Slalom v Kroměříži

18.06.2022   řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži
ředitel: Roman Plachý   vrchní rozhodčí: Jan Břečka
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava157.00 2 204.80 4 159.00 0
2.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc180.00 10 162.00 6 168.009.00/5,70
3.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno204.00 8 181.20 6 187.2028.20/17,70
4.3/PZZČERMÁKOVÁ Anežka 2013 Olomouc192.80 12 244.60 16 204.8045.80/28,80
5.2/PZMMICHALČÁK Ondřej 2012 Zábřeh171.30 312 194.90 206 400.90241.90/152,10

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc220.00 54 207.00 14 221.00 0
2.1/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno237.90 4 229.10 6 235.1014.10/6,40
3.2/PZZČERMÁKOVÁ Anežka 2013 Olomouc336.50 10 324.30 18 342.30121.30/54,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2+ VS Ostr.109.20 4 108.00 0 108.00 38
2.2/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc110.30 0 111.90 6 110.302.30/2,134
3.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno110.60 2 111.30 6 112.604.60/4,330
4.3/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava113.90 2 112.30 4 115.907.90/7,326
5.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2+ Olomouc114.90 2 132.50 12 116.908.90/8,222
6.2/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc132.30 4 115.50 2 117.509.50/8,818
7.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno123.70 0 122.50 0 122.5014.50/13,414
8.4/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc134.20 10 115.70 10 125.7017.70/16,410
9.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc130.50 0 124.30 2 126.3018.30/16,99
10.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno129.70 8 125.40 4 129.4021.40/19,88
11.5/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.138.00 4 129.90 6 135.9027.90/25,87
12.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava145.80 4 138.90 2 140.9032.90/30,56
13.6/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 VS Ostr.162.70 8 144.30 4 148.3040.30/37,35
14.7/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc165.60 12 178.90 52 177.6069.60/64,44
15.3/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava195.60 6 179.90 56 201.6093.60/86,73
16.2/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc237.00 10 263.60 6 247.00139.00/128,72
17.3/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc233.20 154 240.50 8 248.50140.50/130,11
18.4/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž1.00 999 172.20 102 274.20166.20/153,90
19.5/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž295.60 14 196.30 100 296.30188.30/174,40
20.4/ZMLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí263.70 52 324.90 58 315.70207.70/192,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc99.90 4 96.60 2 98.60 28
2.1/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc103.70 2 101.80 4 105.707.10/7,224
3.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí114.20 2 116.00 6 116.2017.60/17,820
4.2/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.113.80 6 113.00 4 117.0018.40/18,716
5.2/DMKUPKA Lukáš 2007 3+ Ostrava114.80 8 113.40 4 117.4018.80/19,115
6.1/VVESELÝ Petr 1976 3 VSDK113.80 4 116.80 6 117.8019.20/19,514
7.3/DMDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava119.30 0 153.40 0 119.3020.70/21,013
8. RUBINT Martin 1990 3 Kroměříž115.50 4 117.30 6 119.5020.90/21,212
9.3/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 2 Olomouc124.40 4 118.10 8 126.1027.50/27,911
10.4/ZSKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava124.90 8 123.30 4 127.3028.70/29,110
11.5/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava125.80 8 135.60 2 133.8035.20/35,79
12.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3+ KK Brno149.70 2 141.10 2 143.1044.50/45,18
13.2/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava138.10 8 161.70 158 146.1047.50/48,27
14.3/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc141.80 6 185.00 8 147.8049.20/49,96
15.6/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc144.50 4 169.20 4 148.5049.90/50,65
16.4/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc144.40 6 148.80 0 148.8050.20/50,94
