno188.00 6 155.70 6 161.7022.30/16,00
6.4/PZZČERMÁKOVÁ Anežka 2013 Olomouc170.30 6 186.10 6 176.3036.90/26,50
7.3/PZMKUBITA Lukáš 2013 KK Opava179.50 12 191.00 6 191.5052.10/37,40
8.5/PZZMACHÁČKOVÁ Nikol 2013 Litovel211.00 52 202.60 4 206.6067.20/48,20
9.4/PZMKUTÝ Lukáš 2014 Litovel218.10 6 202.20 8 210.2070.80/50,80
10.5/PZMSLOVÁK Jakub 2014 Olomouc202.90 16 205.30 158 218.9079.50/57,00
11.6/PZMBLAŽEK Antonín 2013 Litovel293.60 4 208.10 12 220.1080.70/57,90
12.7/PZMBARTOŠ Jonáš 2012 Ostrava202.00 58 273.70 116 260.00120.60/86,50
13.8/PZMNOVOTNÝ Richard 2014 Litovel260.30 14 207.70 120 274.30134.90/96,80

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BASARABA Albert 2012 Olomouc168.00 10 163.40 12 175.40 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc113.90 4 115.60 0 115.60 22
2.1/U23MINÁROVÁ Aneta 2001 3 VS Ostr.120.00 2 119.10 0 119.103.50/3,018
3.1/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc117.80 4 110.50 50 121.806.20/5,414
4.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc123.10 2 125.70 6 125.109.50/8,210
5.2/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava131.00 2 126.30 0 126.3010.70/9,39
6.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno125.90 2 123.80 4 127.8012.20/10,68
7.2/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.130.00 2 126.40 2 128.4012.80/11,17
8.2/U23MINÁROVÁ Natálie 2001 VS Ostr.128.60 2 132.60 0 130.6015.00/13,06
9.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava132.10 2 132.80 0 132.8017.20/14,95
10.3/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná135.70 2 137.30 4 137.7022.10/19,14
11.3/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 VS Ostr.137.10 4 136.20 2 138.2022.60/19,63
12.3/U23KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Ostrava134.50 50 142.30 2 144.3028.70/24,82
13.3/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava158.30 2 150.40 0 150.4034.80/30,11
14.2/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc195.40 6 202.40 4 201.4085.80/74,20
15.3/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc198.40 8 212.90 4 206.4090.80/78,50
16.4/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc226.60 154 208.20 4 212.2096.60/83,60
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc103.80 0 103.70 4 103.80 30
2.2/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc104.00 2 102.10 2 104.100.30/0,326
3.3/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc103.50 2 105.20 0 105.201.40/1,322
4.1/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc107.00 0 108.70 0 107.003.20/3,118
5.1/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc119.40 0 109.40 0 109.405.60/5,414
6.2/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc113.90 2 114.60 0 114.6010.80/10,413
7.3/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.115.90 0 113.20 4 115.9012.10/11,712
8.4/DMKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava115.90 6 123.20 8 121.9018.10/17,411
9.4/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava131.00 2 125.00 2 127.0023.20/22,410
10.1/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc132.30 2 141.50 14 134.3030.50/29,49
11.2/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno140.30 0 130.70 4 134.7030.90/29,88
11.1/U23PÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh132.70 2 4.00 999 134.7030.90/29,87
13.3/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc137.90 0 134.30 2 136.3032.50/31,36
14.5/DMSVRČINA David 2007 Šumperk148.10 6 138.80 0 138.8035.00/33,75
15.6/DMKÁPKA Kryštof 2007 3 Ostrava135.90 8 135.70 4 139.7035.90/34,64
16.4/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc142.30 6 147.70 4 148.3044.50/42,93
17.5/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc151.60 2 162.90 6 153.6049.80/48,02
18.6/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno161.00 4 153.00 6 159.0055.20/53,21
19.7/DMAMBROŽ Jiří 2006 Ostrava162.40 58 164.20 4 168.2064.40/62,00
20.7/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc184.10 0 169.20 0 169.2065.40/63,00
21.8/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc179.10 2 199.70 6 181.1077.30/74,50
  KÁPKA Lukáš 2009 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEKANINA Matěj 2008 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Toman 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
142.60 0 4.00 999 142.60 7
2.2/DMAMBROŽ Jiří
KÁPKA Kryštof
2006
2007
Ostrava
Ostrava
139.70 10 143.80 8 149.707.10/5,03
3.1/ZSMADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
3 Olomouc
Olomouc
149.60 8 147.60 8 155.6013.00/9,12
4.1/DSRUTAROVÁ Kateřina
PAVELKOVÁ Eva
2005
2008
3 VS Desná
VS Desná
158.90 6 168.20 12 164.9022.30/15,61
5.3/DMCHYTIL Lumír
ŠUBRT Jan
2006
2007
Šumperk
Šumperk
156.20 12 164.50 16 168.2025.60/18,00
6.1/ZMKUTÁ Lucie
GABRLÍKOVÁ Eliška
2011
2011
Litovel
Litovel
333.90 10 354.20 256 343.90201.30/141,20
  SEKANINA Matěj
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
VS Desná
VS Desná
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc105.60 2 105.90 2 107.60 50
2.1/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná109.30 2 109.00 0 109.001.40/1,346
3.2/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava110.10 2 112.00 0 112.004.40/4,142
4.1/U23MINÁROVÁ Natálie 2001 3 VS Ostr.114.90 0 113.20 6 114.907.30/6,838
5.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava116.10 52 115.20 0 115.207.60/7,134
6.2/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc113.70 2 114.80 2 115.708.10/7,530
7.3/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc112.60 4 111.50 6 116.609.00/8,426
7.3/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.116.60 0 120.70 2 116.609.00/8,422
9.2/U23KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava117.00 4 117.60 0 117.6010.00/9,318
10.4/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.116.30 4 118.20 4 120.3012.70/11,817
11.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno121.30 6 119.60 2 121.6014.00/13,016
12.2/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná120.40 2 122.00 2 122.4014.80/13,815
13.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc124.10 0 124.40 2 124.1016.50/15,314
14.4/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava123.60 2 121.80 6 125.6018.00/16,713
15.3/U23MINÁROVÁ Aneta 2001 VS Ostr.125.20 6 127.50 0 127.5019.90/18,512
16.5/DMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3+ VS Desná129.80 0 129.90 2 129.8022.20/20,611
17.6/DMŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Ostrava127.90 4 128.40 8 131.9024.30/22,610
18.7/DMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná137.30 0 136.00 2 137.3029.70/27,69
19.8/DMKEMPNÁ Andrea 2006 Ostrava155.50 4 142.90 0 142.9035.30/32,88
20.5/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž143.00 60 142.30 4 146.3038.70/36,07
21.2/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 3 Olomouc154.90 0 164.10 0 154.9047.30/44,06
22.6/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž123.10 108 152.00 4 156.0048.40/45,05
23.3/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc158.10 4 166.00 4 162.1054.50/50,74
24.4/U23KŘÍŽKOVSKÁ Michaela 1999 Ostrava172.50 0 163.40 4 167.4059.80/55,63
25.4/ZMGABRLÍKOVÁ Eliška 2011 Litovel180.60 2 167.20 2 169.2061.60/57,22
26.5/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc164.80 6 171.90 6 170.8063.20/58,71
27.7/ZSŠEFČÍKOVÁ Zuzana 2008 Ostrava210.00 4 195.30 8 203.3095.70/88,90
28.6/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 VSDK218.80 62 202.00 10 212.00104.40/97,00
29.7/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno213.80 2 1.00 999 215.80108.20/100,60
30.8/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 KK Opava162.10 54 1.00 999 216.10108.50/100,80
31.8/ZMKUTÁ Lucie 2011 Litovel346.50 60 286.30 56 342.30234.70/218,10
32.9/ZMŠLÉGLOVÁ Tereza 2011 VSDK194.20 354 253.70 210 463.70356.10/330,90
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23VAVRLA Adam 2000 2 Ostrava110.70 2 90.60 2 92.60 69
2.1/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc97.20 52 92.70 2 94.702.10/2,365