17.5/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc150.40 12 157.60 6 162.4063.80/64,73
18.4/DMKÁPKA Kryštof 2007 3 Ostrava156.60 12 153.00 10 163.0064.40/65,32
19.6/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc156.40 52 178.20 4 182.2083.60/84,81
20.7/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc216.10 60 196.00 10 206.00107.40/108,90
  DOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BASARABA Albert 2012 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Toman 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSKUBITA Tomáš
ROUSEK David
2008
2010
3 KK Opava
KK Opava
191.80 14 167.10 6 173.10 3
2.2/ZSKOVÁŘ Michal
BALARIN Evžen
2009
2008
3 KK Opava
KK Opava
202.40 20 212.20 20 222.4049.30/28,52
3.1/DMBAAR Patrik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
3 KK Opava
KK Opava
210.10 14 192.00 56 224.1051.00/29,51

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava99.20 0 105.00 2 99.20 54
2.2/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2 VS Ostr.103.50 2 100.20 2 102.203.00/3,050
3.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno106.90 2 105.50 0 105.506.30/6,446
4.3/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc107.00 0 108.90 2 107.007.80/7,942
5.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno114.00 0 108.20 0 108.209.00/9,138
6.1/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc121.50 0 109.60 2 111.6012.40/12,534
7.4/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.116.00 0 120.80 0 116.0016.80/16,930
8.5/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc114.30 2 115.10 2 116.3017.10/17,226
9.2/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc117.90 4 115.50 2 117.5018.30/18,422
10.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno118.10 2 122.00 4 120.1020.90/21,118
11.6/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.118.20 4 123.10 4 122.2023.00/23,214
12.2/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc124.40 2 122.30 0 122.3023.10/23,313
13.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 2 KK Opava119.70 8 124.40 0 124.4025.20/25,412
14.3/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 2 Ostrava126.20 4 150.20 2 130.2031.00/31,311
15.7/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc142.90 4 140.60 0 140.6041.40/41,710
16.4/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3+ Kroměříž143.80 6 147.20 56 149.8050.60/51,09
17.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno154.00 2 149.40 4 153.4054.20/54,68
18.8/DMKEMPNÁ Andrea 2006 3 Ostrava211.20 4 159.00 6 165.0065.80/66,37
19.2/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 SKVeselí179.30 2 1.00 999 181.3082.10/82,86
20.3/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc189.40 8 196.30 2 197.4098.20/99,05
21.4/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 3 Olomouc220.00 56 198.00 2 200.00100.80/101,64
22.5/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 3 KK Opava299.20 54 189.20 14 203.20104.00/104,83
23.6/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž222.50 56 204.00 2 206.00106.80/107,72
24.5/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 3 KK Brno225.80 52 214.30 2 216.30117.10/118,01
25.7/ZSŠEFČÍKOVÁ Zuzana 2008 Ostrava181.20 110 169.80 52 221.80122.60/123,60
26.6/ZMŠLÉGLOVÁ Tereza 2011 VSDK1.00 999 231.90 260 491.90392.70/395,90
27.7/ZMCIGÁNKOVÁ Veronika 2011 VSDK345.20 262 283.00 312 595.00495.80/499,80
  FUCHSOVÁ Terezie 2011 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTINKOVÁ Blanka 1994 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KŘÍŽKOVSKÁ Michaela 1999 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno102.50 0 90.60 2 92.60 77
2.1/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc97.50 6 94.30 2 96.303.70/4,073
3.2/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava98.30 2 96.40 0 96.403.80/4,169
4.3/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava99.20 6 96.40 2 98.405.80/6,365
5.1/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava102.20 4 98.50 0 98.505.90/6,461
6.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí94.00 6 94.80 4 98.806.20/6,757
7.1/U23POSTUWKA Patrik 2003 2 VS Ostr.98.10 2 95.40 4 99.406.80/7,353
8.4/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava101.90 0 104.70 2 101.909.30/10,049
9.5/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc103.30 2 100.80 2 102.8010.20/11,045
10.1/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc105.50 2 107.60 4 107.5014.90/16,141
11.3/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc108.70 58 107.60 0 107.6015.00/16,237
12.2/DSROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí106.50 2 106.20 2 108.2015.60/16,833
13.1/VMTOMEČEK Petr 1978 3+ SKVeselí108.40 0 4.00 999 108.4015.80/17,132
14.2/U23OLŠÁR Petr 2003 3+ Ostrava102.80 16 104.60 8 112.6020.00/21,631
14.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava114.60 6 112.60 0 112.6020.00/21,630
16.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3+ Kroměříž115.30 6 109.70 4 113.7021.10/22,829
17.4/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc114.40 0 124.00 8 114.4021.80/23,528
18.2/VŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno124.80 0 117.50 0 117.5024.90/26,927
19. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž116.40 12 116.10 2 118.1025.50/27,526
20.3/VVESELÝ Petr 1976 3 VSDK121.50 4 119.10 2 121.1028.50/30,825
20.5/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.113.10 8 122.10 52 121.1028.50/30,824
22.1/VSROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava158.70 0 123.60 0 123.6031.00/33,523
23.6/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava126.60 4 120.00 4 124.0031.40/33,922
24.2/VSHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž121.20 4 124.20 2 125.2032.60/35,221
25.2/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno143.90 2 124.20 2 126.2033.60/36,320
26.7/ZSKOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava131.60 4 126.50 0 126.5033.90/36,619
27.2/VMFIJALÍK Ondřej 1982 Kroměříž123.10 4 123.10 4 127.1034.50/37,318
28.8/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava123.40 6 123.40 4 127.4034.80/37,617
29.3/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc125.90 2 142.40 0 127.9035.30/38,116
30.6/DMBAAR Dominik 2007 3+ KK Opava122.10 6 123.10 6 128.1035.50/38,315
31.9/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí134.80 2 130.60 2 132.6040.00/43,214
32.7/DMBAAR Patrik 2007 3 KK Opava130.60 4 127.10 6 133.1040.50/43,713
33.3/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí131.40 2 146.00 8 133.4040.80/44,112
34.4/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc137.90 2 144.30 2 139.9047.30/51,111
35.8/DMKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava140.30 4 155.40 10 144.3051.70/55,810
36.9/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno158.10 16 143.20 2 145.2052.60/56,89
37.5/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc158.90 4 145.80 0 145.8053.20/57,58
38.6/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc148.30 2 151.90 6 150.3057.70/62,37
39. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž158.40 20 149.00 6 155.0062.40/67,46
40.3/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí157.30 6 153.00 6 159.0066.40/71,75
41.4/VŠMOLDAS František 1975 Zábřeh164.10 6 179.00 10 170.1077.50/83,74
42.4/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno189.80 64 161.20 10 171.2078.60/84,93
43.10/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc127.10 54 4.00 999 181.1088.50/95,62
44.7/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc201.80 8 176.50 12 188.5095.90/103,61
44.8/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí86.50 102 282.20 4 188.5095.90/103,60
46.5/DSCHUDĚJ Martin 2005 Kroměříž1.00 999 180.70 56 236.70144.10/155,60
47.9/ZMŠEFČÍK Michal 2010 Ostrava228.00 114 241.60 108 342.00249.40/269,30
48.10/DMJANEČEK Jáchym 2007 Olomouc1.00 999 215.20 210 425.20332.60/359,20
  NĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HASALA Matyáš 2008 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁZKOVÁ Klára
KOVÁŘ Filip
2006
2006
KK Opava
KK Opava
145.20 8 141.00 64 153.20 5
2.2/DMLEBEDOVÁ Adéla
BAAR Dominik
2010
2007
3 KK Opava
KK Opava
205.30 8 288.70 64 213.3060.10/39,21
3.3/DMPÍŠALOVÁ Karolína
DRAGON Jakub
2009
2007
2 KK Opava
KK Opava
236.40 60 216.60 60 276.60123.40/80,50
Oddíl

Historie procházení