3.1/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava96.60 0 95.20 0 95.202.60/2,861
4.2/U23POSTUWKA Patrik 2003 2 VS Ostr.94.50 2 94.70 4 96.503.90/4,257
5.2/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava99.50 2 97.50 0 97.504.90/5,353
5.3/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava101.70 0 97.50 0 97.504.90/5,349
7.4/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc101.40 0 100.50 0 100.507.90/8,545
8.5/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc102.30 2 98.80 2 100.808.20/8,941
9.6/DMSTROPEK Tobiáš 2007 2 KK Opava101.20 2 99.60 4 103.2010.60/11,437
10.2/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc107.20 50 104.20 0 104.2011.60/12,533
11.3/U23PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh116.70 2 100.50 4 104.5011.90/12,929
12.3/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.106.00 2 104.70 0 104.7012.10/13,128
13.1/DSPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná106.20 2 105.30 0 105.3012.70/13,727
14.4/U23OLŠÁR Petr 2003 Ostrava113.40 56 102.10 4 106.1013.50/14,626
15.4/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc106.80 2 105.40 2 107.4014.80/16,025
16.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava111.50 4 107.70 2 109.7017.10/18,524
17.5/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava108.50 2 108.00 6 110.5017.90/19,323
18.7/DMBAAR Dominik 2007 3+ KK Opava109.80 2 108.80 2 110.8018.20/19,722
19.5/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná118.60 2 112.60 0 112.6020.00/21,621
20.8/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk113.10 2 114.30 0 114.3021.70/23,420
21.6/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava118.30 2 117.00 0 117.0024.40/26,319
22.9/DMŠUBRT Jan 2007 3 Šumperk119.80 4 117.80 0 117.8025.20/27,218
23.10/DMBAAR Patrik 2007 3 KK Opava115.50 4 119.90 54 119.5026.90/29,017
24.7/ZSKOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava118.90 2 121.00 2 120.9028.30/30,616
25.11/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk119.80 2 128.60 8 121.8029.20/31,515
26.1/VSHÁJEK Roman 1963 Ostrava120.70 2 124.10 0 122.7030.10/32,514
27.12/DMVYBÍRAL Viktor 2007 KK Brno145.10 6 118.30 6 124.3031.70/34,213
28.2/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno126.30 4 122.60 2 124.6032.00/34,612
29.8/ZSŠLACHTA Jan 2009 Ostrava121.60 4 122.20 6 125.6033.00/35,611
30.13/DMDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno127.70 2 124.70 2 126.7034.10/36,810
31.9/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk127.20 2 123.70 4 127.7035.10/37,99
32.3/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc129.20 0 130.90 0 129.2036.60/39,58
33.10/ZSKULIHA Jakub 2009 3 KK Opava157.50 14 124.00 6 130.0037.40/40,47
34.4/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno137.30 0 131.90 0 131.9039.30/42,46
35.5/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc131.00 2 129.70 4 133.0040.40/43,65
36.6/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc135.20 0 137.10 0 135.2042.60/46,04
37.1/VMKUPKA Petr 1981 Ostrava133.50 6 129.30 8 137.3044.70/48,33
38.7/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc135.90 2 135.70 2 137.7045.10/48,72
39.11/ZSHASALA Matyáš 2008 Ostrava155.80 0 160.60 6 155.8063.20/68,31
40.2/DSGROSS Benedikt 2005 KK Brno148.30 10 156.90 6 158.3065.70/71,00
41.8/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc174.10 8 162.20 4 166.2073.60/79,50
42.9/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc161.10 8 174.20 4 169.1076.50/82,60
43.10/ZMKULIHA Jan 2011 KK Opava1.00 999 159.90 10 169.9077.30/83,50
44.11/ZMŠRÁMEK Jan 2011 Ostrava166.80 10 171.20 10 176.8084.20/90,90
45.12/ZMŠEFČÍK Michal 2010 Ostrava189.40 4 180.10 4 184.1091.50/98,80
  KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁJEK Michal 1986 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRATIL Filip 2006 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÁPKA Lukáš 2009 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl